close
بهترین متخصص ارتودنسی
ایرج مظفری: چرا ولاسکو باید قرار داد مشخصی داشته باشد اما ما مربیان ایرانی نه ؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ایرج مظفری: چرا ولاسکو باید قرار داد مشخصی داشته باشد اما ما مربیان ایرانی نه ؟!
ایرج مظفری: چرا ولاسکو باید قرار داد مشخصی داشته باشد اما ما مربیان ایرانی نه ؟!

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: در حالی که مربیان خارجی در ورزش ایران با قراردادهای حرفه ای کار می کنند مربیان ایرانی فقط با حکم رییس فدراسیون مربی تیم ملی می شوند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال،ایرج مظفری در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پس از اینکه قهرمانی آسیا را کسب کردیم مسئولان وزارت ورزش حتی یک تشکر هم از ما نکردند و از آن زمان خانه نشین شده ام. متاسفانه در ورزش ما فقط شعار می دهند و هیچ کس به رده های پایه توجهی نمی کند. تمام تیم های بزرگ والیبال جهان برای آینده خود برنامه ریزی می کنند اما ما تیم نوجوانان خود را که قهرمان آسیا شده است رها کرده ایم.

 

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: در حالی که مربیان خارجی در ورزش ایران با قراردادهای حرفه ای کار می کنند مربیان ایرانی فقط با حکم رییس فدراسیون مربی تیم ملی می شوند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال،ایرج مظفری در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پس از اینکه قهرمانی آسیا را کسب کردیم مسئولان وزارت ورزش حتی یک تشکر هم از ما نکردند و از آن زمان خانه نشین شده ام. متاسفانه در ورزش ما فقط شعار می دهند و هیچ کس به رده های پایه توجهی نمی کند. تمام تیم های بزرگ والیبال جهان برای آینده خود برنامه ریزی می کنند اما ما تیم نوجوانان خود را که قهرمان آسیا شده است رها کرده ایم.


وی ادامه داد: من برنامه خود را برای مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به فدراسیون ارائه داده ام. بر اساس این برنامه تمرینات ما باید از دو روز پیش آغاز می شد اما فدراسیون والیبال به دلیل مشکل مالی نمی تواند این اردوها را برگزار کند. به نظر من وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید بودجه خاصی برای تیم های پایه در نظر بگیرند که برنامه های آنها دچار مشکل نشود.

مظفری تصریح کرد: از مسئولان فدراسیون درخواست کرده ام که برای ادامه کارم در تیم نوجوانان با من قراردادی با حقوق ماهیانه پنج میلیون تومان تا سال 2014 امضا کنند. این مبلغ هزار و پانصد دلار در ماه هم نمی شود و اصلا قابل قیاس با پولی که مربیان لیگ های برتر و دسته یک ایران می گیرند نیست.

وی ادامه داد: وقتی من تیم نوجوانان را برای مسابقات قهرمانی جهان آماده می کنم عملا امکان مربیگری در تیم های باشگاهی برای فصل آینده را ندارم و باید منتظر باشم تا یک مربی در میانه های فصل اخراج شود تا جای او را بگیرم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: چرا باید مربیان خارجی مانند خولیو ولاسکو قرارداد مشخصی داشته باشند اما من که یک مربی ایرانی هستم فقط با حکم رییس فدراسیون و بدون قرارداد مربی تیم ملی شوم؟

مظفری خاطرنشان کرد: همکاران من در تیم نوجوانان به صورت جلسه ای حقوق می گرفتند. یعنی اگر به هر دلیلی نمی توانستند در یکی از اردوها یا جلسات شرکت کنند حقوق آن روز را نمی گرفتند. این ظلمی است که از زمان ریاست محمدرضا یزدانی خرم در فدراسیون والیبال به وجود آمد و هنوز هم ادامه دارد.

وی تاکید کرد: اگر من در مقابل شرایط کنونی سکوت کنم ظلم در حق خانواده ام، همکارانم و از همه مهمتر مربی بعد از من است. اصلا برایم قابل درک نیست که مربیان قبلی تیم های نوجوانان و جوانان ایران چگونه با این شرایط کار می کردند.

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ایران گفت: والیبال ویترین افتخارات ورزش های تیمی کشور است و باید ورزات ورزش بیشتر به این رشته توجه کند. در بعضی از استان های ایران هنوز توپ استاندارد و تور والیبال هم وجود ندارد. نگاه به ورزش باید از سرچشمه تغییر کند. من از حمید سجادی که خودش زجرکشیده ورزش قهرمانی است و این کمبودها را چشیده انتظار دارم که بیشتر به این مشکلات توجه کند.

وی تاکید کرد: من اگر این حرف ها را می زنم برای خودم نیست و شاید حتی رایگان هم برای تیم ملی کار کنم تا به قهرمانی جهان برسیم اما دلم برای والیبال ایران و مربیان ایرانی می سوزد.

مظفری گفت: شغل من مربیگری والیبال است و کار دیگری هم بلد نیستم اما برای کار کردن در تیم ملی حتی بیمه هم نیستم. کاش یک بیستم نگاهی که به ولاسکو می شود به امثال من، محمد بنا، حسین شمس و رضا مهماندوست هم بشود. شاید مشکل ما این است که پاسپورت ایرانی داریم!

وی با اشاره به نامگذاری سال 91 به عنوان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: اگر ما سرمایه ملی هستیم که باید حمایت کنند وگرنه تکلیف ما را مشخص کنند.

مظفری اظهار داشت: وقتی خودم را جای داورزنی می گذارم به او حق می دهم اما اگر او هم خودش را جای من بگذارد به من حق می دهد. تنها شغل من مربیگری در تیم نوجوانان است و این باید برای فدراسیون ارزش بیشتری داشته باشد نسبت به کسانی که چند شغل دارند. شاید خیلی ها دوست داشته باشند پول بدهند و مربی تیم ملی شوند اما من می خواهم شان مربیان حفظ شود.

وی گفت: درخواستم برای امضای قرارداد را به فدراسیون داده ام و منتظر پاسخ آن هستم. حکم مربیگری من در تیم نوجوانان یازدهم آبان به پایان رسیده است و در حال حاضر این تیم عملا هیچ مربی ای ندارد. امیدوارم هرچه زودتر این مشکل حل شود تا کار خود را برای مسابقات قهرمانی جهان آغاز کنیم.

** شیوه کنونی برگزاری لیگ ناعادلانه است

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ایران گفت: از سه سال پیش مخالف برگزاری مرحله پلی آف در لیگ برتر بودم چون صعود چهار تیم به این مرحله تنش ها را در مسابقات زیاد می کند. قهرمانی حق تیمی است که در لیگ صدرنشین می شود. شاید یکی از بازیکنان کلیدی این تیم در مرحله پلی آف مصدوم شود، در آن صورت حق این تیم از بین می رود.

وی ادامه داد: افرادی این شیوه برگزاری لیگ را پیشنهاد دادند که دوست داشتند تعداد مسابقات بالا برود جون برایشان منافع مالی داشت. هدف این افراد پیشرفت والیبال نبود و این تصمیم اصلا کارشناسی نیست.

مظفری اظهار داشت: تمام باشگاه ها باید سقفی برای قرارداد با مربیان و بازیکنان داشته باشند. اینکه یک تیم ثروتمند چند بازیکن کلیدی والیبال کشور را جذب کند که نشان دهنده توانایی مدیریت و مربی آن تیم نیست. قراردادهای کنونی حتی در حد آماتور هم نیست. این شرایط هم برای بازیکن بد است و هم باشگاه و در نهایت به ضرر والیبال تمام می شود.

** از ولاسکو استفاده کاربردی نکرده ایم

مربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: ولاسکو مربی بزرگی است و باید از تمام ظرفیت های او استفاده کنیم. چه ایرادی دارد که از حضور او در ایران بهره ببریم و در آینده چند مربی خوب داشته باشیم و دیگر نیازی به مربیان خارجی در کشور نباشد؟ در حال حاضر نحوه استفاده از ولاسکو کاربردی نیست و از تمام ظرفیت های او استفاده نمی شود.


ایرج مظفری , ایرج مظفری سرمربی تیم والیبال نوجوانان , انتقاد ایرج مظفری از حقوق خود , ایرج مظفری و ولاسکو , استفاده کاربردی از خولیو ولاسکو , شیوه کنونی برگزاری لیگ والیبال ناعادلانه است ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 411 تاریخ : یکشنبه 01 بهمن 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید