close
تبلیغات در اینترنت
میکس زون بازی دوم تیم ملی والیبال ایران و صربستان !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
میکس زون بازی دوم تیم ملی والیبال ایران و صربستان !
میکس زون بازی دوم تیم ملی والیبال ایران و صربستان !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران عصر امروز یکشنبه 2 تیر ماه تیم ملی والیبال ایران در یک بازی سخت و نفسگیر توانست اولین پیروزی خود را در رقابت های لیگ جهانی والیبال کسب کند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا،مصاحبه بازیکنان و مربیان تیم ملی والیبال ایران و صربستان بعد از اتمام بازی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 

ولاسکو خوشحالم و معتقدم باید بیشتر یاد بگیریم

 خولیو ولاسکو با اظهار خوشحالی از پیروزی شاگردانش مقابل صربستان گفت: باید چیزهای زیادی از صربستان بیاموزیم و مثل آنها در بازی‌های خارج از خانه مقابل ایتالیا و کوبا خوب بازی کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خولیو ولاسکو در نشست خبری پس از پیروزی 3 بر 2 ایران مقابل صربستان اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در این مسابقه پیروز شدیم. صربستان یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر جهان است. این پیروزی یک افتخار بزرگ است. در جلسه‌ای که با بازیکنانم در رختکن داشتم، اعلام کردم که باید ببینیم چه چیزی از بازی اول مقابل صربستان یاد گرفته‌ایم و می‌خواهیم چه چیزی از بازی دوم بیاموزیم.

وی افزود: بازی نخست را با اختلاف دو امتیاز به حریف واگذار کردیم و حالا در بازی دوم پیروز شدیم اما همچنان معتقدم که باید چیزهای جدیدی بیاموزیم. هنوز باید در دفاع و توپ‌گیری یاد بگیریم که چگونه بهتر شویم. به نظرم حریف در این تکنیک‌ها از ما بهتر بود.

وی افزود: خیلی مهم بود که تا آخرین لحظه مسابقه جنگیدیم و برنده میدان شدیم. بازیکنانم یاد گرفتند که چگونه خود را باور کنند. معتقدم آنچه بازیکنان در میدان می‌بینند و می‌آموزند، صد برابر بهتر از چیزی است که به آنها گفته شود. همان طور که کاپیتان معروف گفت، امروز روحیه جنگندگی تیم قابل ستایش بود.

سرمربی تیم ملی والیبال با اشاره به مصدومیت فرهاد قائمی و انتقال او به بیمارستان گفت: یکی از بهترین بازیکنان خود را از دست داده و نتوانستیم بعد از گیم اول از وی استفاده کنیم. او بازیکن خیلی خوب و موثری بود که در بازی قبل و ست اول این مسابقه خیلی خوب کار کرد اما وقتی از زمین خارج شد، بقیه بازیکنان جایش را پر کرده و جنگنده ظاهر شدند؛ اگرچه همه ما از نبود او ناراحت شدیم.

ولاسکو با اشاره به سفر بامداد فردا (دوشنبه) تیم ملی والیبال به ایتالیا هم گفت: صربستان از سفری طولانی به ایران آمده بود. آن‌ها از کوبا به روسیه و از روسیه به ایران آمده بودند و بازی‌های سختی را انجام دادند. ما هم امشب باید به ایتالیا برویم. دو بازی سخت در ایتالیا خواهیم داشت و از آنجا هم باید مستقیم به کوبا پرواز کنیم. باید مثل صربستان یاد بگیریم که خارج از خانه هم خوب کار کنیم و فقط به بازی‌های داخل خانه متکی نباشیم.

وی در پایان گفت: همیشه بازیکنان والیبال ایران را در مسابقه‌های جهانی باور داشتم و فکر می‌کنم که می‌توانیم راه را ادامه دهیم و بهتر و بهتر شویم. مردم همه ولاسکو را تشویق می‌کنند اما باید بگویم که همه کادرفنی تیم ملی از پزشک و سرپرست و مربیان ایرانی در موفقیت تیم موثر هستند و همه نقش خود را خوب ایفا می‌کنند.

کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان: فکر نمی‌کردیم شکست بخوریم

 استانکوویچ اعلام کرد پیش‌بینی نمی‌کرد برابر ایران شکست بخورد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان در نشست خبری پس از دیدار برابر ایران اظهار کرد: به تیم ملی ایران تبریک می‌گویم چرا که شایسته پیروزی در این مسابقه بود. به عنوان کاپیتان صربستان اعلام می‌کنم که شرایط دشواری در این بازی داشتیم و نتوانستم تیم را همانند بازی اول مدیریت کنیم.

استانکوویچ در پاسخ به سوال ایسنا که آیا پیش‌بینی می‌کردید برابر ایران شکست بخورید بیان کرد: هیچ وقت پیش از یک بازی ما به باخت فکر نمی‌کنیم و همیشه هدف‌مان برد است. در این دیدار نیز برای پیروزی به میدان آمدیم اما ایران خیلی خوب کار کرد و شکست‌مان داد.

او درباره تماشاگران ایرانی نیز گفت: همیشه وقتی یک تیم برای نخستین بار در تورنمنتی بزرگ حاضر می‌شود تماشاگرانش حمایت ویژه‌ای از آن می‌کنند. ایران نیز در لیگ جهانی حاضر شده و با توجه به عملکرد خوبی که دارد تماشاگرانش نیز به خوبی از آن حمایت می‌کنند.

سرمربی تیم والیبال صربستان: ایران شایسته برد بود

 سرمربی صربستان تیم ملی والیبال ایران را شایسته پیروزی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کولاکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار برابر ایران که با شکست 3 بر 2 تیمش همراه شد، بیان کرد: به ایران تبریک می‌گویم که در بازی دوم باانگیزه و انرژی بسیاری وارد میدان شد. آن‌ها شایسته این برد بودند و به این نتیجه نیز رسیدند. بازی با ایران سخت است و ما نیز در این دیدار تحت فشار بودیم.

سرمربی صربستان ادامه داد: در گیم‌های چهارم و پنجم چند فرصت خوب داشتیم که آنها را از دست دادیم و اگر این اتفاق نمی‌افتاد، شاید نتیجه تغییر می‌کرد. ایران در این دیدار 20 دفاع موفق داشت که این عملکرد برابر تیمی چون صربستان آمار خوبی است.

او در پایان گفت: در این دیدار احساس خستگی می‌کردیم و در طرف مقابل نیز ایران بهتر از ما بود و برنده شد.

پوریا فیاضی: قهرمان اروپا را شکست دادیم

 ملی‌پوش والیبال ایران پیروزی برابر قهرمان اروپا را کاری بزرگ توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پوریا فیاضی پس از پیروزی 3 بر 2 تیم ملی والیبال ایران برابر صربستان در جمع خبرگاران اظهار کرد: واقعا در هیچ کجای دنیا چنین تماشاگرانی را ندیده‌ام. تماشاگرانی که دو ساعت سر پا تیم خود را تشویق می‌کنند و تا آخرین لحظه به ما امید می‌دهند. امیدوارم همیشه مردم ایران شاد باشند و از ما حمایت کنند.

ملی‌پوش والیبال درباره مسابقه نیز گفت: قهرمان اروپا را بردیم. رقابت بسیار دشواری بود. خدا را شکر مردم نیز در این دیدار با جان و دل از ما حمایت کردند و ما نیز پاسخ حمایت‌شان را دادیم.

فیاضی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این‌که چرا در این دیدار خیلی دیر وارد زمین شد، گفت: دیر و زود ندارد والیبال 12 نفر است و همه تیم برای این پیروزی مبارزه کردیم.

محمد موسوی: می‌توانستیم صربستان را زودتر شکست دهیم

 ملی‌پوش والیبال ایران معتقد است، او و هم‌تیمی‌هایش می‌توانستند بازی دوم برابر صربستان را "زودتر" به سود خود تمام کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد موسوی پس از پیروزی 3 بر 2 تیم ملی والیبال ایران برابر صربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: غیرت ایرانی و تلاش ملی‌پوشان در این دیدار باعث شد که حریفی قدرتمند را شکست دهیم. بازی نخست را آنالیز کرده و با شناخت کامل از حریف و خودمان به میدان آمدیم. اشتباه‌های بازی نخست دیگر تکرار نشد و با عملکردی بهتر صربستان را مغلوب کردیم.

موسوی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه آیا قبول دارد، تیم ملی والیبال می‌توانست خیلی زودتر صربستان را مغلوب کند، اظهار کرد: معتقدم می‌توانستیم بازی نخست را نیز با برد پشت سر بگذاریم. در بازی دوم نیز می‌توانستیم 3 بر یک یا 3 بر صفر حریف را مغلوب کنیم اما صربستان تیم کوچکی نیست که برابر ما به این راحتی تسلیم شود.

سعید معروف: برد صربستان تقدیم به مردم ایران!

 کاپیتان تیم ملی والیبال برد برابر صربستان را به مردم ایران تقدیم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سعید معروف در نشست خبری پس از بازی دوم تیم ملی والیبال ایران برابر صربستان که با برد 3 بر 2 شاگردان خولیو ولاسکو همراه شد، اظهار کرد: از نظر فنی بازی نخست را بیشتر دوست داشتم. در آن مسابقه مستحق شکست نبودیم. در کل نتیجه امروز نیز نشان می‌دهد انگیزه ما بسیار بالاست. همه می‌دانیم در مسابقه نخست با بدشانسی برابر صربستان مغلوب شدیم اما حالا این تیم را شکست دادیم . خدا را شکر می‌کنم که همه 12 بازیکن تیم در این پیروزی نقش داشتند و زحمت کشیدند.

وی ادامه داد: خوشحالم که اولین برد را در ایران کسب کردیم و حمایت پرشور مردم را جواب دادیم. واقعا در چند صحنه از مسابقه بازی از دست‌مان در رفت اما حمایت مردم باعث شد، دوباره خودمان را پیدا کنیم. به نظر من تنها لحظه بد در بازی دوم ابتدای گیم سوم بود که شیرازه تیم از هم پاشید اما دوباره خودمان را جمع کردیم. این برد را تقدیم می‌کنم به همه مردم ایران!

کاپیتان تیم ملی ایران در پایان گفت: به دلیل اینکه ایران هنوز تجربه بالایی در عرصه بین‌المللی ندارد، در لحظه‌های حساس از حریفان عقب می‌افتد اما مطمئن باشید گام به گام بهتر می‌شویم و در آینده‌ای نزدیک این بلا به سر حریفان ما خواهد آمد؛ چرا که دیگر به تیمی باتجربه و قدرتمند تبدیل خواهیم شد.


فرهاد ظریف: دست تک‌تک هواداران والیبال را می‌بوسم

لیبروی تیم ملی والیبال ایران از همه مردم ایران تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرهاد ظریف در جمع خبرنگاران گفت: مردم ما را شرمنده کردند. واقعا فکر نمی‌کردم پس از شکست در دیدار نخست این همه تماشاگر به سالن بیاید. این مسابقه شرایط خاصی داشت و مردم نیز به خوبی از ما حمایت کردند. دست تک‌تک هواداران والیبال را می‌بوسم.

وی ادامه داد: به عشق مردم هر کاری می‌کنم. در آن صحنه نیز که به زمین خوردم، چیزی جز نتیجه تیم ملی برایم مهم نبود. خدا را شکر احساس می‌کنم که پس از آن لحظه تیم نیز انگیزه و انرژی زیادی گرفت و کارش را به خوبی ادامه داد.


حمزه زرینی: تیم ملی والیبال ایران دیگر زنگ تفریح نیست

ملی‌پوش والیبال گفت: تیم ملی ایران دیگر زنگ‌تفریح نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمزه زرینی پس از بازی دوم تیم ملی والیبال ایران برابر صربستان در لیگ جهانی والیبال که با برد 3 بر 2 شاگردان خولیو ولاسکو همراه شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار قشنگی بود. فرازونشیب‌های داشتیم اما بالاخره از پس صربستان برآمدیم. این نشان می‌دهد والیبال ایران رشد کرده و می‌تواند جزو بهترین‌ها باشد. در بازی اول یک سری اتفاق‌ها و اشتباه‌ها اجازه نداد، برنده باشیم اما دیدید که در بازی دوم با حمایت پرشور طرفداران حریف را مغلوب کردیم.

وی با اشاره به اعتماد به نفس تیم ملی ادامه داد: اولین دوره‌ای است که در لیگ جهانی حاضر می‌شویم و بازی به بازی رشد می‌کنیم. اعتماد به نفس تیم بالا رفته و بچه‌ها با اعتماد به نفس خوبی بازی می‌کنند. دیگر آن استرس بازی برابر روسیه را نداریم و می‌توانیم خیلی راحت‌تر به میدان برویم. در ادامه نیز اعتماد به نفس‌مان بیشتر خواهد شد و گام به گام از تجربه‌هایمان استفاده خواهیم کرد و به پیروزی خواهیم رسید. همان طور که فدراسیون جهانی اعلام کرده، ایران به حریفی سرسخت تبدیل شده و حالا در هر مسابقه می‌توانیم برابر حریفان قد علم کنیم.

زرینی به بازی بعدی ایران در لیگ جهانی اشاره کرد و گفت: ایتالیا قوی‌ترین تیم گروه است اما ما دیگر برابر این حریفان زنگ تفریح نخواهیم بود. برای بهترین نتیجه به میدان می‌رویم و تلاش خواهیم کرد.

او در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه آیا فکر می‌کرد، در این مسابقه برعکس دیدار اول عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: خودم واقعا عصبی بودم. حتی بعد از بازی اول نخوابیدم. حتی فکر نمی‌کردم بتوانم خودم را پیدا کنم اما خدا را شکر با حمایت بازیکنان و کادرفنی توانستم در این دیدار به تیمم کمک کنم.


غلامی: حضور هواداران تاثیر زیادی در برد ایران داشت

ملی‌پوش والیبال ایران می‌گوید حضور هواداران قطعا در پیروزی بر صربستان موثر بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عادل غلامی در نشست خبری پس از پیروزی 3 بر 2 ایران مقابل صربستان در لیگ جهانی والیبال گفت: از شهری می‌آیم که مردمش والیبال را می‌فهمند. در آمل همیشه هواداران شور و حال وصف ناپذیری به پا می‌کنند. امروز هم هواداران بازی خوبی را شاهد بودند و انصافا حمایت خیلی خیلی خوبی را انجام دادند. صددرصد حضور آنها و تشویق‌هایشان در این پیروزی بسیار موثر بود. خوشحالم که توانستیم بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

وی افزود: صربستان تیم بزرگی بود. این پیروزی را به سختی به دست آوردیم اما نشان دادیم که می‌توانیم مقابل آنها که قهرمانی اروپا را در کارنامه دارند، پیروز شویم. مطمئن باشید از این پس هم تلاش می‌کنیم تا موفقیت را به دست آوریم.


میکزون بازی دوم تیم ملی والیبال ایران و صربستان , میکزون بازی تیم ملی والیبال ایران و صربستان , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال صربستان بعد از بازی با ایران , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از برد به صربستان , مصاحبه سرمربی تیم ملی والیبال صربستان بعد از باخت ایران , مصاحبه خولیو ولاسکو بعد از برتری برابر صربستان , مصاحبه محمد موسوی بعد از برد تیم ملی برابر صربستان , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بعد از برتری برابر صربستان , مصاحبه سعید معروف بعد از برد برابر صربستان , مصاحبه محمد موسوی بعد از برد برابر صربستان , مصاحبه پوریا فیاضی بعد از برد برابر صربستان , مصاحبه فرهاد ظریف بعد از برد برابر صربستان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 757 تاریخ : یکشنبه 02 تير 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید