close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف برد کاله اول باقی ماند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف برد کاله اول باقی ماند
هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف برد کاله اول باقی ماند

امروز چهارشنبه دهم اسفند با برگزاری شش دیدار از بازی های معوقه هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال تیم های پنجم تا چهاردهم مشخص شدند و چهار تيم برتر براي كسب عنوان قهرماني به پلي آف راه يافتند.
به گزارش سایت خبری والیبال والیبال، مهمترین دیدار این هفته در آمل برگزار شد و تیم کاله مازندارن سه بر صفر مهمان خود پیکان را از پیش رو برداشت.
کاله با کسب سه امتیاز این بازی به جایگاه دوم جدول بازگشت و امتیازات خود رابه عدد 63 رساند. پیکان نیز با پذیرش این شکست 62 امتیازه ماند و یک پله سقوط در هفته پایانی دور برگشت را به جان خرید.
کاله و پیکان با کسب مقام های دوم و سوم جدول حریف یکدیگر در مرحله پلی آف شدند و یکشنبه 14 اسفندماه مجددا در آمل باید به مصاف یکدیگر بروند.

پیروزی کاله بر پیکان بیشتر از همه به نفع سایپا البرز شذ، زیرا این تیم که با عنوان صدرنشین این رقابت ها به مصاف پیشگامان رفته بود در یزد سومین شکست خود در این دوره از مسابقات با حساب سه بر صفر تجربه کرد.
تیم والیبال سایپا با همان 64 امتیاز قبل از این بازی و به لطف شکست پیکان در برابر کاله صدرنشین ماند تا در مرحله پلی آف رقیب شهرداری ارومیه شود.
پیشگامان نیز با این پیروزی سه امتیاز به دست آورد و 45 امتیازه شد، اما جایگاهش در جدول بازی ها تغییری نکرد و لیگ برتر والیبال را با عنوان ششمی به پایان رساند.
سومین دیدار معوقه هفته سوم دور رفت لیگ برتر والیبال را دو تیم گیتی پسند و نوین کشاورز در اصفهان برگزار کردند که میزبان سه بر صفر از سد نوین کشاورز گذشت تا عنوان پنجمی این رقابت ها را با 46 امیتاز برای خود قطعی کند.
نوین کشاورز نیز با همان 28 امتیاز قبلی در مکان دهم جدول قرار گرفت تا این دوره از مسابقات را با 9 پیروزی و 17 شکست به پایان برساند.

باریج اسانس تیم چهارم لیگ برتر سال گذشته نیز امروز  در آخرین بازی خود در ليگ امسال با نماینده کرمان دیدار داشت که سه بر صفر بر این تیم غلبه کرد و با 39 امتیاز در رتبه هشتم جدول لیگ برتر والیبال قرار گرفت.
نماینده کرمان نیز با پذیرش بیست و سومین شکست خود با 11 امتیاز در مکان سیزدهم ماند و راهی لیگ دسته یک والیبال کشور شد.

بقیه ی تحلیل این هفته در ادامه مطلب !!!!!

اما در پنجمین بازی هفته آخر دور مقدماتی لیگ برتر والیبال میزان خراسان رضوی در مشهد در برابر هاوش صف آرایی کرد، اما به رغم امتیاز میزبانی سه بر یک مغلوب مهمان خود شد.
بدین ترتیب تیم های هاوش گنبد با 43 امتياز رتبه هفتمی لیگ برتر را از آن خود کرد و میزان خراسان رضوی نیز با 25 امتیاز در مکان یازدهمی ایستاد.

شهرداری تبریز در آخرین بازی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در اهواز به مصاف تیم انتهای جدولی مناطق نفت خیز جنوب رفت و سه بر یک این تیم را از پیش رو برداشت تا با خاطره خوش لیگ برتر والیبال را به پایان برساند.
هر چند که این پیروزی برایش ارمغان خاصی در جدول نداشت و با 39 امتیاز در رتبه نهم جدول باقی ماند. مناطق نفت خیز جنوب نیز با یک پیروزی و 25 شکست و کسب هشت امتیاز به عنوان قهر نشین جدول راهی لیگ دسته یک ایران شد.

دو تیم شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی بندرعباس نیز قرار بود امروز در ارومیه به مصاف یکدیگر بروند که با مخالفت شورای تامین استان این بازی برگزار نشد. با توجه به اینکه برگزاری این دیدار تاثیری نیز در جایگاه این دو تیم نداشت نماینده بندرعباس با همان 17 امتیاز و رتبه دوازدهمی لیگ برتر والیبال را به پایان رساند.
شهرداری ارومیه هم با 53 امتیاز قبلی به عنوان تیم چهارم جدول راهی مرحله پلی آف شد و روز یکشنبه در کرج به مصاف سایپای البرز خواهد رفت.

لیگ برتر والیبال از هفته آینده در مرحله پلی آف پیگیری خواهد شد و تیم های سایپا با شهرداری ارومیه و کاله مازندان با پیکان برای مقام های اول تا چهارم به رقابت خواهند پرداخت.
آنان در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در نهایت تيم هاي برنده برای قهرمانی با هم روبرو شوند و بازنده ها نیز برای کسب مقام سومی رقابت می کنند.

در پايان اين هفته تيم هاي گيتي پسند، پيشگامان كوير، هاوش گنبد، باريج اسانس، شهرداري تبريز، نوين كشاورز، ميزان خراسان، آلومينيوم المهدي، كرمان و مناطق نفت خيز به ترتيب در مكان هاي پنجم تا چهاردهم جدول رده بندي مسابقات ليگ برتر واليبال مردان در سال 90 ايستادند تا تيم هاي كرمان و مناطق نفت خيز جنوب در سال آينده در ليگ دسته واليبال مردان حضور پيدا كنند.


هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف , برد کاله اول باقی ماند , اما در پنجمین بازی هفته آخر دور مقدماتی لیگ برتر والیبال میزان خراسان رضوی در مشهد در برابر هاوش صف آرایی کرد، اما به رغم امتیاز میزبانی سه بر یک مغلوب مهمان خود شد. بدین ترتیب تیم های هاوش گنبد با 43 امتياز رتبه هفتمی لیگ برتر را از آن خود کرد و میزان خراسان رضوی نیز با 25 امتیاز در مکان یازدهمی ایستاد. شهرداری تبریز در آخرین بازی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در اهواز به مصاف تیم انتهای جدولی مناطق نفت خیز جنوب رفت و سه بر یک این تیم را از پیش رو برداشت تا با خاطره خوش لیگ برتر والیبال را به پایان برساند. هر چند که این پیروزی برایش ارمغان خاصی در جدول نداشت و با 39 امتیاز در رتبه نهم جدول باقی ماند. مناطق نفت خیز جنوب نیز با یک پیروزی و 25 شکست و کسب هشت امتیاز به عنوان قهر نشین جدول راهی لیگ دسته یک ایران شد. دو تیم شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی بندرعباس نیز قرار بود امروز در ارومیه به مصاف یکدیگر بروند که با مخالفت شورای تامین استان این بازی برگزار نشد. با توجه به اینکه برگزاری این دیدار تاثیری نیز در جایگاه این دو تیم نداشت نماینده بندرعباس با همان 17 امتیاز و رتبه دوازدهمی لیگ برتر والیبال را به پایان رساند. شهرداری ارومیه هم با 53 امتیاز قبلی به عنوان تیم چهارم جدول راهی مرحله پلی آف شد و روز یکشنبه در کرج به مصاف سایپای البرز خواهد رفت. لیگ برتر والیبال از هفته آینده در مرحله پلی آف پیگیری خواهد شد و تیم های سایپا با شهرداری ارومیه و کاله مازندان با پیکان برای مقام های اول تا چهارم به رقابت خواهند پرداخت. آنان در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در نهایت تيم هاي برنده برای قهرمانی با هم روبرو شوند و بازنده ها نیز برای کسب مقام سومی رقابت می کنند. در پايان اين هفته تيم هاي گيتي پسند، پيشگامان كوير، هاوش گنبد، باريج اسانس، شهرداري تبريز، نوين كشاورز، ميزان خراسان، آلومينيوم المهدي، كرمان و مناطق نفت خيز به ترتيب در مكان هاي پنجم تا چهاردهم جدول رده بندي مسابقات ليگ برتر واليبال مردان در سال 90 ايستادند تا تيم هاي كرمان و مناطق نفت خيز جنوب در سال آينده در ليگ دسته واليبال مردان حضور پيدا كنند. ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 355 تاریخ : پنجشنبه 11 اسفند 1390 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mehdim
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید