close
بهترین متخصص ارتودنسی
برنامه کامل هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
برنامه کامل هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته
برنامه کامل هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته دهم از دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران به هفته های پایانی خود رسیده و حساسیت بازیها در این روزها به اوج خود نزدیک می شود. تیم های مدعی که برای صعود به پلی آف به آب و آتش می زنند جدال سختی را مقابل رقبای خود دارند چراکه در فاصله دو هفته مانده تا پایان مرحله اول لیگ برتر به جز تیم پیکان هنوز چهره سه تیم دیگر مشخص نشده و به این ترتیب تیم های مدعی برای کسب جواز حضور در این مرحله با یکدیگر می جنگند.

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته دهم از دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران به هفته های پایانی خود رسیده و حساسیت بازیها در این روزها به اوج خود نزدیک می شود. تیم های مدعی که برای صعود به پلی آف به آب و آتش می زنند جدال سختی را مقابل رقبای خود دارند چراکه در فاصله دو هفته مانده تا پایان مرحله اول لیگ برتر به جز تیم پیکان هنوز چهره سه تیم دیگر مشخص نشده و به این ترتیب تیم های مدعی برای کسب جواز حضور در این مرحله با یکدیگر می جنگند.

هم اکنون و در شرایطی که پیکان با آرامش خیال و به دلیل مسجل شدن حضورش در پلی آف در دو بازی باقی مانده به میدان می رود، تیم های متین ورامین، کاله مازندران، سایپا البرز و شهرداری ارومیه با برنامه خاص و شرایط ویژه ای به مصاف حریفان خود می روند تا بتوانند با پیشی گرفتن از یکدیگر راهی مرحله پلی آف شوند.
اما در رقابتهای هفته دهم از دور برگشت لیگ برتر 6 بازی در شهرهای مختلف برگزار می شود که مهمترین آن جدال تیم های کاله و پیکان است. شاگردان اکبری که با 45 امتیاز در صدر جدول هستند در این بازی محتاطانه به میدان می رود تا همانند بازی رفت برشاگردان عطایی غلبه کند. در طرف مقابل هم کاله که میزبان این مسابقه در آمل است با تکیه بر حمایت هوادارانش برای پیروزی به میدان می رود تا بتواند فاصله دو امتیازی با تیم دوم جدول یعنی متین را جبران کند و در جدول صعود کند. البته انگیزه این تیم برای جبران یک امتیاز از دست داده مقابل جواهری گنبد در هفته قبل زیاد است. این تیم در حال حاضر 39 امتیازی است و در رده سوم قرار دارد.
در تهران تیم متین ورامین در این روز به مصاف نوین کشاورز تهران می رود. این بازی برای متین بسیار مهم و حساس است چراکه در صورت کسب سه امتیاز کامل علاوه بر حفظ جایگاه دومی شان در جدول، به صعود به پلی آف هم امیدوار تر می شوند و در فاصله یک هفته مانده تا پایان این مسابقات شرایط تیم خود را بهبود می بخشند. اما نوین که در بازی قبل مقابل پیکان مغلوب شد برای جلوگیری از ثبت شانزدهمین شکست این فصل خود تلاش می کند تا بر 16 امتیاز خود بیفزاید از رده یازدهم فاصله بگیرد. شاگردان کارخانه هم اکنون با 41 امتیاز در رده دوم قرار دارند.
اما در یزد تیم پیشگامان کویر یزد از شهرداری ارومیه میزبانی می کند. ارومیه ای ها که در بازی هفته قبل خود موفق شدند متین ورامین با شکست بدرقه کنند رودر روی پیشگامان قرار می گیرند. اهمیت این بازی برای تیم ارومیه ای بیش از تیم یزدی است چراکه شاگردان جورجوویچ برای صعود به پلی آف باید به رده چهارم و بالاتر از آن صعود کنند و در صورتی که امتیازات دو بازی باقی مانده در دور برگشت را از دست بدهند شرایط صعود این تیم متزلزل می شود. اما در طرف مقابل پیشگامان که با پیروزی مقابل  شهرداری تبریز روحیه خود را به دست آورده با انگیزه تر از همیشه به مصاف شهرداری ارومیه می رود. البته وادی می داند که در این بازی کارش سخت است و برخلاف بازی رفت که یزدی پیروز میدان شدند حالا شرایط بازی متفاوت است. تا پیش از این بازی تیم های شهرداری ارومیه و پیشگامان کویر یزد به ترتیب با 37 و 33 امتیاز در رده های پنجم و ششم جدول رده بندی قرار دارند.
در کرج هم یکی دیگر از بازیهای مهم این هفته برگزار می شود و طی آن سایپا البرز به مصاف آلومینیوم المهدی بندرعباس می رود. شاگردان نفرزاده برای صعود در جدول و جا گذاشتن دیگر مدعی یعنی شهرداری ارومیه به امتیاز کامل این بازی نیاز دارند بنابراین با برنامه ای خاص پا به میدان مسابقه می گذارند. اما آلومینیوم هم که بازی قبل خود را با پیروزی پشت سر گذاشت اگرچه در جدول رده بندی با 26 امتیاز در رده نهم قرار دارد اما ثابت کرده که مقابل تیم های مدعی با تدابیر خاصی بازی می کند و آنها را به دردسر می اندازد همچنان که نتیجه بازی رفت نشان از آنالیز خوب شاگردان دامغانی دارد. به هر حال سایپا برای جبران نتیجه بازی رفت و کسب پیروزی در این بازی به میدان می رود تا 37 امتیاز خود را افزایش دهد و از رده چهارم صعود کند.
تیم شهرداری تبریز هم در این شهر از میزان مشهد میزبانی می کند. میزان مشهد که با هدایت قوچان نژاد در بازی گذشته خود مقابل سایپا موفق به گرفتن یک امتیاز از این تیم شد حالا با انگیزه ای مضاعف کارش را ادامه میدهد. این تیم اگرچه نمی تواند به پلی آف صعود کند اما امیدوار است تا رده اش در جدول را بهبود بخشد و در مرحله بعد برای تصاحب بهترین جایگاه تلاش کند. اما تیم شهرداری تبریز که با هدایت مساجدی هم اکنون با 18 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد تنها برای جلوگیری از شکست و کسب حداقل امتیاز پا به میدان می گذارد. میزان مشهد هم اکنون با 32 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.
در آخرین بازی این هفته هم تیم باریج اسانس کاشان در شهر خود از جواهری گنبد پذیرایی می کند. معدنی که تا کنون با تیم باریج اسانس 27 امتیاز را کسب کرده و در رده هشتم قرار دارد برای افزایش شمار پیروزی های خود تلاش می کند. اما در طرف مقابل تیم جواهری هم چندان دست و پا بسته نخواهد بود چراکه بازی هفته قبل مقابل کاله نشان می دهد که گنبدی ها هم توان مقابله با مدعیان را دارند و کاشانی ها باید پیش بینی بازی خاص این تیم را بکنند. در حال حاضر جواهری تنها تیمی است که در این فصل تنها یک پیروزی را به دست آورده و سقوطش به دسته اول مسجل شده اما چیزی برای از دست دادن ندارد. این تیم هم اکنون با 7 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.
 
برنامه کلی مسابقات هفته بیست یکم +اسامی داوران و ناظرین بازی به شرح زیر است:

یزد ساعت 15:30: پیشگامان کویر یزد – شهرداری ارومیه
ناظر: حمید حق بین ، داور اول: کیوان عابدزاده ، داور دوم: مسعود ذوقی
ناظر ویژه: مهدی داوری
 
تهران ساعت 15:30: نوین کشاورز تهران – متین ورامین
ناظر: محمود حداد ، داور اول: مسعود یزدان پناه ، داور دوم: محسن ترابی
 
تبریز ساعت 15:30: شهرداری تبریز – میزان مشهد
ناظر: غفار درخشنده ، داور اول: حمید راهجردیان ، داور دوم: وحید پورکاشیان
 
آمل ساعت 15:30: کاله مازندارن – پیکان تهران
ناظر: امیدوار حاتمی ، داور اول: محمد شاهمیری ، داور دوم: علیرضا قریب
ناظر ویژه: حسین حسینی
 
کرج ساعت 15:30: سایپا البرز – آلومینیوم المهدی بندرعباس
ناظر: خلیل یگانه مجد ، داور اول: ابراهیم فیروزی ، داور دوم: بهرام سلیمانی
 
کاشان ساعت 15:30: باریج اسانس کاشان – جواهری گنبد
ناظر: شهباز صدری ، داور اول: حسین پورکاشیان ، داور دوم: محمد عشق دوست


برنامه کامل هفته بیست یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 431 تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>