close
تبلیغات در اینترنت
سید عباسی :فاصله ی تاکتیکی جوانان و بزرگسال ها باید کم شود/مطمئن هستم نفرزاده از عهده اش برمی آید
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

خبرگزاری ورزش والیبال

خبرگزاری ورزش والیبال :کارشناس والیبال درباره عملکرد تیم ملی والیبال جوانان گفت: باید فاصله تاکتیکی تیم‌های جوانان و بزرگسالان را کم کنیم و مطمئن هستم نفرزاده از عهده این کار برمی‌آید. جهانگیر سید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار…

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
فیلم آموزش سئو 0 5 fns4565
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 4790 18608 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید 0 50 fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد 0 45 sasha68
لیگ ملت های والیبال 0 38 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 2 73 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 1 52 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی 0 59 mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند 0 69 mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد 0 59 mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 0 95 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 0 100 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 1 278 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 1 303 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 1 310 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه 0 261 fns4565
سوغات چی ببریم؟ 0 254 fns4565
رسم شیرین سوغاتی 0 265 fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران 0 269 fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران 0 245 fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران 0 258 fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار 0 228 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران 32 1756 fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران 0 205 fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد 0 273 fns4565
کتاب آموزش سئو 0 278 fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ 0 284 fns4565
سئو چیست؟ 0 274 fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد 1 383 setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس 1 412 setareha

خبرگزاری ورزش والیبال :کارشناس والیبال درباره عملکرد تیم ملی والیبال جوانان گفت: باید فاصله تاکتیکی تیم‌های جوانان و بزرگسالان را کم کنیم و مطمئن هستم نفرزاده از عهده این کار برمی‌آید.

جهانگیر سید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: به هر حال ذات ورزش حرفه‌ای نتیجه‌گراست و نمی‌توان از نتیجه غافل باشیم و در مورد آن صحبت نکنیم. اگر بخواهیم راجع به نتیجه صحبت کنم باید بگویم هدف‌گذاری این تیم کسب سهمیه مسابقه‌های جهانی بود و به دنبال آن قهرمانی در آسیا که سرانجام هدف اول محقق شد. وقتی توانستیم جزو چهار تیم آسیایی به مسابقه‌های جهانی راه پیدا کنیم در واقع به 60 درصد اهداف تعیین شده خود رسیدیم.

 

خبرگزاری ورزش والیبال :کارشناس والیبال درباره عملکرد تیم ملی والیبال جوانان گفت: باید فاصله تاکتیکی تیم‌های جوانان و بزرگسالان را کم کنیم و مطمئن هستم نفرزاده از عهده این کار برمی‌آید.

جهانگیر سید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: به هر حال ذات ورزش حرفه‌ای نتیجه‌گراست و نمی‌توان از نتیجه غافل باشیم و در مورد آن صحبت نکنیم. اگر بخواهیم راجع به نتیجه صحبت کنم باید بگویم هدف‌گذاری این تیم کسب سهمیه مسابقه‌های جهانی بود و به دنبال آن قهرمانی در آسیا که سرانجام هدف اول محقق شد. وقتی توانستیم جزو چهار تیم آسیایی به مسابقه‌های جهانی راه پیدا کنیم در واقع به 60 درصد اهداف تعیین شده خود رسیدیم.

 

وی افزود: قطعا تیم ملی والیبال جوانان دارای نقاط ضعف و قوت متعددی بود. نباید این مسابقه‌های آسیایی را با رقابت‌های جهانی مقایسه کنیم. چرا که به هیچ عنوان سطح این بازی‌ها با هم برابر نیستند. تیم‌های خوب جهان اکثرا در قاره اروپا و آمریکای لاتین متمرکز شده‌اند. سطح این مسابقه‌ها را به هیچ وجه نمی‌توان با مسابقه‌های جهانی قیاس کرد. نمی‌خواهم روی فرد تمرکز کنم و درباره عملکرد پاسور یا دریافت کننده نظر بدهم. والیبال یک ورزش گروهی است. وزن کارگروهی بر کار تکنیکی و فردی می‌چربد. درست است که تکنیک بالای بازیکنان یک تیم در موفقیت آن موثر است، اما این تکنیک‌ها صددرصد کار نیستند. فکر می‌کنم تیم جوانان ایران از این منظر دارای ضعف بود و دارای سیستم والیبال مدرن نبودیم. شاید یکی از دلایل این اشکال این باشد که بازیکنان به بلوغ سنی مناسب نرسیده‌اند. قطعا مربیان به ویژه سرمربی تیم بیشتر از همه ما به این نقاط رسیده‌اند و توانایی‌ها و قابلیت‌های آن‌ها را بیشتر از ما می‌دانند. به هر حال باید نقاط ضعف تیم ترمیم شود و کار بیشتری صورت بگیرد تا در مسابقه‌های جهانی موفق باشیم.

 

کارشناس والیبال با تاکید بر این نکته که درباره کادر فنی تیم ملی جوانان اظهار نظر نخواهد کرد گفت: در فدراسیون به اندازه کافی کارشناس و افراد مجرب هستند که در این باره اظهار نظر کنند. اما می‌گویم باید به کادر فنی و نفرزاده فرصت داد و نباید خیلی احساساتی عمل کرد. تعدادی از بازیکنان در مسابقه‌های قهرمانی جوانان آسیا کارایی لازم را از خود نشان ندادند. طبیعی است که اگر یار داشته باشیم باید آن‌ها را جایگزین کنیم. تیم ملی جوانان ایران باید کار سیستماتیک بیشتری انجام دهد. در مسابقه‌های جام دولت شاهد بودیم که همان سیستم حاکم بر تیم ملی بزرگسالان برزیل بر تیم جوانان این کشور نیز حکمفرماست کارهای سه دفاع و حمایت از مهاجم و... در تیم جوانان برزیل به وضوح دیده می‌شد. در واقع تفاوت سیستماتیک بین تیم جوانان و بزرگسالان برزیل خیلی کم بود. اما این تفاوت در بین تیم ملی جوانان و بزرگسالان ایران مشهود است. ما توان تاکتیکی خیلی بالایی در این مسابقه‌ها ارائه ندادیم. مطمئن هستم که پتانسیل بالایی داریم و نفرزاده می‌تواند با بهره‌گیری از این پتانسیل فاصله تاکتیکی با تیم بزرگسالان را کم کند.

 

جهانگیر سید عباسی درباره حاشیه‌های مطرح شده و بحث صغر سن تیم ملی والیبال جوانان تاکید کرد: در بعضی از کشورها صغر سنی وجود دارد، مثلا در هندوستان کمتر شاهد هستیم تیم‌های پایه بدون صغر سن پا به مسابقه‌ها بگذارند. باید تاکید کنم که متولی تشخیص سن فدراسیون نیست. فدراسیون با شناسنامه بازیکنان سروکار دارد و بر اساس سن مندرج در شناسنامه تصمیم می‌گیرد. پس نباید از فدراسیون انتظار داشته باشیم موضوع را پیگیری کند. البته معتقدم تیم ملی جوانان ایران در این دوره یکی از پاک‌ترین تیم‌ها در سال‌های اخیر بوده است. واقعا نمی‌دانم حتی اگر صغر سنی هم بوده باشد تعداد قابل توجهی نسبت به دوره‌های قبل وجود نداشت.

 

وی با اشاره به وضعیت نه چندان مطلوب تیم‌های پایه در گذشته گفت: ما دوره‌ای داشتیم که هشت بازیکن صغر سن در تیم‌های والیبال وجود داشت. اصولا نباید هیچ صغر سنی در تیم‌های پایه داشته باشیم. اگر داشتیم باید آن را کم می‌کردیم و هدف‌گذاری کنیم تا این موضوع را به صفر برسانیم. باید برنامه‌ریزی طوری باشد که در رده سنی پایه تیم‌های جوانان و نوجوانان از صغر سنی بی‌نیاز شود مگر تیم‌های اروپایی چه کار می‌کنند. باید سن آموزش والیبال را پایین‌تر بیاوریم. ما از 15 سالگی آموزش والیبال را شروع می‌کنیم. این خیلی دیر است باید آموزش را از 10 سالگی آغاز کنیم. نباید با خودمان تعارف کنیم. فدراسیون راهی ندارد جز اینکه تیم‌های پاک را تشکیل دهد. ما سن رسیدن به دوران پختگی را در والیبال پایین آوردیم و این کار خیلی بزرگی است. اگر طوری برنامه‌ریزی کنیم که والیبالیست‌ها در رده جوانان به اوج آمادگی برسند قطعا می‌توانیم از حضور آن‌ها حداقل برای یک دهه در تیم‌های بزرگسال بهره ببریم.

 

پیشکسوت والیبال ارومیه درباره چگونگی استقبال مردم این شهر از مسابقه‌های والیبال قهرمانی جوانان آسیا گفت: مردم ارومیه هم والیبال را خوب می‌فهمند و می‌دانند که چه کسی به آن‌ها احترام می‌گذارد و متقابلا به آن فرد یا مجموعه احترام می‌گذارند. ما در ارومیه داعیه این را داریم که حدود 300 ملی‌پوش و پیشکسوت والیبال در ارومیه داریم. متاسفانه کمتر شاهد حضور این پیشکسوتان در سالن والیبال بودیم. بزرگان و نامداران والیبال ارومیه در طول مسابقه‌های قهرمانی جوانان در غربت بودند و با وجود تلاش‌های هیات والیبال استان، کسی از آن‌ها یاد نکرد. شرایطی که برای خبرنگاران پیش آمد و آن‌ها را در غربت نگاه داشت برای بزرگان والیبال ارومیه هم تکرار شد. فکر می‌کنم مردم ارومیه شایسته احترام هستند و به کوچک‌ترین بی‌احترامی عکس‌العمل نشان می‌دهند.

درباره : بخش تیم ملی والیبال , آخبار تیم ملی جوانان , سایر اخبار , مصاحبه ها ,
بازدید : 567 تاریخ : جمعه 21 مهر 1391 زمان : 14:8 نویسنده : عادل خدرخوجه نظرات ()
مطالب مرتبط
 • داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم
 • اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش
 • دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان
 • ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟ ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟
 • برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک
 • شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه
 • لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد! لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد!
 • آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید
 • ارسال نظر برای این مطلب
  این نظر توسط aram در تاریخ 1391/12/16 و 18:32 دقیقه ارسال شده است

  baba in shomare5 kiye terekidam az baske fkr kardam
  پاسخ : حسین آبادی پشت خط زن دوم تیم والیبال آلومینیوم هرمزگان و همچنین کاپیتان تیم ملی جوانان ایران
  پاسخ : ببخشید حسین آبادی نیست فکر کردم منظورتون حسین آبادیه منم نمیشناسمشون
  پاسخ : حسین : محمد فلاح سرعتی زن سایپا


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 8360
 • کل نظرات : 2119
 • افراد آنلاین : 13
 • تعداد اعضا : 6948
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 259
 • بازدید امروز : 2,239
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 34
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 2,239
 • بازدید ماه : 2,239
 • بازدید سال : 2,239
 • بازدید کلی : 14,201,239
 • مطالب
  کدهای اختصاصی