close
بهترین متخصص ارتودنسی
حاشیه های دیدار تیمهای والیبال باریج اسانس كاشان و سایپا البرز

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
حاشیه های دیدار تیمهای والیبال باریج اسانس كاشان و سایپا البرز

كاشان- دیدار دو تیم والیبال باریج اسانس كاشان و سایپا البرز در هفته بیستم لیگ برتر والیبال كه با نتیجه سه بر صفر به سود سایپا به پایان رسید با حاشیه هایی همراه بود.

1390/11/17 - 08:37

به گزارش ایرنا، قبل از بازی، تماشاگران كاشانی طرفدار تیم های قرمز و آبی پایتخت كه هنوز در تب دربی فوتبال پایتخت بودند برای هم ' كری خوانی' كردند.

* 'حسین معدنی' سرمربی باریج اسانس قبل از بازی به شدت از سوی هواداران تشویق شد.

* به علت بدون تماشاگر برگزار شدن دیدار قبلی تیم باریج اسانس با تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس بلیت های تدارك دیده شده آن مسابقه در بازی مقابل سایپا به هواداران فروخته شد.

* برخلاف دیدار های قبلی باریج اسانس، بازی این تیم مقابل سایپا از شبكه استانی اصفهان پخش نشد كه این امر موجب شد تماشاگران زیادی برای دیدن این بازی به سالن بیایند و عده ای زیادی به علت ماندن پشت در های بسته راهی خانه خود شدند.

* هرچند این بازی بدون حاشیه برگزار شد اما اختلافات و درگیری های چندین تماشاگر نما در حین بازی مشكلاتی برای نیروهای انتظامی در برگزاری هر چه بهتر این بازی ایجاد كرد.

* طبق اعلام فدراسیون والیبال نام ' محمد حسین خوشدل ' بعنوان ناظر بازی اعلام شده بود كه به دلیل كسالت این داور بازنشسته كشورمان ' اسماعیل صباغ ' به همراه ' احمد بندری ' كار نظارت بر این بازی را به عهده داشتند.

* چند نفر از خبرنگاران محلی به همراه خبرنگار و دوربین صدا و سیما جمهوری به علت همكاری نكردن مسوولان سالن مسابقه پشت درهای بسته ماندند و نتوانستند از این بازی گزارش و خبر تهیه كنند.

* تعدادی از مدیران و مسوولان شركت سایپا كاشان با حضور در سالن از نزدیك این دیدار را نظاره گر بودند.

* از این دیدار هم مانند چندین بازی قبلی باریج اسانس كاشان هیچ كدام از مسوولان ورزشی و اجرایی شهرستان كاشان استقبال نكردند.


نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 387 تاریخ : دوشنبه 17 بهمن 1390 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
سنا میگه
آقای سعید معروووف،بدان در این خاک زاده شدی و اهل این آب وخاکی!!!
شخصیت،ادب و متانت هر شخصی نشان از هویت و اصالت وی دارد و این رفتار و اخلاق اوست که شخصیت اجتماعی او را شکل میدهد و جایگاهش را در محیط زندگی معین میکند.
ورزشکاران نیز به دلیل جایگاه اجتماعی که دارند و نسبت به سایر مردم عادی شهیرتر و معروف تر هستند باید مراقب باشند که رفتارهایشان ناهنجاری تلقی نشود.
ورزشکاران هم چنین باید به یاد داشته باشند که جوانان به دلیل روحیه ای که دارند همواره سعی می کنند الگویی را برای خود انتخاب کنند مادامی که اکثرشان ورزشکاران موردعلاقه خود را بت زندگی((الگو)) قرار می دهند.
اما در این میان اگر خدای نکرده کسی که الگو قرار داده شده است،خود شخصیت صحیحی نباشد وای به حال آن فرد که وی را بت خود قرار داده است.
همه سعید معروف را می شناسیم.پسرخوب و مودب والیبال ایران که کمی هم مغرور است اما با این حال بهترین پاسور ایران و آسیاست و کسی منکر این مساله نیست.
اما او در بازی تیم های والیبال شهرداری اورمیه و کاله آمل جو سالن را با حرکات خود به هم ریخت تا تماشاگران اورموی که قبل از بازی او را به شدت تشویق کرده بودند به دشمن کینه ای او تبدیل شوند.
در بحث ورزش حرفه ای وقتی بازیکنی از تیمی به تیم دیگر منتقل می شود به هنگام بازی با تیم سابق خود سعی می کند طوری رفتار کند که تماشاگران تیم سابقش ناراحت نشوند و به هنگام لحظات حساس،احساسات خود را فرو می برد و آن را بروز نمی دهد.
حال چه برسد به بازیکنی که از ایل و تبار تیم و شهر سابق خود است و سال ها در این شهر که شهر خود است توپ زده و با تماشاگرانش خاطرات مشترکی دارد.
اما سعید والیبال ایران در بازی کاله و شهرداری این اصول را زیر پا گذاشت و عملا جنگ و کینه ای آشکار را با همشهریانش آغاز کرد.
او به هنگام کسب امتیاز به نحوی خوشحالی می کرد که انگار ایران قهرمان لیگ جهانی والیبال شده است و او را به عنوان بهترین پاسور جهان انتخاب کرده اند.
خوشحالی و ابراز احساساتی که واقعا عجیب بود و پیش از بازی هیچ یک از طرفداران والیبال اورمیه فکرش را هم نمی کردند.
اما نقطه مقابل وی عبدالرضا علیزاده لیبروی کاله بود که آرامش و متانت در رفتارش موج میزد.
محبوبیت علیزاده به حدی بود که تماشاگران بعد از پایان بازی علی رغم اینکه به شدت از باخت تیم شهرداری ناراحت بودند اما برای وی سنگ تمام گذاشتند و ایستاده او را تشویق کردند.
اینجاست که فرق بازیکن با بازیکن نمایان می شود و محبوبیت ها شکل می گیرد.پس بی دلیل نیست که علیزاده محبوبترین بازیکن طرفداران والیبال آسیاست.
پس آقای معروف بدان که این کارها سبب کاهش محبوبیت تو می شود.ای کاش تو به یاد می آوردی که روزی همین تماشاگران بودند که تو را ((معروف)) کردند و شدی سعید معرووووف!!!
ای کاش تو قدر میدانستی این تشویق ها را در روزهایی که در پگاه توپ میزدی و این دست ها تو را تشویق می کردند!
ای کاش مزه پول را در زیر زبان خود احساس نمیکردی و این تشویق ها را به تکه ای کاغذ نمی فروختی برادر عزیزم!!!با تمام این اوصاف بازهم ما شرم و حیای آذری به کار می گیریم و تمام کارهای تو در بازی با شهرداری را فراموش می کنیم و در آخر هم به سعید والیبال ایران و بهترین پاسور آسیا می گوییم:
سعید جان!!!بدان خون آذری در رگ های بدنت جریان دارد.قدرش را بدان…
مرتضی حیدری مرنگلو سنا میگه
سالن جهنم شد ولی بازهم… + حواشی بازی شهرداری و کاله
هواداران تیم والیبال شهردای اورمیه با شکست ناباورانه این تیم در برابر کاله آمل،روز غم انگیزی را سپری کردند.
تیم شهرداری اورمیه در این بازی که از ساعت ۱۷ در ورزشگاه الغدیر این شهر شروع شد،به مصاف حریف آملی و قدرتمند خود رفت و نتوانست شکست دور رفت را جبران کند و به مانند دور رفت نتیجه را در ست پنجم به حریف خود واگذار کرد.
شهرداری اورمیه در این بازی گیم های سوم و چهارم را با نتایج ۲۵-۱۷ / ۲۷-۲۵ به سود خود به پایان برد اما در گیم های اول،دوم و پنجم با نتایج ۲۵-۲۱ / ۲۵-۲۰ / ۱۵-۹ مغلوب حریف شد و بازی را ۳بر۲ به حریف واگذار کرد.
تحلیل بازی:
تیم شهرداری با ترکیب کاپیتان بهبودی،مصطفی وند،بهرام فرید،تونی کواچویچ،فرهاد پیروت پور و احسن الله شیرکوند وارد میدان شد.
در این دیدار که برای هر ۲تیم حائز اهمیت بود تیم کاله با استفاده از تجربه بازیکنان نامی خود همچون نادی،معروف!!!،علیزاده برتری نسبی نسبت به تیم اورمیه داشت و با بازی خوب خود توانست گیم های اول و دوم را به سود خود به پایان ببرد.
از ابتدای ست سوم،تیم شهرداری اورمیه به خود آمد و با ارائه یک بازی زیبا ۲ست پیاپی را به نفع خود رقم زد.در این ۲ست بهرام فرید غیرتمندانه به توپ ضربه می زد و ستاره بی چون و چرای این ۲ست بود.
اما کار به گیم نحس پنجم کشید.ستی که هیچگاه روی خوشی به شهرداری نشان نداده است و امروز هم نشان نداد.این ست هم چند سرویس به تور و دفاع بازیکنان کاله و تجربه ملی کاله ای ها!!! به کمک این تیم آمد و در نهایت تیم شهرداری مغلوب کاله ای شد که نیمی از بازیکنان فیکس امروزش را،اورموی ها تشکیل میدادند.
حواشی بازی شهرداری اورمیه و کاله آمل:
-بازی امروز به قدری حساس بود که وقتی به ساعت آغاز بازی نزدیک میشدیم خیابان های منتهی به سالن الغدیر دارای ترافیک سنگینی بود.
-ابتدا تیم کاله آمل به میدان پا گذاشت و بازیکنان شروع به گرم کردن خود کردند.
-به هنگام گرم کردن تیم کاله،بازیکنان اورموی این تیم بشدت از سوی تماشاگران تشویق شدند که در این بین عبدالرضا علیزاده بیشتر از معروف!!!!!!،سیدعباسی و عبادی پور تشویق شد و دلیل بارز آن هم چیزی جز ادب و اخلاق و رابطه خوب این لیبروی محبوب با تماشاگران نمی تواند باشد.
-اما نکته جالب به هنگام تشویق بازیکنان اورموی تیم کاله این بود که وحید سیدعباسی از جای خود بلند نشد و فقط و فقط با اشاره انگشت از آنان قدردانی کرد.پس از این جا می توان فهمید که چرا عبدالرضا علیزاده این قدر محبوب است و بعضی ها اینقدر منفور!!!
-به هنگام ورود بازیکنان تیم شهرداری اورمیه،آنان تک به تک از سوی تماشاگران به شدت تشویق شدند.
-امروز به عینه ثابت شد که اورمیه مهد والیبال آسیا و پایتخت بی چون و چرای والیبال ایران است چراکه ۸۰۰۰نفر در ورزشگاه ۶۰۰۰نفری الغدیر اورمیه حاضر بودند و تیم محبوب خود((شهرداری اورمیه)) را تشویق کردند.
-از شعار های امروز تماشاگران می توان به ((اورمو غیرت ایستر-شرف لی میلت ایستر))،((آذربایجان واراولسون-ایستمیین کور اولسون))،((دو قارداشیم دو سس ور،اورمویا نفس ور)) و… اشاره کرد.
-در این بازی بنرهایی به چشم می خورد که توسط طرفداران مهد والیبال آسیا به سالن آورده شده بود.دریکی از این بنرها ۳عکس از علیزاده با شعار((عبدالرضا علیزاده افتخار والیبال اورمیه و بهترین لیبروی آسیاست)) دیده میشد.
-چند دقیقه قبل از شروع بازی بازیکنان با نثار گل به عکس امام دهه فجر انقلاب را گرامی داشتند.
-در ست اول این بازی،در چند مورد بازیکنان و کادرفنی تیم کاله به شدت به نحوه قضاوت بازی اعتراض کردند.
-یکی از نکات جالب بازی نشستن یدالله کارگرپیشه در بین تماشاگران بود که این کار وی،نشان میدهد او چه قدر افتاده و خاکی است در حالیکه افراد غیرمسئولی زیادی از بچه گرفته تا … در جایگاه VIP ورزشگاه الغدیر جولان میدادند.
-تیم کاله نشان داد که در ایجاد جنگ روانی تیمی مقتدر و بی رقیب است زیرا به دفعات زیاد نادی،معروف و عادل غلامی و… با اعتراض به داور جو مسابقه و سالن را متشنج کردند.
-سعید معروف در این بازی و به هنگام کسب امتیاز کاله،حرکات تحقیرکننده ای از خود نشان میداد که تماشاگران با حرکات خود به خوبی جواب وی را دادند.در حالیکه عبدالرضا علیزاده هیچگاه به هنگام کسب امتیاز خوشحالی نکرد.بس این نکته ثابت میکند که علیزاده بی دلیل محبوب تمام اورموی ها نیست.
-در این بازی میلاد عبادی پور قدرتی زن جوان اورمیه ای به جای حمزه زرینی وارد میدان شد و تا پایان ست چهارم در ترکیب کاله حضور داشت.
-یکی از نکات تاسف بار بازی،درگیری فیزیکی کاظم عبادزاده آنالیزور تیم شهرداری با یکی از خط نگه داران مسابقه بود که صحنه زشتی را در سالن رقم زد.
-استاندار محبوب آذربایجان غربی وحید جلال زاده نیز در اواخر ست چهارم به ورزشگاه آمد تا هنرنمایی فلامینگوها راببیند.تماشاگران نیز با تشویق مکرر و صدا زدن نام وی از او استقبال گرمی کردند.
-در این بازی علیرضا عصمت پرست شهردار اورمیه،رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی حجت الاسلام والمسلمین فخری،ملا احمدی مدیرکل ورزش و جوانان،رئیس شورای شهر پرویز جلیلی،نائب رئیس شورای شهر محمد حضرت پور در جایگاه ویژه سالن نظاره گر بازی بودند.
-کاش ملااحمدی به عنوان متولی ورزش استان همیشه بر خود تکلیف بداند و به سالن بیاید نه فقط در بازیهای حساس!!!
-در این دیدار بهرام فرید ستاره میدان بود و با آبشارهای زیبای خود،غیرت خود را به رخ مردان خطه شمال کشید.
-فرها نظری افشار بازیکن تیم کاله آمل که اصلیتی میانه ای دارد ساکت ترین بازیکن میدان بود.
-تماشاگران آذری امروز سنگ تمام گذاشتند و از سراسر خطه آذربایجان غربی((مهاباد،سلماس،خوی و…)) خود را به سالن الغدیر رساندند.
-با حضور ۸۰۰۰تماشاگر که حتی روی پله های ورزشگاه نیز نشسته بودند،خاطرات دیدارهای پگاه و آذرپیام برای عاشقان والیبال تداعی شد.یاد باد آن روزگاران،یاد باد…
-لیدرها نیز امروز ا خواب غفلت بیدار شدند و هماهنگی بیشتری با تماشاگران داشتند.
((و در آخر نیز به عنوان یکی از صدها هزار طرفدار والیبال اورمیه و یکی از نویسندگان این سایت و عضو کوچکی از جامعه خبرنگاران از همه تماشاگرانی که در این هوای سرد به هر زحمتی خود را به ورزشگاه رساندند و جانانه تیم را تشویق کردند صمیمانه سپاسگزارم و دست تک تک آنها و شماها را می بوسم.یک یا علی تا قهرمانی.یاعلییییییی!
مرتضی حیدری مرنگلو)) سنا میگه
چرا برای برگزاری مسابقات توی شهرستان ها اینقدر مشگلات وجود داره..چرا مسئولان خیلی از شون حمایت نمی کنن؟
پاسخ : والا نمیدونم
تو گنبد که از این حرکت ها نمیکنن
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید