close
بهترین متخصص ارتودنسی
برنامه ی هفته ی هشتم لیگ برتر والیبال/شهرآورد حساس آذربایجان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
برنامه ی هفته ی هشتم لیگ برتر والیبال/شهرآورد حساس آذربایجان
برنامه ی هفته ی هشتم لیگ برتر والیبال/شهرآورد حساس آذربایجان

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته هشتم لیگ برتر والیبال در حالی با شش دیدار روز چهارشنبه یکم آذرماه پیگیری خواهد شد که تیم های پیشگامان، کاله، متین ، میزان، سایپا و پیکان تلاش زیادی برای تثبیت و یا بهبود جایگاه خود در جدول دارند تا خود را به عنوان مدعی واقعی قهرمانی در نیم فصل رقابت ها مطرح کنند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هشتم دور رفت لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه یکم آذرماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای تهران، یزد، گنبد، مشهد، بندرعباس و ارومیه پیگیری خواهد شد.

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته هشتم لیگ برتر والیبال در حالی با شش دیدار روز چهارشنبه یکم آذرماه پیگیری خواهد شد که تیم های پیشگامان، کاله، متین ، میزان، سایپا و پیکان تلاش زیادی برای تثبیت و یا بهبود جایگاه خود در جدول دارند تا خود را به عنوان مدعی واقعی قهرمانی در نیم فصل رقابت ها مطرح کنند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هشتم دور رفت لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه یکم آذرماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای تهران، یزد، گنبد، مشهد، بندرعباس و ارومیه پیگیری خواهد شد.

تیم والیبال سایپا در یکی از مهمترین بازی های هفته هشتم لیگ برتر به مصاف تیم پیشگامان کویر یزد، صدرنشین این رقابت ها خواهد رفت. شاگردان جوان دکتر "فرهاد نفرزاده" به دلیل کسب سه پیروزی متوالی در هفته های گذشته، انگیزه فراوانی برای کسب یک پیروزی دیگر دارند. این دیدار چهارمین بازی خارج از خانه تیم والیبال سایپا در لیگ برتر سال 91 است که دو پیروزی و یک شکست نتیجه سه بازی قبلی این تیم در خارج از خانه است. البرزی ها که استاد پیروزی در بازی های پنج سته شده اند تا به حال چهار پیروزی خود از 5 برد را در ست پنجم بدست آورده اند.
تیم والیبال پیشگامان کویر یزد در حالی به مصاف سایپا می رود که در هفته هفتم و با هدایت "عباسعلی میر حسینی" نخستین شکست غیر منتظره خود را در برابر تیم دهم جدولی (باریج اسانس) تجربه کرد. یزدی ها  که با بازی های خوب خود صدر جدول را در اختیار خود قرار گرفته اند، به هیچ عنوان نمی خواهند موقعیتشان به خطر بیافتد.

کاله مازندران تیم دوم جدول این دوره از رقابت ها در هفته هشتم لیگ برتر والیبال و در شهر بندرعباس به مصاف آلومینیوم المهدی این شهر خواهد رفت. شاگردان بهروز عطایی که به دلیل یک شکست در برابر پیشگامان صدرنشینی را از دست دادند، سایه سنگین متین را نیز پشت سر خود احساس می کنند و اگر در ادامه رقابت ها حتی یک امتیاز را نیز از دست بدهند، احتمال از دست دادن رتبه دوم و قرار گرفتن در رتبه سوم جدول لیگ برتر برای این تیم وجود دارد.
تیم والیبال المهدی با هدایت محمدرضا دامغانی تا کنون در سه بازی لیگ برتر امسال شکست را تجربه کرده است. اما این مربی باسابقه والیبال ایران دوست ندارد در سومین بازی خانگی خود و در برابر تماشاگران بندرعباسی شکست دیگری تجربه کند.

تیم های والیبال میزان خراسان و باریج اسانس کاشان در نخستین بازی این هفته که از ساعت 15:30 در سالن مهران مشهد برگزار خواهد شد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان حسین معدنی که هفته پیش با شکست پیشگامان شگفتی ساز لیگ برتر والیبال شدند، در این دیدار به دنبال کسب سومین پیروزی خود هستند.
از سوی دیگر جبار قوچان ژاد سرمربی تیم والیبال میزان خراسان تا کنون در این دوره از رقابت های لیگ برتر در سالن مهران مشهد چهار بازی با حریفان خود برگزار کرده است که تنها در یک بازی آن مغلوب شده و در سه جدال موفق به شکست حریفان در بازی خانگی شده است. بنابراین باریج اسانس بازی چندان راحتی در این شهر نخواهد داشت.

دو تیم آذری زبان کشورمان یعنی شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز که در رتبه های هفتم و هشتم جدول لیگ برتر والیبال قرار دارند، این هفته در ارومیه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان "دراگان جورجویچ" سرمربی صربستانی تیم شهرداری ارومیه در چهارمین بازی خانگی خود به مصاف تیم شهرداری تبریز می روند اما در این مدت تنها یک پیروزی خانگی کسب کردند. از سوی دیگر تیم والیبال شهرداری تبریز که هدایت آن را قاسم تاجری بر عهده دارد در سه بازی خارج از خانه خود تجربه شکست داشته است.

در چهل و چهارمین بازی لیگ برتر سال 91 تیم پیکان تهران که پیمان اکبری هدایت آن را بر عهده دارد، میزبان متین ورامین است که مصطفی کارخانه سرمربی این تیم، قبلا هدایت پیکان را بر عهده داشت. بنابر این کارخانه آشنایی کاملی با تیم پیکان دارد و خود را اماده شکست پیکان در تهران کرده تا شاید به لطف اقبال و یا تفاوت پوئن امتیازها رتبه دوم جدول را از کاله بگیرد. البته بازیکنان پیکان تهران که به دلیل کسر دو امتیاز از اندوخته هایش، از نظر روحی و روانی در شرایط مناسبی قرار ندارند، همت خود را بکار گرفته اند تا تلاش و مبارزه فراوان امتیازهای از دست داده را در زمین بازی از تیم ها بگیرند.

در آخرین بازی هفته هشتم لیگ برتر والیبال تیم والیبال بازرگانی جواهری که با یک امتیاز در آخرین رتبه جدول این رقابت ها قرار دارد، در گنبد میزبان تیم نوین کشاورز با هدایت مسعود آرمات است.
تیم والیبال نوین کشاورز نیز وضعیت مناسبی در جدول ندارد و اگر نتیجه بازی را نیز واگذار کند باز هم در یک پله مانده به انتهای جدول باقی خواهد ماند. زیرا شاگردان طاهر قره داشلی سرمربی تیم بازرگانی جواهری تنها یک امتیاز دارند و تیم نوین کشاورز از شش هفت بازی خود ، پنج امتیاز ذخیره کرده است.

برنامه کامل دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر والیبال به همراه اسامی ناظرین و داوران این بازی ها به قرار زیر است:

ارومیه- ساعت 17، شهرداری ارومیه – شهرداری تبریز
ناظر (خلیل یگانه مجد)، داور اول(اصغر جاج کاظمی) و داور دوم(وحید پورکاشیان)

تهران - ساعت 17، پیکان – متین ورامین
ناظر (غفار درخشنده)، داور اول(ابراهیم فیروزی) و داور دوم(مسعود قاری)

یزد - ساعت 17، پیشگامان کویر – سایپای البرز
ناظر (امیدوار حاتمی)، داور اول(کیوان عابدزاده) و داور دوم(علیرضا قریب)

گنبد - ساعت 17، بازرگانی جواهری – نوین کشاورز
ناظر (محمدحسن خوشدل)، داور اول(حمید راهجردیان) و داور دوم(نادر انصاری)

مشهد -  ساعت 15:30، میزان خراسان – باریج اسانس (پخش مستقیم تلویزیونی از شبکه سوم سیما)
ناظر (حمید حق بین)، داور اول(مسعود یزادن پناه) و داور دوم(محمد عشقدوست)

بندرعباس – ساعت 17، آلومینیوم المهدی – کاله مازندران
ناظر (یونس حسن زاده)، داور اول(محمدشاهمیری) و داور دوم(مسعود ذوقی)

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال تا پایان هفته هفتم به قرار زیر است:

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال تا پایان هفته هفتم به قرار زیر است:


برنامه , مسابقات , والیبال , هفته , هشتم , لیگ , برتر , ایران , برنامه ی هفته ی هشتم لیگ برتر والیبال/شهرآورد حساس آذربایجان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 937 تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
محمد میگه
با سلام لطفا بازيهاي خارج از خانه را در شبكه ي استان پخش كنيد با تشكر
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید