close
بهترین متخصص ارتودنسی
مصاحبه سرمربیان لیگ برتری پس از پایان یافتن مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال و عدم صعود به مرحله حذفی!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مصاحبه سرمربیان لیگ برتری پس از پایان یافتن مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال و عدم صعود به مرحله حذفی!
مصاحبه سرمربیان لیگ برتری پس از پایان یافتن مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال و عدم صعود به مرحله حذفی!

خبرگزاری ورزش والیبال :با پایان کار تیم های پنجم تا دهم لیگ برتری، برترین بازیکنان این تیم ها حالا خود را در اردوی تیم ملی می بینند و سایرین هم برای بازسازی وضعیت خود مشغول هستند. اگرچه از میان 12 تیم حاضر در لیگ برتر تنها 4 تیم به مرحله پلی آف رسیدند اما نباید از شایستگی  سایر تیم ها به سادگی عبور کرد. نگاه کوتاه به امتیازات تیم های پنجم تا هشتم نشان می دهد که رقابت در میان تیم های میانه جدول برای رسیدن به پلی آف هم چندان کم نبوده و این تیم ها با حساسیت بالایی مسابقات خود را برگزار کردند.

خبرگزاری ورزش والیبال :با پایان کار تیم های پنجم تا دهم لیگ برتری، برترین بازیکنان این تیم ها حالا خود را در اردوی تیم ملی می بینند و سایرین هم برای بازسازی وضعیت خود مشغول هستند. اگرچه از میان 12 تیم حاضر در لیگ برتر تنها 4 تیم به مرحله پلی آف رسیدند اما نباید از شایستگی  سایر تیم ها به سادگی عبور کرد. نگاه کوتاه به امتیازات تیم های پنجم تا هشتم نشان می دهد که رقابت در میان تیم های میانه جدول برای رسیدن به پلی آف هم چندان کم نبوده و این تیم ها با حساسیت بالایی مسابقات خود را برگزار کردند.

خارجی های بی کیفیت
تیم قهرمان نیم فصل اول در پایان لیگ در رده ششم قرار گرفت. تیم پیشگامان کویر یزد در دور برگشت بعد از باخت های پیاپی با تغییر سرمربی اش به نتایج خوبی رسید و توانست خود را در رده ششم تثبیت کند. ابراهیم وادی در مورد این تیم گفت: وقتی به این تیم آمدم شرایط مساعد نبود و هدف باشگاه حفظ رده هفتمی و عدم نزول به رده های پایین تر بود. خداراشکر به این هدف رسیدیم و با تمام توان بازی می کردیم و در رده ششم تثبیت شدیم. اما به اعتقاد من بازیکنان خارجی پیشگامان نتوانستند کمک کنند و حتی در بعضی مواقع از ایرانی ها ضعیفتر بازی می کردند. متاسفانه این تیم  از بازیکنان خارجی اش ضربه خورد، کاش بازیکنان خارجی را به خدمت می گرفتند که می توانست به تیم کمک کند. آنها در زمانهای حساس به جای اینکه از تجربیات حرفه ای شان استفاده کنند موقعیت ها را از دست دادند و اینگونه بود که در کنار سایر مسایل این تیم نتوانست خوب نتیجه بگیرد. البته امیدوارم در سالهای آینده بحث داوری ها هم با دقت بیشتری از سوی سازمان لیگ دنبال شود چراکه در برخی مواقع داوران نتوانستند هم پای سطح بازیهای لیگ داوری کنند.

بدشانسی تا نرسیدن به پلی آف
جبار قوچان نژاد که امسال تیمش در رده هفتم قرار گرفت از اینکه نتوانست راهی پلی آف شود ناراحت به نظر می رسد اما معتقد است که تیمش امسال با اخلاق ترین تیم این فصل لیگ برتر بود. وی گفت: لیگ امسال بهترین لیگ در طول سالهای اخیر بوده و خوشحالم که در این فصل به نتایج خوبی هم رسیدیم. ما هم توانایی رسیدن به پلی آف را مانند سایر تیم ها داشتیم اما با بدشانسی هایی مواجه شدیم که ناخواسته ما را از هدفمان دور کرد. به اعتقاد من 9 تیم اول می توانستند جزو صعود کننده ها باشند اما هر کدام با شرایطی خاص مواجه شدند. میزان امساال تیم جوان و باانگیزه ای بود که در برخی امتیازات حساس به دلیل نداشتن تجربه ، بازیکنان امتیازات را از دست میدادند و متاسفانه نتوانستیم به پلی آف برسیم. اما در کنار مسایل فنی باید بگویم تیم میزان با اخلاق ترین تیم این فصل بود چراکه نه کارتی را دریافت کردیم و نه به کمیته انضباطی رفتیم و این نشان می دهد در مورد مسایل اخلاقی و فرهنگی به اهداف باشگاه رسیدیم. در کل لیگ امسال از نظر کیفیت، سطح بازیها و ارزش فنی واقعا در سطح بالایی برگزار شد.

دور رفت را بد تمام کردیم
حسین معدنی سرمربی تیم باریج اسانس کاشان معتقد است که غفور بازیکن کلیدی اش بوده که در غیاب او نتایج تیمش ضعیف شد. معدنی در این باره گفت: غیبت بازیکن اصلی این تیم یعنی غفور آسیب زیادی به ما زد و دور رفت را بسیار بد تمام کردیم. اما در دور برگشت با پیوستن او به تیم توانستیم شرایط خوبی را تجربه کنیم و 20 امتیاز را به دست آوردیم. به هر حال داشتن بازیکن کلیدی این مسائل را هم دارد که با نبود او نتایج تیم عوض می شود. تصور کنید اگر در دور رفت هم 20 امتیاز را به دست می آوردیم می توانستیم امیدوار به حضور در پلی آف باشیم. اما متاسفانه اتفاقات پیش بینی نشده رخ داد و به آنچه مد نظرمان بود نرسیدیم. به هر حال از کنار این تیم بودن راضی هستم و امیدوارم مسئولان این تیم هم برای فصل آینده تدابیر بیشتری را بیاندیشند تا شرایط برای رسیدن به سکوهای برتر فراهم شود.

بازی قدرتمندانه جوانان
تیم رده نهمی آلومینیوم المهدی بندرعباس یکی از تیم هایی بود که امسال توجه خیلی ها را به خود جلب کرد. این تیم با هدایت محمدرضا دامغانی به نتایج دور از انتظاری رسید که باعث شد تا رده نهم به نام این تیم ثبت شود. دامغانی در خصوص تیمش گفت: با داشته های خود توانستیم مقابل مدعیان و سایر تیم ها با قدرت بازی کنیم و در شهر خودمان پیروزی های خوبی را به دست آوردیم. اگرچه ما نهم شدیم اما شایسته مقام پنجم و ششم بودیم و خوشحالم که مسئولان باشگاه هم از عملکرد تیم رضایت داشتند. اما به جرات می گویم که لیگ امسال بهترین لیگ بود چراکه تیم ها در یک سطح بودند و نتیجه هیچ بازی از قبل معلوم نبود. در لیگ امسال بازیکنان خارجی خوب، حضور ولاسکو در ایران و تاثیر پذیری مربیان لیگ از او و بحث مالی برای بازیکنان تاثیرات مثبت در لیگ داشت، ضمن اینکه امسال بازیکنان ملی پوش در حدواندازه خود ظاهر نشدند و باید این موضوع از سوی مسئولان فدراسیون والیبال پیگیری شود.

نبود تمام کننده
تیم شهرداری تبریز هم که در رده دهم جدول رده بندی ایستاد شاید خوش شانس بود چراکه از خطر سقوط به لیگ دسته یک فرار کرد و همچنان جایگاه خود را در لیگ برتر نگه داشت. احمد مساجدی سرمربی این تیم در این خصوص گفت: تنها مشکل این تیم در این فصل، ضعف در کار گروهی و نداشتن ترکیب ثابت بود که باعث شد تا همه بازیکنان ثبات کاری و احساس مسئولیت زیادی در قبال بازیهایشان نداشته باشند. اما این موضوع را حل کردیم و همه برای پیروزی می جنگیدند اما تمام کننده نداشتیم. در مسابقه تا لحظه آخر پیش می رفتیم اما چون بازیکنان آن خودباوری و اعتمادبه نفس لازم را نداشتند می باختیم. به هر حال توانستیم در لیگ بمانیم و این موضوع خوب است. از  همه بازیکنانم راضی هستم و در نتایج تیم کسی را مقصر نمی دانم به هر حال بازیکنان تلاش زیادی کردند اما نشد که در رده بالاتر قرار بگیریم. جدا از این مسایل لیگ امسال لیگ بسیار خوبی بود که کار را برای همه تیم ها سخت کرده بود.

از عملکرد تیمم راضی نیستم
نوین کشاورز امسال نتوانست در میان تیم های لیگ برتری نتیجه خوبی بگیرد و به لیگ دسته یک سقوط کرد. مسعود آرمات سرمربی این تیم معتقد است: از عملکرد تیمم راضی نیستم. امسال باتوجه به اینکه لیگ بسیار فشرده ای را داشتیم ، سطح بازیها هم به مراتب بالاتر از سالهای قبل بود. سازمان لیگ هم به خوبی از پس برگزاری مسابقات برآمد و فقط فکر می کنم باید در بحث داوری کاری کنند تا آنها هم سطح با مسابقات لیگ برتر سوت بزنند. البته برخی مواقع مشکلاتی هم  در لیگ دیده شد که باید خیلی زودتر جلوی این بداخلاقی ها گرفته می شد تا به وجهه والیبال ضربه نخورد. در هر حال ما به لیگ دسته یک سقوط کردیم و در صورتی که فدراسیون والیبال کمک کند با تیم جوانتر و باانگیزه تر در لیگ برتر بازی می کنیم اگر نه که باید کار خود را از دسته یک آغاز کنیم.

منبع سایت فدراسیون جمهوری اسلامی ایران

http://iranvolleyball.com/Content/Content.aspx?PageCode=26883


مصاحبه سرمربیان تیم های لیگ برتر والیبال , مصاحبه , سرمربیان , تیم های , لیگ برتری , والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 357 تاریخ : دوشنبه 07 اسفند 1391 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
mehdi میگه
شهرداري دور رفت بهتر بودش .برگشت خبري از او جنگندگي بازيكنانا نبود طرفدار والیبال تبریز میگه
آقای مساجدی واقعا شما از همه بازیکنان تیم شهرداری تبریز راضی هستید ؟ والا ما که تماشاگریم از هفتاد درصدشون راضی نیستیم!!!
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید