close
تبلیغات در اینترنت
جایگاه ˈتیم پاکˈ نفرزاده در آینده والیبال ایران کجاست/ سکوهای خالی در شهر مدعی پایتختی والیبال آسیا!
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

خبرگزاری ورزش والیبال

خبرگزاری ورزش والیبال :شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا برای ایران با رسیدن به جایگاه سومی به پایان رسید اما مهم تر از رسیدن به این جایگاه،رسیدن به پاسخ این پرسش است که تیم فرهاد نفرزاده در آینده والیبال کشورمان چه جایگاهی خواهد داشت؟ به گزارش خبرگزاری ورزش…

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
فیلم آموزش سئو 0 5 fns4565
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 4790 18615 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید 0 50 fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد 0 46 sasha68
لیگ ملت های والیبال 0 39 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 2 73 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 1 52 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی 0 59 mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند 0 69 mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد 0 59 mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 0 95 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 0 100 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 1 278 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 1 303 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 1 310 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه 0 261 fns4565
سوغات چی ببریم؟ 0 254 fns4565
رسم شیرین سوغاتی 0 265 fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران 0 269 fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران 0 245 fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران 0 258 fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار 0 228 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران 32 1756 fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران 0 205 fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد 0 273 fns4565
کتاب آموزش سئو 0 278 fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ 0 284 fns4565
سئو چیست؟ 0 274 fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد 1 383 setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس 1 413 setareha

خبرگزاری ورزش والیبال :شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا برای ایران با رسیدن به جایگاه سومی به پایان رسید اما مهم تر از رسیدن به این جایگاه،رسیدن به پاسخ این پرسش است که تیم فرهاد نفرزاده در آینده والیبال کشورمان چه جایگاهی خواهد داشت؟

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، سرمربی تیم جوانان ایران بارها در مصاحبه های خود بر این نکته تاکید کرده بود که برایش درخشش در رقابت های قهرمانی جهان بیش از کسب رده نخست در آسیا اهمیت دارد و از آن مهمتر در پی این است که بازیکنانی برای تامین پشتوانه تیم ملی بزرگسالان ایران تربیت کند.

خبرگزاری ورزش والیبال :شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا برای ایران با رسیدن به جایگاه سومی به پایان رسید اما مهم تر از رسیدن به این جایگاه،رسیدن به پاسخ این پرسش است که تیم فرهاد نفرزاده در آینده والیبال کشورمان چه جایگاهی خواهد داشت؟

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، سرمربی تیم جوانان ایران بارها در مصاحبه های خود بر این نکته تاکید کرده بود که برایش درخشش در رقابت های قهرمانی جهان بیش از کسب رده نخست در آسیا اهمیت دارد و از آن مهمتر در پی این است که بازیکنانی برای تامین پشتوانه تیم ملی بزرگسالان ایران تربیت کند.

درخشش تیم های نوجوانان و جوانان ایران در رقابت های آسیایی و جهان یکی از عوامل اوج گرفتن والیبال کشورمان در این سال ها بوده است اما این نتایج همواره با مساله ای به نام ˈصغر سنیˈ زیر سوال رفته است.

بدون شک قهرمانی در رده های نوجوانان و جوانان افتخار بزرگی برای والیبال یک کشور است اما به عقیده اکثر کارشناسان، آنچه در رده های پایه اهمیت بیشتری دارد این است که این تیم ها چند بازیکن برای آینده والیبال کشور تامین می کنند.

بسیاری از بازیکنان تیم های پایه ایران با وجود درخشش در رقابت های آسیایی و جهانی در سال های بعد حتی در میان 50 بازیکن برتر کشور هم جایی نداشته اند که مهمترین دلیل آن همان مساله ˈصغرسنیˈ است.

اگرچه سرمربی تیم جوانان و رییس فدراسیون والیبال تاکید دارند که به هیچ وجه در تیم کنونی هیچ بازیکن صغرسنی نیست اما در گوشه و کنار زمزمه هایی به گوش می رسد که نیمی از بازیکنان این تیم بزرگسال هستند.

البته ریشه کن کردن این مشکل در والیبال ایران واقعا چیزی شبیه معجزه است اما اگر واقعا مسئولین فدراسیون قصد دارند در آینده نیز یک تیم ملی قدرتمند داشته باشند بهتر است تلاش کنند تا بازیکنان واقعا ˈنوجوان و جوانˈ را به رقابت های رده های پایه اعزام کنند و در اندیشه پیدا کردن راه میانبر نباشند.

** ضرورت رفع نقاط ضعف

صرف نظر از موضوع حضور یا عدم حضور بازیکنان صغر سنی در تیم جوانان، کیفیت بازی های این تیم در رقابت های قهرمانی آسیا نیز این شبهه را در میان کارشناسان ایجاد کرده است که آیا این بازیکنان می توانند پشتوانه ای برای والیبال کشورمان باشند؟

کیفیت بازی های ایران در مسابقات قهرمانی آسیا سیر صعودی و نزولی داشت و هیچگاه در یک سطح نبود. این تیم به خصوص در بازی های مهمی مثل بازی نیمه نهایی با چین عملکرد بسیار ضعیفی در دفاع روی تور، دریافت های عقب زمین و پاسور داشت تا جام قهرمانی در ایران باقی نماند.

البته نکته مثبت این است که فرهاد نفرزاده هم ایرادات تیم خود را می پذیرد و از هم اکنون در اندیشه رفع این مشکلات برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان است. رقابت هایی که از آغاز کار این مربی در تیم جوانان به عنوان نقطه اوج کار او عنوان شده بود.

سرمربی تیم جوانان پس از پایان رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کرد که برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان چند بازیکن خود را تغییر می دهد که این خود نشان دهنده این امر است که نفرزاده برای رفع نقاط ضعف این تیم برنامه ریزی کرده است.

** سکوهای خالی ورزشگاه در شهر مدعی پایتختی والیبال آسیا

اهالی والیبال ارومیه همواره شهر خود را پایتخت این رشته ورزشی در قاره کهن می نامند. علاقه مردم این شهر به والیبال این توقع را ایجاد می کند که در رقابت هایی مثل مسابقات جوانان آسیا، تماشاگران پر شماری برای دیدن مسابقات تیم ایران به سالن بیایند اما در این دوره از رقابت ها هیچگاه سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه پر نشد و حتی مسابقه رده بندی در حضور تماشاگرانی کمتر از تعداد انگشتان دو دست آغاز شد.

این مشکل در رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور نیز وجود داشت که در اکثر مسابقات به غیر از بازیکنان، مربیان و عوامل اجرایی رقابت ها، فرد دیگری برای تماشای بازی ها وجود نداشت.

ارومیه ای ها علاقه زیادی دارند که میزبان یکی از مسابقات ایران در لیگ جهانی باشند اما باید توجه داشته باشند که برای رسیدن به این هدف باید همواره از تیم ملی حمایت کنند نه اینکه اگر تیمی در ست پنج و آن هم با امتیاز بالا شکست خورد در مسابقه رده بندی به سالن نیایند.

گزارش از: محمد حسین آجورلو

درباره : بخش تیم ملی والیبال , آخبار تیم ملی جوانان , سایر اخبار , والیبال در آسیا , حاشیه بازی ها , تورنمنت های بین المللی , مخصوص کاربران سایت , از روی سکو ,
برچسب ها : والیبال , آسیا , گزارش والیبال , سکوهای خالی در شهر مدعی پایتختی والیبال آسیا! , خانه , انجمن تخصصي واليبال , نقل وانتقالات , تبلیغات درسایت , برنامه ليگ برتر واليبال , نتايج زنده مسابقات , کلیپ های زیبای والیبال , کلیپ های تیم ملی والیبال ایران , کلیپ های تیم های لیگ برتر , کلیپ های پلی آف لیگ برتر والیبال , کلیپ های والیبالی خارجی , تیم های لیگ برتری , پیکان , سایپا البرز , شهرداری ارومیه , کاله آمل , گیتی پسند , هاوش گنبد , بازرگانی جواهری گنبد , شهرداری تبریز , باریج اسانس کاشان , نوین کشاورز , آلومینیوم المهدی هرمزگان , کاراسازه متین ورامین , میزان خراسان رضوی , پیشگامان کویر یزد , گالری والیبال , گالری پیکان , گالری هاوش , گالری شهرداری ارومیه , گالری کاله آمل , گالری گیتی پسند , گالری سایپا البرز , گالری عکس بازرگانی جواهری گنبد , گالری عکس باریج اسانس کاشان , گالری عکس پیشگامان کویر یزد , گالری عکس شهرداری تبریز , گالری عکس نوین کشاورز , گالری عکس میزان خراسان رضوی , گالری عکس کاراسازه متین ورامین , گالری عکس آلومینیوم المهدی , بخش تیم ملی , آخبار تیم ملی بزرگسالان , آخبار تیم ملی جوانان , آخبار تیم ملی نوجوانان , فدراسیون والیبال , گالری عکس تیم ملی بزرگسال , گالری عکس تیم ملی جوانان , گالری عکس تیم ملی نوجوانان , برنامه مسابقات تیم ملی , نتایج دیدارهای تیم ملی , همه خبر ها , لیگ برتر والیبال , لیگ دسته اول والیبال , والیبال بانوان , والیبال نشسته , والیبال ساحلی , والیبال در جهان , مصاحبه ها , والیبال در آسیا , حاشیه بازی ها , مسابقات داخلی کشور , تورنمنت های بین المللی , نتایج مسابقات والیبال , برنامه مسابقات والیبال , نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال , لیگ جهانی 2013 , مخصوص کاربران سایت , از روی سکو , شنیده ها , آموزش والیبال , بیوگرافی بازیکنان و تیم ها , مقالات , هواداران تیم ها , برترین های هفته , اطلاعیه ها , دانلود ویدیو مسابقه فینال والیبال المپیک ۲۰۱۲ (برزیل – روسیه , ادامه مطلب , یاداشت ویژه:ولاسکو چگونه والیبال ایران را تکان داد؟ , نگرانی سازمان لیگ والیبال در مورد قطب قدرتمند والیبال ایران , ویدئو جالب موریلو بازیکن شماره 8 والیبال برزیل , دانلود کتاب آموزشی «آشنایی با والیبال مدرن» , ویدئو جالب از تمرینات تیم ملی والیبال برزیل /طرز زدن اسپک و دریافت , گالری عکس تیم ملی والیبال بزرگسال , نتایج دیدارهای تیم ملی والیبال ایران , آخرین مصاحبه های بازیکنان و مربیان مختلف والیبال , برنامه ی مسابقات مختلف والیبال , آخرين ارسال های تالار گفتمان , اطلاعات کلی در مورد رقابتهای لیگ جهانی والیبال , حاشیه های رقابت های والیبال جوانان آسیا؛سالن خالی ارومیه و پایان مسابقات , پیشنهاد معرفی ارومیه به عنوان "شهر والیبال آسیا" , ولاسكو در ايران ماندني شد/افزایش 20 درصدی قرار داد ولاسکو , برنامه هشت هفته ابتدایی مسابقات تیم والیبال کاله مازندران در لیگ برتر والیبال , پیشنهاد نفر بعدی صندلی داغ , با حضور 12 تیم لیگ برتر والیبال قرعه کشی شد/جواهری گنبد میزبان شهرداری تبریز , شکست تیم کاله در مقابل میزان مشهد , چت روم انجمن تخصصی والیبال , توقف کاله مازندران مقابل میزان مشهد , واكنش فرمانده ناجا به حضور مختلط دختران و پسران در ورزشگاه‌هاي واليبال , والیبالیست‌های جوان در عین شایستگی از صعود به فینال بازماندند , بازی اول کاله مازنداران با نوین کشاورز ! , جوانان والیبال ایران بر سکوی سوم آسیا ایستادند , سر ,
بازدید : 939 تاریخ : شنبه 15 مهر 1391 زمان : 12:9 نویسنده : عادل خدرخوجه نظرات ()
مطالب مرتبط
 • داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم
 • اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش
 • دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان
 • ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟ ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟
 • برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک
 • شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه
 • لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد! لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد!
 • آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید
 • ارسال نظر برای این مطلب
  این نظر توسط سجاد در تاریخ 1391/7/16 و 0:14 دقیقه ارسال شده است

  جمعش کن این مطلبو بابا لیگ شرو شه بهتون صندلی خالی رو نشون میدیم داداش

  این نظر توسط محسن در تاریخ 1391/7/15 و 15:24 دقیقه ارسال شده است

  سلام.مرسی عادل جان.لینک تو رو هنوز نذاشته.بهش گفتم که هر چه زود لینکتو بذاره تو سایت.امروز یا فردا حتما ردیفش میکنه.بازم مرسی
  پاسخ : سلام داش محسن
  داداش خواهش میکنم


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 8360
 • کل نظرات : 2119
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 6948
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 143
 • باردید دیروز : 3,640
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 196
 • بازدید هفته : 143
 • بازدید ماه : 3,783
 • بازدید سال : 3,783
 • بازدید کلی : 14,202,783
 • مطالب
  کدهای اختصاصی