close
بهترین متخصص ارتودنسی
تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد ، تیمی که در حد لیگ برتر نیست جایی هم در این لیگ ندارد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد ، تیمی که در حد لیگ برتر نیست جایی هم در این لیگ ندارد
تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد ، تیمی که در حد لیگ برتر نیست جایی هم در این لیگ ندارد

خبرگزاری ورزش والیبال :تیم والیبال جواهری گنبد متاسفانه امسال در لیگ برتر والیبال ایران با کسب نتایج ضعیف با ثبت باخت های متوالی در کارنامه تیمی اش نشان داد که تیمی نیست که در حد لیگ برتر باشد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از سایت گنبد اسپورت، تیم والیبال جواهری گنبد نماینده منطقه ای است که بهترین های والیبال ایران را همواره بنام خود معرفی کرده و بدلیل والیبال خیزترین منطقه کشور بودن به عنوان پایتخت والیبال ایران شناخته می شود.

خبرگزاری ورزش والیبال :تیم والیبال جواهری گنبد متاسفانه امسال در لیگ برتر والیبال ایران با کسب نتایج ضعیف با ثبت باخت های متوالی در کارنامه تیمی اش نشان داد که تیمی نیست که در حد لیگ برتر باشد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از سایت گنبد اسپورت، تیم والیبال جواهری گنبد نماینده منطقه ای است که بهترین های والیبال ایران را همواره بنام خود معرفی کرده و بدلیل والیبال خیزترین منطقه کشور بودن به عنوان پایتخت والیبال ایران شناخته می شود.

نتایج ضعیف امسال تیم جواهری گنبد تنها فقط به حساب مسئولین این تیم می باشد و هرگز آنها نمی توانند ادعای عدم همکاری بازیکنان منطقه را اعلام کنند. میزان بودجه تیم والیبال جواهری گنبد امسال پانصد میلیون تومان از سوی یکی از اعضای هیئت باشگاه اعلام شد که برای تیمداری در لیگ برتر بسیار ضعیف است و در حال حاضر تیمهای دسته یکی برای صعود به لیگ برتر چنین هزینه ای می کنند.

طاهر قره داشلی بالاخره تجربه سرمربی گری در لیگ برتر را چشید اما در نهایت تجربه تلخی برایش بود که بیشتر از هفت هفته طول نکشید. قره داشلی مربی بومی والیبال منطقه یکی از بازیکنان سالهای گذشته گنبد بوده است و کاری با عملکرد وی در دوران بازیکنی اش نداریم اما ایشان امسال با تشکیل تیم ضعیف وارد لیگ برتر شد.

قره داشلی در انتخاب بازیکنانش همان اشتباهی را کرد که بای محمد دوجی سال گذشته در تیم هاوش گنبد کرده بود، بای هان دوجی در تیم هاوش سال 90 نیز در شرایطی متفاوت به خط پایان نرسیده از سمت سرمربی گری کنار گذاشته شد. بازیکنی که از شرایط والیبالی خارج شده و یک بار در تیم هاوش جواب پس داده چطور می توانست برای تیم جواهری گنبد امسال مفید باشد.

چگونه و با چه حالی امروز از انتخاب های آقای قره داشلی صحبت می کند، کاملا واضح است که بزرگترین اشتباه قره داشلی انتخاب خود این بازیکن بوده که امروز موجب اخراج غیر رسمی وی شده است. این بازیکن در خیالات خود به تصور اینکه در منطقه ای والیبال بازی می کند که مردمانشان والیبال را نمی فهمند، طرفداران والیبال در گنبد حتی به نحوه حرکت های یک بازیکن در میدان دقت می کنند و عدم صحت و سلامت هر بازیکنی را از عملکرد وی در میدان مسابقه تشخیص می دهند.

طاهر قره داشلی سرمربی پیشین تیم جواهری گنبد متاسفانه با عملکرد ضعیفش سابقه تلخی در بین هواداران والیبال گنبد از خود بجا گذاشت و تنها به قیمت کسب حضور در لیگ برتر برایش تمام شد. اگر بازیکنان تیم جواهری گنبد را خود شخص آقای طاهر قره داشلی انتخاب کرده است متاسفانه اشتباهات بزرگی در انتخاب داشته و جوابش را امروز گرفته است اما اگر این بازیکنان با توجه به بودجه باشگاه به وی تحمیل شده است پس متاسفانه زیر بار زور رفته و نباید چنین شرایطی را بخاطر اعتبار والیبال منطقه قبول می کرد.

قره داشلی امروز باید جوابگو عملکرد ضعیف تیم جواهری گنبد باشد چرا که این تیم با نام گنبد در لیگ برتر شرکت کرده و هواداران والیبال حق دارند ناگفته های تیم جواهری را بدانند. همانطوری که آقای قرنجیک یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه جواهری گنبد قبل از شروع مسابقات از سمت خود استعفا کرد اما متاسفانه ایشان نیز همچنان سکوت کرده و نظاره گر شکست های متوالی تیم جواهری گنبد می باشد.

برخی مسئولین تیم جواهری گنبد بارها در بین هواداران والیبال مدعی شدند که تیم جواهری گنبد خصوصی بوده و انتخاب بازیکنان این تیم نیز خصوصی می باشد. تیمی که ادعای خصوصی دارد پس نام بزرگ گنبد در والیبال را حق ندارند پسوند نام تیمشان بکنند و نتایج ضعیف تیم خصوصی شان را در کارنامه والیبال گنبد ثبت کنند. معلوم نیست آنها در لیگ برتر بدنبال چه هستند اما عملکرد ضعیفشان نشان داده که اینکاره نیستند و با احساسات هواداران والیبال بازی کرده اند.

مسئولین باشگاه جواهری گنبد با تعویض سرمربی تیم نشان دادند که هنوز متوجه مشکل نیستند و بدنبال تقویت کادر فنی هستند، آنها نمی دانند که تیمی که بسته اند در حد لیگ برتر والیبال نیست و نتایج ضعیف تیم در جدول به همگان ثابت کرد که این تیم جایی در لیگ برتر ندارد و متاسفانه تاریخ والیبال گنبد باید نام چنین باشگاهی با عملکرد ضعیفش را در کارنامه خود به ثبت برساند و هواداران والیبال در منطقه با عدم حضور در سالن المپیک گنبد با تمام وجود از دلشان فریاد می زنند که حق والیبال گنبد این نیست.

بازیکنی غیر بومی که تا به حال لیگ برتر را تجربه نکرده است امروز به واسطه مسئولین تیم جواهری گنبد موفق به کسب چنین تجربه ای شده است، در حالی که بسیاری از بازیکنان جوان و با استعداد گنبد و منطقه ترکمن صحرا امسال مجبور شدند در تیم های دسته یک کشوری از شهرهای مختلف خارج استان حضور داشته باشند و یا بدون تیم بمانند. اگر همان بازیکنان جوان و بومی جذب تیم جواهری می شدند امروز با حمایت هواداران منطقه حداقل گزینه سقوط به لیگ دسته یک بشمار نمی آمد و از سوی دیگر تجربه لیگ برتری برای بازیکنان بومی کسب می شد.

هواداران و تمام والیبالی های منطقه هیچ دلخوشی از این تیم جواهری امسال ندارند و جایی در دل هواداران نخواهد داشت، پس والیبال منطقه با تمام پتانسلی که در استعداد این رشته ورزشی دارد احتیاجی به چنین تیمی با نام گنبد ندارد و تیم نداشتن بهتر از چنین تیمی است. والیبال گنبد و منطقه ترکمن صحرا مانند شهرها و استان هایی نیست که یک شبه امتیاز لیگ برتر را کسب می کنند و با جذب بازیکنان تیم ملی مدعی قهرمانی می شوند، بلکه منطقه ای هست که بزرگترین پرورش دهنده بازیکن والیبال در کشور محسوب می شود.

لازم به ذکر است که برخی بازیکنان تیم جواهری گنبد هر کدام در جایگاه خود بازیکن های خوبی هستند و حتی می توانند درآینده حرف ها برای گفتن داشته باشند اما لیگ برتر با هیچ تیمی تعارف ندارد و تیمی که تعلل کند سقوط به دسته پایین تر پاسخ لیگ خواهد بود. مسئولین تیم جواهری گنبد تلاش بازیکنان بومی تیم سال گذشته خود که موجب صعود این تیم به لیگ برتر شده بود را نادیده گرفتند و با کنار گذاشتن آنها و با تشکیل چنین تیم ضعیفی امروز گزینه اصلی سقوط به دسته پایین تر هستند و دوباره به همان جایی بر خواهند گشت که از آنجا آمده بودند.

منبع :سایت گنبد اسپورت دات کام


بازرگانی , جواهری , گنبد , والیبال , نقد , انتقاد والیبالی , خیانت جواهری گنبد به والیبال گنبد کاووس , جواهری گنبد , آخبار والیبال گنبد , آخبار والیبال ایران , آخبار سوپر لیگ والیبال ایران ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 594 تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
وثوق میگه
با سلام خدمت تمامی گنبدی های عزیز
من شاهد بازی زیبای جواهری مقابل بزرگان والیبال ایران که در تیم کاله جمع شده اند بودم این تیم جواهری با امدن ابراهیمی خیلی متحول شده است و حتی در مقابل کاله می توانست برنده باشد ،بطور حتم در دیدارهای برگشت جواهری کوبنده تر ظاهر خواهد شد ،اینقدر زانوی غم بغل نگیرید و به حمایت از این تیم بپردازید تا حداقل سهمیه ای گنبد در لیگ برتر حفظ شود .
پاسخ : سلام وثوق جان

ممنون که نظرت گفتی
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>