تبلیغات در اینترنتclose
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس

بستن
انجمن ساسان اس‌ام‌اس
دانشنامه نظامی میلیتاری
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان

header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : یکشنبه 26 آبان 1398 - 10:28 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور


ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس
تعداد بازدید : 427

mojtaba83 آفلاین
ارسال‌ها :3408

عضويت:25 /6 /1394

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:آمل

تیم های محبوب:

پست محبوب:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :487

تشکر شده :1554

ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس

ناصر شهنازی درباره دلایل ناکامی تیم ملی والیبال ایران در رقابتهای لیگ جهانی گفت: امسال لیگ ملت های والیبال متفاوت است و همه تیم ها با هم بازی می کنند تا ارزش واقعی آنها مشخص شود.

به گزارش خبرگزاری ورزشی والیبال و به نقل از نوداد
او افزود تیمی که قهرمان می شود باید از فیلترهای مختلف و راهی طورانی عبور کند. تیم قهرمان باید آمادگی جسمانی و ذهنی داشته باشد و با اصول و برنامه ریزی خاصی در این بازی ها شرکت کند.


وی ادامه داد: تمام تیم ها بعد از المپیک پوست اندازی می کنند. سال گذشته اکثر تیم ها جوانگرایی کردند و جوانها را به لیست اضافه کردند یا به کسانی میدان دادند که کمتر بازی کردند. این تیم ها در رقابتهای امسال، بازدهی همان برنامه خود را می بینند. آنها چون امسال رقابتهای والیبال به مسابقات قهرمانی جهان منتج می شود، با تمام قوا در لیگ ملتها شرکت کرده اند.
کارشناس والیبال ایران تاکید کرد: اینکه چرا ایران برنامه ریزی مناسبی برای این موضوع نداشت، بحث من هم هست. ما دنبال نتیجه هستیم. سالی که تمام تیم ها دنبال برنامه ریزی برای آینده هستند، ایران دنبال نتیجه است. ما آینده را فدای نتیجه می کنیم. امسال که تمام تیم ها دنبال برنامه ریزی برای بازی های جهانی هستند، ما برعکس از بازیکنان جوان استفاده می کنیم.
شهنازی با بیان اینکه باید کارمان را از یک جایی برای پوست اندازی شروع کنیم، تصریح کرد: چه جایی بهتر از جام ملتهای والیبال. منکر عملکرد بازیکنان باتجربه نیستم و هنوز که هنوز است غفور، موسوی، قائمی و معروف جزو بهترین های جهان هستن ولی شما نگاه کنید الان ایتالیا می رود ژاپن اما بازیکنی مثل زایتسف را با خودش نمی برد چون برنامه خاص خودش را دارد


در راسته ی عطر فروشان ، امشب
در بین هزار شیشه ی مشک و گلاب
می پرسم
دستمال عطر آگینی از نفس او چند ؟
چهارشنبه 16 خرداد 1397 - 16:55
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان