close
تبلیغات در اینترنت
امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم/علاقه ای به بازگشت ندارم !
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم/علاقه ای به بازگشت ندارم !
امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم/علاقه ای به بازگشت ندارم !

خبرگزاری ورزش والیبال :پاسور سابق تیم ملی والیبال گفت: به دلیل بی احترامی های فدراسیون از تیم ملی خداحافظی کردم و دیگر علاقه ای به بازگشت ندارم.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، وقتی خولیو ولاسکو سرمربیگری تیم ملی ایران را بر عهده گرفت، پس از چهار سال امیر حسینی را به تیم ملی بازگرداند. این بازیکن هم با کسب عنوان بهترین پاسور رقابت های قهرمانی آسیا به خوبی پاسخ اعتماد سرمربی آرژانتینی را داد.

خبرگزاری ورزش والیبال :پاسور سابق تیم ملی والیبال گفت: به دلیل بی احترامی های فدراسیون از تیم ملی خداحافظی کردم و دیگر علاقه ای به بازگشت ندارم.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، وقتی خولیو ولاسکو سرمربیگری تیم ملی ایران را بر عهده گرفت، پس از چهار سال امیر حسینی را به تیم ملی بازگرداند. این بازیکن هم با کسب عنوان بهترین پاسور رقابت های قهرمانی آسیا به خوبی پاسخ اعتماد سرمربی آرژانتینی را داد.

اما امیر حسینی در فهرست ملی پوشان برای رقابت های انتخابی المپیک جایی نداشت و سعید معروف یک بار دیگر به جای خود بازگشت. حال که ولاسکو بازهم برای برعهده گرفتن هدایت تیم ملی به ایران سفر کرده است، امیر حسینی در گفت و گویی با ایرنا درباره جدایی اش از تیم ملی صحبت کرده است:

** دوست داری یک بار دیگر از سوی خولیو ولاسکو به تیم ملی دعوت شوی؟

حسینی: من از تیم ملی خداحدافظی کردم و دوست ندارم که بازگردم چون برای تابستان خودم برنامه دارم. سنم هم مقداری بالا رفته و باید بدنم را بهتر نگه دارم تا بتوانم همچنان بازی کنم. اردوها بسیار سخت است و فشار زیادی به بازیکنان وارد می کند. نمی گویم از اردو رفتن و تمرین کردن می ترسم اما موضوعاتی وجود دارد که باعث می شود آنچه خودم دوست دارم در حال حاضر فراهم نباشد.

** اینکه دوست نداری در تیم ملی بازی کنی به خاطر مسائل فنی است و یا موضوع دیگری وجود دارد؟

حسینی: من خودم از ولاسکو خواستم که دیگر دعوتم نکند و پس از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کردم. پس از مسابقه فینال رقابت های قهرمانی آسیا از ولاسکو اجازه گرفتم که دیگر در تیم ملی بازی نکنم اما اجازه نداد و به من گفت که به جام جهانی نیز بیا و پس از آن خداحافظی کن. مطمئنا بازی کردن در تیم ملی آرزوی همه ورزشکاران است اما فکر می کنم بهتر است من کنار بروم تا فرصت بیشتری به جوان ها برسد.


http://up.volleyball-forum.ir/ligue_1391/2/IMG_0845_copy.jpg
** ظاهرا از بعضی مسائل ناراحتی و به خاطر آنها نمی خواهی در تیم ملی بازی کنی.

حسینی: ناراحت که صد در صد هستم. بی احترامی هایی که فدراسیون در این مدت به من کرد واقعا برایم خیلی سنگین و نگران کننده بود. چون هر زمانی که از من خواسته شد در هر جایی بازی کردم. حتی با وجود اینکه سال ها در تیم ملی به میدان رفته بودم وقتی از من خواسته شد در تیم امید هم بازی کردم. پس از آن دوباره به تیم ملی دعوت شدم و بدون هیچ بهانه ای بازی کردم. هر چه فدراسیون گفت ما گفتیم چشم و عمل کردیم ولی فدراسیون آن حمایت لازم را از امثال من که بازیکن ملی پوش بودیم، انجام می داد. متاسفانه در ایران تا زمانی که بازیکن تیم ملی هستی به طور کامل مورد حمایت قرار می گیری اما وقتی از تیم ملی بیرون می روی برخوردها شکل دیگری می شود.

زمانی که برخی مسائل برای فدراسیون پیش آمده بود ما به تیم ملی بازگشتیم و توانستیم قهرمان آسیا بشویم و در جام جهانی هم نتایج خوبی به دست آوردیم اما پس از آن بازهم مسائل دیگری پیش آمد. نمی خواهم این موضوعات را باز کنم و راجع به آن حرف بزنم اما کار خوبی با من نکردند که حالا بخواهم بازهم در تیم ملی بازی کنم.

** این ناراحتی مربوط به موضوع انتخاب کی نفر از بین تو سعید معروف به عنوان پاسور اول تیم ملی نیست؟

حسینی: اصلا ربطی به این موضوع ندارد. سعید معروف پاسور خوبی است و من به او احترام می گذارم و دوستش دارم. سعید معروف یا بازیکن دیگری به من بی احترامی نکرده بود که به خاطر آنها از تیم ملی کنار بروم بلکه مسائل دیگری وجود داشت.

** چه مسائلی پیش آمده بود؟

حسینی: اگر بخواهید یکی از این مسائل را باز می کنم. سال گذشته با باشگاه گیتی پسند اصفهان قرارداد امضا کردیم و فدراسیون برای این قرارداد 65 میلیون تومان از ما گرفت درحالی که پس از گذشت یک سال از پایان قرارداد، هنوز حق و حقوق خود را از آن باشگاه نگرفته ایم. تا کنون از گیتی پسند فقط200 میلیون تومان پول گرفته ام اما 65 میلیون تومان به فدراسیون مالیات داده ام. یعنی بدون اینکه اصل پول خودم را بگیرم مالیات کامل داده ام. این موضوع به نظر من برای فدراسیون خنده دار است. در مقابل این اتفاق فدراسیون فقط یک برگه کمیته انضباطی به ما داده است که خودتان بروید دنبال پولتان!

** یعنی فکر می کنی اگر یک باشگاه بدهی هایش را به موقع پرداخت نمی کند فدراسیون مقصر است؟

حسینی: صد در صد. فدراسیون این باشگاه را با چه مجوزی به لیگ برتر راه داد؟ کدام تضمین از این باشگاه گرفت که حقوق بازیکنان را پرداخت کند؟ الان هم که تیم زنان گیتی پسند خیلی راحت در لیگ برتر بازی می کند. این برای فدراسیون والیبال خنده دار نیست؟ همه کسانی که پارسال در گیتی پسند بازی می کردند بازیکنان تیم ملی بودند. یعنی آخر و عاقبت بازی کردن در تیم ملی این است؟ باید فدراسیون این برخورد را با ما داشته باشد؟ حتی رییس فدراسیون حاضر نیست درباره این مسئله پاسخگو باشد. وقتی به دفتر محمدرضا داورزنی می رویم می گوید که اگر درباره این مسئله می خواهید صحبت کنید به سازمان لیگ بروید. فدراسیون برای چه مسئله ای از من 65 میلیون تومان مالیات گرفته است؟ سازمان لیگ بر اساس چه سندی می داند که من چقدر پول گرفته ام که تشخیص داده است باید این مبلغ مالیات بدهم؟ مگر من مبلغ قرارداد خود را به طور کامل گرفته ام؟ بر اساس 200 میلیون تومانی که به من پرداخت شده است باید فقط 6 میلیون تومان به فدراسیون بدهم نه 65 میلیون. اسم این کار را چه می توان گذاشت؟


امیر حسینی , سعید معروف , امیر حسینی :برای تیم ملی والیبال دیگر بازی نمیکنم , امیرحسینی: به خاطر بی احترامی فدراسیون از تیم ملی کنار رفتم , امیر حسینی :علاقه ای به بازگشت ندارم ! , امیر حسینی پاسور سابق تیم ملی , امیرحسینی کاپیتان تیم پیکان , مصاحبه ی امیر حسینی در مورد تیم ملی والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 2015 تاریخ : یکشنبه 24 دي 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
رضا میگه
این امیر خان فوق العادست

ولی حیف که تو ایران............ علیرضا میگه
سلام داداش خوبی مرسی از پستها واقعا این والیبال قدر حسینمیتونست ی رو ندونست بودنش تو لیگ جهانی خیلی کمکمون کنه اپم با مصاحبه بازارگرد و پیش بازی پیکان با جواهری خواصی بیا شکلک
پاسخ : به به داش علیرضای گل خودم آره داداش واقعا قدر امیر حسینی ندونستن
این همه خدمت کرد نباید باهاش این جوری رفتار میکردن

داداش حتما میام شکلک
نداعاشق آرش میگه
میتونم از این مطلب تو وبم استفاده کنم؟
پاسخ : بله ندا خانوم
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
اعلام برنامه روز سوم/جدال ایران با استرالیا در آخرین دیدار 13791379
تعیین وقت سفارت یونان mrsz1mrsz
یادگیری زبان فرانسه mrsz1mrsz
تدریس خصوصی زبان فرانسه mrsz1mrsz
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید