close
تبلیغات در اینترنت
برنامه کامل هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
برنامه کامل هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته
برنامه کامل هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته دهم از دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران به هفته های پایانی خود رسیده و حساسیت بازیها در این روزها به اوج خود نزدیک می شود. تیم های مدعی که برای صعود به پلی آف به آب و آتش می زنند جدال سختی را مقابل رقبای خود دارند چراکه در فاصله دو هفته مانده تا پایان مرحله اول لیگ برتر به جز تیم پیکان هنوز چهره سه تیم دیگر مشخص نشده و به این ترتیب تیم های مدعی برای کسب جواز حضور در این مرحله با یکدیگر می جنگند.

خبرگزاری ورزش والیبال :هفته دهم از دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران به هفته های پایانی خود رسیده و حساسیت بازیها در این روزها به اوج خود نزدیک می شود. تیم های مدعی که برای صعود به پلی آف به آب و آتش می زنند جدال سختی را مقابل رقبای خود دارند چراکه در فاصله دو هفته مانده تا پایان مرحله اول لیگ برتر به جز تیم پیکان هنوز چهره سه تیم دیگر مشخص نشده و به این ترتیب تیم های مدعی برای کسب جواز حضور در این مرحله با یکدیگر می جنگند.

هم اکنون و در شرایطی که پیکان با آرامش خیال و به دلیل مسجل شدن حضورش در پلی آف در دو بازی باقی مانده به میدان می رود، تیم های متین ورامین، کاله مازندران، سایپا البرز و شهرداری ارومیه با برنامه خاص و شرایط ویژه ای به مصاف حریفان خود می روند تا بتوانند با پیشی گرفتن از یکدیگر راهی مرحله پلی آف شوند.
اما در رقابتهای هفته دهم از دور برگشت لیگ برتر 6 بازی در شهرهای مختلف برگزار می شود که مهمترین آن جدال تیم های کاله و پیکان است. شاگردان اکبری که با 45 امتیاز در صدر جدول هستند در این بازی محتاطانه به میدان می رود تا همانند بازی رفت برشاگردان عطایی غلبه کند. در طرف مقابل هم کاله که میزبان این مسابقه در آمل است با تکیه بر حمایت هوادارانش برای پیروزی به میدان می رود تا بتواند فاصله دو امتیازی با تیم دوم جدول یعنی متین را جبران کند و در جدول صعود کند. البته انگیزه این تیم برای جبران یک امتیاز از دست داده مقابل جواهری گنبد در هفته قبل زیاد است. این تیم در حال حاضر 39 امتیازی است و در رده سوم قرار دارد.
در تهران تیم متین ورامین در این روز به مصاف نوین کشاورز تهران می رود. این بازی برای متین بسیار مهم و حساس است چراکه در صورت کسب سه امتیاز کامل علاوه بر حفظ جایگاه دومی شان در جدول، به صعود به پلی آف هم امیدوار تر می شوند و در فاصله یک هفته مانده تا پایان این مسابقات شرایط تیم خود را بهبود می بخشند. اما نوین که در بازی قبل مقابل پیکان مغلوب شد برای جلوگیری از ثبت شانزدهمین شکست این فصل خود تلاش می کند تا بر 16 امتیاز خود بیفزاید از رده یازدهم فاصله بگیرد. شاگردان کارخانه هم اکنون با 41 امتیاز در رده دوم قرار دارند.
اما در یزد تیم پیشگامان کویر یزد از شهرداری ارومیه میزبانی می کند. ارومیه ای ها که در بازی هفته قبل خود موفق شدند متین ورامین با شکست بدرقه کنند رودر روی پیشگامان قرار می گیرند. اهمیت این بازی برای تیم ارومیه ای بیش از تیم یزدی است چراکه شاگردان جورجوویچ برای صعود به پلی آف باید به رده چهارم و بالاتر از آن صعود کنند و در صورتی که امتیازات دو بازی باقی مانده در دور برگشت را از دست بدهند شرایط صعود این تیم متزلزل می شود. اما در طرف مقابل پیشگامان که با پیروزی مقابل  شهرداری تبریز روحیه خود را به دست آورده با انگیزه تر از همیشه به مصاف شهرداری ارومیه می رود. البته وادی می داند که در این بازی کارش سخت است و برخلاف بازی رفت که یزدی پیروز میدان شدند حالا شرایط بازی متفاوت است. تا پیش از این بازی تیم های شهرداری ارومیه و پیشگامان کویر یزد به ترتیب با 37 و 33 امتیاز در رده های پنجم و ششم جدول رده بندی قرار دارند.
در کرج هم یکی دیگر از بازیهای مهم این هفته برگزار می شود و طی آن سایپا البرز به مصاف آلومینیوم المهدی بندرعباس می رود. شاگردان نفرزاده برای صعود در جدول و جا گذاشتن دیگر مدعی یعنی شهرداری ارومیه به امتیاز کامل این بازی نیاز دارند بنابراین با برنامه ای خاص پا به میدان مسابقه می گذارند. اما آلومینیوم هم که بازی قبل خود را با پیروزی پشت سر گذاشت اگرچه در جدول رده بندی با 26 امتیاز در رده نهم قرار دارد اما ثابت کرده که مقابل تیم های مدعی با تدابیر خاصی بازی می کند و آنها را به دردسر می اندازد همچنان که نتیجه بازی رفت نشان از آنالیز خوب شاگردان دامغانی دارد. به هر حال سایپا برای جبران نتیجه بازی رفت و کسب پیروزی در این بازی به میدان می رود تا 37 امتیاز خود را افزایش دهد و از رده چهارم صعود کند.
تیم شهرداری تبریز هم در این شهر از میزان مشهد میزبانی می کند. میزان مشهد که با هدایت قوچان نژاد در بازی گذشته خود مقابل سایپا موفق به گرفتن یک امتیاز از این تیم شد حالا با انگیزه ای مضاعف کارش را ادامه میدهد. این تیم اگرچه نمی تواند به پلی آف صعود کند اما امیدوار است تا رده اش در جدول را بهبود بخشد و در مرحله بعد برای تصاحب بهترین جایگاه تلاش کند. اما تیم شهرداری تبریز که با هدایت مساجدی هم اکنون با 18 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد تنها برای جلوگیری از شکست و کسب حداقل امتیاز پا به میدان می گذارد. میزان مشهد هم اکنون با 32 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.
در آخرین بازی این هفته هم تیم باریج اسانس کاشان در شهر خود از جواهری گنبد پذیرایی می کند. معدنی که تا کنون با تیم باریج اسانس 27 امتیاز را کسب کرده و در رده هشتم قرار دارد برای افزایش شمار پیروزی های خود تلاش می کند. اما در طرف مقابل تیم جواهری هم چندان دست و پا بسته نخواهد بود چراکه بازی هفته قبل مقابل کاله نشان می دهد که گنبدی ها هم توان مقابله با مدعیان را دارند و کاشانی ها باید پیش بینی بازی خاص این تیم را بکنند. در حال حاضر جواهری تنها تیمی است که در این فصل تنها یک پیروزی را به دست آورده و سقوطش به دسته اول مسجل شده اما چیزی برای از دست دادن ندارد. این تیم هم اکنون با 7 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.
 
برنامه کلی مسابقات هفته بیست یکم +اسامی داوران و ناظرین بازی به شرح زیر است:

یزد ساعت 15:30: پیشگامان کویر یزد – شهرداری ارومیه
ناظر: حمید حق بین ، داور اول: کیوان عابدزاده ، داور دوم: مسعود ذوقی
ناظر ویژه: مهدی داوری
 
تهران ساعت 15:30: نوین کشاورز تهران – متین ورامین
ناظر: محمود حداد ، داور اول: مسعود یزدان پناه ، داور دوم: محسن ترابی
 
تبریز ساعت 15:30: شهرداری تبریز – میزان مشهد
ناظر: غفار درخشنده ، داور اول: حمید راهجردیان ، داور دوم: وحید پورکاشیان
 
آمل ساعت 15:30: کاله مازندارن – پیکان تهران
ناظر: امیدوار حاتمی ، داور اول: محمد شاهمیری ، داور دوم: علیرضا قریب
ناظر ویژه: حسین حسینی
 
کرج ساعت 15:30: سایپا البرز – آلومینیوم المهدی بندرعباس
ناظر: خلیل یگانه مجد ، داور اول: ابراهیم فیروزی ، داور دوم: بهرام سلیمانی
 
کاشان ساعت 15:30: باریج اسانس کاشان – جواهری گنبد
ناظر: شهباز صدری ، داور اول: حسین پورکاشیان ، داور دوم: محمد عشق دوست


برنامه کامل هفته بیست یکم لیگ برتر والیبال +اسامی داوران و ناظرین این هفته ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 441 تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
بازگشت موسوی ، سال افزون و صالحی به تهران mojtaba83
کولاکوویچ: خسته بودیم 13791379
برنامه تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی 13791379
جدول رده بندی تا پایان شش بازی در آخر هفته ی دوم 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید