close
تبلیغات در اینترنت
هیئت دولت هم والیبالی شد !
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

خبرگزاری ورزش والیبال

خبرگزاری ورزش والیبال : دکتر محمود احمدي‌نژاد در ابتداي جلسه دیروز هيات دولت از بازيکنان ، مربيان و اعضاي تيم ملي واليبال کشور به خاطر حضور درخشان در رقابتهاي ليگ جهاني واليبال تقدير کرد. به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رييس‌جمهور در…

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
فیلم آموزش سئو 0 5 fns4565
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 4790 18609 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید 0 50 fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد 0 46 sasha68
لیگ ملت های والیبال 0 39 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 2 73 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 1 52 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی 0 59 mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند 0 69 mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد 0 59 mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 0 95 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 0 100 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 1 278 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 1 303 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 1 310 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه 0 261 fns4565
سوغات چی ببریم؟ 0 254 fns4565
رسم شیرین سوغاتی 0 265 fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران 0 269 fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران 0 245 fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران 0 258 fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار 0 228 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران 32 1756 fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران 0 205 fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد 0 273 fns4565
کتاب آموزش سئو 0 278 fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ 0 284 fns4565
سئو چیست؟ 0 274 fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد 1 383 setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس 1 413 setareha

خبرگزاری ورزش والیبال : دکتر محمود احمدي‌نژاد در ابتداي جلسه دیروز هيات دولت از بازيکنان ، مربيان و اعضاي تيم ملي واليبال کشور به خاطر حضور درخشان در رقابتهاي ليگ جهاني واليبال تقدير کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رييس‌جمهور در اين مراسم که با حضور اعضاي دولت و بازيکنان، مربيان ، اعضاي تيم و مسوولان فدراسيون واليبال برگزار شد، ضمن تبريک به تيم ملي واليبال براي انجام کاري بزرگ و ارزشمند اظهار داشت: البته درخشش جوانان کشور در اين رقابتها توقع را از آنان بسيار بالا برد در حالي که تيم ايران در اين دوره از مسابقات در برابر تيم هاي زبده‌اي از جهان قرار داشت.

خبرگزاری ورزش والیبال : دکتر محمود احمدي‌نژاد در ابتداي جلسه دیروز هيات دولت از بازيکنان ، مربيان و اعضاي تيم ملي واليبال کشور به خاطر حضور درخشان در رقابتهاي ليگ جهاني واليبال تقدير کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رييس‌جمهور در اين مراسم که با حضور اعضاي دولت و بازيکنان، مربيان ، اعضاي تيم و مسوولان فدراسيون واليبال برگزار شد، ضمن تبريک به تيم ملي واليبال براي انجام کاري بزرگ و ارزشمند اظهار داشت: البته درخشش جوانان کشور در اين رقابتها توقع را از آنان بسيار بالا برد در حالي که تيم ايران در اين دوره از مسابقات در برابر تيم هاي زبده‌اي از جهان قرار داشت.

دكتر احمدي‌نژاد با تاکيد بر اينکه دولت عميقاً به توانمندي جوانان کشور ايمان دارد، گفت: مطمئناً در هر عرصه‌اي هر چقدر بزرگ هم که باشد، اگر تصميم بگيريم تا بر قله‌ها بايستيم، خواهيم توانست.
رييس‌جمهور با بيان اينکه کسب موفقيت در عرصه ورزش نشانه نشاط يک ملت و توانمندي جوانان آن است، تصريح کرد: همانگونه که در عرصه‌هاي علمي و فناوري جوانان کشور وارد شده و به موفقيت‌هاي بزرگ در عرصه‌هايي نظير هوا و فضا، انرژي هسته‌اي و بيوتکنولوژي و نانو دست يافتند، ورزش نيز امروز تبديل به يک کار بزرگ علمي شده و نياز به سنجش‌هاي دقيق و حساب شده براي دستيابي به موفقيت دارد.
دكتر احمدي‌نژاد با اشاره به اينکه در مجموع عملکرد ورزشکاران کشور در ليگ جهاني واليبال مثبت بود، ولاسکو سرمربي تيم واليبال را در اين عرصه بسيار با تجربه دانست و خطاب به مسئولان فدراسيون واليبال گفت: بايد قرارداد کار با اين مربي تمديد شده و از هم اکنون برنامه‌اي 10 ساله براي حضور موفق تيم ملي واليبال در رقابتهاي مختلف جهاني از جمله المپيک و جام جهاني داشته باشيم.
رييس‌جمهور با بيان اينکه ملت ايران از مسابقات خوب تيم ملي واليبال و کسب موفقيت‌هاي بزرگ در اين رقابتها بسيار خوشحال هستند، گفت: اگر اعضاي تيم ملي واليبال هيچ نتيجه‌اي در اين رقابتها نگرفته باشند همين که بارها ملت ايران را شاد کردند، در حقيقت کار ارزشمندي را انجام داده‌اند.
دكتر احمدي‌نژاد با بيان اينکه امروز پايه‌هاي بسيار خوبي در واليبال کشور گذاشته شده اظهار اميدواري کرد تا در آينده شاهد موفقيتهاي پي در پي ورزشکاران در اين عرصه باشيم.
قبل از سخنان دکتر احمدی نژاد، معاون اول رییس جمهور، وزیر ورزش و جوانان، رییس فدراسیون والیبال و کاپیتان تیم ملی والیبال در جمع اعضای هیات دولت صحبت کردند.
معاون اول رییس جمهوری گفت: والیبال در سال 1385 رتبه ششم آسیا را داشت و در این مدت در دولت نهم و دهم موفق به کسب افتخارات زیادی از جمله قهرمانی در قاره کهن آسیا و حضور در لیگ جهانی والیبال شد.
دکتر محمدرضا رحیمی تصریح کرد: عملکرد تیم ملی والیبال در لیگ جهانی بسیار درخشان است و برای نخستین بار تیم های در برابر ایران شکست خوردند که از فدرت های برتر این رشته ورزشی در جهان بودند.
وی تاکید کرد: شکست شب قبل تیم ملی در برابر آلمان چیزی از شایستگی ها تیم ملی کم نکرد و بر عقیده کارشناسان والیبال تیم ملی بهترین عملکرد ممکن را در نخستین حضور خود در لیگ حهانی از خود برجای گذاشت.
وزیر ورزش و جوانان نیز در این نشست با بیان اینکه ایران در لیگ جهانی والیبال تیم هایی از پیش رو برداشت که سابقه حضور چندین ساله در این رقابت ها داشتند، گفت: حتی برخی از آنان سابقه قهرمانی در لیگ جهانی والیبال را در پرونده کاری خود دارند.
دکتر محمد عباسی تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایتالیا که در کشورش مغلوب تیم ایران شد سابقه هشت دوره قهرمانی در لیگ جهانی را در پرونده خود داشت که شکست این تیم کار ساده ای نیست.
وی در ادامه از هیات دولت تشکر کرد که در همه مراحل لیگ جهانی از تیم ملی والیبال حمایت کردند و این تیم را نیز در جمع خود پذیرفتند.
رییس فدراسیون والبیال نیز در نشست هیات دولت گفت: از سال 1385 برنامه پنج ساله برای والبیال تدوین شده که قهرمانی در قاره آسیا، حضور در بازی های المپیک و حضور در لیگ جهانی والیبال از جمله اهداف این برنامه بوده است.
دکتر محمدرضا داورزنی با بیان اینکه کسب تیم ملی والیبال در لیگ جهانی نمایشی از قدرت والیبال ایران ارائه کرد؛ گفت: شکست ایتالیا سرآمد عملکرد ایران در این رقابت ها بود.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران نیز در این نشست از هیات دولت برای حمایت از تیم ملی والیبال تشکر و قدرانی کرد .
گفتنی است در اين مراسم از بازيکنان، مربيان و اعضاي تيم ملي واليبال با اهداي هديه نقدي 50 ميليون توماني تقدير شد.  همچنين با دستور رييس‌جمهور قرار شد تا به هر کدام از بازيکنان و اعضاي کادر فني تيم ملي واليبال يک دستگاه آپارتمان به شرط تأهل از سوي وزير راه و شهرسازي اختصاص يابد. مجوز ورود یک دستگاه خودرو با شرایط وزارتخانه مربوطه از دیگر هدیای هیات دولت به ملی پوشان تیم ملی والیبال کشورمان است.
در مراسم تقدير از تيم ملي واليبال کشور از سوي بازيکنان اين تيم يک توپ واليبال که به امضاي همه بازيکنان رسيده بود به همراه پيراهن کاپيتان تيم به رييس‌جمهور اهدا شد.
در پايان اين مراسم نيز بازيکنان، مربيان و اعضاي تيم ملي واليبال با دکتر احمدي‌نژاد عکس يادگاري گرفتند.

درباره : بخش تیم ملی والیبال , آخبار تیم ملی بزرگسالان , سایر اخبار , لیگ جهانی والیبال ,
برچسب ها : والیبال , والیبال ایران , هیت دولت , قدر دانی هیت دولت از والیبالیست ها , قدر دانی رئیس جمهور و وزیران از والیبالیست ها ,
بازدید : 437 تاریخ : دوشنبه 24 تير 1392 زمان : 14:54 نویسنده : عادل خدرخوجه نظرات ()
مطالب مرتبط
 • داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم داورزنی: فعلا در مرحله بررسی عملکرد تیم ملی هستیم/ عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم
 • اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش اولین واکنش رییس فدراسیون نزدیک به وزیر پیشنهادی ورزش
 • دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان دعوت 19 بازیکن به اردوی سوم تیم ملی نوجوانان
 • ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟ ماموریت مربی آرژانتینی در ایران چیست؟
 • برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک برنامه دیدارهای تیم ملی در بازی های المپیک
 • شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل در شبی پراشتباه
 • لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد! لایک و دیسلایکی که باید به لوزانو داد!
 • آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید آغاز هفته دوم لیگ جهانی با برد؛ ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید
 • ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 8360
 • کل نظرات : 2119
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 6948
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 53
 • باردید دیروز : 3,640
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 196
 • بازدید هفته : 53
 • بازدید ماه : 3,693
 • بازدید سال : 3,693
 • بازدید کلی : 14,202,693
 • مطالب
  کدهای اختصاصی