close
تبلیغات در اینترنت
برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال/جدال رویا ها !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال/جدال رویا ها !
برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال/جدال رویا ها !

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته پایانی دور رفت (یازدهم) مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران چهارشنبه 15 آذرماه با برگزاری شش دیدار برگزار خواهد شد که دو تیم پیشگامان کویر یزد و متین ورامین برای کسب مقام قهرمانی در نیم فصل به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر والیبال در شهرهای تهران، یزد، آمل، بندرعباس، کاشان و کرج برگزار خواهد شد.

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته پایانی دور رفت (یازدهم) مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران چهارشنبه 15 آذرماه با برگزاری شش دیدار برگزار خواهد شد که دو تیم پیشگامان کویر یزد و متین ورامین برای کسب مقام قهرمانی در نیم فصل به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر والیبال در شهرهای تهران، یزد، آمل، بندرعباس، کاشان و کرج برگزار خواهد شد.

شاید مهمترین دیدار این هفته بازی کاله مازندران با متین ورامین در سالن پیامبر اعظم آمل باشد که شاگردان بهروز عطایی سرمربی کاله میزبان مصطفی کارخانه و بازیکنان متین ورامین هستند. متین که در تعقیب پیشگامان صدرنشین لیگ برتر است با امید پیروزی بر کاله و احتمال شکست پیشگامان در برابر خراسان رضوی به آمل می رود تا عنوان قهرمانی در نیم فصل را از آن خود کند. متین در حال حاضر با 22 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و کاله با 18 امتیاز در مکان پنجم جدول است.
اما شاگردان عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم والیبال پیشگامان که نخستین حضور در لیگ برتر والیبال را با صدر نشینی در چندین هفته این رقابت ها تجربه می کنند، در هفته پایان دور رفت بازی نه چندان مشکلی با تیم میزان خراسان رضوی در یزد دارند. تیم پیشگامان تنها شکست خانگی خود را در برابر سایپا تجربه کرد و دوست ندارد دور رفت را با ناکامی دیگری در خانه به پایان برساند. به ویژه اینکه این ناکامی باعث از بین رفتن تلاش دو ماهه این تیم برای ماندن در صدر جدول خواهد شد.

از سوی دیگر شاگردان جبار قوچان نژاد سرمربی تیم میزان خراسان رضوی در بازی های غیر خانگی تیم های کاله و پیکان را شکست داده است و در واقع تیم خطرناکی برای مدعیان قهرمانی در زمین آنان است.
از نظر زمانی، در نخستین بازی این هفته لیگ برتر والیبال، دو تیم نوین کشاورز و شهرداری ارومیه از ساعت 15:30 در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نماینده ارومیه که در حال حاضر با 16 امتیاز در مکان هفتم جدول این رقابت ها قرار دارد، در صورت پیروزی در این دیدار می تواند جایگاه خود در شش تیم برتر این رقابت ها در دور رفت متصور شود. اما شاگردان مسعود آرمات سرمربی نوین کشاورز تا کنون در پنج بازی خانگی خود، پیروزی نداشتند و در این دیدار برای با تمام توان برای شکست شهرداری ارومیه تلاش خواهند کرد.
شهرداری تبریز دیگر تیم آذری زبان لیگ برتر والیبال کشورمان با هدایت قاسم تاجری در هفته پایانی دور رفت در بندرعباس مهمان آلومینیوم المهدی است. شاگردان محمدرضا دامغانی سرمربی تیم المهدی حریفان سرسخت تر از این تیم مانند کاله و سایپا را در بازی های خانگی از پیش رو برداشتند. بنابر این شهرداری تبریز کار بسیار مشکلی در هفته پایانی در برابر این تیم خواهد داشت. 
آلومینیوم المهدی و شهرداری تبریز به ترتیب با 13 و 11 امتیاز در مکان های هشتم و نهم جدول این رقابت ها هستند که تیم پیروز رتبه هشتم را برای خود تثبیت خواهد کرد.
شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران که هنوز در شادمانی شکست کاله در هفته دهم بسر می برند، در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه در سالن تختی شهر کاشان  مهمان باریج اسانس این شهر هستند. پیکان که با 19 امتیاز رتبه سوم جدول را در اختیار دارد در حالی به مصاف تیم باریج اسانس می رود که این تیم با 9 امتیاز کمتر از پیکان در جایگاه دهم جدول این رقابت ها قرار دارد. اما باریج تجربه شکست پیشگامان را در بازی خانگی دارد که تاکید می کند پیکان نباید شاگردان حسین معدنی سرمربی سابق تیم ملی کشورمان را دست کم بگیرد.
در شصت و ششمین بازی دور رفت لیگ برتر  والیبال که آخرین بازی این دور نیز خواهد بود، تیم والیبال سایپای البرز در کرج میزبان بازرگانی جواهری گنبد، قعر نشین این رقابت ها خواهد بود.

شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال سایپا در آخرین بازی دور رفت بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران مقابل بازرگانی جواهری گنبد با هدایت رضا ابراهیمی صف آرایی خواهند کرد.
جواهری گنبد تا کنون 10 بازی انجام داده که در همه آنها مغلوب حریفان شده است، چهار دیدار خارج از خانه و در شش بازی نیز میزبان بوده، اما نتوانسته از این امتیاز برای شکست حریفان خود استفاده کند.
تیم والیبال جواهری تنها در دیدار با تیم های المهدی و باریج اسانس با پیروزی در دو ست از پنج ست بازی موفق به کسب امتیاز از حریفان شده و در حال حاضر هم با دو امتیاز در انتهای جدول این رقابت ها قرار دارد.
از سوی دیگر بازیکنان تیم والیبال سایپا به دلیل شکست غیر منتظره در هفته دهم برابر المهدی، از نظر روحی و روانی در شرایط مناسبی نیستند و باید دید آنان می توانند در بازی خانگی موفق به شکست این تیم شوند، یا نه؟ تیم والیبال سایپا در حال حاضر با هفت پیروزی و کسب 17 امتیاز در مکان ششم جدول لیگ برتر والیبال قرار دارد.

برنامه کامل هفته پایانی (یازدهم) دور رفت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
تهران – ساعت 15:30، نوین کشاورز – شهرداری ارومیه، خانه والیبال
یزد -  ساعت 17، پیشگامان کویر یزد – میزان خراسان، سالن شاهدیه
آمل، ساعت 17، کاله مازندران – متین ورامین، سالن پیامبر اعظم
بندرعباس - ساعت 16، آلومینیوم المهدی – شهرداری تبریز، سالن فجر
کاشان – ساعت 17، باریج اسانس – پیکان تهران، سالن تختی
کرج – ساعت 17، سایپا البرز – جواهری گنبد، سالن انقلاب اسلامی

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال نیز تا پایان هفته دهم به قرار زیر است:
1-  پیشگامان کویر یزد 24 امتیاز
2-   متین ورامین 22 امتیاز
3-   پیکان تهران 19 امتیاز
4-   میزان خراسان 18 امتیاز
5-   کاله مازندران 18 امتیاز
6-   سایپای البرز 17 امتیاز
7-   شهرداری ارومیه 16 امتیاز
8-   آلومینیوم المهدی 13 امتیاز
9-   شهرداری تبریز 11 امتیاز
10-   باریج اسانس 10 امتیاز
11-   نوین کشاورز 8 امتیاز
12-   بازرگانی جواهری 2 امتیاز


برنامه ی مسابقات لیگ برتر والیبال , برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال , لیگ برتروالیبال , والیبال , نوین کشاورز , متین ورامین , میزان خراسان رضوی , شهرداری ارومیه , کاله ی آمل , پیکان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 747 تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید