close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
ایرج مظفری: چرا ولاسکو باید قرار داد مشخصی داشته باشد اما ما مربیان ایرانی نه ؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ایرج مظفری: چرا ولاسکو باید قرار داد مشخصی داشته باشد اما ما مربیان ایرانی نه ؟!
ایرج مظفری: چرا ولاسکو باید قرار داد مشخصی داشته باشد اما ما مربیان ایرانی نه ؟!

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: در حالی که مربیان خارجی در ورزش ایران با قراردادهای حرفه ای کار می کنند مربیان ایرانی فقط با حکم رییس فدراسیون مربی تیم ملی می شوند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال،ایرج مظفری در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پس از اینکه قهرمانی آسیا را کسب کردیم مسئولان وزارت ورزش حتی یک تشکر هم از ما نکردند و از آن زمان خانه نشین شده ام. متاسفانه در ورزش ما فقط شعار می دهند و هیچ کس به رده های پایه توجهی نمی کند. تمام تیم های بزرگ والیبال جهان برای آینده خود برنامه ریزی می کنند اما ما تیم نوجوانان خود را که قهرمان آسیا شده است رها کرده ایم.

 

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: در حالی که مربیان خارجی در ورزش ایران با قراردادهای حرفه ای کار می کنند مربیان ایرانی فقط با حکم رییس فدراسیون مربی تیم ملی می شوند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال،ایرج مظفری در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پس از اینکه قهرمانی آسیا را کسب کردیم مسئولان وزارت ورزش حتی یک تشکر هم از ما نکردند و از آن زمان خانه نشین شده ام. متاسفانه در ورزش ما فقط شعار می دهند و هیچ کس به رده های پایه توجهی نمی کند. تمام تیم های بزرگ والیبال جهان برای آینده خود برنامه ریزی می کنند اما ما تیم نوجوانان خود را که قهرمان آسیا شده است رها کرده ایم.


وی ادامه داد: من برنامه خود را برای مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به فدراسیون ارائه داده ام. بر اساس این برنامه تمرینات ما باید از دو روز پیش آغاز می شد اما فدراسیون والیبال به دلیل مشکل مالی نمی تواند این اردوها را برگزار کند. به نظر من وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید بودجه خاصی برای تیم های پایه در نظر بگیرند که برنامه های آنها دچار مشکل نشود.

مظفری تصریح کرد: از مسئولان فدراسیون درخواست کرده ام که برای ادامه کارم در تیم نوجوانان با من قراردادی با حقوق ماهیانه پنج میلیون تومان تا سال 2014 امضا کنند. این مبلغ هزار و پانصد دلار در ماه هم نمی شود و اصلا قابل قیاس با پولی که مربیان لیگ های برتر و دسته یک ایران می گیرند نیست.

وی ادامه داد: وقتی من تیم نوجوانان را برای مسابقات قهرمانی جهان آماده می کنم عملا امکان مربیگری در تیم های باشگاهی برای فصل آینده را ندارم و باید منتظر باشم تا یک مربی در میانه های فصل اخراج شود تا جای او را بگیرم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: چرا باید مربیان خارجی مانند خولیو ولاسکو قرارداد مشخصی داشته باشند اما من که یک مربی ایرانی هستم فقط با حکم رییس فدراسیون و بدون قرارداد مربی تیم ملی شوم؟

مظفری خاطرنشان کرد: همکاران من در تیم نوجوانان به صورت جلسه ای حقوق می گرفتند. یعنی اگر به هر دلیلی نمی توانستند در یکی از اردوها یا جلسات شرکت کنند حقوق آن روز را نمی گرفتند. این ظلمی است که از زمان ریاست محمدرضا یزدانی خرم در فدراسیون والیبال به وجود آمد و هنوز هم ادامه دارد.

وی تاکید کرد: اگر من در مقابل شرایط کنونی سکوت کنم ظلم در حق خانواده ام، همکارانم و از همه مهمتر مربی بعد از من است. اصلا برایم قابل درک نیست که مربیان قبلی تیم های نوجوانان و جوانان ایران چگونه با این شرایط کار می کردند.

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ایران گفت: والیبال ویترین افتخارات ورزش های تیمی کشور است و باید ورزات ورزش بیشتر به این رشته توجه کند. در بعضی از استان های ایران هنوز توپ استاندارد و تور والیبال هم وجود ندارد. نگاه به ورزش باید از سرچشمه تغییر کند. من از حمید سجادی که خودش زجرکشیده ورزش قهرمانی است و این کمبودها را چشیده انتظار دارم که بیشتر به این مشکلات توجه کند.

وی تاکید کرد: من اگر این حرف ها را می زنم برای خودم نیست و شاید حتی رایگان هم برای تیم ملی کار کنم تا به قهرمانی جهان برسیم اما دلم برای والیبال ایران و مربیان ایرانی می سوزد.

مظفری گفت: شغل من مربیگری والیبال است و کار دیگری هم بلد نیستم اما برای کار کردن در تیم ملی حتی بیمه هم نیستم. کاش یک بیستم نگاهی که به ولاسکو می شود به امثال من، محمد بنا، حسین شمس و رضا مهماندوست هم بشود. شاید مشکل ما این است که پاسپورت ایرانی داریم!

وی با اشاره به نامگذاری سال 91 به عنوان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: اگر ما سرمایه ملی هستیم که باید حمایت کنند وگرنه تکلیف ما را مشخص کنند.

مظفری اظهار داشت: وقتی خودم را جای داورزنی می گذارم به او حق می دهم اما اگر او هم خودش را جای من بگذارد به من حق می دهد. تنها شغل من مربیگری در تیم نوجوانان است و این باید برای فدراسیون ارزش بیشتری داشته باشد نسبت به کسانی که چند شغل دارند. شاید خیلی ها دوست داشته باشند پول بدهند و مربی تیم ملی شوند اما من می خواهم شان مربیان حفظ شود.

وی گفت: درخواستم برای امضای قرارداد را به فدراسیون داده ام و منتظر پاسخ آن هستم. حکم مربیگری من در تیم نوجوانان یازدهم آبان به پایان رسیده است و در حال حاضر این تیم عملا هیچ مربی ای ندارد. امیدوارم هرچه زودتر این مشکل حل شود تا کار خود را برای مسابقات قهرمانی جهان آغاز کنیم.

** شیوه کنونی برگزاری لیگ ناعادلانه است

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ایران گفت: از سه سال پیش مخالف برگزاری مرحله پلی آف در لیگ برتر بودم چون صعود چهار تیم به این مرحله تنش ها را در مسابقات زیاد می کند. قهرمانی حق تیمی است که در لیگ صدرنشین می شود. شاید یکی از بازیکنان کلیدی این تیم در مرحله پلی آف مصدوم شود، در آن صورت حق این تیم از بین می رود.

وی ادامه داد: افرادی این شیوه برگزاری لیگ را پیشنهاد دادند که دوست داشتند تعداد مسابقات بالا برود جون برایشان منافع مالی داشت. هدف این افراد پیشرفت والیبال نبود و این تصمیم اصلا کارشناسی نیست.

مظفری اظهار داشت: تمام باشگاه ها باید سقفی برای قرارداد با مربیان و بازیکنان داشته باشند. اینکه یک تیم ثروتمند چند بازیکن کلیدی والیبال کشور را جذب کند که نشان دهنده توانایی مدیریت و مربی آن تیم نیست. قراردادهای کنونی حتی در حد آماتور هم نیست. این شرایط هم برای بازیکن بد است و هم باشگاه و در نهایت به ضرر والیبال تمام می شود.

** از ولاسکو استفاده کاربردی نکرده ایم

مربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: ولاسکو مربی بزرگی است و باید از تمام ظرفیت های او استفاده کنیم. چه ایرادی دارد که از حضور او در ایران بهره ببریم و در آینده چند مربی خوب داشته باشیم و دیگر نیازی به مربیان خارجی در کشور نباشد؟ در حال حاضر نحوه استفاده از ولاسکو کاربردی نیست و از تمام ظرفیت های او استفاده نمی شود.


ایرج مظفری , ایرج مظفری سرمربی تیم والیبال نوجوانان , انتقاد ایرج مظفری از حقوق خود , ایرج مظفری و ولاسکو , استفاده کاربردی از خولیو ولاسکو , شیوه کنونی برگزاری لیگ والیبال ناعادلانه است ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 387 تاریخ : یکشنبه 01 بهمن 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>