close
بهترین متخصص ارتودنسی
دفاع تمام قد خولیو ولاسکو از ایران در ایتالیا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
دفاع تمام قد خولیو ولاسکو از ایران در ایتالیا
دفاع تمام قد خولیو ولاسکو از ایران در ایتالیا

خبرگزاری ورزش والیبال :خولیو ولاسکو پاسخ رسانه‌های ایتالیایی در مورد احتمال عدم همکاری‌اش با والیبال ایران را داد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال، سایت فدراسیون والیبال نوشت: تحریم های بین المللی علیه ایران نه تنها خوراک شبکه های خبری در عرصه سیاست بین المللی شده بلکه از جذابیت بسیار بالایی نیز برای دیگر بخش های خبری از جمله ورزشی برخوردار است. به طوری که بعد از اعلام عملی شدن تحریم های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران بخش اعظم رسانه های ورزشی در ایتالیا که از نزدیک و با جدیت اخبار والیبال ایران را به دلایل مختلفی همچون حضور خولیو ولاسکو و تکرار موفقیت هایش در تیم ملی والیبال ایران این کشور دنبال می کنند، به این موارد پرداخته‌اند.

خبرگزاری ورزش والیبال :خولیو ولاسکو پاسخ رسانه‌های ایتالیایی در مورد احتمال عدم همکاری‌اش با والیبال ایران را داد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال، سایت فدراسیون والیبال نوشت: تحریم های بین المللی علیه ایران نه تنها خوراک شبکه های خبری در عرصه سیاست بین المللی شده بلکه از جذابیت بسیار بالایی نیز برای دیگر بخش های خبری از جمله ورزشی برخوردار است. به طوری که بعد از اعلام عملی شدن تحریم های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران بخش اعظم رسانه های ورزشی در ایتالیا که از نزدیک و با جدیت اخبار والیبال ایران را به دلایل مختلفی همچون حضور خولیو ولاسکو و تکرار موفقیت هایش در تیم ملی والیبال ایران این کشور دنبال می کنند، به این موارد پرداخته‌اند.

رسانه های ایتالیا تحلیل های متفاوتی در خصوص ادامه فعالیت این مربی پرافتخار در ایران ارائه کرده و حتی برخی از آنها مدعی شدند دوران فعالیت ولاسکو در ایران به پایان رسیده و این مربی ایتالیایی - آرژانتینی باید هر چه سریعتر خود را برای خداحافظی با والیبالیست های ایرانی آماده کند. زیرا شرایط اقتصادی موجود در ایران اجازه حضور دوباره در این کشور را به وی نداده و به طور حتم بودجه فدراسیون والیبال ایران تحت الشعاع این تحریم ها قرار خواهد گرفت؛ موضوعی که با آینده ولاسکو و تمدید قراردادش با این کشور رابطه ای مستقیم دارد و مقامات بلند پایه فدراسیون جمهوری اسلامی ایران به زودی ناتوانی خود را در جذب دوباره این مربی به طور رسمی اعلام خواهند کرد تا برای آینده تیم شان تصمیمی کاملا متفاوت اتخاذ کرده و از گزینه های مقرون به صرفه تری برای هدایت تیم ملی کشورشان استفاده کنند.

این در حالی است که این رسانه ها بدون در اختیار داشتن مدارک مستند چنین ادعایی کرده و با استناد به ماجرای تحریم چنین نتیجه گیری برای والیبال ایران داشته اند.

خبرگزاری های ایتالیایی با دستمایه قراردادن شرایط بحرانی اقتصاد در ایران و همچنین توجه به موضوع پایان یافتن قرارداد ولاسکو با فدراسیون ایران و منعقد نشدن قرارداد جدید، بازگشت ولاسکو به نیمکت تیم ملی ایران را تقریبا غیر قابل باور قلمداد کرده، به طوریکه سایت مشهور توتو اسپورت با ارائه تحلیلی از تحریم های اعمال شده علیه ایران در این رابطه نوشت: "خولیو ولاسکو که به عبارت بهتر می توان او را (پدر نسل پدیده ها) نامید دیگر نباید امیدواری خاصی برای بازگشت به ایران و حضور در تیم ملی والیبال این کشور داشته باشد.

متاسفانه این بارعملکرد درخشان او در والیبال این کشور نتوانست تضمینی برای ادامه فعالیتش در والیبال ایران و تمدید قردادش با فدراسیون باشد. به هرحال مشکلات اقتصادی به وجود آمده در این کشور تمامی بخش ها را درگیر کرده و دامنگیر فدراسیون والیبال هم خواهد شد. به همین دلیل قطعا مسئولان ایرانی نخواهند توانست در جهت اجرای برنامه های مورد نظر طبق پیش بینی ها حرکت کنند و این موضوعی است که ولاسکو باید متوجه آن باشد. پیشبرد اهداف قبلی فدراسیون والیبال ایران در شرایط فعلی کاری بسیار سخت بوده و این واقعیت انکارناپذیر آینده ولاسکو را به طور کاملا جدی نشانه گرفته است. به عبارت بهتر شاید زیباترین تحلیلی که بتوان در رابطه با این ماجرا ارائه داد این است که این بار سرنوشت اجازه حضور ولاسکو در نیمکت تیم ملی والیبال ایران را به وی نخواهد داد."

بعد از انتشار گزارش ها و تحلیل هایی از این قبیل در رسانه های ایتالیایی و دستمایه قرار دادن تحریم های اعمال شده در ایران، خبرگزاری ایتالیایی "دلا ریولی" طی مصاحبه ای با خولیو ولاسکو تحلیل های منفی ارائه شده در دیگر رسانه های خبری را اشتباه قلمداد کرده و اعلام کرد که تمدید قرارداد ولاسکو با فدراسیون والیبال ایران در شرایطی کاملا متعادل و تثبیت شده قرار دارد. به طوریکه می توان ادعا کرد این ثبات برای همیشه میان والیبال ایران و خولیو ولاسکو تحت هر شرایطی - هرچند خاص - احساس می شود.

ولاسکو در مصاحبه با این رسانه گفت: "طی روزهای اخیر مطالبی در رسانه های مختلف در رابطه با وضعیت قراردادم با فدراسیون والیبال ایران و ابهامات موجود برای تمدید شدن این قرارداد به دلیل تحریم های اعمال شده علیه این کشور، منتشر شد. واقعیت این است که تحریم علیه ایران اتفاق جدید و بی سابقه ای نیست و ایران سال هاست که مورد تحریم قرار دارد. من خیلی خوب می دانم که تحریم فقط عرصه سیاسی را تحت الشعاع قرار نداده و تاثیرات خاص خود را بر دیگر بخش ها نیز خواهد گذاشت اما نگرشی که در حال حاضر رسانه های خبری ایتالیا در خصوص ایران و فدراسیون والیبال این کشور دارند اصلا واقعی نیست."

وی ادامه داد: این ادعا که با اعمال تحریم ها ضربه بسیار سنگینی بر این کشور وارد شده به طوری که عمر کار و فعالیت در آن به پایان رسیده یا پول مردم چنان تمام شده که شاهد تلفات فراوانی در ایران خواهیم بود، واقعا درست نیست. حتی برخی رسانه ها ادعا کرده اند که در صورت فراهم شدن شرایط مذاکره برای ادامه فعالیت من در تیم ملی والیبال ایران، در حدود بیست و پنج درصد از قرارداد جدید من نسبت به قبل کاسته خواهد شد. در این مورد هم باید بگویم که حقیقتا چیزی نمی دانم و منتظر مذاکره با مسئولین فدراسیون والیبال ایران هستم چون آخرین باری که من با آنها صحبت کردم چنین مسئله ای را به میان نیاورده و پیشنهاد ویژه ای هم ارائه کردند. به هر حال در این مورد در حال حاضر نمی توان اظهار نظر صد در صد و دقیقی کرد فقط باید مدت کوتاهی منتظر ماند تا همه ببینیم در این خصوص چه اتفاقی رخ خواهد داد."

بعد از این مصاحبه، خبرگزاری "دلا ریولی" شرایط بازگشت ولاسکو به ایران را امکان پذیر دانسته و فعالیت دوباره اش در تیم ملی والیبال این کشور را تثبیت شده قلمداد کرده است.

دلا ریولی نوشته: "بعد از اینکه تیم ملی والیبال ایران از صعود به المپیک بازماند با هدایت ولاسکو برای اولین بار توانست جواز حضور به لیگ جهانی را از آن خود کند. نتیجه ای خارق العاده که سرمربی پدیده ها این بار در کنار یک تیم آسیایی به دست آورد تا دوباره پا به عرصه مسابقاتی گذارد که بیش از همه به شرایط حاکم بر آن و چگونگی کسب پیروزی در آن آشنایی داشته و توانسته به موفقیت های چشمگیری در آن دست یابد. ولاسکو همچنان امیدوار به ادامه فعالیت در ایران است و مطمئن است که تحریم های بین المللی علیه ایران باعث ایجاد مشکل در برنامه های فدراسیون والیبال ایران نشده و شرایط عدم حضورش را در این کشور فراهم نخواهد کرد."


خولیو , ولاسکو , خولیو ولاسکو , دفاع , والیبال ایران , ایتالیا , دفاع تمام قد خولیو ولاسکو از ایران در ایتالیا ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 535 تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید