تبلیغات در اینترنتclose
ارزشمندترین بازیکنان لیگ جهانی والیبال معرفی شدند

بستن
انجمن ساسان اس‌ام‌اس
دانشنامه نظامی میلیتاری
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان

header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : دوشنبه 19 آذر 1397 - 10:37 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور


ارزشمندترین بازیکنان لیگ جهانی والیبال معرفی شدند
تعداد بازدید : 355

mojtaba83 آفلاین
ارسال‌ها :3408

عضويت:25 /6 /1394

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:آمل

تیم های محبوب:

پست محبوب:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :487

تشکر شده :1554

ارزشمندترین بازیکنان لیگ جهانی والیبال معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری والیبال و به نقل از
بامداد – پس از پایان لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ تیم برتر این دوره از رقابت‌ها از سوی فدراسیون جهانی والیبال معرفی شد.

در پایان لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ که با قهرمانی فرانسه به اتمام رسید، فدراسیون جهانی والیبال تیم برتر این دوره از رقابت‌ها را معرفی کرد.

در این لیست اروین انگاپت، دریافت کننده قدرتی فرانسه به عنوان ارزشمندترین بازیکن لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

همچنین بنجامین تونیوتی، پاسور تیم فرانسه نیز به عنوان بهترین پاسور معرفی شد. در بخش بهترین اسپکرها ریکاردو لوکارلی از برزیل و اروین انگاپت از فرانسه در تیم برتر لیگ جهانی قرار دارد.

والاس دسوزا نیز به عنوان بهترین پشت خط زن مسابقات معرفی شد. گراهام ویگراس از کانادا و کوین لروکس فرانسوی نیز به عنوان بهترین مدافعان لیگ جهانی انتخاب شدند.

بیلیر بن ، لیبروی کانادا نیز عنوان بهترین بازیکن آزاد را کسب کرد.

پس از معرفی تیم منتخب لیگ جهانی ۲۰۱۷، فدراسیون جهانی والیبال اسامی بهترین بازیکنان را بر اساس معیارهای امتیازی معرفی کرد.

در بخش امتیازآورترین بازیکنان استفان بویر از فرانسه با ۱۶۵ امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن این دوره از لیگ جهانی انتخاب شد. تسوتان سوکولف از بلغارستان و تیلور ساندر از آمریکا با ۱۴۷ و ۱۴۶ امتیاز در رده‌های بعدی ایستادند.

در بخش بهترین اسپکرهای مسابقات مارکو ایووویچ از صربستان با ۵۳٫۹۴ درصد بهترین آبشارزن لیگ جهانی شد. استفان بویر با ۵۳٫۱۵ درصد و بنجامین پچ از آمریکا با ۵۲٫۸۶ درصد در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

نیکولا نیکولف از بلغارستان که سابقه بازی در لیگ ایران را نیز دارد موفق شد با ۰٫۷۴ درصد به عنوان بهترین مدافع معرفی شد. الیاس کورکائف از روسیه و دیوید اسمیت از آمریکا نیز پس از او در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش بهترین سرویس‌زنان باز هم نام استفان بویر با ۰٫۵۲ درصد در صدر بهترین‌ها دیده می‌شود. پس از او دیمیتری ولکف از روسیه و مائوریسیو سوزا از برزیل در رده‌های بعدی ایستادند.

در بخش بهترین پاسورهای لیگ جهانی ۲۰۱۷ سعید معروف، کاپیتان تیم‌ ‌ملی والیبال ایران با ۵٫۰۶ درصد در جایگاه سوم برترین پاسورهای لیگ جهانی قرار دارد. برونو رزنده و نیکولا جووویچ بالاتر از سعید معروف در این لیست جای گرفته‌اند.

در بخش بهترین توپ گیرها پاول زاتورسکی از لهستان با ۲٫۱۴ درصد در صدر قرار دارد. بیلیر بن و مائوریسیو سیلوا در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند. همچنین میلاد عبادی پور با ۱٫۶۵ درصد در جایگاه چهارم بهترین توپ گیرهای لیگ جهانی قرار گرفت.

در قسمت بهترین دریافت کننده‌ها مائوریسیو سیلوا از برزیل با ۶۵٫۸۳ درصد در جایگاه نخست قرار گرفت و جان گوردن پرین از کانادا و ماسیمو کولاچی از ایتالیا پس از او در مکان‌های بعدی ایستادند.

در راسته ی عطر فروشان ، امشب
در بین هزار شیشه ی مشک و گلاب
می پرسم
دستمال عطر آگینی از نفس او چند ؟
دوشنبه 19 تیر 1396 - 01:33
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان