close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
سرمربی تیم والیبال میزان: برای قهرمانی در لیگ بسته نشدیم !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
سرمربی تیم والیبال میزان: برای قهرمانی در لیگ بسته نشدیم !
سرمربی تیم والیبال میزان: برای قهرمانی در لیگ بسته نشدیم !

خبرگزاری ورزش والیبال : جبار قوچان‌نژاد گفت: تیم والیبال میزان، امید زیادی برای قهرمانی در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر والیبال دارد اما باید توجه داشت که این تیم برای قهرمانی بسته نشده است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا- منطقه خراسان، در نشست خبری باشگاه میزان، جبار قوچان‌نژاد، سرمربی تیم والیبال میزان، به تشریح برنامه‌های خود برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال پرداخت و اظهار کرد: خوشبختانه امسال اولین سالی است که تیم ما در دقیقه 90 بسته نشد، همین مساله شرایط قهرمانی را برای ما مهیا خواهد کرد.

خبرگزاری ورزش والیبال : جبار قوچان‌نژاد گفت: تیم والیبال میزان، امید زیادی برای قهرمانی در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر والیبال دارد اما باید توجه داشت که این تیم برای قهرمانی بسته نشده است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا- منطقه خراسان، در نشست خبری باشگاه میزان، جبار قوچان‌نژاد، سرمربی تیم والیبال میزان، به تشریح برنامه‌های خود برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال پرداخت و اظهار کرد: خوشبختانه امسال اولین سالی است که تیم ما در دقیقه 90 بسته نشد، همین مساله شرایط قهرمانی را برای ما مهیا خواهد کرد.
وی ادامه داد: هدف اصلی ما در این فصل این است که در پنج تیم اول جدول باشیم، در غیر این صورت کارنامه خود را شکست خورده می‌دانم.
سرمربی تیم والیبال میزان در مورد دورنمای ترسیم شده برای تیم والیبال میزان، یادآور شد: هدف اصلی ما این است که به شکلی آهسته کار تیم را دنبال کنیم، مطمئنا هدف اصلی تیم والیبال میزان در سال آینده رسیدن به سکوی قهرمانی خواهد بود.
قوچان‌نژاد با اشاره به وضعیت بازیکنان این تیم اظهار کرد: در حال حاضر دو تا سه بازیکن جدید به مجموعه میزان اضافه شده‌اند که در این میان تنها رشید یوسفی با ما قرارداد سفید امضا دارد که اگر مشکل سربازی وی حل نشد، بتواند به راحتی برود.
سرمربی تیم والیبال میزان در خصوص حضور دو بازیکن ملی‌پوش جدید در این تیم، اظهار کرد: در حال حاضر به دنبال افزایش قدرت تیم والیبال میزان هستیم و به همین منظور رحمان داوودی و علیرضا مباشری، با همکاری موسسه میزان، به تیم ما اضافه شدند که این مساله می‌تواند در هماهنگی تیم کمک شایانی کند.

ایجاد هماهنگی، اولویت اول تیم است

قوچان‌نژاد ایجاد هماهنگی در بازیکنان تیم والیبال میزان را اصلی‌ترین اولویت مربی‌گری خود عنوان کرد و افزود: در حال حاضر این هماهنگی به شکلی نسبی ایجاد شده است، با این حال به نظر ما در این خصوص هنوز جای کار بیشتری وجود دارد. در حال حاضر مشکل عدم هماهنگی تا حدود 90 درصد حل شده است.
وی در مورد نوسانات قرارداد بازیکنان و تاثیر آن در بازی آن‌ها به خبرنگاران گفت: یکی از دلایلی که سراغ تعداد زیادی از بازیکنان برای حضور در تیم نرفتیم، همین بود. مهم‌ترین فاکتور در تیم والیبال میزان این است که این تیم از دست مربیان بومی خارج نشده است.
قوچان‌نژاد در واکنش به اشاره یکی از خبرنگاران در خصوص نوسانات نتایج این تیم در فصل گذشته، با قبول این مساله، ادامه داد: این مساله را قبول دارم که نتایج ما دارای نوسان بود. علت این مساله این است که هنگامی که تیم ما بر حریفان قدر خود پیروز می‌شد به دلیل جوانی و کم‌تجربگی بازیکنان با تیم‌های ضعیف‌تر به مشکل می‌خوردند.
سرمربی تیم والیبال میزان گفت: همچنین مجتبی قیاسی، یکی از مهره‌های اصلی ما، در چهار هفته پایانی در اختیار تیم نبود و جایگزین وی نیز نتوانست توقعات ما را برآورده کند. با این حال تیم والیبال میزان تنها با اختلاف شش امتیاز از حضور در چهار تیم برتر لیگ بازماند.

عدم توانایی رییس هیات والیبال در حمایت مالی و مدیریت

قوچان‌نژاد در خصوص مشکلات هیات والیبال و عدم حمایت آن از نمایندگان والیبال استان، ابراز گلایه کرد و یادآور شد: یکی از دلایلی که با جواد فخار، رییس هیات والیبال مخالف بودیم، این بود که وی نمی‌توانست آورده مالی به هیات داشته باشد. پیشنهاد ما این بود که من و ایشان هر دو از هیات کنار رویم و فرد دیگری که توانایی مالی دارد و یا می‌تواند آورده‌ مالی داشته باشد، اداره هیات را بر عهده گیرد.
وی افزود: در حال حاضر هیات والیبال استان مدام بر طبل نبود بودجه می‌کوبد و در اکثر مسایل، مشکلات هزینه‌ای وجود دارد.
سرمربی تیم والیبال میزان مشکلات مدیریتی را یکی دیگر از مسایل هیات والیبال استان عنوان کرد و گفت: متاسفانه دراین رابطه نیز دچار مشکل هستیم؛ سقوط تیم نوجوانان استان به لیگ دسته دو و همچنین نزول تیم جوانان به لیگ دسته سه از مصادیق نبود مدیریت است.
قوچان‌نژاد تصریح کرد: در حال حاضر از تیم والیبال دختران استان پول می‌گیرند تا هزینه‌های مربوط به ایاب و ذهاب آن‌ها را در مسابقات بپردازند.
وی ادامه داد: همچنین در حدود یک ماه گذشته مسابقات لیگ والیبال استان تعطیل شد و تنها علت آن این بود که جواد فخار می‌خواست کاندیدای شورای شهر مشهد شود، نظر من این است که ارایه خدمت در هیات والیبال نیز چیزی کم از شورای شهر ندارد.
قوچان‌نژاد اظهار کرد: حمایت‌های باشگاه میزان از رشته والیبال موجب کسب موفقیت در این رشته شده است. در حال حاضر 90 درصد مربیان بین‌المللی استان در کنار تیم ما حضور دارند.
وی در ادامه سخنان خود و ابراز گلایه از مدیریت هیات والیبال استان، خاطرنشان کرد: از سال 89 تیم والیبال استان حدود 400 میلیون تومان بدهکار بود که با حمایت‌های موسسه فرهنگی و ورزشی میزان، این مشکل برطرف شده است.
قوچان‌نژاد ادامه داد: این در حالی است که هنگامی که در رقابت با تیم ارومیه با ما بدرفتاری شد، رییس هیات والیبال استان نسبت به آن اظهار بی‌اطلاعی کرد. در حال حاضر نیز تمام مشکلات ما ناشی از نبود بودجه در هیات والیبال است.

نور و کفپوش سالن مهران مشکل دارد

سرمربی تیم والیبال میزان تصریح کرد: حدود یک ماه است که نامه‌ای برای ترمیم نور سالن مهران و کفپوش آن به هیات ارسال شده که به نتیجه مشخصی نرسیده است. در حال حاضر نیز این سالن در اختیار ما نبوده و تمام مشکلات آن با هزینه‌های باشگاه میزان مرتفع می‌شود. چرا نباید سالن و تشکیلات ورزشی استان در اختیار ما قرار گیرد؟
قوچان‌نژاد خاطرنشان کرد: امسال نیز این مسایل شکل حادتری به خود گرفته و فدراسیون نیز نامه‌های متعددی در خصوص ناکارآمدی هیات والیبال ارسال نموده است. اگر این مشکلات حل نشود از بازرسی استان و یا سایر نهادها پیگیری خواهیم کرد، چرا که این مسایل والیبال استان را به چالش می‌کشد.
سرمربی تیم والیبال میزان ادامه داد: در حال حاضر نیمی از چراغ‌های سالن مهران خاموش بوده و کفپوش و وضعیت روشنایی آن نیز با مشکلات زیادی رو به‌رو است. باید گفت تنها ما نیستیم که نسبت به این مسایل دغدغه داریم، جامعه والیبال استان نیز در این رابطه با مشکل رو به‌رو است.


جبار قوچان نژاد , تیم والیبال میزان خراسان , سرمربی تیم میزان خراسان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 243 تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>