close
بهترین متخصص ارتودنسی
آمادگی 150 کشور برای شرکت در مسابقات قهرمانی والیبال جهان 2014 لهستان !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
آمادگی 150 کشور برای شرکت در مسابقات قهرمانی والیبال جهان 2014 لهستان !
آمادگی 150 کشور برای شرکت در مسابقات قهرمانی والیبال جهان 2014 لهستان !

خبرگزاری ورزش والیبال :مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان والیبال (مردان) 2014 در لهستان برگزار می شود که برنامه و فرمول آن توسط فدراسیون جهانی والیبال اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های والیبال قهرمانی جهان 2014 مردان و زنان به ترتیب در کشورهای لهستان و ایتالیا برگزار می شود. به دلیل آن که قهرمان این مسابقات به طور مستقیم به مسابقات جام جهانی والیبال در سال 2015 صعود خواهد کرد که حکم اولین بازیهای انتخابی المپیک 2016 ریو دو ژانیرو را خواهد داشت، از اهمیت بالایی برخوردار است.

خبرگزاری ورزش والیبال :مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان والیبال (مردان) 2014 در لهستان برگزار می شود که برنامه و فرمول آن توسط فدراسیون جهانی والیبال اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های والیبال قهرمانی جهان 2014 مردان و زنان به ترتیب در کشورهای لهستان و ایتالیا برگزار می شود. به دلیل آن که قهرمان این مسابقات به طور مستقیم به مسابقات جام جهانی والیبال در سال 2015 صعود خواهد کرد که حکم اولین بازیهای انتخابی المپیک 2016 ریو دو ژانیرو را خواهد داشت، از اهمیت بالایی برخوردار است.

بر اساس برنامه مصوب کنفدراسیونها در مسابقات انتخابی، تیمها در قاره های خود به رقابت خواهند پرداخت و 23 تیم برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان در لهستان در سال آینده انتخاب می شوند.
150 کشور به منظور شرکت در رقابتهای انتخابی جهانی اعلام آمادگی کردند. این در حالیست که این تعداد در سال 2010 به 113 کشور رسیده بود.
تعداد سهمیه های مربوط به هر قاره در این مسابقات به قرار زیر است:
ایتالیا (زنان) لهستان (مردان) کشورهای برگزار کننده
. تعدادسهمیه ها
44 آسیا
23 آفریقا
ایتالیا ( میزبان) + 9 لهستان( میزبان) +8 اروپا
23 امریکای جنوبی
65 امریکای شمالی


اروپا
از 9 سهمیه قاره اروپا لهستان میزبان مسابقات به صورت مستقیم وارد این مسابقات شد. دو تیم اول مسابقات قهرمانی والیبال اروپا در سال 2013 نیز به طور مستقیم به جام جهانی راه می یابند. اما دیگر تیمهای اروپا برای کسب 6 سهمیه باقیمانده باید با هم به رقابت بپردازند. 12 تیم اول قاره به دور سوم بازیهای انتخابی صعود خواهند کرد. دور اول بازیها با 28 هشت تیم و در 7 گروه برگزار می شود که تیمهای اول این دور به صورت مستقیم وارد بازیهای دور سوم می شوند و تیمهای دوم هر گروه باید در دور دوم با هم رقابت کنند (2 تا 6 اکتبر 2013)
دور سوم از 3 تا 5 ژانویه با حضور 20 تیم در 5 گروه برگزار خواهد شد. برندگان هر گروه به علاوه بهترین تیم دوم این رقابت ها 6 سهمیه دیگر اروپا را در جام جهانی والیبال 2014 تصاحب خواهند کرد.

گروه بندی مرحله اول این بازیها:
گروه A : هلند، کرواسی( میزبان)، بوسنی هرزگوین ، آذربایجان
گروه B : اسلونی( میزبان)، رژیم اشغالگر قدس، مجارستان، مولداوی
گروه C: استونی( میزبان)، لاتویا، بلاروس، دانمارک
گروه D : بلژیک(میزبان)، اتریش، رومانی، ایرلند شمالی
گروه E : یونان، سوئد( میزبان)، نروژ، ایسلند
گروه F : اکراین، مونته نگرو، مقدونیه( میزبان)، آلبانی
گروه G :لوکزامبورگ، قبرس ( میزبان)، اسکاتلند، سن ماریو

آسیا
مسابقات انتخابی آسیا نیز برای کسب چهار سهمیه در سه مرحله برگزار خواهد شد:
در مرحله اول که به صورت منطقه ای و تنها در بین تیمهای غرب آسیا برگزار می شود 10 تیم حضور دارند که در سه گروه تقسیم می شوند. دو تیم اول این مسابقات از منطقه غرب آسیا به دور بعد صعود خواهند کرد.
در مرحله دوم مسابقات انتخابی منطقه ای در 6 گروه صورت می گیرد که منطقه آسیای میانه و غرب هر کدام در دو گروه دسته بندی می شوند. این درحالیست که منطقه شرق و جنوب شرق آسیا هر کدام در یک گروه تقسیم بندی می شوند. برترین تیمهای شرکت کننده در این دو مرحله برای رقابت های دور سوم و نهایی خود را آماده می کنند.
در مرحله سوم 10 تیم برتر مسابقات آسیای میانه، شرق و غرب آسیا به همراه تیم های ایران، ژاپن، چین، ،کره جنوبی، استرالیا و نیوزلند باید در چهار گروه به مصاف هم بروند که چهار تیم اول هر گروه در نهایت به مسابقات جام جهانی لهستان در سال 2014 راه خواهند یافت.


آمریکای مرکزی و شمالی
در این قاره مسابقات والیبال قهرمانی 2014 آمریکای مرکزی و شمالی مشخص کننده شش سهمیه این قاره در جام جهانی والیبال 2014لهستان می باشد.
تیمهای اول هر گروه در مرحله دوم جواز حضور در دور نهایی را پیدا می کنند که در هر گروه چهار تیم حضور دارند. بدین ترتیب شش تیم اول این مسابقات به طور مستقیم به دورسوم خواهند رفت.
برترین تیمهای چهار گروه و چهار تیم اول هر گروه و بهترین تیمهای مسابقه پلی آف بین تیمهای دوم هر گروه جواز حضور در مسابقات جام جهانی را کسب خواهند کرد.
آمریکای جنوبی
تیمهای اول و دوم مسابقات قهرمانی قاره افریقا به طور مستقیم وارد مسابقات جهانی خواهند شد و دیگر تیمها برای کسب تنها سهمیه باقی مانده این قاره به صورت پلی آف با هم به رقابت می پردازند.
آرژانتین، شیلی، کلمبیا، پرو، اروگوئه و ونزوئلا تیمهایی هستند که از قاره آمریکای جنوبی به جام جهانی والیبال 2014 لهستان راه یافته اند.


آفریقا
تعداد قابل توجه 43 تیم در آفریقا برای کسب 3 سهمیه این قاره در مسابقات جام جهانی والیبال به رویارویی هم می روند.
افریقا نیز سه مرحله مسابقات انتخابی در پیش خواهد داشت که در آن همانند قاره آسیا ابتدا به شکل منطقه ای در دو دور اول با هم رقابت خواهند کرد که این بازیها از ماه می تا نوامبر خواهد بود. پس از انجام این مسابقات 15 تیم به دور نهایی مسابقات انتخابی راه خواهند یافت که در ژانویه 2014 برگزار خواهد شد. در پایان این بازیها که در 3 گروه پنج تیمی صورت خواهد گرفت، تیمهای اول هر گروه به مسابقات جام جهانی صعود خواهند کرد.
از 5 کنفدراسیون والیبال جهان، امریکای مرکزی و شمالی با هشت تیم از مردان وهشت تیم از زنان دور اول مسابقات انتخابی خود را در سال 2012 برگزار کرد که سه تیم اول به دور بعدی مسابقات راه یافتند. این رقابت تا دور سوم ادامه پیدا خواهد کرد تا تکلیف 5 تیم شرکت کننده در از این قاره به مسابقات جام جهانی مشخص شود.
مسابقات جهانی مردان هر چهار سال یک بار برگزار می شود که ایتالیا میزبان مسابقات سال 2010 بود که در آن برزیل برای سومین بار پیاپی از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.


2014 FIVB Men's Volleyball World Championship , مسابقات قهرمانی والیبال جهان 2014 لهستان , مسابقات انتخابی قهرمانی والیبال جهان 2014 لهستان , رقابت های جام جهانی والیبال 2014 لهستان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 6987 تاریخ : جمعه 13 ارديبهشت 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید