close
بهترین متخصص ارتودنسی
لیگ جهانی 2013 /دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر قهرمان المپیک !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
لیگ جهانی 2013 /دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر قهرمان المپیک !
لیگ جهانی 2013 /دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر قهرمان المپیک !

خبرگزاری ورزش والیببال : تیم ملی والیبال ایران دومین دیدار خود برابر تیم ملی والیبال روسیه قهرمان المپیک را  نیز واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران پس از 7 ست مبارزه (از مجموع دو بازی) برابر روسیه بالاخره توانست نخستین پیروزی در یک گیم را بدست بیاورد ولی این یک گیم نیز نتوانست مانع از شکست برابر روسیه شود.

خبرگزاری ورزش والیببال : تیم ملی والیبال ایران دومین دیدار خود برابر تیم ملی والیبال روسیه قهرمان المپیک را  نیز واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران پس از 7 ست مبارزه (از مجموع دو بازی) برابر روسیه بالاخره توانست نخستین پیروزی در یک گیم را بدست بیاورد ولی این یک گیم نیز نتوانست مانع از شکست برابر روسیه شود.

لیگ جهانی 2013 /دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر قهرمان المپیک !

 ست نخست: 25 بر 23 روسیه

 تیم ملی والیبال ایران با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، حمزه زرینی، امیر غفور و آرمین تشکری وارد میدان شدند و نخستین امتیاز را با سرویس اشتباه روس‌ها بدست آوردند. شاگردان خولیو ولاسکو همانند دیدار نخست این مسابقه را نیز خوب آغاز کردند و همان ابتدا از حریف خود که قهرمانی المپیک 2012 را یدک می‌کشد پیش افتادند. آبشارهای ایران در این ست خوب بود و حتی از روی دستان بلند موزیریسکی نیز عبور می‌کرد. ایران 7 بر 4 از میزبانش پیش افتاد که سرعتی زن 218 سانتی‌متری روس به دلیل عملکرد ضعیفش به روی نیمکت نشست.

در ادامه روس‌ها به کار سرعتی روی آوردند و اختلاف را کاهش دادند. دریافت‌های ضعیف ملی‌پوشان نیز به امتیاز آوری روس‌ها کمک کرد و اختلاف به حداقل رسید و از ایران پیش افتادند. ایران دوباره کار را به تساوی کشاند و با دفاع خوب فرهاد قائمی 10 بر 9 پیش افتاد. بازی پایاپای پیش می‌رفت و ملی پوشان فاصله حداقلی خود را حفظ می‌کردند اما سرویس‌های ایران یکی پس از دیگری به تور می‌خورد و روس‌ها امتیاز کسب می‌کردند.

در ادامه ایران در دفاع و دریافت خوب کار کرد. ملی پوشان از توپ‌های برگشتی نیز بهره می‌بردند و موفق بودند. روس‌ها نیز با استفاده از پشت خط زن های خود سود می بردند. بازی پایاپای پیش می‌رفت و نتیجه 19 بر 19 بود. ملی پوشان ایران دوباره از امتیاز 20 به بعد برابر روس‌ها کم آوردند و حریف توانست فاصله خود را با مهمانش زیاد کند. ولاسکو نیز به سرعت دست به تغییر زد و آرش کشاورزی را به جای حمزه زرینی به میدان فرستاد. روسیه 23 بر 20 از ایران پیش بود و که آقای خاص والیبال جهان برای مهمان وقت استراحت گرفت.

در ادامه ایران فاصله امتیازی را کاهش داد اما در نهایت ست نخست با نتیجه 25 بر 23 مغلوب شد تا دوباره در امتیاز‌های پایانی یک ست مغلوب قهرمان المپیک شود.

نیکولای پاوولو روس با کسب هفت امتیاز موثرترین بازیکن میدان در این ست بود.


لیگ جهانی 2013 /دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر قهرمان المپیک !

 ست دوم: 25 بر 22 روسیه

 روس‌ها ست دوم را با امتیازآوری آغاز کردند و 2 بر صفر پیش افتادند. ملی پوشان ایران در ست دوم کمی عجولانه کار می‌کردند و در همان ابتدا اشتباه‌های زیادی داشتند. روس‌ها در ست دوم تیم برتر بودند و 6 بر 2 پیش افتادند. ایران نیز در دفاع و دریافت عملکرد خوبی نداشت و بازیکنان پراشتباه بودند. در شرایطی که میزبان به خوبی و با آرامش کامل امتیازآوری می‌کرد ایرانی‌ها اشتباه‌های فردی خود را همانند مسابقه نخست تکرار می‌کردند.

بالاخره ایران طلسم امتیاز 4 را شکست و نتیجه را 11 بر 5 کردند. روس‌ها در این ست آبشار‌های مهار نشدنی داشتند و با شناخت کاملی از خط دفاعی ایران کار می‌کردند. موزیرسکی در این کوارتر خودش را پیدا کرد و با حرکات سرعتی امان دفاع ایران را بریده بود.

ولاسکو در زمان استراحت فنی نکات لازم را به بازیکنانش منتقل کرد و ملی پوشان اندک اندک توانستند خودشان را در ست دوم پیدا کنند و فاصله امتیازی را کاهش دهند. بازی با نتیجه 17 بر 14 به سود روس‌ها بود اما ایران با دفاع مناسب این اختلاف را نیز کمتر کرد. در حالی که ایران با آبشارهای قدرتی به کارش ادامه می‌داد قهرمان المپیک لندن کار سرعتی را در دستور کار قرار داد تا با استفاده از سرعتی زنان بلند قامتش اختلاف برابر ایران را حفظ کند.

آرمین تشکری نخستین امتیاز سرویس ایران در این مسابقه را بدست آورد و بازی را 20 بر 19 کرد. روس‌ها یک امتیاز از ایران پیش بودند و حاشیه امنیتی نداشتند.

در امتیازهای پایانی ست دوم بازی بسیار نزدیک پیش می‌رفت و دو تیم با دریافت‌های خوب حریف را کنترل می‌کردند. بازی 23 بر 21 به سود میزبان بود و در نهایت ایران در ست دوم 25 بر 22 تن به شکست داد.

لیگ جهانی 2013 /دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر قهرمان المپیک !

 ست سوم: 25 بر 17 ایران

 ایران در ست سوم عملکرد بهتری داشت و از حریف 6 بر 2 پیش افتاد. ملی پوشان تمرکز بالایی در سرویس و دفاع داشتند و به همین دلیل به راحتی امتیاز بدست می‌آوردند. سرویس‌های خوب فرهاد قائمی دریافت‌های روسیه را به مشکل انداخته بود و ملی پوشان از همین فرصت استفاده می‌کردند و بازی را 10 بر 2 به سود خود کردند. خولیو ولاسکو سرمربی نام آشنای تیم ملی ایران نیز در کنار زمین شاگردانش را تشویق می‌کرد و از عملکردشان راضی بود.

توپ و میدان در ست سوم برای ایران بود و روس‌ها نمی توانستند کاری از پیش ببرند. توپ‌های دریافتی قهرمان المپیک یکی پس از دیگری برای ایران امتیاز داشت تا اینکه بالاخره سرویس فرهاد قائمی به بیرون رفت و روس‌ها طلسم امتیاز دو را شکستند. ملی‌پوشان در سرویس به مشکل خورده بودند و فاصله امتیازی به سود روس‌ها کمتر می‌شد.

ایران در ادامه به آبشارهای قدرتی روی آورد و کاملا موفق بود. ایران توپ‌های دریافتی را یکی پس از دیگری به زمین روس‌ها می‌چسباند و 17 بر 7 از قهرمان المپیک پیش افتاد. فاصله امتیازی برای ایران خوب بود و حاشیه امنیت مناسبی برای قهرمان آسیا بدست آمده بود. روسیه با از دست دادن امتیازهای زیاد به دنبال تمرکز در مسابقه‌اش بود که با تغییر سیستم دفاعی توانست شرایطش را بهتر کند. با این حال ایران 19 بر 8 از میزبانش پیش بود. روس‌ها که فاصله را زیاد می‌دیدند رو به سرویس‌های قدرتی آوردند و موفق شدند فاصله امتیازی را کاهش دهند.

ایران به امتیاز 21 رسید و دوباره در این امتیاز باقی ماند و روس‌ها فاصله خود با مهمان را کاهش می‌دادند. بازی 21 بر 14 به سود ایران بود که سرویس اشتباه روس‌ها امتیازی دیگر برای ایران رقم زد و در نهایت قهرمان آسیا توانست پس از پنج ست مسابقه برابر قهرمان المپیک حریف نامدار خود را شکست دهد و 25 بر 17 به پیروزی برسند.

لیگ جهانی 2013 /دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر قهرمان المپیک !

 ست سوم: 25 بر 18 روسیه

 روسیه ست چهارم را با امتیازآوری آغاز کرد. ایران در ست چهارم تمرکز نداشت و تا امتیاز دهم توانست با روسیه گام به گام حرکت کند پس از آن تسلیم برنامه های قهرمان المپیک بود. روس ها به خوبی پیش می رفتند و امتیازآوری می کردند. ایران در دفاع و حمله پرمشکل بود و فاصله امتیازی را از دست داد. بازی 17 بر 11 به سود ایران بود که خولیو ولاسکو زمان استراحتی برای شاگردانش گرفت.

با بازگشت ملی پوشان به زمین شرایط ایران بهتر شد اما بازهم دریافت خوب روس ها کار را برای ملی پوشان ایران دشوار می کرد. روسیه در ست چهارم توپ و میدان را در اختیار داشت و 20 بر 15 از حریفش پیش افتاد. ملی پوشان تمرکز خود در ست چهارم را از دست داده بودند و همین مساله فرصتی بود تا تیم با تجربه روسیه به سادگی از ایران امتیاز بگیرد. روس ها در نهایت از اشتباه های بازیکنان ایران استفاده کردند و با پیروزی 25 بر 18 در ست چهارم دومین دیدار برابر ایران را نیز با برد پشت سر گذاشت.

لازم به ذکر است تیم ملی ایران سی و یکم خرداد و یکم تیر میزبان صربستان خواهد بود.

 

/ایسنا/


نتیجه دومین دیدار تیم ملی در لیگ جهانی والیبال , نتیجه ی دیدار تیم ملی والیبال برابر روسیه , لیگ جهانی 2013 والیبال , نتایج تیم ملی والیبال در لیگ جهانی والیبال , دومین شکست تیم ملی والیبال ایران برابر روسیه , خبرگزاری والیبال , اخبار والیبال , پیروزی روس ها برابر تیم ملی والیبال ایران ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 443 تاریخ : شنبه 18 خرداد 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>