close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
گزارشی کوتاه از برنامه های والیبال ایران/دو ماه پرکار در والیبال حرفه ای ایران !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
گزارشی کوتاه از برنامه های والیبال ایران/دو ماه پرکار در والیبال حرفه ای ایران !
گزارشی کوتاه از برنامه های والیبال ایران/دو ماه پرکار در والیبال حرفه ای ایران !

خبرگزاری ورزش والیبال : شهریور و مهرماه سال جاری دو ماه پرکار در والیبال حرفه اي ایران است که نمایندگان این رشته ورزشی برای دفاع از اقتدار خود در آسیا و جهان بايد تلاش كنند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، والیبالیست های کشورمان در رده های سنی مختلف که شش ماه گذشته را در اردوهای آمادگی بسر بردند، در شهریور و مهرماه سال جاری مسابقات مهمی را پیش رو دارند تا با دیگر بر توانایی های خود در این رشته ورزشی مهر تاییدی بزنند.

خبرگزاری ورزش والیبال : شهریور و مهرماه سال جاری دو ماه پرکار در والیبال حرفه اي ایران است که نمایندگان این رشته ورزشی برای دفاع از اقتدار خود در آسیا و جهان بايد تلاش كنند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، والیبالیست های کشورمان در رده های سنی مختلف که شش ماه گذشته را در اردوهای آمادگی بسر بردند، در شهریور و مهرماه سال جاری مسابقات مهمی را پیش رو دارند تا با دیگر بر توانایی های خود در این رشته ورزشی مهر تاییدی بزنند.
 
** جوانان در آوردگاه جهانی
نخستین رویداد مهم این رشته ورزشی (در طی این دو ماه) در آخرین روز مرداد ماه امسال و در دو شهر آنکارا و ازمیر ترکیه کلید خورد. هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان است که از 31 مردادماه آغاز و تا دهم شهریورماه ادامه دارد.
تیم ملی والیبال جوانان ایران دور مقدماتی این رقابت ها را با اقتدار به پایان رساند که نتیجه آن شکست تیم های استونی، مکزیک، آرژانتین و ژاپن بود. شاگردان فرهاد نفرزاده در بازی مرحله یک هشتم نهایی نیز مصر را از پیش رو برداشتند تا حریف برزیل در دیدار مرحله یک چهارم نهایی شوند.
فرهاد نفرزاده سرمربی تیم ملی والیبال جوانان با 12 ملی پوش شامل میلاد عبادی پور،  حمید حمودی، مصطفی باقری، محمد فلاح زرچوب، ابوالفضل قلی پور، قاسم کارخانه، سعید جواهری توانا، جواد حسین آبادی، سید آرش تقوی، محمد جواد معنوی نژاد، امیر علی محمد فتحعلی و سهند اله وردیان در این رقابت ها حضور یافت.
 
** تیم زیر 23 سال در آلماتی
تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان که خود را برای مسابقات جهانی برزیل آماده می کند، از دوشنبه چهارم شهریورماه برای حضور در مسابقات والیبال جام ریاست جمهوری قزاقستان در آلماتی حضور یافت. این تیم در دور مقدماتی سه بازی برگزار کرد که موفق به شکست تیم های ملی والیبال ترکیه و، قطر  شد و در سومین بازی نیز تیم زیر 23 سال روسیه را سه بر دو از پیش رو برداشت.
تيم ملي واليبال زير 23 سال ايران امروز جمعه به مصاف بحرين مي رود و در صورت شكست اين تيم راهي ديدار نهايي جام رياست جمهوري قزاقستان خواهد شد.
سامان فائزي، حامد باقرپور، محمدرضا حسيني پويا، فرهاد سال‌افزون، سهيل احمدي، سجاد دهنوي، شعيد شيرود، مجتبي ميرزاجانپور ، حامد تاري وردي، ناصر رحماني و رسول نجفي بازيكنان اين تيم در جام رياست جمهوري قزاقستان هستند.
نخستين دوره مسابقات واليبال قهرماني زير 23 سال جهان از 11 تا 20 مهرماه در برزيل برگزار مي شود.
 
** قهرمان المپيك تسليم تيم ملي ايران

تيم ملي واليبال ايران كه خود را براي حضور در مسابقات انتخابي جهان در گروه دوم آسيا و هفدهمين دوره مسابقات قهرماني آسيا آماده مي كند، از چهارم شهريورماه اردوي آمادگي و برون مرزي خود را در مسكو آغاز كرد.
اين تيم در اين اردوي آمادگي دو ديدار نيز با تيم ملي واليبال روسيه كه قهرماني در المپيك 2012 لندن و قهرماني در ليگ جهاني 2013 را در پرونده كاري خود دارد، برگزار كرد و موفق به شكست اين تيم شد.
ملي پوشان واليبال كشورمان در بازي اول سه بر صفر و در ديدار دوم سه بر يك روسيه شكست دادند. آنان امروز نيز سومين بازي خود در برابر روسيه را برگزار مي كنند.
سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، محمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، علیرضا جدیدی، فرهاد قائمی، رحمان داودی، حمزه زرینی، آرش کشاورزی، فرهاد ظریف و مهدی مرندی 14 بازیکن ایران در روسیه هستند.
امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، خولیو ولاسکو (سرمربی)، سیچلو (کمک مربی)، ناصر شهنازی (مربی) احمد مساجدی (مربی و مترجم) دکتر افروزی (پزشک) و نوید مشجری (آنالیزور)  بازیکنان تیم ملی را در سفر به روسیه همراهی می کنند.
مسابقات واليبال انتخابي جهان در گروه دوم آسيا از 20 شهريورماه در تهران آغاز مي شود كه به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. تيم ملي واليبال ايران در اين رقابت ها با تيم هاي اندونزي و بحرين هم گروه است و براي كسب يك سهميه مسابقات جهاني 2014 لهستان بايد تلاش كند.
اما مهمترين ميدان پيش روي تيم ملي واليبال ايران، هفدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا است كه از نهم مهرماه در دبي آغاز مي شود. خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال ايران معتقد است در اين رقابت ها تيم هاي شركت كننده دو هدف مد نظر دارند، اول شكست ايران به عنوان يك تيم برتر و مدعي قهرماني و دوم كسب عنوان قهرماني رقابت ها.
تيم ملي واليبال ايران در دور مقدماتي مسابقات قهرماني مردان آسيا با تيم هاي كويت و قزاقستان همگروه است.
 
** تيم ملي ب در بازي هاي كشورهاي اسلامي

مسابقات والیبال سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از دوم تا نهم مهرماه سال جاری به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد. تيم ملي واليبال ب ايران با هدايت حسين معدني در اين رقابت ها شركت خواهد كرد.
در فهرست اوليه 16 بازيكن براي حضور در اين رقابت ها انتخاب شدند كه محمد طاهر وادی، بهزاد حیدرشاهی، فرهاد پیروت پور، رضا صفایی، جواد حسین آبادی، علیرضا جدیدی، حسن صنوبری، مصطفی شریفات، مجتبی یوسفی، آرش کمالوند، آرش کشاورزی، مهدی میر حسینی، سید علی سجادی، مسعود غلامی،  مجتبی قلی زاده و محمدرضا حسینی پویا اسامي اين 16 بازيكن است.
هدایت نماینده کشورمان را در این رقابت ها حسین معدنی بر عهده دارد و محمود افشاردوست دبیر کل فدراسیون، سرپرستی کاروان والیبال ایران را بر عهده خواهد داشت.
 
** چهارمين تجربه آسيايي بانوان
تيم ملي واليبال زنان ايران نيز در شهريورماه براي چهارمين بار در تاريخ مسابقات قهرماني زنان آسيا در اين رقابت ها شركت مي كند.
هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از 22 تا 30 شهریور به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد و تیم ملی والیبال زنان ایران کار بسیار دشورای در این رقابت ها دارد زيرا در دور مقدماتي با تيم هاي چين، فيليپين و هند همگروه است.
والیبال زنان آسیا یک فرق مهم با مردان دارد و آن هم حضور تیم های برتر جهان در این قاره کهن است. کشورهای همچون چین و ژاپن از قدرت های برتر والیبال زنان در جهان هستند که در مسابقات قهرمانی آسیا نیز 15 دوره قهرمانی (چین 12 دوره، ژاپن 3 دوره) را در اختیار دارند.
تیم ملی والیبال زنان ایران که در مسابقات دوره گذشته (سال 2011) برای نخستین بار بعد از انقلاب عنوان هشتم آسیا را از آن خود کرد، در این دوره از رقابت ها با چین (قهرمان 12 دوره از جمله 2011)، فیلیپین و هند (مقام یازدهم دوره قبل) همگروه است و در نخستین بازی نیز به مصاف چین خواهند رفت.
تيم ملي واليبال زنان ايران در حال حاضر در اردوي آمادگي نهم كه در شهرستان بابلسر برگزار مي شود، حضور دارد.
فاطمه رشیدی ، فرنوش شیخی ، مهسا صابری ، مهسا کدخدا ، مینا روستا، پوران زارع ، نیلوفر ابراهیمی ، مهتاب رحمانی ، ندا چملانیان ، مائده برهانی ، شبنم علیخانی ، الهام فلاح ، نگار کیانی و فرزانه مرادیان 14 بازیکن دعوت شده به اردوی نهم تیم ملی والیبال زنان هستند كه ميترا شعبانيان سرمربي اين تيم نفرات نهايي شركت كننده در مسابقات قهرماني زنان آسيا را از بين آنان بعد از پايان اردو انتخاب خواهد كرد.
 
** كاله نماينده ايران در باشگاه هاي جهان
نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان نيز مهرماه امسال به میزبانی باشگاه "سادا کروزیرو" برزیل برگزار خواهد شد که كاله مازندران (قهرمان آسيا) در اين رقابت ها شركت مي كند.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان از 23 تا 28 مهرماه در شهر "بتیم" برزیل برگزار مي شود و كاله مازندران با هفت تيم سادا کروزیرو از برزیل (نایب قهرمان و تیم میزبان)، ترنتینو از ایتالیا (قهرمان 2009، 2010، 2011 و 2012)، لوکوموتیو روسیه (قهرمان اروپا)، لارومانا از جمهوری دومینیک (نماینده نورسیکا)، اسفاکس تونس (قهرمان آفریقا)، پاناسونیک ژاپن (قهرمان جام امپرور) و دو سان یوهان از آرژانتین رقابت خواهد كرد.

/گزارش از: هادی افتخاری/


تیم ملی والیبال جوانان , تیم ملی والیبال ب ایران , تیم ملی والیبال بانوان ایران , تیم والیبال کاله مازندران , رقابت های والیبال جوانان جهان , تیم ملی والیبال امید ایران , رقابت های جام ملت های والیبال بانوان آسیا , رقابت های والیبال جام باشگاه های جهان 2013 ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 265 تاریخ : جمعه 08 شهريور 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>