close
بهترین متخصص ارتودنسی
هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف برد کاله اول باقی ماند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف برد کاله اول باقی ماند
هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف برد کاله اول باقی ماند

امروز چهارشنبه دهم اسفند با برگزاری شش دیدار از بازی های معوقه هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال تیم های پنجم تا چهاردهم مشخص شدند و چهار تيم برتر براي كسب عنوان قهرماني به پلي آف راه يافتند.
به گزارش سایت خبری والیبال والیبال، مهمترین دیدار این هفته در آمل برگزار شد و تیم کاله مازندارن سه بر صفر مهمان خود پیکان را از پیش رو برداشت.
کاله با کسب سه امتیاز این بازی به جایگاه دوم جدول بازگشت و امتیازات خود رابه عدد 63 رساند. پیکان نیز با پذیرش این شکست 62 امتیازه ماند و یک پله سقوط در هفته پایانی دور برگشت را به جان خرید.
کاله و پیکان با کسب مقام های دوم و سوم جدول حریف یکدیگر در مرحله پلی آف شدند و یکشنبه 14 اسفندماه مجددا در آمل باید به مصاف یکدیگر بروند.

پیروزی کاله بر پیکان بیشتر از همه به نفع سایپا البرز شذ، زیرا این تیم که با عنوان صدرنشین این رقابت ها به مصاف پیشگامان رفته بود در یزد سومین شکست خود در این دوره از مسابقات با حساب سه بر صفر تجربه کرد.
تیم والیبال سایپا با همان 64 امتیاز قبل از این بازی و به لطف شکست پیکان در برابر کاله صدرنشین ماند تا در مرحله پلی آف رقیب شهرداری ارومیه شود.
پیشگامان نیز با این پیروزی سه امتیاز به دست آورد و 45 امتیازه شد، اما جایگاهش در جدول بازی ها تغییری نکرد و لیگ برتر والیبال را با عنوان ششمی به پایان رساند.
سومین دیدار معوقه هفته سوم دور رفت لیگ برتر والیبال را دو تیم گیتی پسند و نوین کشاورز در اصفهان برگزار کردند که میزبان سه بر صفر از سد نوین کشاورز گذشت تا عنوان پنجمی این رقابت ها را با 46 امیتاز برای خود قطعی کند.
نوین کشاورز نیز با همان 28 امتیاز قبلی در مکان دهم جدول قرار گرفت تا این دوره از مسابقات را با 9 پیروزی و 17 شکست به پایان برساند.

باریج اسانس تیم چهارم لیگ برتر سال گذشته نیز امروز  در آخرین بازی خود در ليگ امسال با نماینده کرمان دیدار داشت که سه بر صفر بر این تیم غلبه کرد و با 39 امتیاز در رتبه هشتم جدول لیگ برتر والیبال قرار گرفت.
نماینده کرمان نیز با پذیرش بیست و سومین شکست خود با 11 امتیاز در مکان سیزدهم ماند و راهی لیگ دسته یک والیبال کشور شد.

بقیه ی تحلیل این هفته در ادامه مطلب !!!!!

اما در پنجمین بازی هفته آخر دور مقدماتی لیگ برتر والیبال میزان خراسان رضوی در مشهد در برابر هاوش صف آرایی کرد، اما به رغم امتیاز میزبانی سه بر یک مغلوب مهمان خود شد.
بدین ترتیب تیم های هاوش گنبد با 43 امتياز رتبه هفتمی لیگ برتر را از آن خود کرد و میزان خراسان رضوی نیز با 25 امتیاز در مکان یازدهمی ایستاد.

شهرداری تبریز در آخرین بازی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در اهواز به مصاف تیم انتهای جدولی مناطق نفت خیز جنوب رفت و سه بر یک این تیم را از پیش رو برداشت تا با خاطره خوش لیگ برتر والیبال را به پایان برساند.
هر چند که این پیروزی برایش ارمغان خاصی در جدول نداشت و با 39 امتیاز در رتبه نهم جدول باقی ماند. مناطق نفت خیز جنوب نیز با یک پیروزی و 25 شکست و کسب هشت امتیاز به عنوان قهر نشین جدول راهی لیگ دسته یک ایران شد.

دو تیم شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی بندرعباس نیز قرار بود امروز در ارومیه به مصاف یکدیگر بروند که با مخالفت شورای تامین استان این بازی برگزار نشد. با توجه به اینکه برگزاری این دیدار تاثیری نیز در جایگاه این دو تیم نداشت نماینده بندرعباس با همان 17 امتیاز و رتبه دوازدهمی لیگ برتر والیبال را به پایان رساند.
شهرداری ارومیه هم با 53 امتیاز قبلی به عنوان تیم چهارم جدول راهی مرحله پلی آف شد و روز یکشنبه در کرج به مصاف سایپای البرز خواهد رفت.

لیگ برتر والیبال از هفته آینده در مرحله پلی آف پیگیری خواهد شد و تیم های سایپا با شهرداری ارومیه و کاله مازندان با پیکان برای مقام های اول تا چهارم به رقابت خواهند پرداخت.
آنان در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در نهایت تيم هاي برنده برای قهرمانی با هم روبرو شوند و بازنده ها نیز برای کسب مقام سومی رقابت می کنند.

در پايان اين هفته تيم هاي گيتي پسند، پيشگامان كوير، هاوش گنبد، باريج اسانس، شهرداري تبريز، نوين كشاورز، ميزان خراسان، آلومينيوم المهدي، كرمان و مناطق نفت خيز به ترتيب در مكان هاي پنجم تا چهاردهم جدول رده بندي مسابقات ليگ برتر واليبال مردان در سال 90 ايستادند تا تيم هاي كرمان و مناطق نفت خيز جنوب در سال آينده در ليگ دسته واليبال مردان حضور پيدا كنند.


هاوش گنبد آخر یک برد خارج از خانه را تجربه کرد سایپا هم لطف , برد کاله اول باقی ماند , اما در پنجمین بازی هفته آخر دور مقدماتی لیگ برتر والیبال میزان خراسان رضوی در مشهد در برابر هاوش صف آرایی کرد، اما به رغم امتیاز میزبانی سه بر یک مغلوب مهمان خود شد. بدین ترتیب تیم های هاوش گنبد با 43 امتياز رتبه هفتمی لیگ برتر را از آن خود کرد و میزان خراسان رضوی نیز با 25 امتیاز در مکان یازدهمی ایستاد. شهرداری تبریز در آخرین بازی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در اهواز به مصاف تیم انتهای جدولی مناطق نفت خیز جنوب رفت و سه بر یک این تیم را از پیش رو برداشت تا با خاطره خوش لیگ برتر والیبال را به پایان برساند. هر چند که این پیروزی برایش ارمغان خاصی در جدول نداشت و با 39 امتیاز در رتبه نهم جدول باقی ماند. مناطق نفت خیز جنوب نیز با یک پیروزی و 25 شکست و کسب هشت امتیاز به عنوان قهر نشین جدول راهی لیگ دسته یک ایران شد. دو تیم شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی بندرعباس نیز قرار بود امروز در ارومیه به مصاف یکدیگر بروند که با مخالفت شورای تامین استان این بازی برگزار نشد. با توجه به اینکه برگزاری این دیدار تاثیری نیز در جایگاه این دو تیم نداشت نماینده بندرعباس با همان 17 امتیاز و رتبه دوازدهمی لیگ برتر والیبال را به پایان رساند. شهرداری ارومیه هم با 53 امتیاز قبلی به عنوان تیم چهارم جدول راهی مرحله پلی آف شد و روز یکشنبه در کرج به مصاف سایپای البرز خواهد رفت. لیگ برتر والیبال از هفته آینده در مرحله پلی آف پیگیری خواهد شد و تیم های سایپا با شهرداری ارومیه و کاله مازندان با پیکان برای مقام های اول تا چهارم به رقابت خواهند پرداخت. آنان در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در نهایت تيم هاي برنده برای قهرمانی با هم روبرو شوند و بازنده ها نیز برای کسب مقام سومی رقابت می کنند. در پايان اين هفته تيم هاي گيتي پسند، پيشگامان كوير، هاوش گنبد، باريج اسانس، شهرداري تبريز، نوين كشاورز، ميزان خراسان، آلومينيوم المهدي، كرمان و مناطق نفت خيز به ترتيب در مكان هاي پنجم تا چهاردهم جدول رده بندي مسابقات ليگ برتر واليبال مردان در سال 90 ايستادند تا تيم هاي كرمان و مناطق نفت خيز جنوب در سال آينده در ليگ دسته واليبال مردان حضور پيدا كنند. ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 363 تاریخ : پنجشنبه 11 اسفند 1390 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید