close
بهترین متخصص ارتودنسی
چند خبر کوتاه و جالب از والیبال

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
چند خبر کوتاه و جالب از والیبال

مشکلات جدیدی هر روز برای ما درست می‌کنند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال کرمان گفت: از سوی هیئت هر روز برای ما مشکل جدیدی درست می‌کنند و اجازه نمی‌دهند به راحتی کار خود را انجام دهیم.

خبرگزاری فارس: مشکلات جدیدی هر روز برای ما درست می‌کنند

ناصر شهنازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: به نظر من تیم ما در این فصل به لحاظ مالی در شرایط بهتری بود، زیرا در فصل قبل هیچ‌گونه پولی وجود نداشت که به تیم تزریق شود، اما در سال جاری به دلیل حمایت‌های شرکت هولدینگ و مسئولان استان توان مالی بهتری داشتیم.

وی افزود: نمی‌دانم، چرا مسئولان هیئت وقتی پولی به تیم تزریق می‌شد آن را در اختیار بازیکنان و کادر فنی قرار نمی‌دادند و قسط‌های عقب افتاده را پرداخت نمی‌کردند تا تیم وارد بحران نشود.

شهنازی گفت: سرپرست هیئت گفته است، 56 درصد مطالبات وصول شده است در حالی که تاکنون فقط 40 درصد پرداخت شده و رقم پرداختی به ما کذب محض است.

سرمربی تیم والیبال کرمان گفت: در نیم‌فصل دوم عملکرد تیم بهتر از قبل شد و واقعا بازیکنان ما همدل شده بودند، تمام تلاش خود را به کار بسته تا در لیگ بمانند، اما باز هم دخالت‌های بی‌مورد مدیریت هیئت در تیم منجر به بروز بحران و تنش در بین تیم و بازیکنان می‌شد و حتی در برخی بازی‌ها مثل سایپا در کرمان نمی‌خواستند در زمین حضور پیدا کنند.


وی خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل دوم تقاضای یکی دو بازیکن خوب خارجی کردیم که می‌توانستند به تیم کمک کنند و کارهای حضور آنها در کرمان فراهم شد، اما باز هم دخالت‌های غیر اصولی مدیریت هیئت اجازه نداد تا ما بتوانیم بعد از جدایی هادی پناهی، نصر اصفهانی و حسینی بازیکنان جانشین خوبی به کرمان بیاوریم.

شهنازی ابراز داشت: من یک مربی حرفه‌ای  و با سابقه در والیبال ایران هستم و کارنامه‌ای مشخص دارم، به همین دلیل می‌توانستم با بحران‌هایی که در ابتدای فصل پیش آمد، کرمان را ترک کنم و به تیم دیگری بپیوندم، اما به خاطر علاقه‌ای که به این شهر و مردم آن دارم، خواستم در این فصل به تیم کمک کنم.

وی گفت: من از همان ابتدا قول دادم در این فصل تیم را در لیگ نگه دارم و هنوز هم با توجه به مشکلاتی که برای من ایجاد شده سر حرفم ایستاده‌ام و با توکل به خدا و همت همین بازیکنان می‌توانیم، تیم را در لیگ نگه داریم، اما اگر می‌دانستم، قرار است، اینگونه مشکلاتی برایم ایجاد شود، هیچ‌گاه در کرمان نمی‌ماندم.

شهنازی بیان داشت: نظارت بر تیم حق مسئولان هیئت است و ای کاش این نظارت همیشگی بود تا ما هم دلمان را به آن خوش می‌کردیم، اما هم‌اکنون سرپرست هیئت فقط بر اساس شنیده‌ها تیم را مدیریت می‌کند و برخوردهای وی با بازیکنان و کادر فنی بر اساس شنیده‌های جسته و گریخته است.

شهنازی گفت: من با نصر اصفهانی یک برخورد طبیعی داشتم و فکر می‌کنم، حق یک مربی است تا با بازیکن سرکش خود برخورد داشته تا وی به بی‌نظمی خود ادامه ندهد، اما همان موضوع را آن قدر بزرگ کردند که انگار جنایتی مرتکب شده‌ام.

وی تصریح کرد: به اعتقاد من مدیریت در این فصل بسیار ضعیف بود و نه‌ تنها در مواقع حساس تیم را به سمت آرامش سوق نمی‌داد، بلکه با کارهای نسنجیده و غیر حرفه‌ای موجب پریشان حالی بازیکنان و کادر فنی می‌شد و ما واقعا توان مقابله با حریفان را از دست می‌دادیم.

شهنازی گفت: در بسیاری از مسابقات می‌توانستیم، بهتر عمل کنیم و خودم نیز این مسئله را قبول دارم، اما در همین بازی شهرداری تبریز برای ما مشکلاتی درست شد که به راحتی بازی خانگی را واگذار کردیم.

سرمربی تیم والیبال کرمان گفت: باید با هم صادق و رو راست باشیم، زیرا با دروغ نمی‌شود، کاری را از پیش برد، اگر این صداقت از ابتدا وجود داشت، هم‌اکنون نباید با این وضعیت برای ماندن تلاش می‌کردیم.

سرمربی تیم والیبال کرمان تصریح کرد: فصل قبل آنچه که من را امیدوار  می‌کرد، صداقت مسئولان هیئت بود که در این فصل احساس می‌کنم آن صداقت هم مرده است و آن گونه که در ظاهر با من رفتار می‌شود در باطن نمی‌شود.


شهنازی انتظارات ما را برآورده نکرد

خبرگزاری فارس: سرپرست تیم هیئت والیبال کرمان گفت: شهنازی نتوانست، خواسته‌های ما را برآورده کند و نتیجه آن عملکرد بد تیم والیبال کرمان در رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری است.

خبرگزاری فارس: شهنازی انتظارات ما را برآورده نکرد

رضا جزینی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: با توجه به اتفاقات ابتدای فصل و کمبود بودجه نسبت به فصل قبل، تیم ما نمی‌توانست در مسابقات لیگ شرکت کند، اما با حمایت‌های مسئولان استان سرانجام در مسابقات لیگ برتر شرکت کردیم.

وی گفت: ما در این فصل نیز با شهنازی سرمربی فصل پیش قرارداد امضا کردیم و وی با توجه به شناختی که از تیم و مجموعه امکانات والیبال کرمان داشت وعده ماندن در لیگ را به ما داد و قرارداد خود را با هیئت منعقد کرد.

جزینی‌زاده خاطرنشان کرد: روی شهنازی شناخت داشتیم و وی فصل قبل تیم را به مقام ششم رسانده بود و به همین دلیل هم روی قول او حساب ویژه‌ای باز کردیم، اما هرچه که از زمان بازی‌ها می‌گذشت بر استرس و فشار روحی ما افزوده می‌شد.

وی تصریح کرد: شهنازی در این فصل عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشت در حالی که ما جای هیچ‌گونه بهانه‌گیری برای وی نگذاشتیم و اجازه دادیم با خیال راحت کار خود را انجام دهد، اما روز به روز بحران‌های تیم ما بیشتر از قبل می‌شد.

سرپرست هیئت والیبال کرمان ابراز داشت: در این فصل بیش از 50 درصد قرارداد بازیکنان و کارد فنی را پرداخت کردیم که نسبت به فصل قبل پیشرفت داشت، اما به علت بد کار کردن کادر فنی تیم دچار از هم پاشیدگی شد و دو سه بازیکن خوب ما به علت برخورد بد کادر فنی که بعضا فیزیکی هم بود از تیم جدا شدند.

جزینی‌زاده گفت: کار شهنازی در مسابقات سال جاری فقط بهانه‌گیری در انواع و اقسام آن بود و هر وقت که مشکلی حل می‌شد، مشکل دیگری پیش کشیده می‌شد که این امر نمی‌توانست، آرامش را به تیم تزریق کند.

وی ابراز داشت: ما از این مربی حرفه‌ای انتظارات بیشتری داشتیم و وقتی انتخاب بازیکنان را به عهده وی گذاشتیم در اوج اعتماد به وی خواستار حضور بازیکنانی در حد همین بضاعت بودیم که بتوانند به والیبال کرمان کمک کنند، اما این مربی بازیکنانی به تیم آورد که هیچ کمکی به ما نکردند.

سرپرست هیئت والیبال کرمان گفت: من از شهنازی تقاضا دارم، حداقل که نتوانست در نتیجه‌گیری خوب عمل کند، رعایت جوانمردی را بکند و اشتباهات را به گردن بگیرد نه اینکه توپ را در زمین دیگری بیندازد و خود را مبرا از هرگونه مشکلی بداند.

وی در پاسخ به این سئوال که با این اتفاقات پیش آمده چرا تاکنون با شهنازی قطع همکاری نکردید، گفت: ما برای آنکه تیم در آرامش باشد، اجازه دادیم، کادر فنی تمام برنامه‌های خود را اجرا کند و ضمن اینکه معتقد بودیم، یکی از مربیان خوب ایران هدایت تیم ما را بر عهده دارد و وقتی این مربی خوب نتواند، برای این تیم کاری کند، دیگر چه کسی می‌توانست، عملکرد بهتری داشته باشد و تیم را نجات دهد.

وی بیان داشت: پس از هر باخت برای آنکه تیم و کارد فنی جریمه شوند، کسر قرارداد را برایشان در نظر گرفتیم، همان طور که اگر می‌بردند، قطعا مستحق پاداش بودند، اما تیم ما هم‌اکنون از 19 بازی تنها موفق به کسب دو پیروزی شده است. 

جزینی‌زاده گفت: تلاش همه مسئولان والیبال، ورزش و حتی استان بر این امر معطوف شده بود که تیم در این فصل با همین بضاعت ناچیز در لیگ بماند، اما با نتایج ضعیفی که گرفته شد و آن هم حاصل عملکرد کادر فنی است، امروز شانس دو درصدی برای ماندن در لیگ برتر را داریم.


گیتی پسند برابر سایپا مدعی به میدان می‌رود

خبرگزاری فارس: تیم والیبال گیتی پسند در شرایطی که از حضور در پلی‌آف تا حدود زیادی نا امید شده است، برابر تیم مدعی سایپا صف‌آرایی می‌کند.

خبرگزاری فارس: گیتی پسند برابر سایپا مدعی به میدان می‌رود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مسابقات هفته هشتم دور برگشت لیگ برتر والیبال فردا با برگزاری هفت دیدار پیگیری می‌شود و در حساس‌ترین دیدار هفته تیم سایپا میزبان گیتی پسند است.

تیم گیتی پسند که در مدت مربیگری سیچلو دو باخت و یک برد کسب کرده، بعد از برد خانگی مقابل آلومینیوم هرمزگان برای مصاف با تیم سایپای مدعی آماده شده است.

گیتی پسند که با جذب تعدادی از ستاره‌‌ها قرار بود مدعی قهرمانی باشد، تاکنون نتوانسته در حد انتظار نتیجه بگیرد و صعود این تیم به جمع چهار تیم برتر و کسب یکی از عناوین برتر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 396 تاریخ : سه شنبه 18 بهمن 1390 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید