close
تبلیغات در اینترنت
میکس زون دیدار اول تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/ایتالیایی‌ها بعد از باخت مصاحبه نکردند!!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
میکس زون دیدار اول تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/ایتالیایی‌ها بعد از باخت مصاحبه نکردند!!
میکس زون دیدار اول تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا/ایتالیایی‌ها بعد از باخت مصاحبه نکردند!!

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز توانست در یک بازی بسیار زیبا و دیدنی تیم قدرتمند ایتالیا را در کشور ایتالیا شکست دهد و سه امتیاز این دیدار را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا،مصاحبه بازیکنان و مربیان تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا را بعد از اتمام بازی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

سعید معروف: با این پیروزی دردم را فراموش کردم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با ابراز خوشنودی از پیروزی برابر ایتالیا گفت: با وجود درد در ناحیه کتف با تمام وجود برای تیم ملی بازی کردم و در جریان بازی آنقدر گرم شدم که دردم را فراموش کردم.

سعید معروف درگفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا در ایتالیا اظهار کرد: با توجه به اینکه حریف در میانه بازی تعویض داشت روند کار تغییر کرد با این حال بچه‌ها از جان و دل مایه گذاشتند و بازی را به سود خود ادامه دادند. سرویس‌های ما خیلی خوب بود و واقعا در عملکرد تیم تاثیر گذاشت. حریف در دریافت به مشکل خورد و ما از این موقعیت استفاده می‌کردیم. خدا را شکر که در نخستین دیدار برابر ایتالیا و در خانه آنها به پیروزی رسیدیم و حالا با شرایط بهتری برای دیدار دوم آماده خواهیم شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: من کتفم قبل از بازی قدری درد داشت و با مشورت پزشک تیم تلاش کردم و به بازی رسیدم. دوست نداشتم در جریان این بازی حساس به میدان نیایم. در جریان بازی نیز بدنم داغ شد و هنوز هم داغ هستم و نمی‌دانم آسیب دیدگی‌ام چه شرایطی دارد. اما دردی احساس نمی‌کنم.

معروف درباره حضور تماشاگران ایرانی گفت: واقعا تماشاگران سنگ تمام گذاشتند. بعد از بازی دوم برابر صربستان کنسولگری ایران در ایتالیا به فدراسیون اعلام کرده بود که علاقه‌مندان زیادی خواهان تهیه بلیت مسابقه هستند من خودم فکر می‌کردم تعداد قابل توجهی به سالن بیاید اما دیگر انتظار نداشتم بیش از نیمی از ظریفت سالن را ایرانی‌ها پر کنند. اصلا احساس غربت نداشتیم و خوشحالم که مردم داخل ایران و همچنین هوادارانی که از شهرهای دور به تماشای بازی آمده بودند را خوشحال کردیم.

پاسور تیم ملی والیبال درباره روند رو به رشد تیم ملی گفت: خوشبختانه در طول مسابقات لیگ جهانی پیشرفت قابل توجهی داشتیم. نشان دادیم هر روز بهتر می‌شویم. حتی در سه مسابقه اول که باختیم هر ست بهتر می‌شدیم. من به این روند رو به رشد اعتقاد دارم و مطمئن هستم با تلاش همه بازیکنان و کادرفنی دربازی‌های بعد نیز نمایش بهتری خواهیم داشت.

فرهاد ظریف: مقابل ایتالیا با تک تک سلول‌های بدنم بازی کردم

لیبروی تیم ملی والیبال گفت: درمقابل ایتالیا با تک تک سلول‌های بدنم بازی کردم.

فرهاد ظریف در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا در این رابطه اظهار کرد: در این دیدار با تک تک سلول‌های بدنم بازی کردم. خیلی خوشحالم که در تاریخ ورزش ایران یک پیروزی ماندگار را رقم زدیم. خیلی زحمت کشیدیم تا ایتالیا را در خانه‌اش شکست دهیم و خدا را شکر به این نتیجه رسیدیم. همه بازیکنان تلاش کردند.

او ادامه داد: تماشاگران حاضر در سالن سنگ تمام گذاشتند. باور نمی‌کردیم در اینجا اینقدر هوادار داشته باشیم. خدا را شکر که پیروز شدیم و حمایت مردم را بی پاسخ نگذاشتیم. در مصاحبه‌های قبلی‌ام نیز گفته بودم که ولاسکو روحیه جنگندگی در تیم ما تزریق کرده است. این روحیه در این مسابقه به ما کمک کرد و خدا را شکر که ایتالیا را شکست دادیم.

عادل غلامی: باورم نمی‌شود ایتالیا را شکست دادیم!

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: باورم نمی‌شود که ایتالیا را در خانه‌اش شکست دادیم.

عادل غلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا در این رابطه اظهار کرد: خیلی خوب بودیم. واقعا یک روز فوق‌العاده را برای والیبال ایران رقم زدیم. ملی پوشان کار بزرگ و فراموش نشدنی کردند. باورم نمی‌شود که ایتالیا را در خانه‌اش شکست دادیم.

او ادامه داد: ایتالیا هفته گذشته روسیه را در خانه‌اش شکست داده بود و با همان ترکیب برابر ما ظاهر شد. اما بازیکنان ما با تمام توان کار کردند و خوشحالم که مردم ایران را شاد کردیم.

غلامی درباره تماشاگران گفت: برایمان عجیب بود که نصف سالن را ایرانی‌ها پر کرده بودند. در اینجا احساس غریبی نکردیم و شکر می‌کنم که در نهایت برنده شدیم.

ولاسکو پس از پیروزی برابر ایتالیا: خوشحالم که ایران را شاد کردیم

خولیو ولاسکو در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا درایتالیا گفت: به بازیکنانم گفتم که باید خوب بازی کنید و بجنگید چون مردم ایران عاشق شما هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا؛ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل ایتالیا اظهار کرد: من بارها به بازیکنان گفتم که مردم ایران شما را دوست دارند چون جنگنده کار می‌کنید. برد و باخت برای مردم اهمیتی ندارد آنها نمایش زیبا از شما می‌خواهند. خوشحالم با این برد مردم ایران را شاد کردیم. بازیکنانم خیلی خوب کار کردند و تماشاگران نیز عالی بودند. آنها آنقدر پرتعداد بودند که اصلا احساس نمی‌کردیم خارج از ایران بازی می‌کنیم.

ولاسکو ادامه داد: اگرچه بعد از پیروزی در دو ست نخست یک ست را واگذار کردیم اما روحیه ایرانی بازیکنان من این است که تا دقیقه آخر می‌جنگند و در این بازی نیز با اقتدار کار کردند و در نهایت در امتیازهای بالای ست چهارم برنده شدند. من واقعا از همه بازیکنانم راضی هستم.

رحمان داوودی: برای این پیروزی از جان و دل مایه گذاشتیم

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر ایتالیا گفت: همه از جان و دل مایه گذاشتیم تا این موفقیت حاصل شود.

رحمان داوودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا اظهار کرد: همانطور که شاهدی بودید همه بازیکنان با جان و دل بازی کردند و 100 درصد توان خود را گذاشتند تا تیم پرقدرت ایتالیا را مغلوب کنیم. بازی بسیار سختی بود. شاید اگر یکی از بازیکنان آمادگی کامل نداشت نمی‌توانستیم برابر این تیم نتیجه بگیریم.

وی افزود: این پیروزی حاصل کار و تلاش همه بازیکنان و ماه‌ها تمرین و کار مستمر است. دعای خیر همه مردم و پدر و مادر‌ها و تشویق هواداران پرشور موجب شد تا به این موفقیت برسیم. خدارا شکر می‌کنم. امیدوارم که این پیروزی‌ها ادامه داشته باشد.

پس از شکست مقابل والیبال ایران/ ایتالیایی‌ها مصاحبه نکردند!

بازیکنان تیم ملی والیبال ایتالیا حاضر به گفت و گو با اهالی رسانه‌ها نشدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا از ایتالیا؛ پس از پایان دیدار دو تیم والیبال ایران و ایتالیا در چارچوب لیگ جهانی والیبال که با پیروزی ملی پوشان ایران به پایان رسید هیچ کدام از بازیکنان ایتالیا حاضر به انجام مصاحبه با رسانه‌ها نشدند.

ایتالیایی‌ها که از این باخت عصبانی بودند به سوال خبرنگاران پاسخ نمی‌دادند.

بر اساس این گزارش، تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال با نتیجه سه بر یک ایتالیا را مغلوب کرد.

نشست خبری تیم‌های والیبال ایران و ایتالیا در لیگ جهانی  ولاسکو در کنفرانس خبری: هرگز تسلیم نمی‌شویم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در کنفرانس خبری پس از پیروزی مقابل تیم ملی ایران گفت: همیشه به بازیکنانم می‌گویم "هرگز تسلیم نشوید."

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ خولیو ولاسکو در کنفرانس خبری پس از پیروزی مقابل ایتالیا اظهار کرد: تمامی بازیکنان من در تمامی مسابقات به سختی مبارزه می‌کنند. از امتیاز اول تا امتیاز آخر می‌جنگند. در بازی با ایتالیا هم با تمام توان جنگیدند و حتی در مقابل توانایی‌های "زایتسو" که از هر جا تیم ایران را تحت تاثیر قرار می‌داد روحیه خود را حفظ کردند و مبارزه کردند.

وی افزود: ما خوشبختانه اندازه والیبال ایران را نشان دادیم و این همان چیزی است که از تیم خود می‌خواهم. ما هرگز تسلیم نمی‌شویم.

نشست خبری تیم‌های والیبال ایران و ایتالیا در لیگ جهانی  ظریف در کنفرانس خبری: پیروزی خاطره انگیزی بود

لیبروی تیم ملی والیبال ایران در کنفرانس خبری پس از پیروزی مقابل ایتالیا گفت: پیروزی خاطره انگیزی را کسب کردیم و حالا باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ فرهاد ظریف در کنفرانس خبری پس از پیرزوی مقابل ایتالیا اظهار کرد: ما یک بازی خاطره انگیز را برای ایران بردیم. مسابقه خاطره انگیزی بود. ما به سختی تلاش کردیم. برای هر امتیاز جنگیدیم اما حالا یک مسابقه دشوار دیگر پیش رو داریم و باید برای آن آماده شویم.

سرمربی ایتالیا: ایران اعتماد به نفس داشت/ کاپیتان ایتالیا: ایران خود را تحمیل کرد

سرمربی و کاپیتان تیم والیبال ایتالیا پس از قبول شکست، به قدرت والیبال ایران اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ مائورو بروتو سرمربی آبی پوشان ایتالیا در کنفرانس خبری پس از شکست مقابل ایران اظهار کرد: چنین مسابقه‌هایی به ما درس‌های جدیدی می‌دهد. ایران خوب بازی کرد و برنده شد. برای اینکه اعتماد به نفس بیشتری از ما داشتند.

کیریستین ساوانی کاپیتان ایتالیا نیز در این رابطه گفت: ما خوب بازی کردیم اما نه به اندازه ایران. حریف عملکردی رویایی داشت. ما فکر می‌کردیم که مسابقه‌ای دشوار پیش رو داریم ولی حالا حقیقتا باید بگویم که آنها ارزش واقعی خود را نشان دادند. نتوانستیم ایران را تحلیل کنیم اما آن‌ها از ابتدا تا انتهای هر ست خود را بر ما تحمیل کردند.

آرمات: جهان مبهوت قدرت والیبال ایران شد

اس والیبال با تبریک پیروزی ایران مقابل ایتالیا در لیگ جهانی گفت: دیشب همه جهان مات و مبهوت قدرت والیبال ایران شد.

مسعود آرمات در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)؛ اظهار کرد: پیروزی تیم ملی والیبال ایران را به همه مردم و علاقه‌مندان ورزش تبریک می‌گویم. ما به یک پیروزی با ارزش مقابل تیم با تجربه و با هوش ایتالیا دست پیدا کردیم. ولاسکو مربی با تجربه ایران در مقابا مربی جوان ایتالیایی‌ها کاملا موفق بود. او با آشنایی کامل از زیر و بم تیم ملی ایتالیا کاملا این تیم را مقهور تدابیر تاکتیکی خود ساخت.

وی افزود: حالا دیگر همه جهان مات و مبهوت این پیروزی است. قدرت ایران به رخ همه جهانیان کشیده شد. خوشبختانه نقاط ضعف و مشکلات ما مقابل روسیه و صربستان در بازی با ایتالیا کاملا برطرف شده بود. این موضوع از پیشرفت والیبال ایران حکایت می‌کند. بازیکنان ایرانی به هماهنگی مطلوب رسیده‌اند و هر روز هم بهتر می‌شوند.

این کارشناس والیبال با تحسین عملکرد ملی‌پوشان گفت: همه بازیکنان ایران فراتر از حد انتظار کار کردند و جا دارد به تک تک آن‌ها خسته نباشید بگویم. با این حال به نظرم محمد موسوی ستاره بازی ایران و ایتالیا بود. خوشحالم که قهرمان هشت دوره لیگ جهانی را به زانو درآوردیم و بازیکنان ایرانی ارزش خود را به همه جهانیان نشان دادند.

پیام تبریک رییس‌جمهور در پی پیروزی تیم ملی والیبال ایران در برابر ایتالیا

رییس‌جمهور در پیامی پیروزی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در برابر تیم ملی والیبال ایتالیا در رقابت‌های لیگ جهانی والیبال را به ملت ایران، مربیان و اعضای تیم‌ ملی تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن پیام محمود احمدی‌نژاد بدین شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

جوانان برومند ایران سرفراز؛

تجلی ایمان و غیرت‌تان را تبریک می‌گویم؛ نشان دادید که با هوشمندی، همت و خودباوری، همه قله‌ها در دسترس است. ملت ایران، ضمن تشکر از شما، مربیان عزیز و همه دست‌اندرکاران در انتظار شنیدن خبر افتخارآفرینی‌های بیشتر و بالاتر شما هستند. ان‌شاءالله.»

پیمان اکبری: معروف مثل کامپیوتر بود!

سرمربی تیم ملی والیبال امید با اشاره به پیروزی ایران بر ایتالیا، گفت: عملکرد فوق‌العاده‌ تیمی در کنار مربی بزرگی همچون خولیو ولاسکو سبب شد تا ایتالیا را در خاک خود به زانو در آوریم.

پیمان اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر این که شب گذشته بازیکنان ما جنگنده و بدون استرس و حاشیه بازی کردند، گفت: تیم ملی ما یک شب رویایی را سپری کرد و تیم بزرگی همچون ایتالیا را شکست داد. سعید معروف عالی بود و مثل یک کامپیوتر عمل کرد و تاثیر بسیار خوبی در تیم داشت.

سرمربی تیم امید خاطرنشان کرد: بار روانی زیادی را بر روی بازیکنان ندیدم و این بازی جزو بازی‌هایی بود که در چند سال اخیر مدنظر ما بود و دوست داشتیم از تیم ملی چنین بازی را ببینیم. در حقیقت حد والیبال ما این است و بازیکنان ما توانایی بسیار بالایی دارند.

اکبری افزود: به نظر می آمد که در ابتدای بازی، ایتالیا کمی تیم ما را دست کم گرفته بود که در ادامه دیدیم با بازی خوب ایران، ایتالیا به شدت تحت فشار قرار گرفت، ولی کاری از پیش نبرد.

وی با اشاره به این که بازیکنان ما سرویس‌های بسیار خوبی را زدند، اظهار کرد: با سرویس‌های خوب، دفاع روی تور و حمله مناسب توانستیم تیم قدرتمند ایتالیا را شکست دهیم. دیشب، شب والیبال ایران بود و تیم ملی ما توانست ایتالیا را در کشور خودش به زانو در آورد.

سرمربی تیم امید با بیان این که تیم ایران در حمله بسیار فوق‌العاده‌ عمل کرد، به ایسنا گفت: در مجموع تیم ما با مربیگری ولاسکو عملکرد بسیار موفقی را مقابل ایتالیا داشت.

وی همچنین در مورد تعویض‌ها نیز خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد. شاید در بازی اول مقابل صربستان دو تعویضه‌ها چندان جوابگو نبود. اما در بازی دیشب این عملکرد بسیار مفید واقع شد. در حقیقت هر بازی شرایط خاص خود را دارد.

وی همچنین درباره بازی دوم تیم ملی ایران مقابل ایتالیا نیز، ‌اظهار کرد: مطمئنا بازی دوم بسیار دشوارتر از بازی اول در مقابل ایتالیا خواهد بود. ایتالیا در بازی دوم سعی بر اصلاح نقاط ضعف و اشتباهات خواهد کرد و تیم ما را به شدت تحت فشار قرار خواهد داد.

سرمربی تیم امید با اشاره به رقابت ایتالیا و روسیه برای سر گروهی، خاطر نشان کرد: این رقابت ایتالیایی‌ها را به شدت تحت فشار قرار داد، اما از جهتی هم این فشار روانی می‌تواند به نفع تیم ما هم باشد. اگر تیم ما عملکردی مانند بازی اول داشته باشد، می‌توانیم ایتالیا را در دومین بازی نیز شکست دهیم.

اکبری همچنین تاکید کرد: ما حتی می‌توانیم دو تیم خوب در سطح آسیا و جهان داشته باشیم و به هیچ عنوان نباید خود را دست کم بگیریم.

ترکاشوند: بازی سختی را برابر ایتالیا خواهیم داشت

 بازیکن سابق تیم ملی والیبال گفت: سعید معروف در بازی ایتالیا یک روز استثنایی و خوبی را برای موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان رقم زد.

محمد ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیروزی تیم ایران برابر ایتالیا، اظهار کرد: بازی خوبی که تیم ایران در برابر ایتالیا داشت، هیچ حرفی برای گفتن باقی نگذاشت و تنها می‌توانم بگویم روز استثنایی و فوق‌العاده‌ای برای تیم ایران بود.

وی افزود: در این بازی 12 بازیکن تیم ایران هم قسم شده بودند که با تمام توان و قدرت مقابل ایتالیا بجنگند و بازی بدون نقض و خوبی را ارائه دهند. در حقیقت بازیکنان تیم ایران در این دیدار ثابت کردند که به پختگی و تجربه لازم رسیدند و توانمندی‌های خود را به بهترین نحو ممکن در برابر ایتالیا نشان دادند.

ترکاشوند به عملکرد موفق سعید معروف در این دیدار اشاره کرد و یادآور شد: عملکرد عالی سعید معروف در پاس‌هایی که ارائه می‌داد، دفاع ایتالیا را در مجموع گیج و مبهوت کرده بود، به طوری که بازیکنان ایتالیا به راحتی نمی توانستند در برابر عملکرد معروف عکس العمل درستی از خود نشان دهند و شرایط را برای تیم ایتالیا بسیار سخت کرده بود.

بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران تغییر در ترکیب تیم ایران را برابر ایتالیایی مفید و به جا ارزیابی کرد و گفت: تیم ایتالیا اصلا تصور نمی‌کرد که تیم ایران ما چنین ترکیبی در این دیدار ظاهر شود به ویژه با حضور رحمان داودی در این دیدار که شرایط حضور در دیدارهای سخت و پر استرس را نداشت و با عملکرد موفقی که دریافت و حمله داشت تمام بازیکنان را تحت تاثیر خود قرار داده بود و یکی از بهترین دیدارهای خود را در این بازی به نمایش گذاشت.

وی عملکرد تیم ایران را از نظر روحی – روانی نسبت به تیم ایتالیا بهتر و مطلوبتر عنوان کرد و افزود: بازیکنان تیم ایران همواره ثابت کردند در شرایط سخت و مقابل تیم‌های قدرتمند از نظر بعد روحی عملکرد موفق تری دارند و به جای این که امتیاز از دست بدهند با جبران اشتباهات گذشته خود، بهترین بازی را از خود ارائه می‌دهند، همان طور که پس از شکست در برابر روسیه شاهد چنین روحیه‌ای در دیدار مقابل صربستان و ایتالیا بودیم.

ترکاشوند ادامه داد: ولاسکو چون سالیان زیادی مربی تیم ایتالیا بود، کاملا به سیستم‌ والیبال ایتالیا شناخت داشت و به درستی می‌دانست از چه نوع بازیکنی در برابر تیم ایتالیا استفاده کند تا این تیم را به زانو در آورده، در حقیقت آنالیزور خوبی هم برای تیم ایران و هم برای تیم ایتالیا بود که نتیجه‌ آن را به خوبی دیدیم.

وی در خصوص دیدار بعدی تیم ایران برابر ایتالیا، اظهار کرد: بدون تردید بازی بسیار سختی را برابر ایتالیا خواهیم داشت و این تیم برای جبران شکست دیدار قبل خود، بهترین بازی خود را برابر تیم ایران به نمایش خواهد گذاشت. به هر صورت اگر بتوانیم این تیم را شکست دهیم در برابر کوبا نیز بازی خوبی ارائه خواهیم داد و در گروه خود می‌توانیم برای دومی یا سومی بجنگیم.

بازیکن سابق تیم والیبال تاکید کرد: اگر تیم ایتالیا در دومین بازی خود سرویس‌های خوبی ارائه دهد و در دریافت عملکرد موفقی داشته باشد، بازی سختی خواهیم داشت و شکست آن به راحتی امکانپذیر نیست، بنابراین در این دیدار هر چقدر تیم ایتالیا در دریافت بد عمل کند تیم ایران یک قدم به پیروزی نزدیک می‌شود.

ترکاشوند خاطر نشان کرد: هر چند تیم‌های روسیه و ایتالیا نسبت به تیم‌های ایران ، صربستان و آلمان شرایط بهتری دارند، اما تیم ایران با بردی که مقابل ایتالیا داشت، به خودباوری لازم رسیده و این احتمال وجود دارد که از گروه خود صعود کند. البته ناگفته‌ نماند که ما به هیچ عنوان توقع ارائه چنین بازی‌هایی از تیم ایران نداشتیم و حتی خود خولیو ولاسکو قبل از حضور در لیگ جهانی، عنوان کرده بود که ما برای کسب تجربه در این دوره شرکت می‌کنیم، اما تیم ایران با بازی‌های خوبی که در این مسابقات داشت، به نظر من به سایر تیم‌ها درس بزرگی داد که دور از تصور تیم‌های اروپایی بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هر چند لیگ جهانی تجربه سختی برای تیم ایران است، اما امیدوارم بتواند جزو شش تیم برتر جهان قرار بگیرد.


میکس زون دیدار اول تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا , میکس زون دیدار تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال ایتالیا , میکس زون والیبال , میکس زون , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بعد از شگفتی سازی برابر ایتالیا , مصاحبه سرمربیان و بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از برد ایتالیا , سعید معروف: با این پیروزی دردم را فراموش کردم , فرهاد ظریف: مقابل ایتالیا با تک تک سلول‌های بدنم بازی کردم , عادل غلامی: باورم نمی‌شود ایتالیا را شکست دادیم! , ولاسکو پس از پیروزی برابر ایتالیا: خوشحالم که ایران را شاد کردیم , مصاحبه سوپرایز خولیو ولاسکو در بازی ایتالیا , مصاحبه رحمان داوودی , مصاحبه محمد موسوی عراقی , رحمان داوودی: برای این پیروزی از جان و دل مایه گذاشتیم , آرمات: جهان مبهوت قدرت والیبال ایران شد , کریستین ساوانی : ایران خود را تحمیل کرد ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1648 تاریخ : شنبه 08 تير 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید