close
بهترین متخصص ارتودنسی
شکست تیم ملی والیبال ایران برابر روسیه / قد شاگردان ولاسکو به روس‌ها نرسید !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
شکست تیم ملی والیبال ایران برابر روسیه / قد شاگردان ولاسکو به روس‌ها نرسید !
شکست تیم ملی والیبال ایران برابر روسیه / قد شاگردان ولاسکو به روس‌ها نرسید !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران با نتیجه سه بر صفر نخستین دیدار خود در لیگ جهانی را برابر روسیه واگذار کرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران با نتیجه سه بر صفر برابر قهرمان المپیک تن به شکست داد. ملی پوشان والیبال فردا نیز برای دومین بار به مصاف روسیه می‌روند،تیم ملی ایران که با هدایت خولیو ولاسکو سرمربی نام آشنای والیبال جهان در لیگ جهانی حاضر می‌شود نخستین تجربه‌اش در این رقابت‌ها را پشت سر می‌گذارد.

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران با نتیجه سه بر صفر نخستین دیدار خود در لیگ جهانی را برابر روسیه واگذار کرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران با نتیجه سه بر صفر برابر قهرمان المپیک تن به شکست داد. ملی پوشان والیبال فردا نیز برای دومین بار به مصاف روسیه می‌روند،تیم ملی ایران که با هدایت خولیو ولاسکو سرمربی نام آشنای والیبال جهان در لیگ جهانی حاضر می‌شود نخستین تجربه‌اش در این رقابت‌ها را پشت سر می‌گذارد.

ست نخست: 25 بر 21 روسیه

بازی را روس ها آغاز کردند. سعید معروف، فرهاد ظریف، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی، شهرام محمودی، آرمین تشکری و محمد موسوی نفرات اصلی و آغاز کننده مسابقه برای ایران بودند و نخستین امتیاز مسابقه را نیز بدست آوردند؛ شهرام محمودی نخستین امتیاز آور ایران در لیگ جهانی بود. سورمه‌ای پوشان ایران بازی را خوب آغاز کردند و گام به گام برابر حریف سرخ پوش پیش می‌رفتند اما در ابتدا کمی استرس در بین ملی‌پوشان دیده می‌شد اما این وضعیت خیلی زود با برتری امتیازی ایران به پایان رسید.

ملی پوشان دریافت‌های خوبی داشتند اما سرعت آبشارهای حریف بسیار بالا بود. روسها با استفاده از سرعتی‌زن 218 سانتی متری خود (دمیتری موزیریسکی) امتیازآوری می‌کردند اما ایران فاصله یک امتیازی‌اش را حفظ می‌کرد. ملی پوشان عملکرد پایاپایی برابر قهرمان المپیک 2012 داشتند و در اکثر دقایق برتری یک امتیازی خود را نیز حفظ می‌کردند.

در پایان ست اول عملکرد شهرام محمودی و محمود موسوی چشمگیر بود. این دو بازیکن با فضا‌سازی سعید معروف دفاع روس‌ها را دچار مشکل کرده بودند و ایران را 16 بر 14 پیش انداختند. ایران در ادامه مسابقه با دفاع مناسب و دریافت‌های دقیق حریفش را کنترل می‌کرد. در مقابل نیز روس‌ها به دنبال فضا سازی بودند تا با عبور از دفاع ایران بتوانند فاصله امتیازی را کاهش دهند اما در این نبرد ایران موفق بود و 21 بر 18 از حریفش پیش افتاد؛ ولاسکو از عملکرد شاگردانش راضی بود و آنها را به تمرکز بیشتر فرا می‌خواند.

اشتباه ارنج تیم ملی باعث شد روس ها اختلاف امتیازی را به حداقل برسانند و از ایران پیش بیفتند. روس‌ها در شرایطی که سه امتیاز از ایران عقب بودند 24 بر 21 پیش افتادند و در نهایت با دفاع آبشار فرهاد قائمی 25 بر 21 به پیروزی رسیدند.

 

ست دوم: 25 بر 22 روسیه

ملی پوشان والیبال ایران ست دوم را همانند ابتدای مسابقه خوب آغاز کردند و از حریف نامدارشان پیش افتادند. ایران با دفاع و دریافت‌های خوب قصد داشت امتیازآوری کند و از طرف مقابل روس‌ها با تغییر سبک بازی خود سعی داشتند دفاع ایران را دچار مشکل کنند. برتری حداقلی، برای ایران بود اما روس‌ها با سرعت دادن به مسابقه همه چیز را برابر کردند. سرعتی زن 218 سانتی متری روس‌ها در ترکیب این تیم عملکرد خوبی داشت و در زیر تور می‌توانست برنامه‌هایش را عملی کند.

روس‌ها با استفاده از آبشارهای سرعتی از مهمان خود پیش افتاده بودند. در حالی که به تعداد تماشاگران حاضر در سالن نیز اضافه می‌شد میزبان سعی داشت فاصله امتیازی‌اش را از ایران بیشتر و بیشتر کند اما شاگردان ولاسکو با تغییر سیستمی، دریافت‌های خوبی انجام می‌دادند و فاصله را به حداقل کاهش دادند، روسیه 15 بر 14 پیش بود که امتیاز سرویس محمد موسوی کار را برابر کرد.

در ادامه بازی روس ها با دفاع های دو و سه نفره برابر آبشارهای ایران حاضر می‌شدند و دوباره برتری امتیازی‌شان را بدست آوردند. میزبان 18 بر 16 از ایران پیش بود اما قهرمان آسیا همچنان تلاش می‌کرد با استفاده از افزایش سرعت بازی امتیاز بگیرند. روس‌ها از مهاجم‌های ایرانی شناخت خوبی بدست آورده بودند و در دفاع عملکرد مناسبی داشتند. در این ست نیز موزیریسکی سرعتی‌زن روسیه همه کار می‌کرد. او با قامت بالای خود دفاع ایران را پشت سر می گذاشت و امتیاز کسب می‌کرد. قهرمان المپیک 22 بر 20 از قهرمان آسیا پیش بود که دفاع خوب ایرانی‌ها فاصله را به حداقل رساند.

دو تیم در امتیازهای نهایی ست دوم بی دقت بودند و امتیاز سرویس از دست دادند و در نهایت میزبان با دفاع آبشار پوریا فیاضی 25 بر 22 به پیروزی رسید.

ست سوم: 25 بر 17 روسیه

والیبالیست‌های ایرانی ست سوم را با امتیاز آوری آغاز کردند. ایران در این ست نیز همانند دو تایم نخست برتری یک امتیازی برابر حریفش داشت. با آمدن حمزه زرینی به ترکیب، تیم ملی در دریافت تقویت شد. روس‌ها نیز سعی کردند با استفاده از پاس‌های کوتاه امتیاز آوری کنند که موفق بودند و 10 بر 6 از ایران پیش افتادند. خولیو ولاسکو سرمربی ایران در کنار زمین از عملکرد شاگردانش راضی نبود و آنها را به دفاع بهتر فرامی‌خواند.

روس‌ها در دفاع و حمله راحت‌تر کار می‌کردند و در طرف دیگر نیز تیم ملی ایران کار سرعتی را در دستور کار قرار داد که ترکیب معروف و غلامی جواب داد و بازی 12 بر 8 شد. در ادامه حمله‌های ایران باز هم اسیر دفاع خوب روسیه شد. بازهم موزیریسکی 218 سانتی متری برابر آبشارهای ایران قد علم می‌کرد و امتیاز بدست می‌آورد.

روس‌ها اختلاف چهار امتیازی خود برابر ایران را حفظ کرده بودند و در ادامه نیز توپ و میدان را در اختیار داشتند. روس ها 18 بر 13 جلو بودند و با آرامش بیشتری کار را ادامه می دادند. ایران نیز دوباره سرعت را در دستور کار قرار داد و بازهم نتیجه گرفت. ملی پوشان در این دقایق به دنبال کاهش اختلاف امتیازی بودند و سعی داشتند از حداکثر موقعیت‌هایشان استفاده کنند و موفق نیز بودند. بازی 18 بر 15 به سود قهرمان المپیک بود که آبشار فرهاد قائمی اختلاف امتیازی را به عدد 2 رساند.

در ادامه روس‌ها دوباره دفاع خود را تقویت و حمله‌های ایران را ناکام کردند. اختلاف امتیازی به هفت رسید و میزبان 24 بر 17 از ایران پیش افتاد. روسیه در نهایت به امتیاز 25 رسیدند و در ست سوم نیز برنده شدند. ست سوم با نتیجه 25 بر 17 به پایان رسید.

/ایسنا/


شکست تیم ملی والیبال برابر روسیه , نتیجه دیدار تیم ملی والیبال ایران و روسیه , نتایج دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2013 والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1181 تاریخ : جمعه 17 خرداد 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ستار گنبدی میگه
سلام.به نظر من تیم ایران بازی خیلی خوبی در مقابل غول والیبال انجام داد... من چند روز بود منتظر تماشای بازی بودم و واقعا از بازی لذت بردم. با اینکه در برخی زمان ها بچه ها اشتباهات فردی داشتند اما در کل بازی خوبی انجام دادن. ممنون بچه ها... ممنون فرهاد قائمی....
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>