close
تبلیغات در اینترنت
میکسد زون دیدار اول تیم ملی ایران و آلمان: خولیو ولاسکو ،معروف،موسوی و ... بعد از برد چه گفتند؟
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
میکسد زون دیدار اول تیم ملی ایران و آلمان: خولیو ولاسکو ،معروف،موسوی و ... بعد از برد چه گفتند؟
میکسد زون دیدار اول تیم ملی ایران و آلمان: خولیو ولاسکو ،معروف،موسوی و ... بعد از برد چه گفتند؟

خبرگزاری ورزش والیبال : تيم ملي واليبال ايران در اولین دیدار برابر آلمان توانست در یک بازی زیبا و یک طرفه بر ژرمن ها چیره شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا،مصاحبه بازیکنان و مربیان تیم ملی والیبال ایران و آلمان را بعد از اتمام اولین بازی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

ولاسکو: حالا به جرأت می‌گویم که یاد گرفتیم

ولاسکو پس از برد ایران مقابل آلمان گفت: حالا می‌توانم بگویم آنچه که می‌خواستم بازیکنانم یاد بگیرند، آموخته‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خولیو ولاسکو در نشست خبری پس از پیروزی مقابل ایران اظهار کرد: خیلی خوشحالم که اولین برد سه بر صفر را در لیگ جهانی به دست آوردیم. ما در لیگ جهانی و در ماه رمضان موفق به کسب این پیروزی شدیم و مردم ایران را خوشحال کردیم. من به بازیکنانم قبل از مسابقه گفتم که تمام مردم ایران به خاطر این دوست دارند که با قلب خود بازی کنید. گفتم که برای من مهم این است که چگونه با قلب و فکر خود در زمین کار می‌کنید. آن‌ها خیلی خوب تکنیک‌های ما را پیاده کردند. به نظرم در این بازی دریافت و سرویس خیلی خوبی داشتیم. آمار هم نشان می‌دهد دریافت‌های ما در این مسابقه خیلی خوب بود.

همچنین باید از کاپیتان سعید معروف قدردانی کنم که در این مسابقه خیلی خوب نقش‌آفرینی کرد و با بازی‌سازی خوبش موجب شد تاکتیک‌ها را در زمین پیاده کنیم. حریف هم بعد از گیم دوم تمرکز خود را از دست داد و این پیروزی برای ایران رقم خورد.

سرمربی تیم ملی والیبال با اشاره به تغییر عملکرد بازیکنان ایرانی افزود: خوشحالم که ما عادت آسیایی‌ها را که بعد از هر امتیاز دقایقی خوشحالی می‌کردند ترک کردیم. بازیکنانم بعد از گرفتن هر امتیاز به فکر گرفتن امتیاز بعدی هستند و تفکر آن‌ها تغییر کرده است. این خیلی خوب است. من همیشه می‌گفتم که در لیگ جهانی چیزهای زیادی برای آموختن وجود دارد حالا خوشحالم که آن‌ها را یاد گرفته‌ایم.

ولاسکو همچنین در ادامه گفت: من در تیم‌های مختلفی سرمربی بوده‌ام و همیشه درباره مسائلی حرف زده‌ام که قابل تغییر و اصلاح‌پذیر بوده‌اند. مسئله تطبیق با اختلاف زمانی بین مسافت‌های طولانی اصلاح نمی‌شود و موضوعی است که کاری نمی‌توان کرد. به خاطر همین هیچ وقت درباره آن صحبت نمی‌کنم بازیکنان ما هم خیلی حرفه‌ای بودند با اینکه خسته بودند هیچ کس گلایه نکرد و شکایتی نداشت. این لیگ جهانی والیبال است و سفر بین کشورهای مختلف طبیعی است. آلمان‌ها هم خسته است. صربستان هم وقتی به ایران آمد 4 هفته خارج از خانه بازی می‌کرد. من خوشحالم که بازیکنانم شرایط بازی در لیگ حرفه‌ای را آموخته‌اند.

معروف: والیبال ایران دیگر به فرد متکی نیست

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از برد مقابل آلمان گفت: نشان دادیم که والیبال ایران دیگر به فرد متکی نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ سعید معروف پس از برد ایران مقابل آلمان اظهار کرد: فکر می‌کنم بهتر از این نمی‌شود. باز هم شاهد یک اتفاق خوب در والیببال بودیم. اگر آمار بازی‌های قبلی را مشاهده کنید می‌بینید که آلمان تیم ضعیفی نبود. آن‌ها امتیازهای خیلی خوبی را در هفته‌های گذشته به دست آورده بودند و بردهای زیادی داشتند. اما با آنالیز خوبی که از بازی‌های آلمان به دست آورده بودیم می‌دانستیم که چطور بازیکنان شماره 6 و 10 آن‌ها را خنثی کنیم. همچنین خوشحالم که نقطه قوت آلمان‌ها که دریافت‌شان بود با سرویس‌های خوب از کار انداختیم.

وی ادامه داد: همه دیدند که تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی با ترکیب‌های متفاوت بازی کرد و ما به خود باوری رسیدیم و نشان دادیم که والیبال ایران به فرد متکی نیست. هر بازیکنی در هر پستی می‌تواند خیلی خوب کار کند.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایارن ادامه داد: شاید قبل از این مسابقه‌ها خود ما هم فکر نمی‌کردیم به این بردها دست پیدا کنیم و تنها می‌گفتیم که یک سورپرایز خواهیم داشت اما حالا همه تیم‌ها به جز روسیه را در لیگ جهانی شکست دادیم. حتی این امکان وجود داشت که اگر بازی با روسیه پس از آلمان برگزار می‌شد از آن‌ها هم امتیاز می‌گرفتیم چرا که با شرایط لیگ بیشتر آشنا شده بودیم.

معروف در پایان گفت: ما بعد از سفر طولانی از کوبا به تهران آمده بودیم. بدن همه بازیکنان خسته بود هیچ کس فکر نمی‌کرد که این قدر خوب کار کنیم اما وقتی به سالن آمدیم و شور هواداران را دیدیم همه چیز را فراموش کردیم و هم‌قسم شدیم که بهترین نمایش خود را ارائه دهیم. خوشحالم که این پیروزی در ماه مبارک رمضان رخ داد و دل همه مردم ایران را شاد کردیم.

موسوی: نشان دادیم که از خیلی‌ها برتریم

موسوی پس از پیروزی مقابل آلمان اظهار کرد: ما نشان دادیم که می‌توانیم برتر از خیلی از تیم‌ها‌ی جهان کار کنیم و مطمئن باشید که با سرمایه‌گذاری روی استعدادهای والیبال در آینده شاهد موفقیت‌های بیشتری از ایران خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد موسوی پس از پیروزی مقابل تیم ملی‌آلمان اظهار کرد:‌خیلی خوشحالم که 3 بر صفر آلمان را شکست دادیم و حتی یک ست هم به حریف ندادیم. امروز نشان دادیم که می‌توانیم خیلی بهتر از سایر تیم‌ها کار کنیم. ایران پتانسیل بسیار بالایی دارد. مطمئن باشید استعدادهای زیادی در گوشه و کنار کشور هستند که اگر مسئولان توجه بیشتری روی سرمایه‌گذاری در این رشته ورزشی کنند ما می‌توانیم در آینده خیلی خیلی بهتر از این‌ها نتیجه بگیریم.

وی افزود: از همه مردمی که امروز در خانه‌های خود ما را دعا کردند و همه عزیزانی که به سالن آمدند و انصافا چیزی کم نگذاشتند تشکر می‌کنم. همه‌ی خوشحالی ما این است که دل آن‌ها را شاد کردیم.

مهدوی: فردا هم دل مردم را شاد می‌کنیم

پاسور تیم ملی والیبال پس از پیروزی مقابل آلمان گفت: خوشحالم که دل مردم را شاد کردیم و امیدوارم که فردا با یک پیروزی دیگر باز هم مردم را شاد کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی مهدوی پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال مقابل آلمان اظهار کرد: یکی از بهترین بازی‌های خود را مقابل آلمان به نمایش گذاشتیم. خیلی خوشحالم که دل مردم را شاد کردیم. بازی بابرنامه و باهدفی را نمایش دادیم. ان‌شاءالله فردا هم به همین شکل کار کنیم و یک پیروزی دیگر را به دست آوریم.

وی افزود: شاید اگر با روسیه بعد از آلمان بازی می‌کردیم، شانس پیروزی بر آن تیم را هم داشتیم. البته این یک فرض است اما فراموش نکنیم که طبق نظر ولاسکو تیم ملی ایران در این دوره از مسابقه‌ها صرفا برای یادگیری شرکت کرده بود. خدا را شکر که توانستیم علاوه بر یادگیری نتایج خوبی را هم بگیریم. امیدوارم از این تجربیاتی که به دست آوردیم، در جام ملت‌های آسیا استفاده کنیم.

حمزه زرینی: آلمان به بازی خوب ما و جو سالن باخت

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال گفت: آلمان به بازی خوب ما و جو سالن باخت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمزه زرینی پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل آلمان اظهار کرد: این بازی را سه بر صفر بردیم. تیم آلمان انگیزه زیادی داشت تا از ایران امتیاز بگیرد و شانس صعود داشته باشد اما ملی‌پوشان حتی اجازه ندادند که آنها یک ست بگیرند. آنها وقتی بازیکنان و جو سالن و تماشاگران ما را دیدند، کاملا تحت تاثیر قرار گرفتند.

وی افزود: واقعا تیم ملی والیبال ایران کم‌نقص و بهتر از آلمان کار کرد و خیلی خوشحالم که یک برد دیگر را نیز در لیگ جهانی والیبال کسب کردیم.

غلامی: شرمنده محبت کسانی هستم که پشت در ماندند!

عادل غلامی بعد از برد مقابل آلمان اظهار کرد: پیروزی شیرین مقابل آلمان را به هواداران تبریک می‌گویم؛ قطعا آن‌ها برنده اصلی این مسابقه هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عادل غلامی پس از پیروزی مقابل آلمان گفت: من این برد را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم. واقعا برنده این بازی هوادارانی هستند که این چنین ما راتشویق می‌کنند و سه چهار ساعت قبل از بازی به سالن می‌آیند تا از تیم ملی حمایت کنند. واقعا نمی‌دانم چقدر هوادار پشت درها ماندند اما شرمنده محبت همه آن‌ها هستم. خوشحالم که آلمان را سه بر صفر شکست دادیم و دل مردم را شاد کردیم. مطمئن باشید تا زمانی که مردم اینچنین به ما انگیزه می‌دهند ما هم از جان و دل مایه می‌گذاریم.

مباشری: با انگیزه و هماهنگی آلمان را شکست دادیم

علی مباشری گفت: با انگیزه و هماهنگی بالای خود یک برد شیرین دیگر را در لیگ جهانی والیبال به دست آوردیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بازیکن تیم ملی والیبال پس از برد 3 بر صفر ایران مقابل آلمان اظهار کرد: آلمان تیم قدرتمندی است اما امروز همه با انگیزه مقابل آنها کار کردیم. آنالیز خیلی خوبی از بازی حریف داشتیم و موفق شدیم با ارائه هماهنگی خوب و بی‌نقص حریف را تحت تاثیر قرار دهیم و یک برد شیرین 3 بر صفر دست پیدا کنیم. باید از همه مردم و همه عوامل و دست‌اندرکارانی که خارج از زمین والیبال برای موفقیت تیم تلاش کردند، تشکر و قدردانی کنم. حمایت آنها موجب شد که این بازی را هم با برد پشت سر بگذاریم.

  فرهاد ظریف: حس ورزشگاه خستگی را از ما گرفت

فرهاد ظریف پس از برد والیبال ایران مقابل آلمان گفت: با اینکه خیلی خسته بودیم اما حس و حال ورزشگاه موجب شد که با تمام وجود بازی کنیم و خستگی‌های خود را فراموش کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرهاد ظریف پس از برد ایران اظهار کرد: چه بگویم. واقعا باید به همه بازیکنان خسته‌نباشید گفت. با اینکه خیلی خسته بودیم در مسابقه پیروز شدیم. وقتی به سالن آمدیم و تماشاگران و شور و حال آن‌ها را دیدیم همه چیز را فراموش کردیم. بچه‌ها تلاش کردند تا جواب حمایت این هواداران پرشور را بدهند و خدا را شکر که 3 بر صفر بردیم و مقتدرانه دل مردم را شاد کردیم. فقط می‌توانم خدا را شکر کنم.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان: فقط سکوت می‌کنم!

سرمربی تیم ملی آلمان پس از تحمل شکست سنگین مقابل ایران گفت: جای هیچ بهانه‌ای نیست و با این بازی بد باید فقط سکوت کنم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، "ریتال هینن" در نشست خبری پس از بازی درباره عملکرد تیمش اظهار کرد: ما امروز بسیار بسیار بد بازی کردیم. ایران بسیار خوب عمل کرد. در واقع ایران در این بازی با خودش بازی کرد چرا که آلمانی در زمین وجود نداشت. من به تیم ایران تبریک می‌گویم. به نظر شخصی من ایران در این بازی بهترین بازی‌اش در لیگ جهانی را انجام داد. من هم مثل کاپیتان تیمم معتقدم که ما اصلا در بازی حضور نداشتیم.

وی در ادامه مترجمش را شاهد گرفت و گفت: می‌توانید از مترجمم بپرسید. من قبل از بازی به او گفتم یا 3 بر صفر می‌بریم یا 3 بر صفر می‌بازیم و دیدید که حالت دوم رخ داد. تیم ما بسیار جوان است و وقتی یک گیم را از دست می‌دهد سخت به بازی برمی‌گردد.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان در پاسخ به این سوال که چرا از ست دوم به بعد بازی را عصبی دنبال می‌کرد و سر بازیکنانش فریاد می‌کشید گفت: شما اگر جای من باشید چه کار می‌کنید. 2 بر صفر عقب بودیم و من باید هر کاری می‌توانستم انجام دهم که بازی را عوض کنم. طبیعی است که هر مربی در چنین شرایطی این کار را انجام دهد.

همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درباره اعتراض زیادش به داور گفت: وقتی که تیم به این شکل می‌بازد دیگر جای اعتراض و بهانه نیست و فقط باید سکوت کرد. من هیچ وقت بعد از بازی درباره عملکرد تیم داوری صحبت نمی‌کنم.

کاپیتان تیم ملی والیبال آلمان: همه علیه ما بودند اما از بازی مقابل ایران لذت بردم

کاپیتان تیم ملی والیبال آلمان، ایران را شایسته پیروزی برابر هم‌تیمی‌هایش دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یوخن شوپس که در نشست خبری پایان دیدار رفت تیم‌های والیبال ایران و آلمان در دور گروهی لیگ جهانی والیبال حاضر شده بود، درباره عملکرد فنی تیم ملی آلمان اظهار کرد: از ابتدا بازی را بد شروع کردیم. ایران در سرویس بسیار خوب عمل کرد و دفاع عقب زمین ما را به هم ریخت. با این وضعیت سخت بود که بتوانیم بازی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکرش را می‌کرد که با چنین نتیجه‌ای نخستین بازی را به ایران واگذار کنند، گفت: بله، چیز غیرقابل پیش‌بینی نبود. ما بازی ایران با صربستان را دیده بودیم و انتظارش را داشتیم که کار سختی پیش رو داشته باشیم.

کاپیتان ژرمن‌ها درباره جو ورزشگاه و تاثیر آن بر روی بازیکنان تیم ملی آلمان گفت: سروصدا بسیار زیاد بود. خودتان در ورزشگاه بودید و دیدید کار چگونه برای ما سخت شد. جدا از ماجرای رقابت و مسابقه، بازی کردن در چنین جو پرشوری هیجان خاصی دارد و لذت‌بخش است. با اینکه امروز در سالن همان گونه که انتظار می‌رفت، همه علیه ما بودند اما شخصا از بازی مقابل ایران لذت بردم.

فرهاد قائمی: تا سه هفته دیگر برمی‌گردم

فرهاد قائمی ابراز امیدواری کرد مصدومیتش تا دو سه هفته آینده برطرف شود.

بازیکن مصدوم تیم ملی والیبال که در 6 بازی اخیر ایران حضور نداشت، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا درباره شرایطش اظهار کرد: کارهای فیزیوتراپی را همچنان ادامه می‌دهم و وضعیتم بهتر شده است اما شرایط بازی کردن را هنوز ندارم و باید به درمان ادامه دهم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی می‌تواند تمریناتش را شروع کند گفت: فکر می‌کنم با وضعیتی که دارم بتوانم دو یا سه هفته دیگر تمرین‌ها را شروع کنم.

قائمی درباره میزان دردش نیز گفت: در شرایط عادی درد ندارم اما با اندکی تحرک کمرم درد می‌گیرد و نمی‌توانم فعالیت زیادی داشته باشم.

وی درباره عملکرد ملی‌پوشان نیز عنوان کرد: بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم و امیدوارم با تکرار همین عملکرد فردا نیز آلمان را شکست دهیم.

به گزارش ایسنا قائمی در ست نخست دیدار اول ایران مقابل صربستان مصدوم شد.


میکسد زون دیدار اول تیم ملی ایران و آلمان , مصاحبه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بعد از برد آلمان , مصاحبه بازیکنان و سرمربیان تیم والیبال ایران بعد از برتری برابر آلمان , مصاحبه محمد موسوی , مصاحبه سعید معروف , مصاحبه عادل غلامی , مصاحبه خولیو ولاسکو , مصاحبه سرمربی تیم ملی والیبال آلمان بعد از باخت به ایران , مصاحبه بازیکنان تیم آلمان بعد از باخت به ایران ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1294 تاریخ : جمعه 21 تير 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
به دنبال زوج جدید برای معروف mehdii7007
اعلام برنامه روز سوم/جدال ایران با استرالیا در آخرین دیدار 13791379
یادگیری زبان فرانسه mrsz1mrsz
تدریس خصوصی زبان فرانسه mrsz1mrsz
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید