close
بهترین متخصص ارتودنسی
کانونهای والیبال گنبد، فرزندان ناخوانده والیبال گنبد !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
کانونهای والیبال گنبد، فرزندان ناخوانده والیبال گنبد !
کانونهای والیبال گنبد، فرزندان ناخوانده والیبال گنبد !

خبرگزاری ورزش والیبال : صحبت ها و گلایه های آقای حامد پورمند یکی از کاسب های خوش نام گنبد و مدیر اکادمی حرفه ای والیبال بامپوش سینا در مورد عدم حمایت کانون های والیبال گنبد از طرف مسئولین شهر گنبد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال، آقای حامد پورمند در برابر برخی از بی توجه ای ها نسبت های والیبال پایه گنبد و کانون های فعال والیبال گنبد از جمله پامپوش سینا سخنانی بیان کردن که در ادامه ی مطلب میتوانید سخنان گلایه آمیز این مرد زحمت کش والیبال پایه گنبد باشید.

حامد پورمند-قبل از هرچیزی چون نویسنده خوبی نیستم، به خاطر غیرحرفه ای و پخش و پلا نوشتن موضوعات این مطلب از شما معذرت میخواهم چون واقعا انشاء نویس خوبی نبوده و نیستم و هرچی تو دل و ذهنم بود رو بازگو میکنم. متاسفانه مسائل و مشکلاتی در کانونهای والیبال گنبد و مخصوصا کانون والیبال بامپوش گنبد وجود دارد که پس از گذشت 8 ماه مجبور شدم یکم با خودم و شما درد دل کنم.در گنبد کاووس کانونهای والیبال زیادی آمدند و رفتند. بسیاری از این کانون ها چند سال قدمت دارند و بسیاری نیز نهالی نوپا هستند.
یکی از کانونهایی که تازه پا به عرصه سازندگی والیبال گنبد کاووس گذاشته، کانون والیبال بامپوش گنبد میباشد که با نیت خیر و شهریه کاملا رایگان برای کسانیست که بضاعت مالی خوبی ندارند و به صورت حرفه ای همراه با بدنسازی رایگان فعالیت میکند.
کمتر از 8 ماه از فعالیت این کانون والیبال میگذرد.
این کانون در چهار مهر 91 با مدیریت حامد پورمند (یکی از کاسبان گنبد کاووس) و سرمربی گری حمید دلاور (مربی درجه یک ملی) افتتاح شد.
خیلیها سردمون کردند و خیلیها گرم و مهم اینکه فعلا 8 ماهه بدون اینکه ریالی از کسی گرفته باشیم سرپا ایستادیم.
و در طول همین مدت حرفهای زیادی پشت سر این کانون بود از جمله نابلدی و غیرحرفه ای و کلاهبرداری و .... و البته زدن این تهمتها برای ما زیاد جای تعجب نداشت چون معمولا این خطها را کسانی میدادند که بیشتر از اینکه به فکر والیبال شهرمان باشند به فکر منافعشان و  جیب خود بودند.
بدتر از همه اینکه گاهی این صحبتها را از دهان بعضی از مسئولینی میشنیدیم که قبلا قول هرگونه همکاری داده بودند.

در طول این مدت مربیان زیادی با کانون همکاری کردند از جمله آقای نوری همتی، امید قلیچ راد و ...
هم اکنون آقایان حمید آغشته و منصور سارلی به عنوان کمکهای حمید دلاور و حاج علی پهلوانی زاده نیز به عنوان مربی بدنساز در این کانون مشغول فعالیت هستند.

قبل از تاسیس این کانون قول های زیادی برای همکاری از طرف مسئولین ورزشی داده شد که بعد از گذشت حدود 8 ماه هنوز هیچ کمکی از هیچکدام از این مسئولین دریافت نشده است.
البته تا الان به این نتیجه رسیدیم که از کسی کمک نخواهیم در قبال این عمل کسی پشت سر این کانون مردمی صفحه گذاری نکند و جلوی پای کانون سنگ اندازی نکند.

این کانون که به نیت خیر و بدون گرفتن وجهی از کسی (کاملا رایگان) و برای کشف استعدادهای نهفته منطقه تشکیل شد، هر روز ساعت 17:30 الی 19 در سالن شهید اترک طیار تمرین کار با توپ دارند و نونهالان و نوجوانان این کانون از امکانات سالن بدنسازی این مجموعه (طبقه بالای همین سالن) به صورت رایگان زیر نظر مربی مجرب تمرین می بینند.

کانون والیبال بامپوش گنبد در اولین حضور خود در مسابقات نونهالان استان گلستان، با 5 تیم شرکت نمود که این اتفاق در طول برگزاری مسابقات مختلف در ادوار گذشته بی نظیر بوده است.
همچنین در مسابقات نوجوانان استان گلستان که در شهرستان مراوه تپه برگزار شد این کانون با 2 تیم شرکت کرد.
در این مسابقات 8 تیمی، 6 تیم از گنبد شرکت داشتند و به جرات میتوان گفت که حضور این 6 تیم نوجوان در مسابقات شرق استان به دلیل رقابت کانون والیبال بامپوش گنبد با دیگر کانونهای گنبدی بود و حضور همین 6 تیم گنبدی در مسابقات نوجوانان استان در حالی که میزبان این دوره مراوه تپه بود در ادوار گذشته بی سابقه بوده است.
مدیر و مسئولین کانون والیبال بامپوش گنبد با تمام کانونهای سالم این شهرستان جدای از رقابت در مسابقات، رفاقت عمیقی نیز دارند و حتی این کانون در بعضی از مسابقات از کانونهایی که توانایی فرستادن تیم به مسابقات را ندارند ، بازیکن کمکی می گرفت.

در استعدادیابی اخیر تیم ملی نوجوانان ایران که اخیرا برگزار شد، از 92 بازیکن قبول شده تیم ملی، 4 بازیکن از تیم بامپوش گنبد حضور دارند.
به امید خدا اوایل تیرماه امسال بچه هارو به تهران میبریم و با نوجوانان پیکان تهران و برق تهران مسابقه دوستانه خواهیم گذاشت که به یاد ندارم هیچ کانونی حتی تیمهای لیگ برتری گنبدیمان نیز از این بازیهای دوستانه انجام داده باشند.

نوروز سال 92 نیز سالن بدنسازی این کانون افتتاح شد و تمام بازیکنان این تیم زیر نظر مربی بدنساز حرفه ای در حال تمرین هستند.

حالا یک سئوال باقی میماند و آن اینکه چرا از کانونهای گنبدی مخصوصا کانون والیبال بامپوش گنبد که واقعا به صورت حرفه ای اداره میشود حمایت نمیشود.
جامعه ورزشی ایران اسلامی، استان گلستان و گنبدکاووس را با والیبال می‌شناسند چرا که این رشته ورزشی نه تنها در میان اکثریت مردم منطقه بلکه در میان علاقه‌مندان به این رشته ورزشی در کشور شناخته شده است.
در لیست 92 نفره اخیر تیم ملی نوجوانان، حضور ده بازیکن گنبدی که چهار نفر از آنها بامپوشی هستند شاهد زنده این مدعا است.
با اینکه شهرستان گنبدکاووس به وجود این رشته ورزشی در سطح منطقه و کشور شناخته شده و تیم والیبال این شهر در صحنه ورزش و لیگ کشور حضور فعال دارد ولی متاسفانه در بخش پایه مشکل بزرگی به نام" همکاری نکردن مسئولین" مربوطه نسبت به این رشته ورزشی پرطرفدار وجود دارد.
در شهری مثل آمل لیگ والیبال برای نوجوانان میگذارند تا بچه هایشان به شرایط مسابقه نزدیک شوند، اما اینجا بچه های کانونهای گنبدی وقت خود را با پنجه و ساعد هدر میدهند.

والیبال پایه گنبدکاووس تا کی باید بدون حامی بماند و چرا مسئولین به فکرورزش پایه این شهرستان نیستند.

هر روز ورزش والیبال این منطقه به دلیل مشکلات مالی رو به افول می‌رود و نگه داشتن کانونهای والیبال این شهر و حمایت کردن از آنها می‌تواند تمام مشکلات این ورزش را در آینده برطرف کند.

آقایان به جای اینکه فقط به فکر حل مشکلات تیم‌های جواهری و هاوش و ... باشید یک مقدار هم به فکر کانونهای والیبال فعال باشید.

مگرنه اینکه چند صباحی است که نوجوانان والیبالیست ما برای این استان افتخار آفرینی کرده‌اند، پس چرا مشکلات والیبال پایه این شهرستان را حل نمی‌کنند.

داشتن چند کانون والیبال فعال و موثر بهتر از آن است که یک تیم با کمترین دستاورد در شهرمان داشته باشیم، بنابراین نباید به پایه های والیبال همچون فرزند ناخوانده نگاه شود.
مطمئن باشید در آینده بدون پایه های مستحکم نمی توان تیم بومی و خوبی در شهرمان داشته باشیم و ادعا کنیم که قطب اول والیبال در ایران گنبد است.
به دوروبرمان خوب نگاه کنیم ببینیم شهرهای بی هویت چگونه به والیبال شهرشان توجه میکنند و فارغ از هر کدورتی برای رشد والیبال خود هر کاری میکنند.
اگر یک روزی قم یا ورامین و یا هر شهر دیگری ادعای قطبیت در والیبال کرد زیاد تعجب نکنید.

حضورتیم والیبال گنبد در لیگ برتر بسیار حائز اهمیت می باشد ولی به نظرحقیر اولویت حل مشکلات کانونهای والیبال که آموزش دهنده این پایه ها و نسلهای آینده هستندمی باشد.

مسوولان با علم به این نکته که هم اکنون حضور یک تیم والیبال در لیگ برتر در بورس است و تبلیغات بیشتری دارد به دنبال آن هستند و هیچ توجهی به بخش پایه نمیکنند.

متاسفانه چند سال است تیم والیبال گنبدکاووس فقط با وعده مسوولان اداره می‌شود و هیچ کمکی به بخش پایه این رشته نمیشود.

مدیریت ضعیفی در نگه داشتن تیمهای گنبدی در لیگ برتر وجود دارد و با بدقولی و بی اعتباری و بی اعتنایی به والیبالیستهای خوب شهرگنبد تیم های خود در لیگ برتر را با سیلی سرخ نگه می داریم .هر سال قبل از شروع فصل، وعده‌های بزرگ داده می‌شود ولی با شروع بازی‌ها هر روز بازیکنان غیر بومی در تمرین حاضر نمی‌شوند یا بی‌انگیزه هستند که همه آنها به خاطر بی توجهی به والیبالیستهای شهرمان ،بی‌توجهی ومشکلات مالی است.

البته این مشکلات فقط برای تیم گنبدکاووس است و حتی با بعضی از مربیان کانونهای شهرهای دیگر هم وقتی از برنامه کانون والیبال بامپوش سخن می گفتیم آنها باور نمیکردند که با وجود اینکه تمام تمرینات ما رایگان میباشد چرا مسئولین سالن رایگان در اختیار ما نمیگذارند و حتی پیشنهاد می دادند که در شهر آنها هم شعبه بزنم.
وقتی گفتیم برای افتتاح این کانون کسی در گنبد نیامد به کانون، گفتند بیا اینجا برای شما بلندپایه ترین مسئولین شهر را برای افتتاح کانون در شهرشان دعوت می کنیم و مبالغ زیادی برای تبلیغات و مانور بر روی کانون خواهیم گذاشت. اما تعصب خاص من به شهرم و والیبال آن این اجازه را تا به حال به من نداده که چنین کاری انجام دهم.

اواخر سال گذشته شاهد یک نشست دوستانه بین مربیان کانونهای والیبال گنبدی با رئیس هیات والیبال شهرستان بودیم و وعده و وعیدهایی داده شد و هزار امید و آرزو در دل این علاقه مندان و زحمتکشان ایجاد شد. اما با گذشت 3 ماه هنوز هیچ حرکتی از سوی هیات والیبال شهرستان گنبد کاووس شاهد نبودیم که البته فعلا دو دلیل میتواند داشته باشد. یکی اینکه نوروز فرا رسیده بود و به تعطیلی خوردیم و دیگری فصل امتحانات محصلین میباشد.
البته با شناختی که از آقای کوچکی دارم و قولی که ایشان در برابر مسئولیت اصلی رئیس هیات والیبال که همانان رسیدن به ورزش والیبال پایه میباشد دادند، امیدواریم به زودی و بعد از امتحانات شاهد تحولی در والیبال گنبد باشیم.

انشاا... رئیس هیات والیبال گنبد حاج آقا کوچکی یا هر کس دیگری که میخواهد در این سمت باشد در جهت رفع مشکلات کانونهای والیبال این شهر تلاش کند و نگذارد با کانونهای والیبال گنبدکاووس همچون فرزند ناخوانده رفتار شود.
مشکلات والیبال گنبد زیاد می باشد و مطمئن باشید در یادداشت آینده ام اینگونه بی واسطه و دو پهلو سخن نخواهم گفت.
مدیر مسئول آکادمی حرفه ای والیبال بامپوش گنبد/حامد پورمند


www.BamPoosh.ir
 


حامد پورمند , کانون والیبال بامپوش سینا , اکادمی های والیبال گنبد , بی توجه ای مسئولین والیبال گنبد به بخش پایه , والیبال گنبد کاووس , اخبار والیبال گنبد ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 345 تاریخ : یکشنبه 29 ارديبهشت 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید