close
تبلیغات در اینترنت
پیمان اکبری : تنها هدفمان آماده کردن بازیکنان خوب برای آینده تیم ملی است !
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
پیمان اکبری : تنها هدفمان آماده کردن بازیکنان خوب برای آینده تیم ملی است !
پیمان اکبری : تنها هدفمان آماده کردن بازیکنان خوب برای آینده تیم ملی است !

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربي تيم واليبال زير ۲۳ سال ايران گفت: با توجه به اينكه تمام بازيكنان مورد نظر خود را در مسابقات قهرماني جهان در اختيار ندارم، به مسئولين فدراسيون گفته ام كه نبايد انتظار نتيجه گيري داشته باشيم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،پيمان اكبري در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: امير غفور، پوريا فياضي و رضا قرا سه بازيكن زير ۲۳ سال ايران هستند كه حضور آنها مي توانست كمك زيادي به ما در مسابقات جهاني كند.

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربي تيم واليبال زير ۲۳ سال ايران گفت: با توجه به اينكه تمام بازيكنان مورد نظر خود را در مسابقات قهرماني جهان در اختيار ندارم، به مسئولين فدراسيون گفته ام كه نبايد انتظار نتيجه گيري داشته باشيم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،پيمان اكبري در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: امير غفور، پوريا فياضي و رضا قرا سه بازيكن زير ۲۳ سال ايران هستند كه حضور آنها مي توانست كمك زيادي به ما در مسابقات جهاني كند. امير غفور را با توجه به حضور در تركيب تيم ملي در رقابت هاي قهرماني آسيا و پوريا فياضي را هم به دليل مصدوميت در اختيار نداريم و رضا قرا هم با توجه به مشكل خروجي اش بسيار بعيد است كه در رقابت هاي قهرماني جهان شركت كند.
وي ادامه داد: در جلسه اي كه با حضور مسئولين فدراسيون و سرپرست تيم زير ۲۳ داشتيم اعلام كردم كه اگر همه توان خود را در اختيار داشتيم مي توانستيم به نتيجه خيلي خوبي برسيم اما با اين شرايط نبايد انتظار بالايي داشته باشيم. تنها هدفي كه در پي آن هستيم اين است كه بازيكنان خوبي براي آينده تيم ملي آماده كنيم كه مسئولين فدراسيون نيز اين مسئله را پذيرفته اند.


** پيروزي بر روسيه بازيكنان را به خودباوري رساند
سرمربي تيم زير ۲۳ سال ايران گفت: قهرماني در جام رياست جمهوري قزاقستان كمك زيادي از نظر روحي و رواني به تيم ما كرد اما حتي اگر در اين رقابت هاي به قهرماني هم نمي رسيديم برايم خيلي اهميت نداشت چون بيشتر به دنبال شناخت نقاط ضعف و قوت تيم خود بوديم تا كسب نتيجه.
وي ادامه داد: دو پيروزي مقابل روسيه در اين مسابقات باعث شد بازيكنان ما به خودباوري دست پيدا كنند زيرا اين بازيكنان مقابل اين تيم در دوره گذشته رقابت هاي قهرماني جوانان جهان به نتايج خوبي نرسيده بودند. هرچقدر بازيكنان بيشتر در جريان مسابقات باشند به كارايي بالاتري دست مي يابند و مي توانيم نقاط ضعف و قوت خود را بهتر شناسايي كنيم.


** اگر مسابقات تداركاتي بيشتري داشتيم به آرژانتين نمي رفتيم
سرمربي تيم زير ۲۳ سال ايران گفت: هشتم مهر براي شركت در تورنمنت چهارجانبه آرژانتين به اين كشور سفر مي كنيم. در اين مسابقات علاوه بر تيم ميزبان بايد با تيم هاي استراليا و روسيه روبرو مي شويم. با توجه به اينكه اين دو تيم در مسابقات جهاني همگروه ما هستند، اگر مسابقات تداركاتي خارجي ديگري در چند ماه اخير داشتيم حاضر به شركت در اين رقابت ها نمي شدم.
وي ادامه داد: البته شايد خيلي ها فكر كنند بازي با اين تيم ها به نفع ما نباشد اما من معتقدم كه اگر قرار باشد به دور بعدي صعود كنيم بايد در هر شرايطي از سد اين تيم ها بگذريم. با توجه به اينكه مدت هاست در تمرين هستيم و به غير از جام رياست جمهوري قزاقستان مسابقه ديگري نداشتيم، بازيكنان مقداري از نظر روحي و رواني خسته شده بودند و نياز به چند ديدار تداركاتي ديگر داشتند.


** اجراي قوانين جديد نياز به تمركز بيشتري دارد
اكبري درباره قوانين جديدي كه قرار است به صورت آزمايشي در مسابقات زير ۲۳ سال جهان اجرا شود گفت: ما مدت هاست تمرينات خود را بر اساس اين قوانين پيگيري مي كنيم و چند مسابقه تداركاتي درون اردويي هم با همين قوانين برگزار شد. با قوانين جديد بازيكنان بايد تمركز بيشتري در زدن ضربات سرويس داشته باشند چون فرصت كمتري نسبت به گذشته دارند.
وي افزود: با توجه به اين قوانين احتمالا تعداد سرويس هاي پرشي كم و تعداد خطاهاي سرويس زياد مي شود بنابراين اگر تيمي دو يا سه امتياز عقب بيفتد براي رسيدن به حريف كار سختي در پيش دارد.


** حيف است مشكل خروجي و مصدوميت به تيم ملي ضربه بزند
سرمربي تيم زير ۲۳ سال ايران گفت: در حال پيگيري مشكل خروجي بازيكنان هستيم تا تيم از اين ناحيه لطمه نخورد و زحمات چند ماهه كادر فني و بازيكنان هدر نرود. اميدوارم با همكاري فدراسيون و اداره كل تربيت بدني نيروهاي مسلح و البته پيگيري خود بازيكنان اين مسئله به طور كامل حل شود.
وي ادامه داد: حيف است تيم ملي به خاطر مشكلاتي مانند مصدوميت يا عدم اجازه بازيكنان براي خروج از كشور به نتيجه اي كه شايستگي آن را دارد دست پيدا نكند.


** كار سختي داريم اما به دنبال بهترين نتيجه هستيم
وي درباره مسابقات قهرماني زير ۲۳ سال جهان گفت: نمي توانم درباره اين مسابقات پيش بيني كنم چون نخستين دوره برگزاري اين رقابت هاست و از سطح كيفي تيم ها اطلاعات دقيقي نداريم.
سرمربي تيم زير ۲۳ سال ايران افزود: از ميان تيم هايي كه در گروه ما قرار دارند روسيه در تمام رده هاي سني قهرمان جهان محسوب مي شود و يكي از مدعيان اصلي قهرماني در اين رقابت ها هم خواهد بود. صربستان و استراليا هم ديگر تيم هاي قدرتمند گروه ما هستند. با توجه به اينكه در كنار اين تيم ها، مكزيك و ونزوئلا هم در گروه ما قرار دارند و از اين گروه فقط دو تيم به مرحله نيمه نهايي صعود مي كنند، كار دشواري در اين رقابت ها در پيش داريم اما تلاش مي كنيم كه بهترين نتيجه ممكن را كسب كنيم.


** اطلاع برخي دوستان از پيكان كم است
سرمربي تيم واليبال پيكان درباره شرايط اين تيم پيش از آغاز فصل جديد ليگ برتر گفت: متاسفانه اطلاعات برخي دوستان با وجود اينكه در اين باشگاه هستند از شرايط پيكان كم است و مدعي شده اند كه من با توجه به حضور در تيم زير ۲۳ سال به تيم باشگاهي ام بي توجه هستم.
وي ادامه داد: من در موفقيت هاي سال هاي اخير تيم واليبال پيكان چه به عنوان بازيكن و كاپيتان و چه به عنوان سرمربي نقش مستقيم داشته ام و بدون شك دلم براي اين تيم از خيلي افراد بيشتر مي سوزد.
اكبري گفت: براي اطلاع كاركنان شركت ايران خودرو مي گويم كه تمرينات ما از ۱۲ مرداد آغاز شده است و بيشتر بازيكنان فصل قبل به غير از رحمان داوودي را حفظ كرده ايم.


** كميته انضباطي با حاشيه ها قاطع برخورد كند
وي درباره فصل جديد ليگ برتر واليبال گفت: از شرايط اين رقابت ها هنوز چيزي مشخص نيست چون هر روز درباره حضور يك تيم و عدم حضور يك تيم ديگر خبري مطرح مي شود. اميدوارم با توجه به رشد سطح واليبال ايران، كيفيت ليگ هم بالاتر از گذشته شود.
سرمربي پيكان تاكيد كرد: همان طور كه انتظار داريم بازيكنان و مربيان سطح كيفي خود را بالا ببرند، از مسئولين برگزاري مسابقات نيز انتظار داريم كه در كار خود كم و كاستي نداشته باشند چون اگر ليگ برتر به درستي مديريت نشود دوباره شاهد اتفاقات تلخ فصل گذشته خواهيم بود.
وي در پاسخ به اين سوال كه چه اقدامي بايد صورت گيرد تا حاشيه ها دوباره در ليگ تكرار نشود؟ گفت: داوران، بازيكنان، مربيان و سازمان ليگ بايد دست به دست هم دهند و همگي كار خود را به درستي انجام دهند. در مقابل كميته انضباطي هم بايد با حاشيه ها قاطعانه و بر اساس قانون برخورد كند.


پیمان اکبری , تیم ملی ب والیبال , پیکان تهران , انتظار نتیجه نداشته باشن فدراسیون نشین ها , گفت و گوی مفصل با پیمان اکبری , مصاحبه با پیمان اکبری ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 226 تاریخ : دوشنبه 01 مهر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
به دنبال زوج جدید برای معروف mehdii7007
اعلام برنامه روز سوم/جدال ایران با استرالیا در آخرین دیدار 13791379
یادگیری زبان فرانسه mrsz1mrsz
تدریس خصوصی زبان فرانسه mrsz1mrsz
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید