close
بهترین متخصص ارتودنسی
تیم ملی امید والیبال ایران،امیدوار به درخشش در خاک برزیل دراولین دوره رقابت های جهانی امید ها !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
تیم ملی امید والیبال ایران،امیدوار به درخشش در خاک برزیل دراولین دوره رقابت های جهانی امید ها !
تیم ملی امید والیبال ایران،امیدوار به درخشش در خاک برزیل دراولین دوره رقابت های جهانی امید ها !

خبرگزاری ورزش والیبال : دکتر آری گارسا، رئیس جدیدفدراسیون جهانی برای پر کردن خلا بین رده سنی جوانان و بزرگسالان، پیشنهاد برگزاری مسابقات جهانی زیر 23 سال را داد که اولین دوره آن به میزبانی برزیل انجام می‌شود. او در واقع قصد داشت با راه‌اندازی این مسابقات، تیم‌های ملی کشورهای مختلف، پشتوانه‌های بیشتری برای آینده داشته باشند، اما حضور تاریخی ایران در لیگ جهانی والیبال اقتضا می‌کرد که علاوه بر 12 بازیکن اصلی که در سفرهای طولانی بین قاره‌ای شرکت می‌کنند، 12 بازیکن دیگر هم آماده بازی در تیم ملی باشند تا در صورت آسیب دیدگی نفرات اصلی یا هر دلیل دیگری، بتوانند جای آنها را بگیرند.

خبرگزاری ورزش والیبال : دکتر آری گارسا، رئیس جدیدفدراسیون جهانی برای پر کردن خلا بین رده سنی جوانان و بزرگسالان، پیشنهاد برگزاری مسابقات جهانی زیر 23 سال را داد که اولین دوره آن به میزبانی برزیل انجام می‌شود. او در واقع قصد داشت با راه‌اندازی این مسابقات، تیم‌های ملی کشورهای مختلف، پشتوانه‌های بیشتری برای آینده داشته باشند، اما حضور تاریخی ایران در لیگ جهانی والیبال اقتضا می‌کرد که علاوه بر 12 بازیکن اصلی که در سفرهای طولانی بین قاره‌ای شرکت می‌کنند، 12 بازیکن دیگر هم آماده بازی در تیم ملی باشند تا در صورت آسیب دیدگی نفرات اصلی یا هر دلیل دیگری، بتوانند جای آنها را بگیرند.

فدراسیون والیبال البته از چند سال پیش تیم زیر 23 سال یا امید را تشکیل داد تا بازیکنان تیم زیر 21 سال از یک فیلتر دیگر هم برای رسیدن به تیم ملی عبور کنند. فدراسیون والیبال هدایت تیم زیر 23 سال را به پیمان اکبری سپرد.
حالا فدراسیون جهانی والیبال برای اولین دوره برگزاری مسابقات زیر 23 سال جهان، تیم‌های برتر هر قاره را به برزیل دعوت کرده و این شانس در قاره آسیا به لطف قهرمانی تیم ملی به ایران و استرالیا رسیده است؛ البته توقعات از این تیم هم مثل تیم ملی زیاد است.

* حضور در جام ریاست جمهوری قزاقستان
به همین خاطر تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان در برزیل، در تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان شرکت می کند.مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان از دوم شهریور ماه در آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود که هشت تیم از جمله تیم زیر 23 سال ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند. تیم زیر 23 سال ایران اول شهریورماه عازم این کشور خواهد شد.
به هر حال تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان برزیل آماده می‌کند. کادر فنی این تیم در روزهای اخیر با جدیت تمرینات ملی‌پوشان را زیر نظر دارد و قرار است 12 بازیکن زیر 23 سال ایران برای برپایی اردوی تدارکاتی و حضور در جام ریاست جمهوری به قزاقستان بروند.

* اعزام به قزاقستان و آرژانتین
علی پور عروجی، سرپرست تیم ملی والیبال در خصوص شرایط تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران گفت: از تاریخ 7 خرداد ماه اردوهای تیم ملی امید به صورت مستقل و زیر نظر پیمان اکبری آغاز شد. تمرینات فشرده و منسجمی را ملی‌پوشان پشت‌سر گذاشتند و قرار است در چند تورنمنت هم حضور پیدا کنند.
وی ادامه داد: یکی از مسابقات حضور در رقابت‌های جام ریاست جمهوری قزاقستان است که تیم‌های خوبی در آن حضور پیدا خواهند کرد و حتی جایزه‌های نقدی مناسبی هم دارد؛ خوشبختانه فدراسیون هم موافقت کرد که تیم امید به این پیکارها اعزام شود. این در حالی است که تیم‌های ملی و اصلی سایر کشورها به قزاقستان خواهند آمد.
پورعروجی خاطرنشان کرد: پس از آن منتظر هستیم تا دستورالعمل مسابقات برزیل به دست‌مان برسد تا تغییرات احتمالی فدراسیون جهانی برای این پیکارها را بررسی کنیم و متوجه شویم. پیش از اینکه به برزیل برویم در تورنمنت آرژانیتن حضور پیدا می‌کنیم که در آن مسابقات هم ۴-۵ تیم شرکت می‌کنند و در نهایت هم عازم مسابقات جهانی خواهیم شد؛ جایی که ۱۲ تیم برتر دنیا باهم رقابت می‌کنند.
سرپرست تیم ملی امید ایران درخصوص تیم‌هایی که در تورنمنت آرژانتین حضور پیدا می‌کنند، اظهار داشت: آرژانتین، ایران که قطعا حضور خواهد داشت؛ شنیده‌ایم ممکن است تیم ایتالیا هم حضور داشته باشد. آنها هم منتظر هستند تا دستور‌العمل مسابقات برزیل صادر شود تا پس از آن برنامه مسابقات خود را اعلام کنند؛ به همین دلیل به صورت دقیق مشخص نیست که چه تیم‌هایی در تورنمنت آرژانتین باشند.
پورعروجی درمورد مشکل خروجی ملی‌پوشان، گفت: مشکل خروج که تقریباً شامل حال تمام بازیکنان تیم امید می‌شود، چون یا سرباز هستند و یا دانشجو. با وجود این اوضاع ما سعی می‌کنیم شرایطی فراهم کنیم که هیچ کدام از بازیکنان مدنظر کادر فنی به دلیل مشکل خروجی از سفر با تیم جانماند.
سرپرست تیم ملی زیر 23 سال والیبال درمورد هدف‌گذاری تیم ملی برای حضور در این مسابقات، تصریح کرد: به عنوان تیم برتر آسیا در این مسابقات حضور پیدا می‌کنیم و باید قدرت‌نمایی‌های تیم بزرگسالان در لیگ جهانی را تداوم ببخشیم و از طرفی هم باید از والیبال آسیا دفاع کنیم.

* در انتظار تایید ولاسکو
از آنجایی که پیش از این اعلام شده بود که رضا قرا و امیر غفور مد نظر کادر فنی تیم ملی زیر 23 سال قرار گرفته‌اند، حالا یک گزینه دیگر هم اضافه شده و آن هم پوریا فیاضی است.
به گفته علی پورعروجی، سرپرست تیم ملی والیبال امید کشورمان، صحبت‌های ابتدایی با ولاسکو انجام شده است و کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال منتظر تایید نهایی سرمربی آرژانتینی تیم ملی هستند.
وی با بیان اینکه مسابقات سطح بالایی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: به همین دلیل از مسئولان خواسته‌ایم تا چند بازیکن مدنظر از تیم بزرگسالان که شرایط حضور در تیم امید را دارند در اختیار ما قرار دهند. بازیکنان فعالی در اردوها داریم و تمرینات را با ۱۶ بازیکن پیگیری می‌کنیم. ۱۲ بازیکن را به قزاقستان اعزام می‌کنیم و ممکن است برای برزیل بازهم تغییراتی داشته باشیم. بازیکنانی مانند قرا و سامان فائزی را از تیم بزرگسالان گرفته‌ایم و اگر فیاضی را هم در اختیار ما قرار دهند تکمیل خواهیم شد.
پوریا فیاضی و امیر غفور از نظر سنی شرایط حضور در تیم زیر 23 سال را دارند که در پست امیر غفور (پشت خط زن) تیم ملی والیبال بازیکن مازاد ندارد، اما در پست فیاضی (دریافت کننده قدرتی) تیم ملی 6 بازیکن در اختیار دارد که می‌تواند فیاضی را به ما بدهد. این موضوع را با فدراسیون در میان گذاشتیم و قرار است بعد از آمدن خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال، درباره این موضوع تصمیم‌گیری نهایی انجام شود.
به هر حال با توجه به موفقیت‌های اخیر تیم‌های ملی والیبال امید می‌رود که شاگردان پیمان اکبری هم بتوانند در برزیل و مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان درخشش خیره کننده‌ای داشته باشند.

گزارش از: مجتبی ذکی‌زاده


برنامه های تیم ملی امید والیبال ایران , تیم ملی زیر 23 والیبال ایران , برنامه ی تدارکاتی تیم ملی زیر 23 سال والیبال ایران , گزارشی کامل در مورد تیم ملی امید والیبال ایران , مسابقات زیر 23 سال والیبال جهان , مجتبی ذکی زاده ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 355 تاریخ : پنجشنبه 17 مرداد 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید