close
بهترین متخصص ارتودنسی
تیم ملی امید والیبال ایران،امیدوار به درخشش در خاک برزیل دراولین دوره رقابت های جهانی امید ها !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
تیم ملی امید والیبال ایران،امیدوار به درخشش در خاک برزیل دراولین دوره رقابت های جهانی امید ها !
تیم ملی امید والیبال ایران،امیدوار به درخشش در خاک برزیل دراولین دوره رقابت های جهانی امید ها !

خبرگزاری ورزش والیبال : دکتر آری گارسا، رئیس جدیدفدراسیون جهانی برای پر کردن خلا بین رده سنی جوانان و بزرگسالان، پیشنهاد برگزاری مسابقات جهانی زیر 23 سال را داد که اولین دوره آن به میزبانی برزیل انجام می‌شود. او در واقع قصد داشت با راه‌اندازی این مسابقات، تیم‌های ملی کشورهای مختلف، پشتوانه‌های بیشتری برای آینده داشته باشند، اما حضور تاریخی ایران در لیگ جهانی والیبال اقتضا می‌کرد که علاوه بر 12 بازیکن اصلی که در سفرهای طولانی بین قاره‌ای شرکت می‌کنند، 12 بازیکن دیگر هم آماده بازی در تیم ملی باشند تا در صورت آسیب دیدگی نفرات اصلی یا هر دلیل دیگری، بتوانند جای آنها را بگیرند.

خبرگزاری ورزش والیبال : دکتر آری گارسا، رئیس جدیدفدراسیون جهانی برای پر کردن خلا بین رده سنی جوانان و بزرگسالان، پیشنهاد برگزاری مسابقات جهانی زیر 23 سال را داد که اولین دوره آن به میزبانی برزیل انجام می‌شود. او در واقع قصد داشت با راه‌اندازی این مسابقات، تیم‌های ملی کشورهای مختلف، پشتوانه‌های بیشتری برای آینده داشته باشند، اما حضور تاریخی ایران در لیگ جهانی والیبال اقتضا می‌کرد که علاوه بر 12 بازیکن اصلی که در سفرهای طولانی بین قاره‌ای شرکت می‌کنند، 12 بازیکن دیگر هم آماده بازی در تیم ملی باشند تا در صورت آسیب دیدگی نفرات اصلی یا هر دلیل دیگری، بتوانند جای آنها را بگیرند.

فدراسیون والیبال البته از چند سال پیش تیم زیر 23 سال یا امید را تشکیل داد تا بازیکنان تیم زیر 21 سال از یک فیلتر دیگر هم برای رسیدن به تیم ملی عبور کنند. فدراسیون والیبال هدایت تیم زیر 23 سال را به پیمان اکبری سپرد.
حالا فدراسیون جهانی والیبال برای اولین دوره برگزاری مسابقات زیر 23 سال جهان، تیم‌های برتر هر قاره را به برزیل دعوت کرده و این شانس در قاره آسیا به لطف قهرمانی تیم ملی به ایران و استرالیا رسیده است؛ البته توقعات از این تیم هم مثل تیم ملی زیاد است.

* حضور در جام ریاست جمهوری قزاقستان
به همین خاطر تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان در برزیل، در تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان شرکت می کند.مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان از دوم شهریور ماه در آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود که هشت تیم از جمله تیم زیر 23 سال ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند. تیم زیر 23 سال ایران اول شهریورماه عازم این کشور خواهد شد.
به هر حال تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان برزیل آماده می‌کند. کادر فنی این تیم در روزهای اخیر با جدیت تمرینات ملی‌پوشان را زیر نظر دارد و قرار است 12 بازیکن زیر 23 سال ایران برای برپایی اردوی تدارکاتی و حضور در جام ریاست جمهوری به قزاقستان بروند.

* اعزام به قزاقستان و آرژانتین
علی پور عروجی، سرپرست تیم ملی والیبال در خصوص شرایط تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران گفت: از تاریخ 7 خرداد ماه اردوهای تیم ملی امید به صورت مستقل و زیر نظر پیمان اکبری آغاز شد. تمرینات فشرده و منسجمی را ملی‌پوشان پشت‌سر گذاشتند و قرار است در چند تورنمنت هم حضور پیدا کنند.
وی ادامه داد: یکی از مسابقات حضور در رقابت‌های جام ریاست جمهوری قزاقستان است که تیم‌های خوبی در آن حضور پیدا خواهند کرد و حتی جایزه‌های نقدی مناسبی هم دارد؛ خوشبختانه فدراسیون هم موافقت کرد که تیم امید به این پیکارها اعزام شود. این در حالی است که تیم‌های ملی و اصلی سایر کشورها به قزاقستان خواهند آمد.
پورعروجی خاطرنشان کرد: پس از آن منتظر هستیم تا دستورالعمل مسابقات برزیل به دست‌مان برسد تا تغییرات احتمالی فدراسیون جهانی برای این پیکارها را بررسی کنیم و متوجه شویم. پیش از اینکه به برزیل برویم در تورنمنت آرژانیتن حضور پیدا می‌کنیم که در آن مسابقات هم ۴-۵ تیم شرکت می‌کنند و در نهایت هم عازم مسابقات جهانی خواهیم شد؛ جایی که ۱۲ تیم برتر دنیا باهم رقابت می‌کنند.
سرپرست تیم ملی امید ایران درخصوص تیم‌هایی که در تورنمنت آرژانتین حضور پیدا می‌کنند، اظهار داشت: آرژانتین، ایران که قطعا حضور خواهد داشت؛ شنیده‌ایم ممکن است تیم ایتالیا هم حضور داشته باشد. آنها هم منتظر هستند تا دستور‌العمل مسابقات برزیل صادر شود تا پس از آن برنامه مسابقات خود را اعلام کنند؛ به همین دلیل به صورت دقیق مشخص نیست که چه تیم‌هایی در تورنمنت آرژانتین باشند.
پورعروجی درمورد مشکل خروجی ملی‌پوشان، گفت: مشکل خروج که تقریباً شامل حال تمام بازیکنان تیم امید می‌شود، چون یا سرباز هستند و یا دانشجو. با وجود این اوضاع ما سعی می‌کنیم شرایطی فراهم کنیم که هیچ کدام از بازیکنان مدنظر کادر فنی به دلیل مشکل خروجی از سفر با تیم جانماند.
سرپرست تیم ملی زیر 23 سال والیبال درمورد هدف‌گذاری تیم ملی برای حضور در این مسابقات، تصریح کرد: به عنوان تیم برتر آسیا در این مسابقات حضور پیدا می‌کنیم و باید قدرت‌نمایی‌های تیم بزرگسالان در لیگ جهانی را تداوم ببخشیم و از طرفی هم باید از والیبال آسیا دفاع کنیم.

* در انتظار تایید ولاسکو
از آنجایی که پیش از این اعلام شده بود که رضا قرا و امیر غفور مد نظر کادر فنی تیم ملی زیر 23 سال قرار گرفته‌اند، حالا یک گزینه دیگر هم اضافه شده و آن هم پوریا فیاضی است.
به گفته علی پورعروجی، سرپرست تیم ملی والیبال امید کشورمان، صحبت‌های ابتدایی با ولاسکو انجام شده است و کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال منتظر تایید نهایی سرمربی آرژانتینی تیم ملی هستند.
وی با بیان اینکه مسابقات سطح بالایی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: به همین دلیل از مسئولان خواسته‌ایم تا چند بازیکن مدنظر از تیم بزرگسالان که شرایط حضور در تیم امید را دارند در اختیار ما قرار دهند. بازیکنان فعالی در اردوها داریم و تمرینات را با ۱۶ بازیکن پیگیری می‌کنیم. ۱۲ بازیکن را به قزاقستان اعزام می‌کنیم و ممکن است برای برزیل بازهم تغییراتی داشته باشیم. بازیکنانی مانند قرا و سامان فائزی را از تیم بزرگسالان گرفته‌ایم و اگر فیاضی را هم در اختیار ما قرار دهند تکمیل خواهیم شد.
پوریا فیاضی و امیر غفور از نظر سنی شرایط حضور در تیم زیر 23 سال را دارند که در پست امیر غفور (پشت خط زن) تیم ملی والیبال بازیکن مازاد ندارد، اما در پست فیاضی (دریافت کننده قدرتی) تیم ملی 6 بازیکن در اختیار دارد که می‌تواند فیاضی را به ما بدهد. این موضوع را با فدراسیون در میان گذاشتیم و قرار است بعد از آمدن خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال، درباره این موضوع تصمیم‌گیری نهایی انجام شود.
به هر حال با توجه به موفقیت‌های اخیر تیم‌های ملی والیبال امید می‌رود که شاگردان پیمان اکبری هم بتوانند در برزیل و مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان درخشش خیره کننده‌ای داشته باشند.

گزارش از: مجتبی ذکی‌زاده


برنامه های تیم ملی امید والیبال ایران , تیم ملی زیر 23 والیبال ایران , برنامه ی تدارکاتی تیم ملی زیر 23 سال والیبال ایران , گزارشی کامل در مورد تیم ملی امید والیبال ایران , مسابقات زیر 23 سال والیبال جهان , مجتبی ذکی زاده ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 343 تاریخ : پنجشنبه 17 مرداد 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>