close
بهترین متخصص ارتودنسی
امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم/علاقه ای به بازگشت ندارم !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم/علاقه ای به بازگشت ندارم !
امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم/علاقه ای به بازگشت ندارم !

خبرگزاری ورزش والیبال :پاسور سابق تیم ملی والیبال گفت: به دلیل بی احترامی های فدراسیون از تیم ملی خداحافظی کردم و دیگر علاقه ای به بازگشت ندارم.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، وقتی خولیو ولاسکو سرمربیگری تیم ملی ایران را بر عهده گرفت، پس از چهار سال امیر حسینی را به تیم ملی بازگرداند. این بازیکن هم با کسب عنوان بهترین پاسور رقابت های قهرمانی آسیا به خوبی پاسخ اعتماد سرمربی آرژانتینی را داد.

خبرگزاری ورزش والیبال :پاسور سابق تیم ملی والیبال گفت: به دلیل بی احترامی های فدراسیون از تیم ملی خداحافظی کردم و دیگر علاقه ای به بازگشت ندارم.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، وقتی خولیو ولاسکو سرمربیگری تیم ملی ایران را بر عهده گرفت، پس از چهار سال امیر حسینی را به تیم ملی بازگرداند. این بازیکن هم با کسب عنوان بهترین پاسور رقابت های قهرمانی آسیا به خوبی پاسخ اعتماد سرمربی آرژانتینی را داد.

اما امیر حسینی در فهرست ملی پوشان برای رقابت های انتخابی المپیک جایی نداشت و سعید معروف یک بار دیگر به جای خود بازگشت. حال که ولاسکو بازهم برای برعهده گرفتن هدایت تیم ملی به ایران سفر کرده است، امیر حسینی در گفت و گویی با ایرنا درباره جدایی اش از تیم ملی صحبت کرده است:

** دوست داری یک بار دیگر از سوی خولیو ولاسکو به تیم ملی دعوت شوی؟

حسینی: من از تیم ملی خداحدافظی کردم و دوست ندارم که بازگردم چون برای تابستان خودم برنامه دارم. سنم هم مقداری بالا رفته و باید بدنم را بهتر نگه دارم تا بتوانم همچنان بازی کنم. اردوها بسیار سخت است و فشار زیادی به بازیکنان وارد می کند. نمی گویم از اردو رفتن و تمرین کردن می ترسم اما موضوعاتی وجود دارد که باعث می شود آنچه خودم دوست دارم در حال حاضر فراهم نباشد.

** اینکه دوست نداری در تیم ملی بازی کنی به خاطر مسائل فنی است و یا موضوع دیگری وجود دارد؟

حسینی: من خودم از ولاسکو خواستم که دیگر دعوتم نکند و پس از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کردم. پس از مسابقه فینال رقابت های قهرمانی آسیا از ولاسکو اجازه گرفتم که دیگر در تیم ملی بازی نکنم اما اجازه نداد و به من گفت که به جام جهانی نیز بیا و پس از آن خداحافظی کن. مطمئنا بازی کردن در تیم ملی آرزوی همه ورزشکاران است اما فکر می کنم بهتر است من کنار بروم تا فرصت بیشتری به جوان ها برسد.


http://up.volleyball-forum.ir/ligue_1391/2/IMG_0845_copy.jpg
** ظاهرا از بعضی مسائل ناراحتی و به خاطر آنها نمی خواهی در تیم ملی بازی کنی.

حسینی: ناراحت که صد در صد هستم. بی احترامی هایی که فدراسیون در این مدت به من کرد واقعا برایم خیلی سنگین و نگران کننده بود. چون هر زمانی که از من خواسته شد در هر جایی بازی کردم. حتی با وجود اینکه سال ها در تیم ملی به میدان رفته بودم وقتی از من خواسته شد در تیم امید هم بازی کردم. پس از آن دوباره به تیم ملی دعوت شدم و بدون هیچ بهانه ای بازی کردم. هر چه فدراسیون گفت ما گفتیم چشم و عمل کردیم ولی فدراسیون آن حمایت لازم را از امثال من که بازیکن ملی پوش بودیم، انجام می داد. متاسفانه در ایران تا زمانی که بازیکن تیم ملی هستی به طور کامل مورد حمایت قرار می گیری اما وقتی از تیم ملی بیرون می روی برخوردها شکل دیگری می شود.

زمانی که برخی مسائل برای فدراسیون پیش آمده بود ما به تیم ملی بازگشتیم و توانستیم قهرمان آسیا بشویم و در جام جهانی هم نتایج خوبی به دست آوردیم اما پس از آن بازهم مسائل دیگری پیش آمد. نمی خواهم این موضوعات را باز کنم و راجع به آن حرف بزنم اما کار خوبی با من نکردند که حالا بخواهم بازهم در تیم ملی بازی کنم.

** این ناراحتی مربوط به موضوع انتخاب کی نفر از بین تو سعید معروف به عنوان پاسور اول تیم ملی نیست؟

حسینی: اصلا ربطی به این موضوع ندارد. سعید معروف پاسور خوبی است و من به او احترام می گذارم و دوستش دارم. سعید معروف یا بازیکن دیگری به من بی احترامی نکرده بود که به خاطر آنها از تیم ملی کنار بروم بلکه مسائل دیگری وجود داشت.

** چه مسائلی پیش آمده بود؟

حسینی: اگر بخواهید یکی از این مسائل را باز می کنم. سال گذشته با باشگاه گیتی پسند اصفهان قرارداد امضا کردیم و فدراسیون برای این قرارداد 65 میلیون تومان از ما گرفت درحالی که پس از گذشت یک سال از پایان قرارداد، هنوز حق و حقوق خود را از آن باشگاه نگرفته ایم. تا کنون از گیتی پسند فقط200 میلیون تومان پول گرفته ام اما 65 میلیون تومان به فدراسیون مالیات داده ام. یعنی بدون اینکه اصل پول خودم را بگیرم مالیات کامل داده ام. این موضوع به نظر من برای فدراسیون خنده دار است. در مقابل این اتفاق فدراسیون فقط یک برگه کمیته انضباطی به ما داده است که خودتان بروید دنبال پولتان!

** یعنی فکر می کنی اگر یک باشگاه بدهی هایش را به موقع پرداخت نمی کند فدراسیون مقصر است؟

حسینی: صد در صد. فدراسیون این باشگاه را با چه مجوزی به لیگ برتر راه داد؟ کدام تضمین از این باشگاه گرفت که حقوق بازیکنان را پرداخت کند؟ الان هم که تیم زنان گیتی پسند خیلی راحت در لیگ برتر بازی می کند. این برای فدراسیون والیبال خنده دار نیست؟ همه کسانی که پارسال در گیتی پسند بازی می کردند بازیکنان تیم ملی بودند. یعنی آخر و عاقبت بازی کردن در تیم ملی این است؟ باید فدراسیون این برخورد را با ما داشته باشد؟ حتی رییس فدراسیون حاضر نیست درباره این مسئله پاسخگو باشد. وقتی به دفتر محمدرضا داورزنی می رویم می گوید که اگر درباره این مسئله می خواهید صحبت کنید به سازمان لیگ بروید. فدراسیون برای چه مسئله ای از من 65 میلیون تومان مالیات گرفته است؟ سازمان لیگ بر اساس چه سندی می داند که من چقدر پول گرفته ام که تشخیص داده است باید این مبلغ مالیات بدهم؟ مگر من مبلغ قرارداد خود را به طور کامل گرفته ام؟ بر اساس 200 میلیون تومانی که به من پرداخت شده است باید فقط 6 میلیون تومان به فدراسیون بدهم نه 65 میلیون. اسم این کار را چه می توان گذاشت؟


امیر حسینی , سعید معروف , امیر حسینی :برای تیم ملی والیبال دیگر بازی نمیکنم , امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم , امیر حسینی :علاقه ای به بازگشت ندارم ! , امیر حسینی پاسور سابق تیم ملی , امیرحسینی کاپیتان تیم پیکان , مصاحبه ی امیر حسینی در مورد تیم ملی والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1939 تاریخ : یکشنبه 24 دي 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
رضا میگه
این امیر خان فوق العادست

ولی حیف که تو ایران............ علیرضا میگه
سلام داداش خوبی مرسی از پستها واقعا این والیبال قدر حسینمیتونست ی رو ندونست بودنش تو لیگ جهانی خیلی کمکمون کنه اپم با مصاحبه بازارگرد و پیش بازی پیکان با جواهری خواصی بیا
پاسخ : به به داش علیرضای گل خودم آره داداش واقعا قدر امیر حسینی ندونستن
این همه خدمت کرد نباید باهاش این جوری رفتار میکردن

داداش حتما میام
نداعاشق آرش میگه
میتونم از این مطلب تو وبم استفاده کنم؟
پاسخ : بله ندا خانوم
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>