close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
نگذارید عشق به والیبال در پایتخت والیبال ایران بمیرد "پاشا و نورانی حامی والیبال گنبد هستند"

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
نگذارید عشق به والیبال در پایتخت والیبال ایران بمیرد "پاشا و نورانی حامی والیبال گنبد هستند"
نگذارید عشق به والیبال در پایتخت والیبال ایران بمیرد

خبرگزاری ورزش والیبال :پس از پایان دیدار تیم جواهری گنبد در برابر نماینده کاشان و نیز شهرداری تبریز تماشاگران عصبانی گنبدی که از شکستهای پیاپی تیم شهرشان ناراحت بودند از مدیر کل ورزش و جوانان و نیز رئیس هیئت والیبال استان گلستان انتقاد کردند.

بنده ناراحتی این عزیزان را درک میکنم و میدانم که این حرفها از سر ناراحتی و خون دل خوردن آنان است، بارها پیش آمده است در زمانی که خدمتگزار این والیبال بودم(و هستم و خواهم بود) پس از شکست انواع توهینها را نسبت به خود از همین عاشقان والیبال شهرم شنیده ام ولی به دلیل اینکه آنها را درک می کردم (چون خودم هم یکی از آنان هستم) فقط با آرامش سعی کردم بصورت منطقی جواب انان را بدهم.

خبرگزاری ورزش والیبال :پس از پایان دیدار تیم جواهری گنبد در برابر نماینده کاشان و نیز شهرداری تبریز تماشاگران عصبانی گنبدی که از شکستهای پیاپی تیم شهرشان ناراحت بودند از مدیر کل ورزش و جوانان و نیز رئیس هیئت والیبال استان گلستان انتقاد کردند.

بنده ناراحتی این عزیزان را درک میکنم و میدانم که این حرفها از سر ناراحتی و خون دل خوردن آنان است، بارها پیش آمده است در زمانی که خدمتگزار این والیبال بودم(و هستم و خواهم بود) پس از شکست انواع توهینها را نسبت به خود از همین عاشقان والیبال شهرم شنیده ام ولی به دلیل اینکه آنها را درک می کردم (چون خودم هم یکی از آنان هستم) فقط با آرامش سعی کردم بصورت منطقی جواب انان را بدهم.

ولی توهین به مدیر کل ورزش و رئیس هیئت والیبال که به عنوان میهمان به شهر ما آمده بودند و زیر سوال بردن خدمات آنان ناجوانمردانه و ناراحت کننده بود.

حمایتهای مالی و معنوی آقای پاشا از زمانی که به این استان آمده است بر هیچ کس پوشیده نیست. هیچگاه فراموش نمی کنم که قبل از ایشان تیم نئوپان برای دریافت کمک ۵ میلیون تومانی از اداره کل چه مکافاتی داشت در حالی که همان سال تیمهای بسکتبال و ... گرگان کمکهای بالای ۵۰ میلیون تومانی دریافت می کردند.

ساخت سالنهای متعدد در گنبد (و همه شهرهای استان) از دیگر هنرهای ایشان بوده است.

آقای پاشا در طول این سالهای همیشه شخصا پیگیر امور والیبال گنبد بوده و هر ساله نیز در حد توان از نظر مالی کمک کرده و نگذاشته است حق گنبد در ورزش استان پایمال شود.

انصافا آقای نورانی نیز یکی از بی طرفترین ترین و موفقترین روسای هیئتهای ورزشی استان گلستان است. موفقیتهای چشمگیر و بی نظیر تیمهای پایه ای استان در رقابتهای قهرمانی کشور از هنرهای مدیریتی وی بوده استو

حمایت ایشان از تیم والیبال امید گنبد جهت اعرام به رقابتهای قهرمانی کشور به عنوان نماینده گلستان و قهرمانی در این رقابتها حاکی از توجه و علاقه ایشان به والیبال این شهر است.  

به عنوان کسی که در جامعه ورزش این استان فعالیت دارم باید بگویم مهندس نورانی از زمانی که مسئولیت این هیئت را در اختیار گرفته، به رغم  اعتراض خیلی از والیبالی های استان همشه از گنبد به عنوان پایتخت والیبال استان و ایران یاد کرده و توجه ویژه ای به این شهر داشته و هیچگاه حق گنبدیها را پایمال نکرده است.

پروژه احداث بزرگترین خانه والیبال استان در گنبد یکی از شاهکارهای به یاد ماندنی ایشان برای والیبال گنبد است. او این کار را در شرایطی انجام داد که از سوی خیلی افراد برای احداث این پروژه در مرکز استان تحت فشار بود ولی با حمایت مدیر کل ورزش استان این طرح عظیم را به گنبد داد که با توجه به پایان کارهای مطالعاتی این طرح،  به زودی کارهای عملیاتی احداث آن آغاز خواهد شد.

حمایت از بازیکنان جوان و نوجوان گنبدی برای حضور در تیمهای ملی و حتی قرار گرفتن در مقابل فدراسیون والیبال برای احقاق حق از دیگر کارهای وی برای والیبال این خطه بوده است.

من هیچگاه فراموش نمی کنم که ایشان در اولین سال تصدی این سمت با وسیله نقلیه شخصی بدون خستگی در همه بازیهای لیگ برتر حضور می یافت و زمانی که ما به بازیهای خارج از خانه می رفتیم لحظه به لحظه تلفنی نتایج را دنبال می کرد.

آنها نیز همچون همه ما والیبالدوستان گنبدی از نتایج امسال تیم ناراحت هستند و در همین راستا کمکهای مالی نیز به تیم داشتند تا با جذب بازیکن سهمیه والیبال استان را حفظ کند.

حتی این عزیزان با درخواست باشگاه جواهری جهت انتقال بازیهای تیم به گرگان شدیدا مخالفت کرده و اعلام داشتند والیبال حق مردم گنبد است.

آقای نورانی در دیدار با شهردای تبریز جمله ای به زبان آورد که در نوع خود تامل برانگیز است و نشان از حسن نیت وی دارد.

وی در حالی که در برابر اعتراضهای تماشاگران با متانت به دنبال جواب دادن بودن در نهایت گفت: "اگر روزی دیدید بازیهای تیم جواهری به گرگان منتقل شده است بدانید آنروز من رئیس هیئت والیبال استان نیستم، گرگان اگر وضعیت بسکتبال خود را درست کند هنر کرده است" باور کنید شنیدن این حرف از کسی که گرگانی بوده و سمتی مهم در استان دارد نشان از شجاعت بی غرض بودن وی دارد.

از والیبالدوستان عزیز می خواهم به کارهایی که این دو بزرگوار برای والیبال و ورزش شهرمان انجام داده اند احترام گذاشته و ناراحتی خود را بر سر آنان خالی نکنند.

به عنوان یکی از علاقه مندان به والیبال گنبد در همین جا از این دو عزیز بابت این حوادث عذرخواهی نموده و از انان میخواهم این حرفها را به حساب عصبانیت و تعصب بالای گنبدیها به ورزش و خصوصا والیبال بگذارند که قطعا نیز اینگونه است.

و اما در مورد واحدی سرتاپا تقصیر:

برخی دوستان در بخش نظرات یا بصورت تلفنی لطف کرده و خواستار پاسخ بنده به حملاتی و تهمت هایی که از آغاز لیگ برتر از سوی سردمداران فعلی والیبال به حقیر صورت گرفته شده اند.

آری دوستان، حقیر هم اکنون به طور ناجوانمردانه و یکطرفه از سوی برخی دوستان مورد حمله قرار گرفته ام و البته برای همه آنها جواب دارم ولی تاکنون به احترام مدیر کل ورزش و جوانان استان، رئیس اداره ورزش شهرستان ، رئیس هیئت والیبال استان و نیز رئیس هیئت والیبال شهرستان در مقابل این صحبتهای ناروا و دروغ سکوت اختیار کرده ام و این سکوت را تا پایان لیگ برتر ادامه خواهم داد تا تیم شهرم تضعیف نشود.

من از کسی ترس ندارم و سکوتم به احترام مسئولین و نیز به عشق والیبال شهرم است.

باور کنید از وضعیت فعلی والیبال غصه ام گرفته است و همه این حرفهای ناثواب را فقط و فقط به خاطر والیبال شهرم تحمل می کنم.

از مدیران باشگاه جواهری نیز می خواهم هر چقدر می خواهند به بنده توهین کنند ولی وضعیت تیم را سرو سامان دهند چون شکستن دل من مهم نیست مهم این است که دل اینهمه هوادار نشکند.

اصلا واحدی آنقدر قدرت داشته و کارشکنی ها زیادی کرده است ، دو جلسه تمرینی که هاوش به دستور مسئولین و با مدیریت حقیر برگزار کرده عاملی برای نتایج ضعیف بوده است، بالاغیرتا و خواهشا شما مسئولین باشگاه مدیریت کرده و وضعیت را درست کنید به خدا این والیبال دوستان گناهی ندارند، عشق آنها همین والیبال است، نگذارید این عشق و علاقه در این شهر بمیرد.

بگذارید بیشتر از این حرف نزنم تا دوباره متهم نشوم. به خدا دل پری دارم ولی همه حرفهایم را برای پایان فصل لیگ برتر والیبال می گذارم. 

به امید موفقیت والیبال شهرمان در ادامه رقابتهای لیگ برتر والیبال ایران. انشا...

در پایان به عنوان یک برادر کوچکتر از هواداران والیبال نیز می خواهم تحت هر شرایطی از تیم حمایت کنند.

به امید حضور قدرتمند پایتخت والیبال ایران در لیگ برتر سال آینده.

منبع :gvc.blogfa.com

نازمحمد واحدی


ناز محمد واحدی , وحید واحدی , والیبال گنبد کاووس , علیرضا نورانی , پاشا , مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 487 تاریخ : جمعه 01 دي 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>