close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
سید محمد موسوی:لیگ جهانی تاثیری بسیار بیشتر از المپیک دارد/ انتقاد از فوتبالی ها حرفه ای نیست

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
سید محمد موسوی:لیگ جهانی تاثیری بسیار بیشتر از المپیک دارد/ انتقاد از فوتبالی ها حرفه ای نیست
سید محمد موسوی:لیگ جهانی تاثیری بسیار بیشتر از المپیک دارد/ انتقاد از فوتبالی ها حرفه ای نیست

خبرگزاری ورزش والیبال :بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: از فدراسیون به دلیل انتشار نامناسب خبر کنار گذاشته شدنم از تیم ملی پیش از جام واگنر ناراحتم.

ˈمحمد موسویˈ در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پیش از سفر به لهستان برای شرکت در جام واگنر مقداری ناهماهنگی میان من و مسئولان فدراسیون به وجود آمد و من دیر به پرواز رسیدم. به این دلیل خولیو ولاسکو تصمیم گرفت من را از ترکیب تیم در این رقابت ها کنار بگذارد.

خبرگزاری ورزش والیبال :بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: از فدراسیون به دلیل انتشار نامناسب خبر کنار گذاشته شدنم از تیم ملی پیش از جام واگنر ناراحتم.

ˈمحمد موسویˈ در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پیش از سفر به لهستان برای شرکت در جام واگنر مقداری ناهماهنگی میان من و مسئولان فدراسیون به وجود آمد و من دیر به پرواز رسیدم. به این دلیل خولیو ولاسکو تصمیم گرفت من را از ترکیب تیم در این رقابت ها کنار بگذارد.

وی افزود: سرمربی تیم ملی حق دارد که بازیکنی که دیر به پرواز می رسد را از ترکیب تیم خود کنار بگذارد اما از مسئولان فدراسیون به دلیل نحوه واکنش به این موضوع ناراحتم.

موسوی گفت: روابط عمومی فدراسیون در انتشار این خبر مدعی شد که من به دلیل بی انضباطی کنار گذاشته شده ام و مسئولان نیز در مصاحبه های خود اینگونه وانمود کردند که کار بزرگی انجام داده اند. ظاهرا کنار گذاشتن یک بازیکن از حضور در مسابقات دوستانه برای آنها خیلی مهم بود و می خواستند نشان دهند که می توانیم محمد موسوی را هم کنار بگذاریم.

** اگر بگوییم ولاسکو همه کاره است به بقیه ظلم کرده ایم

بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران درباره تاثیر ولاسکو در صعود به لیگ جهانی گفت: ولاسکو هم در نتایج تیم ملی تاثیر داشته است اما همه چیز مدیون او نیست. سرمایه گذاری در والیبال ایران از 15 سال پیش آغاز شده است و چندین مربی ایران و خارجی در رده های مختلف تیم ملی کار کرده اند تا بازیکنان کنونی والیبال ساخته شوند.

وی افزود: والیبال ایران شرایط بسیار خوبی داشت و ولاسکو از این شرایط بهره برداری کرد و تیم را قهرمان آسیا کرد و به لیگ جهانی برد.

موسوی اظهار داشت: پیش از ولاسکو تیم ملی با سرمربیگری حسین معدنی هم در رقابت های مختلف نتایج خوبی می گرفت و همواره در رده اول یا دوم آسیا قرار داشت. فکر می کنم این حرف که ولاسکو در نتایج اخیر تیم ملی همه کاره بوده است ظلم به تمام زحمت کشان والیبال است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با تمدید قرارداد ولاسکو با فدراسیون موافق است، گفت: در این باره نظری ندارم. من بازیکن تیم ملی هستم و هر کسی که سرمربی باشد اگر من را دعوت کنم با تمام توان در خدمت تیم هستم. امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می شود به نفع والیبال ایران باشد.

** لیگ جهانی تاثیری بسیار بیشتر از المپیک دارد

بازیکن سرعتی زن تیم ملی گفت: صعود به لیگ جهانی زیرساخت هایی در زمینه جذب حامیان مالی و امکانات میزبانی می خواهد که ما هنوز نداریم. فکر می کنم فدراسیون توانایی تامین امکانات را دارد که امیدوارم در زمان باقی مانده تا این رقابت ها این اتفاق بیفتد.

وی افزود: حضور در لیگ جهانی به مراتب مهمتر از بازی های المپیک است. با حضور در لیگ جهانی هر سال تعداد زیادی بازی با تیم های بزرگ جهان به صورت رفت و برگشت برگزار می کنیم.

موسوی گفت: همین که تیم هایی مثل برزیل و آمریکا به ایران بیایند و مسابقه دهند باعث پیشرفت والیبال کشورمان می شود و تاثیری به مراتب بیشتر از حضور تیم ملی در المپیک خواهد داشت.

وی تاکید کرد: البته هدف ما این است که حضوری مستمر در این رقابت ها داشته باشیم نه اینکه با کسب نتایج ضعیف در همان سال اول از گردونه مسابقات حذف شویم.

** اگر مثل فوتبال نشویم نتیجه می گیریم

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: ما توانایی کسب نتایج خوبی در لیگ جهانی را داریم اما به این شرط که مثل فوتبال وارد حاشیه نشویم. والیبال ایران هر سال رو به پیشرفت است و در یک سال اخیر هم تیم های بزرگی مثل لهستان، صربستان و آرژانتین از تیم ملی کشورمان شکست خورده اند.

وی افزود: می توانیم در لیگ جهانی نیز از امتیاز میزبانی خود در رقابت هایی که در تهران برگزار می شود استفاده کنیم و در جمع تیم های برتر جهان قرار بگیریم.

موسوی تاکید کرد: با نتایج اخیر والیبال طرفداران این رشته در ایران افزایش یافته است و رسانه ها هم بیشتر به والیبال توجه می کنند. این شرایط من را نگران کرده است که حاشیه هایی که در فوتبال وجود دارد وارد والیبال هم بشود و سدی در راه پیشرفت ما شود.

** انتقاد از فوتبالی ها حرفه ای نیست

بازیکن تیم ملی والیبال ایران درباره انتقادات اخیر از تفاوت در توجه به فوتبال با سایر رشته های ورزشی گفت: این انتقادات اصلا حرفه ای نیست زیرا فوتبال در جهان تبدیل به یک صنعت شده است و علاقه مندان به این ورزش بیشتر از دیگر رشته ها هستند.

وی افزود: درست است که برخی از فوتبالیست ها با کمک دلالان پول های کلانی به دست می آورند اما بازیکنی مثل مهدی رحمتی که خیلی ها می گویند قراردادهای سنگینی می بندد هیچ رقیبی در فوتبال ایران ندارد و طبیعی است که بیشتر از بقیه هم پول بگیرد.

موسوی گفت: حاشیه های زیادی در فوتبال وجود دارد و فکر می کنم این شرایط بازیکنان را بی انگیزه کرده است.

وی تاکید کرد: کسانی که معتقدند باید به فوتبال مانند دیگر رشته ها توجه شود باید بدانند که یک مسابقه معمولی لیگ برتر فوتبال تماشاگران زیادی را جذب ورزشگاه می کند و عده زیادی هم از طریق تلویزیون آن مسابقه را تماشا می کنند اما بسیاری از رشته هایی که ورزشکاران آن چنین ادعاهایی مطرح می کنند در حساس ترین مسابقات نیز تماشاگران زیادی ندارند.

** انتظارات از کاله کار را سخت می کند

بازیکن جدید تیم والیبال کاله مازندران گفت: همه از این تیم انتظار تکرار عنوان قهرمانی فصل قبل را دارند و همین موضوع کار ما را سخت می کند. سال گذشته هم انتظارات از گیتی پسند بالا بود و باعث شد تیم ما وارد حاشیه شود و در نهایت نتایج خوبی به دست نیاوریم.

وی افزود: باشگاه کاله بازیکنان خوبی به جای کسانی که از این تیم جدا شدند جذب کرده است. امیدوارم بدون حاشیه وارد رقابت های این فصل شویم و این بار علاوه بر تکرار قهرمانی لیگ، در مسابقات باشگاه های آسیا هم به قهرمانی برسیم.

** پیشنهاد خوبی داشته باشم به خارج می روم

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: قبلا پیشنهاداتی از باشگاه های خارجی داشتم اما بازی در خارج از کشور برایم مشکل بود. حالا بر این مشکلم غلبه کرده ام اما امسال پیشنهادی از تیم های خارجی دریافت نکردم.

وی ادامه داد: می خواهم به تیمی بروم که بتوانم تاثیرگذار باشم و توانایی هایم را نشان دهم. اگر قرار باشد در یک تیم ایتالیایی نیمکت نشین باشم ترجیح می دهم در ایران به بازی کردن ادامه دهم.


مصاحبه ی سید محمد موسوی , مصاحبه ی والیبالی , بازیکن تیم ملی والیبال ایران , سید محمد موسوی عراقی , والیبال , لیگ برتر والیبال , خولیو ولاسکو , حسین معدنی , فوتبال , سید محمد موسوی:لیگ جهانی تاثیری بسیار بیشتر از المپیک دارد/ انتقاد از فوتبالی ها حرفه ای نیست ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 777 تاریخ : چهارشنبه 29 شهريور 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
fatemeh میگه
سلام چه خبر ازداداش محمد؟
اگه می شه عکس های بیشتری ازش بگذار تا ماهم ببینیم
راستی به محمد چیزی نگین
من هر وقت که می بینمش خیلی هم خوشحال و خوش اخلاقهمی دونم از جام جهانی خیلی گذشته ولی اگه تونستید عکس هایی از بازی جام جهانی رو از داداش محمد و ...بزارید
وقتی گذاشتین می تونید به وبم برید و خبر بدین منم اون وقت میام نگاشون می کنم

تادرودی دیگر بدرود
پاسخ : سلام فاطمه خانوم چشم اگر فرصت کردم در انجمن قرار میدم
ممنون که سر زدید
هر وقت عکس ها را گذاشتم حتما خبرتون میکنم :x
FATEMEH میگه
فاطمه میگه
سلام من عاشق داداشم محمد هستم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوستش دارم خیلی خیلی زیاد که نمی شود گفت برای او و همه ی داداشای دیگرم هم آرزوی موفقیت می کنمداداش محمد خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دارممممممممممممممممممممممممممممم
پاسخ : ماهم دوستش داریم البته اگر مغرور نباشه !
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>