close
تبلیغات در اینترنت
خولیو ولاسکو :شاید غیبت نادی در لیگ جهانی مشکل‌ساز شود/ نباید به یک بازیکن خاص وابسته بود!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
خولیو ولاسکو :شاید غیبت نادی در لیگ جهانی مشکل‌ساز شود/ نباید به یک بازیکن خاص وابسته بود!
خولیو ولاسکو :شاید غیبت نادی در لیگ جهانی مشکل‌ساز شود/ نباید به یک بازیکن خاص وابسته بود!

خبرگزاری ورزش والیبال :سرمربی تیم ملی والیبال از شرایط تمرینی این تیم در آستانه حضور در لیگ جهانی ابراز رضایت کرد وبا اشاره به دعوت نکردن از علیرضا نادی گفت: شاید در غیاب این بازیکن در دفاع دچار مشکل شویم همان طور که ممکن در سایر بخش ها هم مشکل داشته باشیم اما یک تیم خوب هیچوقت وابسته به یک بازیکن نیست.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن ابراز رضایت از وضعیت تمرینی بازیكنان این تیم اظهار داشت: همه بچه‌ها خیلی خوب كار می‌كنند، انگیزه‌ها بالاست و همه با انرژی در تمرین شرکت دارند.

خبرگزاری ورزش والیبال :سرمربی تیم ملی والیبال از شرایط تمرینی این تیم در آستانه حضور در لیگ جهانی ابراز رضایت کرد وبا اشاره به دعوت نکردن از علیرضا نادی گفت: شاید در غیاب این بازیکن در دفاع دچار مشکل شویم همان طور که ممکن در سایر بخش ها هم مشکل داشته باشیم اما یک تیم خوب هیچوقت وابسته به یک بازیکن نیست.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن ابراز رضایت از وضعیت تمرینی بازیكنان این تیم اظهار داشت: همه بچه‌ها خیلی خوب كار می‌كنند، انگیزه‌ها بالاست و همه با انرژی در تمرین شرکت دارند.

وی كه از زمان آغاز اردوهای تیم ملی برای حضور در لیگ جهانی نسبت به گذشته در آرامش و با سكوت بیشتری تمرینات بازیكنان را نظارت می‌كند، خاطرنشان كرد: به مرحله‌ای رسیده‌ایم كه دیگر نیازی به سخت گیری و اینکه بازیكنان را تحت فشار قرار دهم، نیست چون آنها می‌دانند خواسته من چیست و تمرین خوب داشتن یعنی چه؛ ضمن اینكه خود بازیكنان می‌دانند اینكه من پیش از این به آنها فشار می‌آوردم و گاهی هم فریاد می‌زدم در چه جهت بوده است اما الان شرایط به گونه‌ای است كه كمتر نیازی به این رفتارها است.

"در تمرینات امروز بازیكنان در دو گروه متفاوت تمرینات را دنبال كردند. یك گروه به تمرینات سرویس و دریافت پرداخت و گروه دیگر هم روی توپ گیری كار كرد آیا این شیوه تمرین برای تمام جلسات تمرینی اعمال می‌شود"؟ سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این پرسش یادآور شد: این شیوه تمرینی بود كه برای این جلسه به كار بردیم. شاید هم طی روزهای آینده آن را تكرار كنیم اما به این معنا نیست كه همیشه كارمان بر اساس این شیوه پیش می‌رود. گهگاه بازیكنان با هم تركیب می‌شوند و گاهی هم با توجه به معیارهای متفاوت در گروه‌های مجزا از هم تمرینات را دنبال می‌كنند. همه چیز به شرایط بازیكنان و برنامه تمرینی بستگی دارد.

وی در مورد میزان رضایتمندی خود از پیشرفت بازیكنان طی اردوی اول و اردوی دوم این تیم که در حال پیگیری است، گفت: اولین مساله‌ای كه برایم اهمیت داشت بحث ذهنیت بازیكنان بود كه از این بابت خوشحالم چون همه بازیكنان تصور خوب و مثبتی از حضور در اردو و مسابقات دارند.

ولاسکو خاطرنشان کرد: مساله دیگری كه برایم مهم است و آن را از بازیكنان خواسته‌ام این است كه هر کدام در یک محور مختص به خود پیشرفت داشته باشند. اگر هر بازیكن یک مورد منحصر به خود را تقویت كند در مجموع به پیشرفت تیم منتهی خواهد شد. این گونه پیشرفت بهتری در كارمان خواهیم داشت. در كل تمام بازیكنان برای بهتر شدن نیروی فردی و تیمی كار می‌كنند و از این جهت رضایت كامل دارم.

وی با تاكید بر اینكه می‌تواند برای حضور در رقابت‌های لیگ جهانی اسامی 22 بازیكن را به فدراسیون بین‌المللی والیبال اعلام كند، گفت: البته هنوز برای معرفی بازیكنان زمان داریم. فكر می‌كنم تا اواخر خرداد فرصت داشته باشیم تا تركیب تیم را معرفی كنیم البته باید پیش از سفر به بلغارستان این كار را انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ادامه داد: در عین حال که می توانیم فهرست 22 نفره به فدراسیون جهانی معرفی کنیم باید برای دیدار با هر تیمی در لیگ جهانی ترکیب دوازده نفره خود را مشخص کنیم و انتخاب همین بازیكنان كار سختی است. از بین بازیكنانی كه در تیم هستند بعضی‌ها را برای تیم زیر 23 سال كنار می‌گذاریم چون اگر با ما باشند ذخیره هستند اما در تیم زیر 23 سال شانس خیلی بیشتری برای بازی دارند.

"انجام سه دیدار مقابل بلغارستان تنها دیدارهای تداركاتی است كه برای تیم ملی پیش از آغاز لیگ جهانی پیش بینی شده است. فكر می‌كنید این تعداد بازی برای آمادگی تیم كفایت كند"؟، وی در پاسخ به این پرسش تاكید كرد : به هر حال هرچه تعداد دیدارهای تداركاتی بیشتر باشد شرایط راضی كننده‌تر خواهد بود. این طبیعی است اما در مجموع از عملكرد فدراسیون برای مهیا كردن شرایط برگزاری دیدارهای دوستانه راضی هستم همان طور كه سال گذشته هم فدراسیون دیدارهای تداركاتی زیادی را برای تیم ملی مهیا كرد.

ولاسكو در مورد پیوستن بازیكنان ملی‌پوش كاله به این تیم جهت شركت در مسابقات باشگاه‎های آسیا خاطرنشان كرد: این مساله‌ای نیست كه برای تیم ملی آزار دهنده باشد. البته اگر تمام ملی‌پوشان را با هم در اختیار داشته باشیم شرایط تمرینی بهتر خواهد بود اما در غیاب این دسته از بازیكنان، نفرات دیگری هستند كه تمرینات را با حضور آنها پیگیری كنیم ضمن اینكه مسابقات باشگاه‌های آسیا در ایران برگزار می‌شود و باید به این تیم هم کمک کرد.

"علیرضا نادی از شرایط  فعلی و اینكه از تركیب تیم ملی كنار گذاشته شده راضی نیست. دلیل تصمیم شما برای این كار چه بود"؟، وی پاسخ شفافی به این پرسش نداد و فقط  گفت: در نشستی كه با این بازیكن داشتیم همه شرایط  و مسایل را برای او توضیح دادم. چه بسا بعد از بازی‌های لیگ جهانی نگاه‌مان نسبت به این مساله تغییر كند واین شانس را می‌دهیم كه این بازیكن باز هم در آینده در تركیب تیم ملی باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینكه "فکر نمی‌کنید در غیاب علیرضا نادی، تیم ملی والیبال در دفاع دچار مشكل شود"؟، گفت: نمی‌دانم! ما می‌توانیم در خیلی جاها مشكل داشته باشیم شاید هم در دفاع دچار مشكل شویم اما ایران تیم خوبی است و هیچوقت یک تیم خوب وابسته به یک بازیكن خاص نیست شما تصور داشته باشید كه چه اتفاقی خواهد افتاد اگر در یک تیم یک بازیكن مهم آسیب ببیند. علاوه بر این ما در تیم ملی بازیكنانی داریم مانند تشکری و غلامی كه از سرعتی زن‎های با تجربه هستند و نیروی جوانی همچون جدیدی. در تیم زیر 23 سال هم مسعود غلامی و سامان فائزی را در اختیار داریم.


خولیو ولاسکو , مصاحبه خولیو ولاسکو در مورد لیست تیم ملی والیبال , علیرضا نادی , مصاحبه خولیو ولاسکو و دلایلش برای عدم دعوت علیرضا نادی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 413 تاریخ : دوشنبه 19 فروردين 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه


نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تلیغات
نویسندهپاسخ
فیلم آموزش سئو fns4565
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید