close
بهترین متخصص ارتودنسی
نتایج کامل هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران / جدول رده بندی تا پایان هفته هفدهم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
نتایج کامل هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران / جدول رده بندی تا پایان هفته هفدهم
نتایج کامل هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران / جدول رده بندی تا پایان هفته هفدهم

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته ششم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال با انجام شش بازی در شهرهای مختلف و تداوم صدرنشینی پیکان و صعود کاله به رده دوم جدول به پایان رسید.

شما کاربران عزیز می توانید نتایج کامل هفته ی هفدهم لیگ برتر والیبال ایران به همراه جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ایران در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.

 

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته ششم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال با انجام شش بازی در شهرهای مختلف و تداوم صدرنشینی پیکان و صعود کاله به رده دوم جدول به پایان رسید.

شما کاربران عزیز می توانید نتایج کامل هفته ی هفدهم لیگ برتر والیبال ایران به همراه جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ایران در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.

 

در بازیهای این هفته که در شهرهای تهران، گنبد، آمل، کاشان، ارومیه و بندرعباس برگزار شد سه تیم میزبان پیروز شدند و سه تیم میزبان دیگر هم بازی خود را واگذار کردند. در این هفته همه نگاهها به سوی دو بازی در شهرهای آمل و ارومیه دوخته شده بود؛ جایی که تیم های مدعی شهرداری ارومیه با سایپای البرز و کاله مازندارن با پیشگامان کویر یزد بازی کردند که در هر دو مسابقه تیم های میزبان پیروز میدان شدند تا جدول رده بندی لیگ برتر دچار برخی تغییرات شود و حساسیت بازیها در هفته های بعد بالاتر رود. اما نکته جالب توجه این است که پیکان با تمام حساسیت های بازیها همچنان روند پیروزی هایش را ادامه داده و با 4 امتیاز اختلاف همچنان در صدر جدول باقی مانده است.
اما در حساس ترین بازی این هفته و در آمل تیم های کاله مازندران وپیشگامان کویر یزد به مصاف هم رفتند که پایان این دوئل به سود شاگردان عطایی تمام شد. فرهاد قائمی ستاره امروز تیم کاله و آراجو ستاره تیم پیشگامان بود که هر دو توان و قدرت خود را در این میدان به رخ یکدیگر کشیدند. بی شک نمایش بازی زیبا از هر دو تیم در هفته ششم نوید روزهای جذاب تر را در لیگ برتر والیبال ایران می دهد. هواداران آملی هم که سالن را پر کرده بودند نقش زیادی در پیروزی تیمشان داشتند تا در نهایت کاله با نتیجه 3 بر یک از سد دیگر مدعی این مسابقات بگذرد. میرحسینی هم هر چه در آستین داشت رو کرد اما در نهایت تجربه بازیکنانی چون قائمی، زرینی و موسوی که ملی پوشان تیم کاله بودند بر انگیزه جوانی یزدی ها چربید و این تیم 35 امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد. پیشگامان هم با همان 29 امتیاز در رده ششم جای گرفت.
در ارومیه که میزبان یکی دیگر از بازیهای حساس این هفته بود تیم میزبان بر میهمان خود غلبه کرد. شهرداری ارومیه در این روز توانست 3 بر یک از سد سایپای البرز بگذرد و در رده چهارم بایستد. دکتر نفرزاده و شاگردان جوانش در تیم سایپا که در بازی رفت پیروز شده بودند این بار در ارومیه مغلوب میزبان خود شدند تا با همان 29 امتیاز به کار خود در این هفته پایان دهند. جورجوویچ هم با تکیه بر توان بازیکنان با انگیزه و با تجربه خود هر سه امتیاز این بازی را به دست آورد تا 32 امتیازی شود.
در گنبد تیم صدرنشین پیکان تهران بر میزبان خود جواهری گنبد غلبه کرد. اکبری که همچنان تیمش را روی نوار پیروزی می بیند در این بازی هم 3 بر یک پیروز میدان شد تا شمار امتیازاتش را با عدد 39 برساند و به پیشتازی خود در صدر جدول ادامه دهد. در طرف مقابل هم جواهری که هفته خوبی را نداشت و با تغییر دوباره سرمربی اش مواجه شد باز هم باخت تا تغییر سرمربی هم در نتیجه گیری این تیم بی تاثیر باشد و آنها در خانه بدون امتیاز بمانند. با این شرایط جواهری با همان 5 امتیاز در رده آخر باقی ماند.
در کاشان شاگردان معدنی موفق به کسب پیروزی و سه امتیاز از این بازی شدند. در این بازی باریج اسانس با نتیجه 3 بر یک شهرداری تبریز را مغلوب کرد تا جدال دو مربی باتجربه و جوان لیگ برتر به سود تجربه حسین معدنی تمام شود. البته ناگفته نماند که امتیاز آوری تبریزی ها با هدایت مساجدی بسیار خوب بود و این تیم تا امتیازات آخر پا به پای کاشانی ها پیش رفتند اما در نهایت پیروزی ست از آن شاگردان با تجربه حسین معدنی بود. به این ترتیب باریح اسانس 22 امتیازی شد و در رده نهم قرار گرفت و شهرداری تبریز هم با 17 امتیاز قبلی خود رد رده دهم باقی ماند.
در تهران تیم نوین کشاورز3 بر یک از میزان خراسان شکست خورد تا از این بازی هم دست خالی بیرون بیاید. شاگردان آرمات که انتظار پیروزی بر میزان خراسان را داشتند در خانه شکست خوردند تا همچنان با 11 امتیاز در انتهای جدول در رده یازدهم قرار داشته باشند. اما قوچان نژاد با پیروزی در این بازی شکست هفته قبل را جبران کرد و هر سه امتیاز را به نام تیمش یعنی میزان ثبت کرد تا 28 امتیازی شود و در رده هفتم قرار بگیرد.
در بندرعباس تیم متین ورامین با پیروزی مقابل آلومینیوم المهدی بندرعباس دوازدهمین برد خود در این فصل را کسب کرد تا با 35 امتیاز به رده سوم سقوط کند. در این بازی شاگردان کارخانه که برای حفظ جایگاهشان با تمام توان به میدان آمده بودند اجازه عرض اندام را به تیم میزبان ندادند تا این تیم در نهایت همچون بازی رفت پیروز این میدان باشد. به این ترتیب شاگردان دامغانی که نگاه همه را این فصل به خود جلب کرده بودند بدون کسب امتیاز از این بازی 22 امتیازی ماندند و در رده هشتم قرار گرفتند.

نتایج کامل هفته ی هفدهم لیگ برتر والیبال ایران :


شهرداری ارومیه-سایپای البرز

(21-25،25-23،17-25،22-25) 3-1 به نفع شهرداری ارومیه

جواهری گنبد-پیکان تهران

(25-13،27-29،25-15،25-19) 3-1 به نفع پیکان تهران

آلومینیوم المهدی-متین ورامین

(25-17،25-21،25-16) 3-0 به نفع متین ورامین

باریج اسانس-شهرداری تبریز

(22-25،17-25 ،27-25،24-26) 3-1 به نفع تیم باریج اسانس کاشان

نوین کشاورز-میزان خراسان

(25-21،25-23،14-25،25-20) 3-1 به نفع میزان

کاله ی آمل-پیشگامان کویر یزد

(23-،25-27،25-18،23-25) 3-1 به نفع کاله ی آمل

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ایران در پایان هفته ی هفدهم:

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ایران در پایان هفته ی هفدهم:

 


نتایج کامل هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران / جدول رده بندی تا پایان هفته هفدهم , نتایج کامل هفته ی هفدهم لیگ برتر والیبال ایران , جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ایران در پایان هفته ی نتایج کامل هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران / جدول رده بندی تا پایان هفته هفدهم ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1029 تاریخ : پنجشنبه 28 دي 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
علیرضا میگه
برنو که خیلی خوب بود یاد هاوش بخیر واقعا ست سوم دقیقا یاد هاوش افتادم اپم با نقد مسابقه خواسی بیا
پاسخ : داداش اومدم
یا هاوش که بخیر :x
علیرضا میگه
سلام داداش خوبی مرسی از پست نتایج خوب و البته قابل پیش بینی به دست اومد تقریبا
فکر کنم بازی جواهری با پیکان رو دیدی چرا اخه انقدر تضاد داره این تیم ست سوم عالی بازی کرد جواهری تماشاچی های گنبدم جوی راه انداخته بودن که تو ست سوم همه بازیکنای پیکان واقعا میخکوب شده بودند جز بازارگرد که تا اخرش تنهایی داشت باهاتون یه تنه میجنگید
ست چهارمم عالی شروع کرد ولی بعدش بدجور عجیب باخت موفق باشی
پاسخ : سلام داداش خوبی
آره نتایج قابل پیش بینی بود این هفته
جواهری تیمش نمیدونم چی بگم یک جوریه گاهی خوب بازی میکنه گاهی هم ...
آره بازارگرد بهترین بازیکن میدان بود
برنو هم تو ست سوم ترکوند
پاسخ : یاد تیم پارسال بخیر با ستارهای بومی خودمون تیم های قوی میترکوندیم
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید