close
بهترین متخصص ارتودنسی
صعود شش تیم زنان و هشت تیم مردان به مسابقات والیبال جهانی 2014 !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
صعود شش تیم زنان و هشت تیم مردان به مسابقات والیبال جهانی 2014 !
صعود شش تیم زنان و هشت تیم مردان به مسابقات والیبال جهانی 2014 !

خبرگزاری ورزش والیبال : در هفته هفته جاری در حالیکه برزیل یکی از دو سهمیه های حضور در مسابقات جهانی را در مسابقات CSV در بخش زنان به خود اختصاص داد، چهارمین و آخرین سهمیه مردان آسیا به تیم چین رسید.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت سه روزه انتخابی مسابقات جهانی 2014 لهستان در گروه C  قاره آسیا با شکست سه بر صفر هند از چین به پایان رسید (25-17، 25-18، 25-17).

خبرگزاری ورزش والیبال : در هفته هفته جاری در حالیکه برزیل یکی از دو سهمیه های حضور در مسابقات جهانی را در مسابقات CSV در بخش زنان به خود اختصاص داد، چهارمین و آخرین سهمیه مردان آسیا به تیم چین رسید.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت سه روزه انتخابی مسابقات جهانی 2014 لهستان در گروه C  قاره آسیا با شکست سه بر صفر هند از چین به پایان رسید (25-17، 25-18، 25-17).
تیم ملی والیبال مردان چین آخرین تیم آسیایی است که جواز حضور در مسابقات جهانی لهستان را در سال 2014 کسب کرد؛ پیش از این ایران (B)، استرالیا (A) و کره جنوبی (D) صعود خود را قطعی کرده بودند. علاوه بر این چهار تیم آسیایی و لهستان میزبان رقابت ها، از آمریکای جنوبی تیم های آرژانتین، برزیل و ونزوئلا نیز به جمع صعود کنندگان پیوستند و هشت سهمیه تا بدین جا به مردان اختصاص گرفته است و هنوز 16 جایگاه خالی مانده است.
اما در بخش بانوان، برزیل مجوز حضور خود در مسابقات جهانی 2014 ایتالیا را با پیروزی در هجدمین دوره مسابقات والیبال زنان منطقه آمریکای جنوبی به دست آورد که پس از شکست  ونزوئلا در سه ست متوالی (25-20، 25-20، 25-17) در دیداری یک ساعت و هجده دقیقه ای به دست آمد.
 علاوه بر تیم میزبان (ایتالیا) و دو تیم آلمان و روسیه از دیگر تیم های صعود کننده می توان به تایلند و ژاپن از آسیا اشاره کرد. با این اوصاف از میان 24 تیم شرکت کننده در مسابقات جهانی ایتالیا (بانوان) تکلیف شش تیم مشخّص شده است.
آرژانتین، پرو، کلمبیا و ونزوئلا  چهار تیم دیگر آمریکای جنوبی هستند که از دوم تا پنجم آبان ماه در آرژانتین برای کسب سهمیه جهانی به رقابت خواهند پرداخت تا یک تیم مجوز ایتالیا به دست آورد.
فنلاند، فرانسه، بلژیک و آلمان در مرحله یک چهارم نهائی مسابقات قهرمانی اروپا رقابت های خود را دنبال می کنند. دو تیم از این چهار کشور از طریق مسابقات کنفدراسیون والیبال اروپا راهی لهستان می شوند. تکلیف این چهار تیم نیز 7 مهر همزمان با پایان رقابت ها روشن خواهد شد.

 


مسابقات قهرمانی 2014  بانوان جهان:
برزیل، تایلند، ژاپن، روسیه و آلمان به همراه تیم کشور میزبان ایتالیا سهمیه حضور در رقابت های جهانی 2014  بانوان را کسب کرده اند.

 

نورسیکا:
کنفدراسیون آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب (نورسیکا) آخرین کنفدراسیونی است که تیم های آن به مسابقات جهانی 2014 راه می یابند. مرحله فینال انتخابی برای صعود به مسابقات جهانی بانوان از 31 اردیبهشت تا 9 تیر 1393 برگزار خواهد شد و پنج تیم سهمیه رقابت های جهانی را کسب خواهند کرد. آخرین تیم هم از 11 تا 16 تیر در مرحله پلی آف جام قهرمانی نورسیکا تعیین می گردد.

 

آسیا:
در انتخابی بانوان آسیا ده تیم در دو گروه پنج تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت. دو تیم برتر هر گروه (در مجموع چهار تیم) به مسابقات جهانی 2014 صعود خواهند کرد. تایلند و ژاپن از گروه A با شکست رقبای خود سهمیه رقابت های جهانی را کسب نموده اند. چین، کره، قزاقستان، نیوزلند، هند از گروه B برای دو سهمیه آخر ( 5-9 مهر) در چین به جدال می پردازند.

 

آفریقا:
آفریقا دور دوم رقابت های خود را با 28 کشور شرکت کننده از مهرماه آغاز خواهد کرد. البته تیم های صعود کرده به مسابقات  جهانی پس از فینال مسابقات کنفدراسیون بهمن ماه اعلام می شود.

 

اروپا:
بجز دو تیم راه یافته از طریق جام قهرمانی اروپا (روسیه و آلمان) و تیم میزبان (ایتالیا)، هفت سهمیه باقیمانده مسابقات جهانی 2014 پس از برگزاری فینال انتخابی کنفدراسیون در اوایل کریسمس مشخّص می شود.

 

آمریکای جنوبی:
با اتمام مسابقات قهرمانی زنان آمریکای جنوبی که در پرو برگزار شد تیم برزیل در این مسابقه سرنوشت ساز (20-24 شهریور) هم جواز حضور در رقابت های جهانی و هم جام قهرمانی گراند جهان را به دست آورد. تیم پیروز رقابت های انتخابی قهرمانی جهان که قرار است از 2 تا 5 آبان برگزار شود دیگر سهمیه رقابت های جهانی 2014 ایتالیا را از آن خود خواهد نمود.
 
مسابقات قهرمانی 2014  مردان جهان:
لهستان میزبان این مسابقات، برزیل سه بار مدافع قهرمانی،  آرژانتین، ونزوئلا، ایران، استرالیا ،و کره توانستند سهمیه این رقابت ها را به دست آورند.

 

نورسیکا:
کنفدراسیون آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب (نورسیکا) آخرین کنفدراسیونی است که تیم های آن به مسابقات جهانی 2014 راه می یابند. مرحله سوم انتخابی برای صعود به مسابقات جهانی مردان از 31 اردیبهشت تا 9 تیر 1393 برگزار خواهد شد و چهار تیم پیروز (یک تیم از هر گروه) سهمیه رقابت های جهانی را کسب خواهند نمود. چهار تیم دوم در پلی آف جام قهرمانی نورسیکا برای تنها سهمیه این رقابت ها با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 

آسیا:
23 شهریور ماه در چهارچوب گروه B، تیم ملی والیبال ایران با صدرنشینی سهمیه حضور در رقابت های جهانی را کسب کرد و با پیوستن به جمع دو تیم استرالیا (گروه A) و کره (گروه D) تیم های آسیایی این رقابت ها نام گیرند. البته تیم چین هم با برتری در گروه C آخرین تیم آسیاست که توانست در آخرین روز شهریور بلیط حضور در رقابت های جهانی را به دست گیرد.

 

آفریقا:
بیست و هشت تیم آفریقایی از اواسط مهرماه در دور اول رقابت های انتخابی جهانی با هم به رقابت می پردازند. دور دوم رقابت های انتخابی آفریقا اواخر مهر آغار به کار می کند. سه تیم پیروز از سه گروه شرکت کننده دور سوم که بهمن ماه برگزار خواهد شد به رقابت های جهانی صعود خواهند کرد.

 

آمریکای جنوبی:
مردان آمریکای جنوبی برای انتخابی مسابقات جهان یک سهمیه بیشتر از زنان دارند. دو تیم اول (برزیل) و دوم (آرژانتین) صعود خود را قطعی کردند. ونزوئلا تیم سوم پیروز مرحله سوم 24 شهریور به جمع این دو تیم پیوست. 

 

اروپا:
دو تیم از طریق جام قهرمانی اروپا به مسابقات جهانی راه خواهند یافت (29شهریور تا 7 مهر). پنج تیم پیروز پنج گروه شرکت کننده و تیم برتر مرحله سوم از میان تیم های دوم جدول ( 13-15 دی) به جمع سهمیه داران می پیوندند. لهستان میزبان رقابت ها دیگر سهمیه این قاره خواهد بود.


والیبال جهان , مسابقات قهرمانی والیبال 2014 جهان , مسابقات قهرمانی مردان 2014 جهان , مسابقات قهرمانی زنان 2014 جهان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 261 تاریخ : جمعه 05 مهر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید