close
بهترین متخصص ارتودنسی
ایران از سد کره جنوبی هم گذشت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ایران از سد کره جنوبی هم گذشت
ایران از سد کره جنوبی هم گذشت

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا با نتیجه سه بر یک کره جنوبی را شکست داد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار اعزامی روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ایران و کره جنوبی در سالن حمدان شهر دبی به مصاف هم رفتند.ست های اول، دوم و چهارم این مسابقه با امتیازات 25 بر 19، 25 بر 16 و 25 بر 23 به سود خود تیم ملی کشورمان رقم خورد و کره جنوبی فقط در ست سوم با امتیازز 25 بر 22 به پیروزی رسید.

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا با نتیجه سه بر یک کره جنوبی را شکست داد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار اعزامی روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ایران و کره جنوبی در سالن حمدان شهر دبی به مصاف هم رفتند.ست های اول، دوم و چهارم این مسابقه با امتیازات 25 بر 19، 25 بر 16 و 25 بر 23 به سود خود تیم ملی کشورمان رقم خورد و کره جنوبی فقط در ست سوم با امتیازز 25 بر 22 به پیروزی رسید.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای این مسابقه سعید معروف، محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، امیر غفور و فرهاد ظریف را به عنوان ترکیب اولیه روانه میدان کرده بود.
مهدی مهدوی، شهرام محمودی، آرمین تشکری، علیرضا مباشری و رحمان داودی نیز بازیکنان ذخیره ایران در این بازی بودند.
برخی از مسئولین سفارت ایران در امارات و کنسولگری کشورمان در دبی و محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال کشورمان این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند. حدود 300 تماشاگر که اغلب آنها ایرانی بودند نیز نظاره گر این مسابقه در سالن حمدان بودند.
پیش از آغاز این مسابقه و در زمان های استراحت، از بلندگوهای سالن آهنگ های ایرانی پخش می شد که همین موضوع شور و هیجان زیادی به هواداران تیم ملی کشورمان می داد.

** ست اول (ایران 25 – کره جنوبی 19)
در آغاز این مسابقه چند خطای سرویس از بازیکنان ایران این فرصت را به حریف داد تا بازی را به صورت پایاپای پیش ببرد. کارهای ترکیبی بازیکنان کره جنوبی در خط حمله هم دفاع روی تور ایران را با مشکل مواجه کرده بود اما همچنان برتری با ایران بود و وقت استراحت فنی نخست در امتیاز 8 بر 7 به سود کشورمان اعلام شد. پس از ورود دو تیم به میدان سرویس های امیر غفور زمینه دریافت سه امتیاز برای ایران را فراهم آورد تا پارک کی وون سرمربی کره جنوبی در امتیاز 11 بر 8 به سود ایران درخواست یک وقت استراحت کند. این کار نیز نتوانست خللی در کار تیم ایران پیش بیاورد و در ادامه مسابقه با کم شدن اشتباهات بازیکنان ایران در زدن اسپک فاصله امتیازی دو تیم را به تدریج بیشتر کرد تا وقت استراحت فنی دوم نیز در امتیاز 16 بر 11 به سود ایران اعلام شود. ادامه مسابقه نیز با خطاهای متعدد کره ای ها در زدن سرویس و اشتباهات فردی بازیکنان این تیم همراه بود تا پارک کی وون در امتیاز 19 بر 12 یک بار دیگر وقت استراحت درخواست کند. این وقت استراحت توانست تا حدودی فاصله دو تیم را کاهش دهد تا اینکه در امتیاز 22 بر 18 به سود ایران، حمزه زرینی که در زدن اسپک مرتکب چند اشتباه شده بود جای خود را به علیرضا مباشری دهد و در نهایت هم با خطای سرویس بازیکن کره جنوبی ایران این ست را با امتیاز 25 بر 19 به سود خود رقم زد.

** ست دوم (ایران 25 – کره جنوبی 16)
در این ست بازیکنان ایران خیلی زود توانستند فاصله خود را از حریف زیاد کنند و با زدن سرویس های خوب، خود را به کسب پیروزی نزدیک کنند. وقت استراحت فنی نخست این مسابقه در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران اعلام شد. در ادامه مسابقه عملکرد خوب مدافعین روی تور ایران و استفاده سعید معروف از برنامه های متنوع در خط حمله برتری را به سود ایران پیش می برد تا اینکه پارک کی وون در امتیاز 13 بر 8 به سود کشورمان نخستین وقت استراحت این ست را درخواست کرد. با این وجود این وقت استراحت نیز نتوانست مانع امتیازآوری بازیکنان ایران شود و وقت استراحت فنی دوم در امتیاز 16 بر 10 به سود ایران اعلام شد. بازی کم اشتباه بازیکنان کشورمان و در مقابل خطاهای فردی کره ای ها رفته رفته فاصله امتیازی دو تیم را بیشتر می کرد. در امتیاز 24 بر 15 به سود ایران مهدی مهدوی به جای سعید معروف وارد میدان شد و در نهایت هم با یک پاس سرعتی به محمد موسوی پیروزی 25 بر 16 ایران را رقم زد.

** ست سوم (ایران 22 – کره جنوبی 25)
در این ست بازیکنان کره جنوبی با انگیزه بالاتری میدان رفتند تا از شکست جلوگیری کنند. چند سرویس اشتباه از بازیکنان ایران و دریافت های خوب کره ای ها باعث شد تا دو تیم به صورت پایاپای پیش بروند اما وقت استراحت فنی اول در امتیاز 8 بر 7 به سود ایران اعلام شد. بازگشت دو تیم به میدان سه امتیاز پیاپی را برای کره ای ها به ارمغان آورد تا این تیم برای نخستین بار در این بازی با دو امتیاز از کشورمان پیش بیفتد. همین موضوع باعث شد خولیو ولاسکو در امتیاز 12 بر 9 به سود کره جنوبی برای نخستین بار در این مسابقه درخواست وقت استراحت کند. اشتباهات زیادی بازیکنان ایران در زدن سرویس و حملات ترکیبی کره ای ها همچنان بازی را به سود این تیم پیش می برد تا وقت استراحت فنی دوم در امتیاز 16 بر 14 به سود کره اعلام شود. در امتیاز 18 بر 15 رحمان داودی به جای فرهاد قائمی و در امتیاز 21 بر 18 آرمین تشکری به جای عادل غلامی وارد میدان شدند. مهدی مهدوی هم در امتیاز 22 بر 21 به سود کره به جای سعید معروف وارد میدان شد اما این تغییرات هم نتوانست نتیجه ای دهد تا ولاسکو در امتیاز 24 بر 21 به سود حریف درخواست وقت استراحت کند. سرانجام نیز این ست با امتیاز 25 بر 22 به سود کره جنوبی پایان یافت.

** ست چهارم (ایران 25 – کره جنوبی 23)
پس از شکست در ست سوم، بازیکنان ایران ست چهارم را با قدرت آغاز کردند و خیلی زود از حریف فاصله گرفتند. بازیکنان تیم ملی ایران در این ست سرویس های خوبی زدند و با عملکرد عالی در دریافت توپ خود را از حریف پیش انداختند. پارک کی وون هم مجبور شد خیلی زود و در امتیاز 7 بر 2 نخستین وقت استراحت این ست را درخواست کند. وقت استراحت فنی نخست این ست هم در امتیاز 8 بر 3 به سود ایران اعلام شد. پس از ورود دو تیم به میدان چند اشتباه در زدن سرویس از سوی بازیکنان ایران بازهم باعث نزدیک شدن فاصله امتیازی دو تیم شد. ولاسکو هم در امتیاز 10 بر 8 به سود ایران درخواست یک وقت استراحت کرد تا برتری تیم خود را حفظ کند. توصیه های تاکتکی ولاسکو نتیجه داد و بازهم فاصله دو تیم بیشتر شود. در امتیاز 15 بر 11 به سود ایران این بار نوبت پارک کی وون بود که وقت استراحت درخواست کند. وقت استراحت فنی دوم نیز در امتیاز 16 بر 13 به سود ایران اعلام شد. در ادامه مسابقه سرویس های هدفمند بازیکنان ایران دریافت توپ را در زمین حریف با مشکل مواجه می کرد تا به تدریج فاصله میان دو تیم را بیشتر کند. در نهایت هم این ست با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران به پایان رسید.
تیم ملی والیبال ایران روز جمعه در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها به میدان می رود.


تیم ملی والیبال ایران , جام ملت های 2013 والیبال آسیا , نتیجه ی دیدارهای تیم ملی در جام ملت ها , اخبار جام ملت های والیبال 2013 آسیا ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 243 تاریخ : پنجشنبه 11 مهر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید