close
بهترین متخصص ارتودنسی
میکس زون دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
میکس زون دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا !
میکس زون دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا !

خبرگزاری ورزش والیبال : تيم ملي واليبال ايران در دومين مسابقه در هفته پنجم ليگ جهاني برابر ايتاليا قرار گرفت و بازي را به ميزبان قدرتمند خود واگذار کرد. 

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا،مصاحبه بازیکنان و مربیان تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا را بعد از اتمام بازی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

خولیو ولاسکو: زایتسف بهترین بازیکن دنیاست

سرمربی تیم والیبال ایران پس از شکست مقابل ایتالیا گفت: خوشحالم که بازیکنانم با قلب و مغز خود بازی می‌کنند و به نظرم "زایتسف" بهترین بازیکن دنیاست.

خولیو ولاسکو در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا در ایتالیا اظهار کرد: به نظر من زایتسف بهترین بازیکن دنیاست و بسیار در پیروزی ایتالیا نقش موثری ایفا کرد. البته من به بازیکنانم گفته بودم که چگونه او را دفاع کنند و در حد زیادی موفق بودیم. واقعا از همه بازیکنانم ممنوم که خیلی خوب کار کردند.

وی افزود: ما دو ست را باختیم و در جو سالن ساساری نتیجه را به تساوی کشاندیم. این همان چیزی است که از بازیکنانم می‌خواهم. آن‌ها امروز خیلی خوب کار کردند و با قلب و مغز خود جنگیدند. من به تک تک آن‌ها افتخار می‌کنم که اینچنین مقابل ایتالیا بازی کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره بازی بعدی ملی‌پوشان مقابل کوبا در این کشور نیز گفت: کوبا تیمی قدرتی است و کاملا متفاوت با ایتالیا بازی می‌کند. ما هم برای رویارویی با این تیم باید متفاوت کار کنیم. آن‌ها دیروز روسیه را شکست دادند و خیلی روحیه گرفته‌اند. مطمئنا کار سختی در کوبا پیش رو خواهیم داشت.

بروتو: مبارزه کردیم تا پیروز شویم

سرمربی تیم والیبال ایتالیا پس از پیروزی مقابل ایران گفت: جنگیدن تا آخرین لحظه را از تماشاگران ایرانی آموختیم.

مائورو بروتو در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا در ایتالیا اظهار کرد: بازی با ایران مثل جنگ بود. هر دو تیم تا امتیازهای پایانی مبارزه کردند. ما قدری از نظر فیزیکی مثل بازی اول دچار مشکل شدیم. اما به خاطر تماشاگران خوب خود مبارزه کردیم تا پیروز شویم.

وی افزود: ما جنگیدن تا آخرین لحظه را از هواداران ایران در بازی قبلی در سالن مودنا یاد گرفتیم اما اینجا ساساری است. شهر والیبال دوست ایتالیا و هواداران ما مثل بازی قبل که ایرانی‌ها پرشور بودند، خیلی خوب تیم را تشویق کردند و موفق شدیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی در پایان گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام و فکر می‌کنم می‌توانند بهتر از این هم کار کنند. پیروزی بر ایران آسان نبود اما خوشحالم که در این دیدار خانگی برنده شدیم.

مصطفی کارخانه: نام این والیبالیست‌ها ایران در تاریخ ثبت می‌شود

کارشناس والیبال می‌گوید عملکرد درخشان والیبالیست‌های ایران برابر ایتالیا در تاریخ ثبت خواهد شد.

مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عملکرد ملی‌پوشان ایران برابر ایتالیا را عالی توصیف کرد و گفت: بازی بسیار خوبی بود. ملی‌پوشان ما عالی بازی کردند و در نهایت به خودشان باختند. ایتالیا نتوانست ما را شکست دهد. ما حتی در ست پنجم از حریف پیش بودیم اما در نهایت با عدم توجه بچه‌ها مغلوب شدیم در صحنه آخر نیز سوت مشکوک داوری بر نتیجه تاثیرگذار بود.

او ادامه داد: با این حال این بازی در تاریخ والیبال ایران ثبت می‌شود. تاریخ نام این بازیکنان را در خود جای خواهد داد و نشان می‌دهد که برابر حریفی قدرتمند چه عملکرد زیبایی داشتیم. ما در همه چیز خوب بودیم و آن‌ها را تحت فشار قرار دادیم. به نظر من اینقدر که ایتالیا تحت فشار بود ایران تحت فشار قرار نگرفت.

سرمربی تیم والیبال متین ورامین ادامه داد:‌در امتیازآوری، دفاع و سرویس خوب بودیم. تعویض‌های تیم نیز جواب داد. هر کس که جایگزین هم تیمی‌اش می‌شد فوق‌العاده بود و به تیمش کمک می‌کرد. حمزه زرینی، عادل غلامی و شهرام محمودی زمانی که به میدان آمدند خیلی خوب ظاهر شدند و تمام این‌ها دست به دست هم دادند تا ایران درحالی که شکست خورد سربلند باشد.

کارخانه در پاسخ به این سوال که چرا در دو ست اول مغلوب ایتالیا بودیم گفت: دلایلی زیادی داشت. جابه‌جایی سالن، نبود تماشاگران ایرانی و شناخته شدن بازیکنان جدید ایران باعث شد تا حریف در دو ست اول برتر از ما باشد. نکته دیگر زایتسف نیز از اول در ترکیب ایتالیا قرار داشت. او بازیکن خوبی بود و نقش کلیدی در پیروزی تیمش بازی کرد.

او در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه چه اتفاقی در ست سوم افتاد و ایران به بازی بازگشت افزود: تیمی که در دو ست باخته باشد، چیزی برای از دست دادن ندارد. ایران نیز منطقی کار کرد و به آب و آتش زد و توانست بازی را برای خود کند. ما در این مسابقه در دریافت‌های اولیه‌مان خوب نبودیم اما بهتر شدیم. تعویض‌ها جواب داد و تیم انرژی گرفت. با برنامه‌ریزی خوب در دفاع نیز توانستیم ایتالیا را کنترل کنیم. با این حال به نظر من می‌توان گفت ایران برنده واقعی نبرد برابر ایتالیا بود.

سعید معروف: امشب بدشانس بودیم

کاپیتان تیم ملی والیبال معتقد است بدشانسی پیروزی را از ایران به ایتالیا داد.

سعید معروف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: با بدشانسی ست آخر را از دست دادیم. والیبال همین است. یا برنده می‌شویم یا شکست می‌خوریم اما با این که مغلوب شدیم ولی از نتیجه و عملکرد تیم راضی هستیم. به شخصه معتقدم خیلی خوب کار کردیم و می‌توانستیم حریف را مغلوب کنیم اما بدشانسی و چند اشتباه کار دست‌مان داد.

او ادامه داد: ایتالیا فکر نمی‌کرد در این دیدار نیز اینقدر تحت فشار قرار بگیرد. حتی در ست پنجم 12 بر 9 عقب افتادند اما خوش‌شانسی باعث شد آن‌ها به عنوان تیم پیروز نام بگیرند. درباره داوری نیز همه دیدند که او چگونه سوت زد. حتی در امتیاز آخر نیز به نظر من سوتش درست نبود. در مجموع نمی‌توان گفت داوری ننتیجه بازی را رقم زد.

کاپیتان تیم ملی والیبال درباره ایران ادامه داد: ما تیمی هستیم که تا آخرین امتیاز می‌جنگیم. به هیچ وجه کار را ول نمی‌کنیم. برد اول برابر ایتالیا به اعتماد به نفس ما کمک کرد و در این مسابقه نیز تا آخرین امتیاز جنگیدیم. واقعا بدشانس بودیم حیف شد ما می‌توانستیم برنده باشیم.

غلامی: جنگیدیم تا شرمنده نشویم

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال با اظهار تاسف از باخت مقابل ایتالیا گفت: جنگیدیم که شرمنده مردم نشویم اما قدری بدشانس بودیم.

عادل غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا، اظهار کرد: بازی خوبی بود. فقط قدری بدشانس بودیم. توانستیم جنگنده بازی کنیم تا شرمنده مردم نشویم. ان‌شاءالله در هر بازی بهتر می‌شویم. والیبال همین است. یک سو برد و یک سو باخت دارد.

وی افزود: ما دو گیم را به حریف واگذار کردیم اما بعد، ریکاوری کردیم و به بازی برگشتیم و ایتالیا را در خاک خودش تحت فشار قرار دادیم. می‌توانستیم پیروز شویم اما قدری بدشانس بودیم.

و ی در پاسخ به پرسشسی درباره سرویس‌های خوبی که در این دیدار زد گفت: موفقیت در ورزش تا حد زیادی به اعتماد به نفس بستگی دارد. وقتی یک بازیکن مدت زیادی ورزش می‌کند و در میدان‌های مختلف مسابقه می‌دهد، ناخودآگاه اعتماد به نفسش بالا می‌رود در والیبال هم همین است اگر اعتماد به نفس داشته باشی می‌توانی خوب سرویس بزنید.

محمد موسوی: ایتالیا شب سختی را پشت سر گذاشت

ملی‌پوش والیبال ایران معتقد است ایتالیا در بازی دوم شب سختی را پشت سر گذاشت.

محمد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. به نظر من ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم اما حیف شد. تا ست پنجم نیز پیش رفتیم و حتی جلو بودیم اما بی‌تجربگی کردیم و مغلوب شدیم. با این حال فکر می‌کنم عملکرد ما راضی کننده است. سخت‌ترین بازی گروهی ما بود که بیشترین امتیاز را از آن گرفتیم. حالا امیدوارم بچه‌ها با آمادگی کامل راهی کوبا شوند و در آنجا بهترین نتیجه را بگیرند و سپس در خانه برابر آلمان به میدان برویم.

او ادامه داد: فکر کنم عملکردی که برابر ایتالیا داشتیم تماشاگران را راضی کرد با اینکه حضور تماشاگران در بازی اول بیشتر بود فکر می‌کنم در این دیدار خوب کار کردیم و با اینکه دو ست عقب افتادیم به بازی برگشتیم. در ست پنجم نیز بچه‌ها واقعا تلاش کردند و برای برد می‌جنگیدند اما این اتفاق نیفتاد. امیدوارم مردم از ما راضی باشند. به هر حال بازی پرفشاری بود و کم‌تجربه بودن ما باعث شد ایتالیا برنده آن باشد. معتقدم حریف شب سختی را پشت سر گذاشت.

 تیم ملی والیبال ایران با پرواز اختصاصی به کشور باز می‌گردد/داورزنی: در ادامه لیگ جهانی والیبال تا آخرین نفس می‌جنگیم

محمدرضا داورزنی گفت: خوشبختانه با حمایت‌های هیات دولت تیم ملی پس از دیدار با کوبا با یک پرواز اختصاصی به ایران بازمی‌گردد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس فدراسیون والیبال پس از بازی دوم ایران مقابل ایتالیا در این رابطه اظهار کرد: امروز از طریق وزارت ورزش و هیات دولت پیگیر موضوع بازگشت مستقیم تیم ملی از کوبا به ایران بودیم. خوشبختانه دوستان در نهاد ریاست جمهوری و مجموعه هیات دولت کار را دنبال کردند و مقرر شد تا تیم ملی با یک پرواز اختصاصی به تهران بازگردد.

وی افزود: به دلیل حساسیت‌های مسابقه‌های لیگ جهانی، تیم ما برای این که به بازی با آلمان برسد، نیاز به استراحت بیشتر در تهران دارد. این در خواست ما به این دلیل بود که بتوانیم تیم ملی را زودتر به کشور بازگردانیم تا این امر محقق شود.

داورزنی با اشاره به دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا تصریح کرد: جا دارد عملکرد موفق تیم ملی کشورمان را به همه اعضای خانواده والیبال و مردم بزرگ ایران تبریک بگویم. در بازی دوم هرچند ما شکست خوردیم ولی به اعتقاد من بازیکنان ما کار ارزشمندی را انجام دادند و امیدوارم در ادامه این مسیر بتوانیم باز هم تا آخر جنگنده ظاهر شویم.

رییس فدراسیون والیبال در پایان خاطرنشان کرد: از مجموعه وزارت ورزش به خاطر حمایت‌هایی که تاکنون از ما انجام داده، سپاسگزاریم. در اینجا جا دارد از تمامی مربیانی که این بازیکنان ارزشمند را به جامعه والیبال معرفی کرده‌اند تشکر و قدردانی کنم. مطمئنا این موفقیت‌ها ماحصل یک کار گروهی است که امیدوارم با غیرت مثال زدنی بازیکنان باز هم ادامه داشته باشد.

خوش‌خبر: ما برای آینده کار می‌کنیم

سرپرست تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: مقابل یکی از بهترین تیم‌های والیبال دنیا از مجموع دو بازی 4 امتیاز گرفتیم و اگر قدری باتجربه‌تر بودیم می‌توانستیم دومین مسابقه را هم با برد پشت سر بگذاریم و نباید فراموش کنیم که ما برای آینده کار می‌کنیم.

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایتالیا اظهار کرد: بالاخره مقابل ایتالیا بازی کردیم که یکی از بهترین تیم‌های دنیاست و در مجموع دو مسابقه 4 امتیاز گرفتیم. این نتیجه فوق‌العاده است اما باید تجربه بیشتری کسب کنیم. شاید اگر قدری باتجربه بودیم بازی دوم را هم با پیروزی پشت سر می‌گذاشتیم.

وی افزود: عملا ما برای آینده کار می‌کنیم و بازی به بازی سعی می‌کنیم که بهتر شویم. همانطور که ولاسکو گفته ما در هر مسابقه فقط به همان مسابقه فکر می‌کنیم و سعی می‌کنیم تا توانایی‌های خود را بهبود ببخشیم.

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره بازی با کوبا گفت: طبق برنامه‌ریزی باید به بازیکنان فرصت ریکاوری بدهیم تا برای بازی با کوبا آماده شوند. ما از حالا به بازی با کوبا فکر می‌کنیم و باید برای آن آماده شویم.

نفرزاده: والیبال ایران چهره یک تیم بازنده را نداشت

کارشناس والیبال می‌گوید ملی‌پوشان ایران با اینکه برابر ایتالیا شکست خوردند اما چهره یک بازنده را نداشتند.

فرهاد نفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره عملکرد ملی‌پوشان بیان کرد: بازی خیلی خوبی بود. ما از ابتدا تا انتهای بازی عملکرد قابل قبولی داشتیم. ملی‌پوشان تلاش کردند و واقعا جنگیدند. در توپ‌گیری، سرویس، دفاع روی تور و همه چیز عالی بودیم. به نظر من برتری ما نسبت به حریف محسوس بود اما ایتالیا تنها با برتری در حمله توانست ما را شکست دهد. با اینکه شکست خوردیم اما واقعا خوب بودیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: به نظر من ایتالیا وقتی که در دیدار نخست مغلوب شد در دومین بازی برای انتقام برنامه داشت و با انگیزه زیادی کارش را آغاز کرد. آن‌ها بازیکنان ما را آنالیز کرده بودند و با شناخت بازی را آغاز کردند. دو ست نخست با برتری آن‌ها همراه بود اما از ست سوم ایران به خودش آمد. با ورود حمزه زرینی و شهرام محمودی و عادل غلامی 50 درصد ترکیب تغییر کرد و همین موضوع باعث شد که ایران تیم برتر شود. ملی‌پوشان جایگزین نیز خوب کار کردند و نتیجه هم گرفتند.

کارشناس والیبال تصریح کرد: واقعا ملی‌پوشان خوب کار کردند. ایتالیا تحت تاثیر عملکرد ما بود. می‌توانستیم برنده باشیم اما در دقایق آخر حریف از اشتباه‌های ما استفاده کرد و برنده شد.

نفرزاده در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد داوری در امتیازهای پایانی درست بود یا نه به ایسنا گفت: داور قضاوت درستی داشت. دو خطای حمزه زرینی کاملا دیده شد. اما این چیزها از شایستگی ملی‌پوشان ما کم نمی‌کند. ایران با اینکه برابر ایتالیا مغلوب شد اما چهره یک تیم بازنده را نداشت که این برای والیبال ما فوق‌العاده است.

امیر غفور: به اشتباه داوری باختیم

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل ایتالیا گفت: بازی خوبی بود اما نتیجه آنطور که دوست داشتیم نشد و شاید به اشتباه داوری باختیم.

امیر غفور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ایتالیا اظهار کرد: بازی خوبی با ایتالیا داشتیم اما نتیجه آن طور که می‌خواستیم پیش نرفت. شاید هم در ست آخر به اشتباه داور مسابقه را باختیم. واقعا بازیکنان تلاش کردند تا در جو سنگین ایتالیا دو ست از دست رفته را جبران کردیم و کار را به گیم پنجم کشاندیم.

وی افزود: ما در لیگ جهانی بازی به بازی فکر می‌کنیم. مهم نیست در بازی با ایتالیا چه اتفاق‌هایی رقم خورد. حالا دیگر به بازی بعدی با کوبا فکر می‌کنیم. اگر چه کوبا چند بازی اول خود را باخته است اما اصلا تیم ضعیفی نیست. آن‌ها در آخرین مسابقه خود تیم صدر نشین روسیه را شکست داده‌اند. ما با تمام وجود برای برد به مصاف این تیم می‌رویم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال تاکید کرد: اگرچه ولاسکو بیشتر روی یادگیری تاکید می‌کند اما ما بعد از تلاش برای یادگیری به دنبال مبارزه و پیروزی هستیم.

ظریف: همه باید به والیبال ایران احترام بگذارند

لیبروی والیبال ایران پس از شکست مقابل ایتالیا گفت: بازی خوبی انجام دادیم و به نظرم همه باید به والیبال ایران احترام بگذارند.

فرهاد ظریف در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در ایتالیا، اظهار کرد: بازی خوبی با ایتالیا انجام دادیم. اتفاقی نیافتاده است. به ایتالیا در گیم پنجم باختیم. همه بازیکنان تلاش کردند و برای پیروزی جنگیدند.

وی افزود: به نظرم همه باید به والیبال ایران احترام بگذارند. ما مقابل هر تیمی بازی کنیم با تمام توان می‌جنگیم و کم نمی‌گذاریم. هر نتیجه‌ای رقم بخورد مطمئن باشید ما با تمام وجود مبارزه کرده‌ایم.


میکس زون دیدار دوم تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا , میکس زون دیدار تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال ایتالیا , میکس زون والیبال , میکس زون , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بعد از دومین بازی برابر ایتالیا , مصاحبه سرمربیان و بازیکنان تیم ملی والیبال , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از باخت نزدیک به ایتالیا , مصاحبه سرمربی تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا بعد از دومین دیدار , داورزنی: در ادامه لیگ جهانی والیبال تا آخرین نفس می‌جنگیم , محمد موسوی: ایتالیا شب سختی را پشت سر گذاشت , غلامی: جنگیدیم تا شرمنده نشویم , سعید معروف: امشب بدشانس بودیم ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1387 تاریخ : یکشنبه 09 تير 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید