close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
فرهاد ظریف :امیدوارم که خولیو ولاسکو به ایران بازگردد/ متاسفم خانم ها پشت در ماندند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
فرهاد ظریف :امیدوارم که خولیو ولاسکو به ایران بازگردد/ متاسفم خانم ها پشت در ماندند
فرهاد ظریف :امیدوارم که خولیو ولاسکو به ایران بازگردد/ متاسفم خانم ها پشت در ماندند

خبرگزاری ورزش والیبال :فرهاد ظریف درباره اتفاقات حاشیه ای بازی دوم ایران و ژاپن می گوید: همسرم و دخترم براي تماشاي اين بازي به ورزشگاه آمده بودند اما نتوانستند وارد سالن شوند. من دوست داشتم شادی ام را با خانواده ام که این اتفاق نیفتاد و واقعا متاسف شدم. مگر قرار است چند بار اين اتفاق در واليبال رخ دهد؟

لیبروی ریز نقش تیم ملی والیبال ایران که پس از فراز و نشیب های فراوان عنوان بهترين لیبروی آسیا را در كنار قهرماني جام ملت‌هاي آسيا در سال 2011 دریافت کرده است، معتقد است، تیم ملی ایران از این پس راه سختی را در پیش دارد و برای طی مسیر به هزینه زیادی نیاز است تا بتواند به موفقیت های بعدی برسد.

خبرگزاری ورزش والیبال :فرهاد ظریف درباره اتفاقات حاشیه ای بازی دوم ایران و ژاپن می گوید: همسرم و دخترم براي تماشاي اين بازي به ورزشگاه آمده بودند اما نتوانستند وارد سالن شوند. من دوست داشتم شادی ام را با خانواده ام که این اتفاق نیفتاد و واقعا متاسف شدم. مگر قرار است چند بار اين اتفاق در واليبال رخ دهد؟

لیبروی ریز نقش تیم ملی والیبال ایران که پس از فراز و نشیب های فراوان عنوان بهترين لیبروی آسیا را در كنار قهرماني جام ملت‌هاي آسيا در سال 2011 دریافت کرده است، معتقد است، تیم ملی ایران از این پس راه سختی را در پیش دارد و برای طی مسیر به هزینه زیادی نیاز است تا بتواند به موفقیت های بعدی برسد.

والیبالیست مشهدي کشورمان در گفتگو با عصر ایران به حضور پرشور تماشاگران در سالن 12 هزار نفری آزادی اشاره کرد و نسب به عدم حضور زنان در میان تماشاگران در روز دوم از مسابقات ابراز تاسف کرد: « همسرم و دخترم براي تماشاي اين بازي به ورزشگاه آمده بودند اما نتوانستند وارد سالن شوند این در حالی بود که من دوست داشتم شادی ام را با آنها تقسیم کنم و بابت این اتفاق متاسفم.»  
 
*****
 
آقای ظریف حالا که به لیگ جهانی رسیدیم، به نظر شما چقدر از امکانات تیم ملی والیبال ایران در حد یک تیم جهانی است؟
 
فعلا که هیچ چی اما فکر می کنم بعد از این باید برنامه ریزی های دقیق تر و جدی تری را برای تیم ملی در نظر گرفته شود و این مستلزم این است که  سازمان، بودجه بیشتری را در اختیار فدراسیون قرار بدهد. بهرحال حريفان ما در آن رقابتها ديگر تيم‌هاي آسيايي كه سابقه بازي كردن مقابل آنها را زياد داريم نيستند و از این پس راه سخت تر خواهد و هزینه های بیشتری نیاز است تا تیم ملی والیبال ایران بتواند در لیگ جهانی ماندگار شود و موفق عمل کند. من واقعا مي‌خواهم كه از اين به بعد به واليبال توجه ويژه‌اي شود و امكانات بيشتري در اختيار فدراسيون واليبال قرار گيرد.
 
فکر می کنم در این شرایط سازمان باید نگاه ویژه و بودجه ویژه ای را برای تیم ملی والیبال درنظر بگیرد و علاوه بر فراهم کردن شرایط لازم برای حضور در لیگ جهانی، مسائل مالی بازیکنان را در نظر بگیرد.
 
در این مدت چقدر به مسائل مالی شما توجه شده است؟
 
راستش ما تا به امروز بدون دریافت هیچ گونه پاداش و پول اضافی تمرین کردیم و در مسابقات شرکت کردیم و حتی بردیم. هیچ وقت به مسائل مالی بازیکنان والیبال توجهی نشده این در حالی است که بازیکنان کشورهای دیگر بابت بازی که می کنند پول و حقوق می گیرند.
 
ما یک سال برای مسابقات آسیایی و جهانی در اردو بودیم از خانواده هایمان دور ماندیم در نهایت هم هیچ گونه دستمزد یا دریافتی نداشتیم. در حالیکه تیم ملی والیبال همیشه خودش را دور از حاشیه ها نگه داشته و همچون سایر رشته های ورزشی وارد حاشیه ها و حرف و حدیث ها نشده است.
 
گفته می شد که بعد از مسابقه روز یکشنبه، جلسه ای با حضور بچه های تیم ملی، آقای ولاسکو و مسئولان فدراسیون ترتیب داده شده بود، در این جلسه هم صحبتی از پاداش بازیکن ها و دستمزدشان نشد؟
 
نه این جلسه صرفا برنامه خداحافظی آقای ولاسکو بود که می خواستند همان شب از ایران بروند. غیر از برنامه خداحافظی در آن جلسه صحبت دیگری نشد.
 
 در مورد ماندن و با رفتن آقای ولاسکو چطور؟ در این مورد هم صحبتی شد؟
 
خود آقای ولاسکو در مورد اینکه زمان قراردادشان با فدراسیون والیبال تمام شده و باید برگردند حرف زدند و گفتند که به بچه های تیم ملی افتخار می کنند و از ما تشکر و قدرانی کردند اما در مورد تمدید قراردادشان چیزی نگفتند.
 
 
 
فکر می کنید خولیو ولاسکو به ایران بازگردد؟
 
راستش هیچ اطلاعی در این مورد ندارم باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد. امیدوارم که این اتفاق بیفتند و تمرینات ما با حضور ایشان از سر گرفته شود. بهر حال ما تازه اول راه جهانی شدن هستیم و نیاز به یک مربی تمام عیار داریم که فکر می کنم آقای ولاسکو ویژگی های لازم را دارند.
 
فکر می کنید توانایی و پتانسیل والیبال ایران برای دوام آوردن در میان برترین های دنیا چقدر است؟
 
ببینید ما بازیکن های خوب و توانایی های زیادی را در تیم ملی داریم و این چیزی بوده که در این مدت آن را نشان دادیم. ما وارد لیگ جهانی نشدیم که مثل تیم ژاپن یکسال بمانیم و بعد هم خداحافظی کنیم. هدف ما از کسب سهمیه جهانی، ماندگار شدن در میان برترین ها و رسیدن به تیم برتر دنیاست و این با توجه به پتانسیل های موجود در تیم ملی کار سختی نیست به شرط اینکه ملی پوشان از لحاظ بودجه و مسائل مالی ساپورت شوند و درکل مسائل سخت افزاری و نرم افزاری برای تیم ملی والیبال ایران فراهم باشد.
 
برای ماندگار شدن در لیگ جهانی و بالا آمدن در این گروه به حمایت های زیادی نیاز داریم که ساده ترین و ابتدایی ترین اینها، داشتن یک سالن خوب است که تیم ملی بتواند در آن تمرین کند و حتی تماشاچی بتواند به راحتی برای دیدن بازیها بیاید و مشکلی هم نداشته باشد. بهرحال واليبال ما ديگر جهاني شده است و باید امكانات جهاني را هم در اختیار داشته باشد تا بتواند به موفقیت بعدی برسد.
 
  در این دو بازی اخیر که در حضور تماشاگران صورت گرفت، به نظر می رسد والیبال هم چون سایر رشته های پرطرفدار ورزشی، تماشاگران زیادی پیدا کرده است.
 
بله همین طور است. البته واليبال تماشاگران خودش را خيلي‌ وقت است كه پيدا كرده و مطمئن باشيد در آينده نيز مي‌تواند همين تعداد تماشاگر را به سالن بكشاند اما آن شب اتفاقاتي افتاد كه واقعا متاثر شدم و خیلی از خانم ها پشت در ماندند که خانواده من یکی از آنها بودند.
 
همسرم و دخترم براي تماشاي اين بازي به ورزشگاه آمده بودند اما نتوانستند وارد سالن شوند. من دوست داشتم شادی ام را با خانواده ام، کسانی که موفقیت امروزم را مدیون آنها هستم، تقسیم کنم که این اتفاق نیفتاد و واقعا متاسف شدم مگر قرار است چند بار اين اتفاق در واليبال رخ دهد؟
 
 دلیلش چه بود؟ در طی آن دو روز چه اتفاقی افتاده بود که در بازی اول خانم مجوز حضور در سالن را داشتند ولی روز یکشنبه پشت درهای بسته ماندند.
 
راستش من هم نمی دانم فقط می توانم بگویم این اتفاق خیلی متاثر کننده بود.
 
 در این شرایط که والیبال تماشاگران خودش را دارد، به نظر می رسد که باید در کنار تیم ملی والیبال از تماشاگران هم حمایت شود.
 
من امیدوارم این اتفاق بیفتد و از این پس همه تماشاگران و دوست داران والیبال بدون هیچ گونه مشکلی به سالن مسابقات بیایند و تیم ملی را تشویق کنند. چرا که مردم در دو بازی اخیر با حمایت های خودشان انرژی زیادی را به تیم ملی منتقل کردند و ما را تنها نگذاشتند.
 
قرار است برای کدام باشگاه بازی کنید؟
 
فعلا هیچ قراردادی ندارم البته پیشنهادهایی داشته ام اما چون فعلا برنامه ای را برای آینده ندارم هیچ یک از آنها را امضا نکردم. فعلا می خواهم کمی استراحت کنم و بعد با توجه به اقدامات تیم ملی و مربی، تصمیم بگیرم.


فرهاد ظریف , مصاحبه ی فرهاد ظریف , در مورد تیم ملی , والیبال , لیگ جهانی , لیگ جهانی والیبال , خولیو ولاسکو , سرمربی , تیم ملی والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 895 تاریخ : جمعه 24 شهريور 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>