close
تبلیغات در اینترنت
ایران در یک قدمی لیگ جهانی والیبال/ گزارش کامل بازی مصر و ایران

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ایران در یک قدمی لیگ جهانی والیبال/ گزارش کامل بازی مصر و ایران
ایران در یک قدمی لیگ جهانی والیبال/ گزارش کامل بازی مصر و ایران

خبرگزاری ورزش والیبال :تیم ملی والیبال ایران با پشت سر گذاشتن مصر در رقابت های زیر گروه لیگ جهانی حالا تنها دو بازی با ژاپن را پیش رو دارد. دو بازی در تهران و با حمایت هواداران.

خبرگزاری ورزش والیبال :تیم ملی والیبال ایران با پشت سر گذاشتن مصر در رقابت های زیر گروه لیگ جهانی حالا تنها دو بازی با ژاپن را پیش رو دارد. دو بازی در تهران و با حمایت هواداران.

گزارش بازی :

ست اول:

گیم نخست را مطابق انتظار بازیکنان ایران بهتر آغاز کردند، چراکه مصری‌ها دست پاچه بودند و عجله زیادی برای امتیازگیری داشتند که این موضوع کار را برای شاگردان ولاسکو راحت‌تر می‌کرد. دفاع روی تور خوب ایران در امتیازهای نخست از نکات مثبت تیم ایران بود. با رسیدن به امتیاز ۸ بر ۴ به سود ایران تیم‌ها روانه وقت استراحت فنی اول شدند. حسام عبدالعزیز تا این امتیاز اصلا از روند بازی شاگردانش راضی نبود. شروع بازیکنان ایران عالی بود و در ادامه مدافعان ایران هم کار خود را کم نقص انجام می‌دادند. دریافت‌های اول تیم ایران که در گذشته یکی از مشکلات تیم ایران بود، در این مسابقه از نکات مثبت شاگردان ولاسکو محسوب می‌شد. توپ و میدان در اختیار ایران بود تا اینکه بازی به نتیجه ۱۶ بر ۷ به سود ایران رسید و تیم‌ها روانه وقت استراحت فنی دوم شدند. عبدالعزیز، سرمربی مصری‌ها از این اختلاف بسیار عصبی و ناراحت بود، اما واقعیت این بود که کاری از دست شاگردانش برنمی‌آمد، چراکه بازیکنان ایران بسیار کم نقص بازی می‌کردند.

انگیزه بالای بازیکنان ایران را در وقت‌های استراحت به خوبی می‌شد دید؛ جایی که ولاسکو در کمال آرامش توصیه‌های فنی را به بازیکنانش گوشزد می‌کرد. در مقابل مصری‌ها در وقت‌های استراحت با ناراحتی و عصبانیت با هم صحبت می‌کردند. نتیجه بازی ۲۲ بر ۱۲ به سود ایران شد و مصری‌ها هم متوجه شده بودند که کارشان تمام شده و دیگر شانس پیروزی در این گیم و صعود به مرحله دوم مسابقات زیرگروه لیگ جهانی را ندارند.

با از دست دادن سرویس توسط بازیکن مصر ایران به امتیاز ۲۴ رسید و شاگردان ولاسکو در آستانه پیروزی در گیم نخست قرار گرفتند. امتیاز ۲۵ برای ایران هم توسط شهرام محمودی به دست آمد تا ایران ضمن پیروزی در این گیم صعود خود به دور دوم مسابقات زیرگروه لیگ جهانی را قطعی کند.

ست دوم:

گیم دوم را هم ولاسکو با وجود اینکه صعودش به دور دوم قطعی شده بود با ترکیب اصلی خود آغاز کرد. با وجود اینکه بازیکنان ایران خوب بازی می‌کردند و از حریف خود پیش بودند، اما مصری‌ها توانستند سرانجام از ایران پیش بیفتند و زودتر به امتیاز ۸ برسند تا تیم‌ها روانه وقت استراحت فنی اول شوند. بازی ۱۰ بر ۱۰ مساوی پیش می‌رفت و مصری‌ها دوست داشتند تا هرطور که شده حداقل یک گیم را از ایران بگیرند. شاگردان عبدالعزیز در گیم دوم به خودشان آمده بودند و بازی متفاوتی نسبت به گیم نخست از خود به نمایش گذاشتند. بازی خوب مصری‌ها ادامه پیدا کرد تا اینکه نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۴ به سود آنها شد و تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. سرویس‌های خوب موسوی موجب شد تا بازی به تساوی ۱۸ بر ۱۸ کشیده شود و همین موضوع عبدالعزیز را برآن داشت تا درخواست وقت استراحت کند و وقفه‌ای در جریان بازی و امتیازگیری بازیکنان ایران ایجاد کند. در ادامه مسابقه اشتباه بازیکنان مصر در زدن سرویس و پس از آن اشتباه در حمله و زدن توپ به خارج از زمین موجب شد تا بازی ۲۱ بر ۱۹ به سود ایران شود. پیش افتادن ایران از مصر باعث شد تا عبدالعزیز بازهم درخواست وقت استراحت کند. ولاسکو که دوست نداشت حتی یک گیم را هم به حریف خود واگذار کند با مساوی شدن بازی در امتیاز ۲۱ درخواست وقت استراحت کرد. بازی در این گیم پایاپای پیش رفت؛ اشتباهات بازیکنان ایران و انگیزه بالای مصری‌ها برای پیروزی موجب شد تا مصری‌ها ۲۵ بر ۲۴ از ایران پیش بیفتند. در ادامه رفت و برگشت‌های دیدنی موجب شد تا امتیاز ۲۵ به ایران برسد. در امتیاز ۲۶ بر ۲۵ و زمانی که بازی به سود مصر بود ولاسکو درخواست وقت استراحت کرد و معروف را از زمین بازی بیرون کشید و مهدوی را جایگزین وی کرد.

امتیاز ۲۷ بر ۲۶ از اشتباه سرویس موسوی برای مصری‌ها به‌دست آمد؛ در ادامه هم مصدومیت پاسور مصر موجب شد تا بازی در امتیاز ۲۸ بر ۲۷ به سود مصر مدتی متوقف شود. شهرام محمودی با آبشار دیدنی خود بازی را به تساوی ۲۸ بر ۲۸ رساند، اما در ادامه مصری‌ها دو سرویس خوب زدند ودریافت بد بازیکنان ایران موجب شد تا مصری‌ها این گیم را ۳۰ بر ۲۸ به سود خود رقم بزنند.

ست سوم:

گیم سوم را هم تیم ایران با ترکیب اصلی خود آغاز کرد؛ گیمی که باز هم شاگردان ولاسکو آن را خوب آغاز کردند و از همان ابتدا اختلافی ۳ امتیازی ایجاد کردند. با رسیدن بازی به امتیاز ۸ بر ۵ به سود ایران تیم‌ها روانه وقت استراحت فنی اول شدند. امتیاز ۱۲ بر ۸ در حالی برای ایران به دست آمد که شاگردان ولاسکو بهتر و کم اشتباه تر از حریف بازی می‌کردند. پاس‌های دقیق معروف و آبشارهای با دقت پشت‌خط‌زن‌های تیم ملی ایران بازی را ۱۳ بر ۸ کرد تا عبدالعزیز درخواست وقت استراحت فنی کند.

در این گیم یک جوان تازه وارد به نام مجتبی میرزاجانپور هم به میدان آمد تا ولاسکو بتواند این بازیکن را در شرایط مسابقه مورد آزمایش قرار دهد. چهره خندان خولیو ولاسکوی ۷۰ ساله در این گیم و در حالی که تیمش ۱۵ بر ۱۱ از حریف پیش بود نشان از رضایت وی از عملکرد شاگردانش داشت. عملکرد خوب بازیکنان جوانی همچون میرزاجانپور، محمودی و کشاورزی موجب شد تا نتیجه بازی ۱۹ بر ۱۴ به سود ایران شود. پاسور سرعتی معروف برای نادی، این بازیکن را در منطقه ۳ در شرایط خوبی قرار داد و موجب شد تا تیم ایران ۲۱ بر ۱۶ از حریف پیش بیفتد. در وقت استراحتی که عبدالعزیز در امتیاز ۲۱ بر ۱۶ درخواست کرد ولاسکو نکاتی را به بازیکنان جوان‌تر و بیشتر میرزاجانپور گوشزد کرد. دفاع خوب مدافعان ایران و سرویس‌های خوب شاگردان ولاسکو موجب شد تا گیم سوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران خاتمه پیدا کند


ست چهارم :

گیم چهارم فرصتی مناسب بود تا بازیکنان کم تجربه‌تر تیم ملی وارد میدان شوند و یک بازی بین‌المللی را تجربه کنند. مصطفی‌وند در این گیم جایگرین نادی باتجربه شد. بازیکنان ذخیره تیم ایران هم نشان دادند فاصله زیادی با بازیکنان اصلی ندارند، چراکه توانستند اختلافی ۲ امتیازی را از همان ابتدا با حریف خود ایجاد کنند.

در امتیاز ۱۳ بر ۱۱ باز هم ولاسکو دست به دو تعویضه‌های معروف خود زد و غفور و مهدوی را جایگزین محمودی و معروف کرد. میانگین سنی تیم ایران در گیم چهارم بسیار پایین آمده بود، اما این موضوع تاثیری روی روند بازی شاگردان ولاسکو نداشت. امتیاز ۱۶ را هم میرزاجانپور با دریافت و آبشار خود برای ایران به ارمغان آورد تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم بروند.

سرمربی مصری‌ها در امتیاز ۱۸ بر ۱۴ هم ناامید نبود و تلاش می‌کرد با درخواست وقت استراحت فنی وقفه‌ای در بازی ایجاد کند و نکاتی را به بازیکنان بگوید. امتیاز ۲۰ هم با خطای سرویس مصری‌ها برای ایران به‌دست آمد و شاگردان عبدالعزیز در امتیاز ۱۶ باقی ماندند. در این گیم بیشتر سرویس‌ها بودند که برای تیم‌ها تبدیل به امتیاز می‌شدند و شاهد رالی‌های دیدنی همیشگی در والیبال نبودیم. مصری‌ها خیلی تلاش کردند تا خود را به ایران نزدیک کنند و تا امتیاز ۲۳ بر ۲۱ هم پیش آمدند، اما شاگردان ولاسکو بازهم برتر بودند و موفق شدند این گیم را با حساب ۲۵ بر ۲۲ به سود خود خاتمه دهند.

نتایج بازی :

ست اول :25-12 به نفع تیم ملی والیبال ایران

ست دوم :28-30 به نفع مصر

ست سوم :25-19 به نفع تیم ملی والیبال ایران

ست چهارم 25-22 به نفع تیم ملی والیبال ایران

 

نتیجه ی کلی 3-1 به نفع تیم ملی والیبال ایران

 


نتایج دیدارهای تیم ملی والیبال ایران , نتایج لیگ جهانی والیبال ایران , نتایج زنده ی لیگ جهانی والیبال , اخبار تيم ملي واليبال , خبر تيم ملي واليبال , دانلود جديد ترين اخبار تيم ملي واليبال , اخبار جديد تيم ملي واليبال , بهترين اخبار تيم ملي واليبال , سايت اخبار تيم ملي واليبال , خبر هاي تيم ملي واليبال , خبر جديد درباره تيم ملي واليبال , خبر تيم ملي واليبال , خبر توپ تيم ملي واليبال , خبر تازه تيم ملي واليبال , خبر واقعي تيم ملي واليبال , آخرين اخبار تيم ملي واليبال , آخرين خبر تيم ملي واليبال , آخرين خبر درباره تيم ملي واليبال , واقعه تيم ملي واليبال , خبر تلخ تيم ملي واليبال , خبر خوش تيم ملي واليبال , خبر خنده دار تيم ملي واليبال , خبر ناراحت کننده تيم ملي واليبال , خبر داغ تيم ملي واليبال , خبر هاي اين ماه تيم ملي واليبال , خبر هاي امروز تيم ملي واليبال , درباره خبر تيم ملي واليبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1351 تاریخ : دوشنبه 13 شهريور 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید