close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال/جدال رویا ها !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال/جدال رویا ها !
برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال/جدال رویا ها !

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته پایانی دور رفت (یازدهم) مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران چهارشنبه 15 آذرماه با برگزاری شش دیدار برگزار خواهد شد که دو تیم پیشگامان کویر یزد و متین ورامین برای کسب مقام قهرمانی در نیم فصل به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر والیبال در شهرهای تهران، یزد، آمل، بندرعباس، کاشان و کرج برگزار خواهد شد.

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته پایانی دور رفت (یازدهم) مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران چهارشنبه 15 آذرماه با برگزاری شش دیدار برگزار خواهد شد که دو تیم پیشگامان کویر یزد و متین ورامین برای کسب مقام قهرمانی در نیم فصل به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر والیبال در شهرهای تهران، یزد، آمل، بندرعباس، کاشان و کرج برگزار خواهد شد.

شاید مهمترین دیدار این هفته بازی کاله مازندران با متین ورامین در سالن پیامبر اعظم آمل باشد که شاگردان بهروز عطایی سرمربی کاله میزبان مصطفی کارخانه و بازیکنان متین ورامین هستند. متین که در تعقیب پیشگامان صدرنشین لیگ برتر است با امید پیروزی بر کاله و احتمال شکست پیشگامان در برابر خراسان رضوی به آمل می رود تا عنوان قهرمانی در نیم فصل را از آن خود کند. متین در حال حاضر با 22 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و کاله با 18 امتیاز در مکان پنجم جدول است.
اما شاگردان عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم والیبال پیشگامان که نخستین حضور در لیگ برتر والیبال را با صدر نشینی در چندین هفته این رقابت ها تجربه می کنند، در هفته پایان دور رفت بازی نه چندان مشکلی با تیم میزان خراسان رضوی در یزد دارند. تیم پیشگامان تنها شکست خانگی خود را در برابر سایپا تجربه کرد و دوست ندارد دور رفت را با ناکامی دیگری در خانه به پایان برساند. به ویژه اینکه این ناکامی باعث از بین رفتن تلاش دو ماهه این تیم برای ماندن در صدر جدول خواهد شد.

از سوی دیگر شاگردان جبار قوچان نژاد سرمربی تیم میزان خراسان رضوی در بازی های غیر خانگی تیم های کاله و پیکان را شکست داده است و در واقع تیم خطرناکی برای مدعیان قهرمانی در زمین آنان است.
از نظر زمانی، در نخستین بازی این هفته لیگ برتر والیبال، دو تیم نوین کشاورز و شهرداری ارومیه از ساعت 15:30 در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نماینده ارومیه که در حال حاضر با 16 امتیاز در مکان هفتم جدول این رقابت ها قرار دارد، در صورت پیروزی در این دیدار می تواند جایگاه خود در شش تیم برتر این رقابت ها در دور رفت متصور شود. اما شاگردان مسعود آرمات سرمربی نوین کشاورز تا کنون در پنج بازی خانگی خود، پیروزی نداشتند و در این دیدار برای با تمام توان برای شکست شهرداری ارومیه تلاش خواهند کرد.
شهرداری تبریز دیگر تیم آذری زبان لیگ برتر والیبال کشورمان با هدایت قاسم تاجری در هفته پایانی دور رفت در بندرعباس مهمان آلومینیوم المهدی است. شاگردان محمدرضا دامغانی سرمربی تیم المهدی حریفان سرسخت تر از این تیم مانند کاله و سایپا را در بازی های خانگی از پیش رو برداشتند. بنابر این شهرداری تبریز کار بسیار مشکلی در هفته پایانی در برابر این تیم خواهد داشت. 
آلومینیوم المهدی و شهرداری تبریز به ترتیب با 13 و 11 امتیاز در مکان های هشتم و نهم جدول این رقابت ها هستند که تیم پیروز رتبه هشتم را برای خود تثبیت خواهد کرد.
شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران که هنوز در شادمانی شکست کاله در هفته دهم بسر می برند، در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه در سالن تختی شهر کاشان  مهمان باریج اسانس این شهر هستند. پیکان که با 19 امتیاز رتبه سوم جدول را در اختیار دارد در حالی به مصاف تیم باریج اسانس می رود که این تیم با 9 امتیاز کمتر از پیکان در جایگاه دهم جدول این رقابت ها قرار دارد. اما باریج تجربه شکست پیشگامان را در بازی خانگی دارد که تاکید می کند پیکان نباید شاگردان حسین معدنی سرمربی سابق تیم ملی کشورمان را دست کم بگیرد.
در شصت و ششمین بازی دور رفت لیگ برتر  والیبال که آخرین بازی این دور نیز خواهد بود، تیم والیبال سایپای البرز در کرج میزبان بازرگانی جواهری گنبد، قعر نشین این رقابت ها خواهد بود.

شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال سایپا در آخرین بازی دور رفت بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران مقابل بازرگانی جواهری گنبد با هدایت رضا ابراهیمی صف آرایی خواهند کرد.
جواهری گنبد تا کنون 10 بازی انجام داده که در همه آنها مغلوب حریفان شده است، چهار دیدار خارج از خانه و در شش بازی نیز میزبان بوده، اما نتوانسته از این امتیاز برای شکست حریفان خود استفاده کند.
تیم والیبال جواهری تنها در دیدار با تیم های المهدی و باریج اسانس با پیروزی در دو ست از پنج ست بازی موفق به کسب امتیاز از حریفان شده و در حال حاضر هم با دو امتیاز در انتهای جدول این رقابت ها قرار دارد.
از سوی دیگر بازیکنان تیم والیبال سایپا به دلیل شکست غیر منتظره در هفته دهم برابر المهدی، از نظر روحی و روانی در شرایط مناسبی نیستند و باید دید آنان می توانند در بازی خانگی موفق به شکست این تیم شوند، یا نه؟ تیم والیبال سایپا در حال حاضر با هفت پیروزی و کسب 17 امتیاز در مکان ششم جدول لیگ برتر والیبال قرار دارد.

برنامه کامل هفته پایانی (یازدهم) دور رفت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
تهران – ساعت 15:30، نوین کشاورز – شهرداری ارومیه، خانه والیبال
یزد -  ساعت 17، پیشگامان کویر یزد – میزان خراسان، سالن شاهدیه
آمل، ساعت 17، کاله مازندران – متین ورامین، سالن پیامبر اعظم
بندرعباس - ساعت 16، آلومینیوم المهدی – شهرداری تبریز، سالن فجر
کاشان – ساعت 17، باریج اسانس – پیکان تهران، سالن تختی
کرج – ساعت 17، سایپا البرز – جواهری گنبد، سالن انقلاب اسلامی

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال نیز تا پایان هفته دهم به قرار زیر است:
1-  پیشگامان کویر یزد 24 امتیاز
2-   متین ورامین 22 امتیاز
3-   پیکان تهران 19 امتیاز
4-   میزان خراسان 18 امتیاز
5-   کاله مازندران 18 امتیاز
6-   سایپای البرز 17 امتیاز
7-   شهرداری ارومیه 16 امتیاز
8-   آلومینیوم المهدی 13 امتیاز
9-   شهرداری تبریز 11 امتیاز
10-   باریج اسانس 10 امتیاز
11-   نوین کشاورز 8 امتیاز
12-   بازرگانی جواهری 2 امتیاز


برنامه ی مسابقات لیگ برتر والیبال , برنامه ی هفته ی یازدهم لیگ برتر والیبال , لیگ برتروالیبال , والیبال , نوین کشاورز , متین ورامین , میزان خراسان رضوی , شهرداری ارومیه , کاله ی آمل , پیکان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 687 تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید