close
بهترین متخصص ارتودنسی
میکزون بازی تیم ملی والیبال ایران و صربستان !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
میکزون بازی تیم ملی والیبال ایران و صربستان !
میکزون بازی تیم ملی والیبال ایران و صربستان !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران عصر امروز جمعه 31 خرداد ماراتن حساس والیبال را به صربستان واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا،مصاحبه بازیکنان و مربیان تیم ملی والیبال ایران و صربستان بعد از اتمام بازی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

کاپیتان صربستان: ایران ما را تحت فشار گذاشت

 کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان می‌گوید برابر ایران تحت فشار بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، استانکوویچ، کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان در نشست خبری دیدار برابر ایران اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در این مسابقه برنده شدیم. ایران نخستین تجربه‌ی لیگ جهانی را پشت سر می‌گذارد و با انگیزه‌ی بالایی به میدان می‌آید. من دو سه سال است که با این تیم مبارزه می‌کنم و از آنها شناخت دارم. درباره‌ی بازی نیز باید بگویم در این دیدار تحت فشار بودیم اما خیلی خوب مبارزه کردیم و توانستیم کار را به نفع خود تمام کنیم.

استانکوویچ ادامه داد: ما در دو ست اول ایران را شکست دادیم و فکر می‌کردیم ست سوم را نیز با پیروزی پشت سر می‌گذاریم اما در همین ست اشتباه‌های ما زیاد شد و ایران از این موقعیت به خوبی استفاده کرد. سرویس و دفاع خوب ایران در ست سوم ما را مغلوب کرد و ما حتی در ست چهارم نیز نتوانستیم به بازی برگردیم. خوشبختانه در ست پنجم بچه‌ها بهتر کار کردند و پیروز میدان شدند. امیدوارم در بازی دوم بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

پوریا فیاضی: امیدوارم با برد یک‌شنبه مردم را خوشحال کنیم

 پوریا فیاضی پس از باخت ایران به صربستان ابراز امیدواری کرد، ملی پوشان در بازی‌های بعدی نمایش بهتری از خود ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پوریا فیاضی بازیکن قدرتی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل صربستان اظهار کرد: ما دو ستی که صربستان را شکست دادیم کاملا برتر بودیم. احساس می‌کنم بازی به بازی بهتر می‌شویم و با کسب تجربه بهتر کار می‌کنیم. مردم ما سرمایه اصلی ورزش این مملکت هستند و همیشه از ما حمایت کرده‌اند. قطعا هیچ جای دنیا این‌ چنین شور و شعف ندارد و در طول بازی همواره ما را تشویق کردند. امیدوارم بازی بعد با پیروزی بر صربستان آنها را خوشحال کنیم.

پاسور ملی‌پوش تیم کاله: یک‌شنبه دوباره ایران را می‌بریم

 ولادیمیر پتکوویچ پاسور تیم ملی صربستان که در باشگاه کاله آمل توپ می‌زند گفت: در بازی دوم هم ایران را شکست می‌دهیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ولادیمیر پتکوویچ پاسور تیم ملی صربستان پس از بازی مقابل ایران اظهار کرد: بازی خوبی بود. واقعا مردم پرشوری برای تماشای این مسابقه آمده بودند. خوشحالم که ایران را بردیم. این پیروزی سخت به دست آمد اما بازی بعدی را هم می‌بریم. ما اهداف بزرگی در لیگ جهانی داریم و مطمئن باشید که برای پیروزی می‌جنگیم.

فرهاد ظریف: صربستان با تجربه‌تر بود

لیبروی ایران پس از شکست ایران در نخستین دیدار برابر صربستان تجربه را عامل برتری میهمان دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرهاد ظریف بعد از شکست مقابل صربستان اظهار کرد: خوشحالم که بازی برابری را مقابل صربستان ارایه دادیم. تنها با 2 اختلاف امتیاز نسبت به این تیم شکست خوردیم. آنها تجربه بیشتری از ما در لیگ جهانی داشتند. در امتیازهای حساس قدری باتجربه‌تر کار کردند. البته ما هم خوب به بازی برگشتیم. به هر حال والیبال مساوی ندارد. خوشحالم که مردم ما والیبال را می‌فهمند و در پایان بازی ما را به خاطر تلاشمان تشویق کردند.

فرهاد قائمی: چیزی از حریف کم نداشتیم

قدرتی‌زن چپ دست ایران پس از باخت 3 بر 2 مقابل صربستان گفت: از حریف چیزی کم نداشتیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرهاد قائمی دریافت‌کننده قدرتی ایران پس از این شکست اظهار کرد: ما هیچ چیز از حریف کم نداشتیم و پایاپای بازی کردیم. شاید قدری تجربه آنها بیشتر از ما بود و همین موضوع باعث شکست ما شد. اما خوشحالم که جنگیدیم و راحت نتیجه را واگذار نکردیم. من ممنون و شرمنده هوادارنی هستیم که به سالن آمدند و امیدوارم که در بازی برگشت جبران کنیم.

تشکری: یک‌شنبه باخت به صربستان جبران می‌کنیم

به گزارش ایسنا، آرمین تشکری پس از شکست مقابل صربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما پایاپای با حریف پیش رفتیم و در گیم پنجم باختیم. خوب کار کردیم اما امتیازهای پایانی به هر حال باید به سود یکی از دو تیم تمام می‌شد.

وی درباره بازی بعدی در روز یکشنبه گفت: ما بازی بعدی برای برد به میدان می‌رویم و با انگیزه‌ای که داریم و حضور این هواداران پرتعداد ان‌شاءالله نتیجه را جبران می‌کنیم.

موسوی: با بردن هم می‌شود تجربه کسب کرد

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران معتقد است ملی‌پوشان باید در گرفتن امتیازهای پایانی دقت بیشتری به خرج دهند.

محمد موسوی پس از بازی مقابل صربستان در کنفرانس خبری اظهار کرد: ما مقابل صربستان خوب بازی کردیم اما بازیکنان باید بیشتر فکر کنند تا بتواتنند این بازی‌ها را ببرند و خودمان هم فکر کنیم که بازی‌ها را می‌توانیم ببریم که نتایج حساس را به سود خود تماام کنیم.

وی ادامه داد: ما با بردن هم می‌ توانیم چیز یاد بگیریم. فقط نباید ببازیم تا تجربه کسب کنیم. به نظر من باید بهتر کار کنیم تا پوئن‌های پایانی را به سود خود تمام کنیم.

سرمربی صربستان: خوشحالم ایران را در این جو سنگین بردیم/تعویض ولاسکو بازی را عوض

کرد

 سرمربی تیم والیبال صربستان در کنفرانس خبری پس از پیروزی مقابل ایران گفت: خوشحالم که مقابل این همه هوادار و در جو سنگین سالن آزادی پیروز شدیم.

کولاکوویچ سرمربی تیم والیبال صربستان در کنفرانس خبری پس از بازی با ایران اظهار کرد: بازی سختی بود. ما دو ست خوب بودیم اما سرویس‌های هدف‌دار حریف در ست‌های سوم و چهارم توانست روند بازی را تغییر دهد. خوشحالم که در ایران و مقابل این همه تماشاگر به پیروزی رسیدیم. واقعا تماشاگران جو سختی را برای ما ایجاد کردند و موفق شدیم در این جو سنگین پیروز میدان باشیم.

وی افزود: آقای ولاسکو یک تعویض خوب در ست سوم انجام داد و همین موضوع باعث شد که آنها کار را به تساوی بکشند. ایرانی‌ها خیلی خوب سرویس زدند و دفاع خوبی داشتند و از ست سوم به بعد کم‌اشتباه بودند. آنها تنها چند اشتباه داشتند اما ما موفق شدیم در امتیازهای پایانی کار را تمام کنیم.

کولاکوویچ در پاسخ به پرسشی که بازی بعدی ایران و صربستان را چگونه می‌بینید گفت: هنوز به بازی دوم فکر نکرده‌ام. از همین حالا باید برای آن بازی برنامه‌ریزی کنیم. ما برای پیروزی به میدان می‌رویم و امیدواریم در بازی دوم هم موفق باشیم.

سرمربی تیم والیبال صربستان در پاسخ به این پرسش که خبرنگاری با کنایه به دو تعویض‌های ولاسکو از کولاکوویچ پرسید شما چرا در صربستان دو تعویضه نمی‌کنید، اظهار کرد: بازیکنان من خوب کار می‌کنند و وقتی تیم خوب نتیجه می‌گیرد نیازی به تعویض نمی‌بینم.

جروبحث ولاسکو با خبرنگاران: تا هستم کاری که اعتقاد دارم را انجام می‌دهم

 سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری از تاکتیک‌ها و تعویض‌هایش دفاع کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خولیو ولاسکو در نشست خبری پس از بازی برابر صربستان که با شکست 3 بر 2 ایران همراه بود، اظهار کرد: ما در این مسابقه توقع داشتیم که حریف را شکست دهیم اما باختیم. شانس پیروزی برابر صربستان را داشتیم اما حریف در این بازی برنده شد. با این حال در حالی که دو ست را واگذار کرده بودیم به مسابقه برگشتیم و توانستیم بازی را برابر کنیم. حتی در ست پایانی نیز مسابقه تا 16 بر 16 مساوی پیش رفت.

وی ادامه داد: در ست نخست، پشت خط زن صربستان با سرویس‌های خوبی که داشت ما را آزار داد و از طرف دیگر ما نیز در دو ست اول سرویس‌های خوبی نداشتیم که این مساله در ست‌های سوم و چهارم برعکس شد و این ما بودیم که بهتر کار می‌کردیم. به نظر من یکی از اتفاق‌های خوب در بازی استفاده از شهرام محمودی بود که خیلی خوب بازی کرد. ما از ست دوم به بعد نیز از آقای معروف پاسور تیم خواستیم تا بیشتر با بازیکنان سرعتی ما کار کند.

ولاسکو ادامه داد: در این برنامه تشکری و موسوی نیز خیلی خوب کار کردند و به نظر من نتیجه‌ی مناسبی گرفتند. در هر حال همیشه ما از مسابقه با صربستان چیزهای زیادی یاد می‌گیریم. درسی که ما امروز گرفتیم استفاده از دفاع بود نه این‌که از آن فرار کنیم. ما امروز دفاع خوبی داشتیم و به طور مثال می‌توانم از عملکرد شهرام محمودی حرف بزنم. نکته ی دیگری که در تیم ایران قابل قبول بود جنگندگی بازیکنان است که تا توپ آخر برای پیروزی مبارزه کردند. در نشست خبری پیش از بازی قول داده بودیم که نمایش قابل قبولی داشته باشیم که این اتفاق افتاد. برای این‌که برابر صربستان برنده شویم باید در چیزهای دیگر بهتر باشیم.

در ادامه خبرنگاری از ولاسکو پرسید اختلاف امتیازهایی که در ست‌ها ایجاد شد می‌تواند نوید پیروزی ایران در بازی دوم باشد؟ که سرمربی ایران پاسخ داد: خیر، مهم نیست در گیم‌ها با چه اختلافی شکست خوردیم و برنده شدیم. مهم این‌جاست که کدام تیم در انتها پیروز میدان بود. صرب‌ها در نهایت این بازی سه گیم برنده شدند و ما در دو گیم برنده بودیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: خوشحالم که بازیکنانم این اعتماد به نفس را پیدا کردند که مقابل تیم‌های بزرگ هم خوب بازی کنند. مسابقات لیگ جهانی برای ما خیلی مهم است. خوشحالم که در این سطح از والیبال بازی می‌کنیم. امروز سطح بالایی از والیبال را شاهد بودیم. قطعا در هفته‌های آینده مقابل ایتالیا و تیم‌های قدرتمندتر هم یاد می‌گیریم که چگونه کار کنیم. فراموش نکنید که ایران در نخستین سال حضورش در لیگ جهانی به دنبال کسب تجربه بود.

سوال: دو تعویض‌های ما هیچ وقت جواب نمی‌دهد، چرا اصرار دارید که در هر بازی دو تعویضه کنید. ما در برابر صربستان سه گیم باختیم که شما دو تعویضه کردید و دو گیمی را بردیم که دوتعویضه نکرده بودید.

ولاسکو پاسخ داد: فکر می‌کنم که سعید معروف در دفاع خط در امتیازهای بالا کارآیی مناسبی ندارد و اگر مهدوی بتواند در این پست چند دفاع خوب ارایه دهد قطعا برای ما مفید خواهد بود. قبلا هم گفته‌ام گاهی دو تعویضه‌ها جواب می‌دهد و گاهی هم جواب نمی‌دهد. در این بازی هم مهدوی توانست یک توپ را زخمی کند. شاید در بازی‌های بعد بتواند کاملا آن را دفاع کند. من فقط برای آگاهی خاطر روزنامه‌نگاران می‌گویم که در 10 سال گذشته همه تیم‌های خوب و مطرح دنیا دو تعویضه کرده‌اند و این‌طور نیست که این سیستم جدیدی باشد. اگر تیم برزیل هم به ایران بیاید می‌توانید از آنها بپرسید که چقدر دو تعویضه انجام می‌دهند. به هر حال من به این سیستم اعتقاد دارم و آن را انجام می‌دهم.

سوال: چه اتفاقی باید بیفتد که شما از اصرار به این دوتعویضه‌ها دست بردارید. در انتخابیه المپیک به همین دلیل مقابل صربستان شکست خوردیم. در بازی مقابل روسیه هم دوتعویضه جواب نداد. حالا هم به خاطر اصرار شما نتیجه را به صربستان واتگذار کردیم. چه زمانی به این نتیجه می‌رسید که بهتر است دوتعویضه نکنید؟

ولاسکو پاسخ داد: زمانی که مربی‌تان را عوض کنید تا زمانی که من مربی هستم کاری انجام می‌دهم که به آن اعتقاد دارم.

/خبرگزاری دانشجویان ایران ،ایسنا/


میکزون بازی تیم ملی والیبال ایران و صربستان , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال صربستان بعد از بازی با ایران , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از باخت به صربستان , مصاحبه سرمربی تیم ملی والیبال صربستان بعد از برد ایران , مصاحبه سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از باخت به صرب ها , جرو بحث خولیو ولاسکو با خبرنگاران بعد از باخت به صرب ها ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 569 تاریخ : جمعه 31 خرداد 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>