close
بهترین متخصص ارتودنسی
سرمربی تیم والیبال میزان: برای قهرمانی در لیگ بسته نشدیم !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
سرمربی تیم والیبال میزان: برای قهرمانی در لیگ بسته نشدیم !
سرمربی تیم والیبال میزان: برای قهرمانی در لیگ بسته نشدیم !

خبرگزاری ورزش والیبال : جبار قوچان‌نژاد گفت: تیم والیبال میزان، امید زیادی برای قهرمانی در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر والیبال دارد اما باید توجه داشت که این تیم برای قهرمانی بسته نشده است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا- منطقه خراسان، در نشست خبری باشگاه میزان، جبار قوچان‌نژاد، سرمربی تیم والیبال میزان، به تشریح برنامه‌های خود برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال پرداخت و اظهار کرد: خوشبختانه امسال اولین سالی است که تیم ما در دقیقه 90 بسته نشد، همین مساله شرایط قهرمانی را برای ما مهیا خواهد کرد.

خبرگزاری ورزش والیبال : جبار قوچان‌نژاد گفت: تیم والیبال میزان، امید زیادی برای قهرمانی در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر والیبال دارد اما باید توجه داشت که این تیم برای قهرمانی بسته نشده است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا- منطقه خراسان، در نشست خبری باشگاه میزان، جبار قوچان‌نژاد، سرمربی تیم والیبال میزان، به تشریح برنامه‌های خود برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال پرداخت و اظهار کرد: خوشبختانه امسال اولین سالی است که تیم ما در دقیقه 90 بسته نشد، همین مساله شرایط قهرمانی را برای ما مهیا خواهد کرد.
وی ادامه داد: هدف اصلی ما در این فصل این است که در پنج تیم اول جدول باشیم، در غیر این صورت کارنامه خود را شکست خورده می‌دانم.
سرمربی تیم والیبال میزان در مورد دورنمای ترسیم شده برای تیم والیبال میزان، یادآور شد: هدف اصلی ما این است که به شکلی آهسته کار تیم را دنبال کنیم، مطمئنا هدف اصلی تیم والیبال میزان در سال آینده رسیدن به سکوی قهرمانی خواهد بود.
قوچان‌نژاد با اشاره به وضعیت بازیکنان این تیم اظهار کرد: در حال حاضر دو تا سه بازیکن جدید به مجموعه میزان اضافه شده‌اند که در این میان تنها رشید یوسفی با ما قرارداد سفید امضا دارد که اگر مشکل سربازی وی حل نشد، بتواند به راحتی برود.
سرمربی تیم والیبال میزان در خصوص حضور دو بازیکن ملی‌پوش جدید در این تیم، اظهار کرد: در حال حاضر به دنبال افزایش قدرت تیم والیبال میزان هستیم و به همین منظور رحمان داوودی و علیرضا مباشری، با همکاری موسسه میزان، به تیم ما اضافه شدند که این مساله می‌تواند در هماهنگی تیم کمک شایانی کند.

ایجاد هماهنگی، اولویت اول تیم است

قوچان‌نژاد ایجاد هماهنگی در بازیکنان تیم والیبال میزان را اصلی‌ترین اولویت مربی‌گری خود عنوان کرد و افزود: در حال حاضر این هماهنگی به شکلی نسبی ایجاد شده است، با این حال به نظر ما در این خصوص هنوز جای کار بیشتری وجود دارد. در حال حاضر مشکل عدم هماهنگی تا حدود 90 درصد حل شده است.
وی در مورد نوسانات قرارداد بازیکنان و تاثیر آن در بازی آن‌ها به خبرنگاران گفت: یکی از دلایلی که سراغ تعداد زیادی از بازیکنان برای حضور در تیم نرفتیم، همین بود. مهم‌ترین فاکتور در تیم والیبال میزان این است که این تیم از دست مربیان بومی خارج نشده است.
قوچان‌نژاد در واکنش به اشاره یکی از خبرنگاران در خصوص نوسانات نتایج این تیم در فصل گذشته، با قبول این مساله، ادامه داد: این مساله را قبول دارم که نتایج ما دارای نوسان بود. علت این مساله این است که هنگامی که تیم ما بر حریفان قدر خود پیروز می‌شد به دلیل جوانی و کم‌تجربگی بازیکنان با تیم‌های ضعیف‌تر به مشکل می‌خوردند.
سرمربی تیم والیبال میزان گفت: همچنین مجتبی قیاسی، یکی از مهره‌های اصلی ما، در چهار هفته پایانی در اختیار تیم نبود و جایگزین وی نیز نتوانست توقعات ما را برآورده کند. با این حال تیم والیبال میزان تنها با اختلاف شش امتیاز از حضور در چهار تیم برتر لیگ بازماند.

عدم توانایی رییس هیات والیبال در حمایت مالی و مدیریت

قوچان‌نژاد در خصوص مشکلات هیات والیبال و عدم حمایت آن از نمایندگان والیبال استان، ابراز گلایه کرد و یادآور شد: یکی از دلایلی که با جواد فخار، رییس هیات والیبال مخالف بودیم، این بود که وی نمی‌توانست آورده مالی به هیات داشته باشد. پیشنهاد ما این بود که من و ایشان هر دو از هیات کنار رویم و فرد دیگری که توانایی مالی دارد و یا می‌تواند آورده‌ مالی داشته باشد، اداره هیات را بر عهده گیرد.
وی افزود: در حال حاضر هیات والیبال استان مدام بر طبل نبود بودجه می‌کوبد و در اکثر مسایل، مشکلات هزینه‌ای وجود دارد.
سرمربی تیم والیبال میزان مشکلات مدیریتی را یکی دیگر از مسایل هیات والیبال استان عنوان کرد و گفت: متاسفانه دراین رابطه نیز دچار مشکل هستیم؛ سقوط تیم نوجوانان استان به لیگ دسته دو و همچنین نزول تیم جوانان به لیگ دسته سه از مصادیق نبود مدیریت است.
قوچان‌نژاد تصریح کرد: در حال حاضر از تیم والیبال دختران استان پول می‌گیرند تا هزینه‌های مربوط به ایاب و ذهاب آن‌ها را در مسابقات بپردازند.
وی ادامه داد: همچنین در حدود یک ماه گذشته مسابقات لیگ والیبال استان تعطیل شد و تنها علت آن این بود که جواد فخار می‌خواست کاندیدای شورای شهر مشهد شود، نظر من این است که ارایه خدمت در هیات والیبال نیز چیزی کم از شورای شهر ندارد.
قوچان‌نژاد اظهار کرد: حمایت‌های باشگاه میزان از رشته والیبال موجب کسب موفقیت در این رشته شده است. در حال حاضر 90 درصد مربیان بین‌المللی استان در کنار تیم ما حضور دارند.
وی در ادامه سخنان خود و ابراز گلایه از مدیریت هیات والیبال استان، خاطرنشان کرد: از سال 89 تیم والیبال استان حدود 400 میلیون تومان بدهکار بود که با حمایت‌های موسسه فرهنگی و ورزشی میزان، این مشکل برطرف شده است.
قوچان‌نژاد ادامه داد: این در حالی است که هنگامی که در رقابت با تیم ارومیه با ما بدرفتاری شد، رییس هیات والیبال استان نسبت به آن اظهار بی‌اطلاعی کرد. در حال حاضر نیز تمام مشکلات ما ناشی از نبود بودجه در هیات والیبال است.

نور و کفپوش سالن مهران مشکل دارد

سرمربی تیم والیبال میزان تصریح کرد: حدود یک ماه است که نامه‌ای برای ترمیم نور سالن مهران و کفپوش آن به هیات ارسال شده که به نتیجه مشخصی نرسیده است. در حال حاضر نیز این سالن در اختیار ما نبوده و تمام مشکلات آن با هزینه‌های باشگاه میزان مرتفع می‌شود. چرا نباید سالن و تشکیلات ورزشی استان در اختیار ما قرار گیرد؟
قوچان‌نژاد خاطرنشان کرد: امسال نیز این مسایل شکل حادتری به خود گرفته و فدراسیون نیز نامه‌های متعددی در خصوص ناکارآمدی هیات والیبال ارسال نموده است. اگر این مشکلات حل نشود از بازرسی استان و یا سایر نهادها پیگیری خواهیم کرد، چرا که این مسایل والیبال استان را به چالش می‌کشد.
سرمربی تیم والیبال میزان ادامه داد: در حال حاضر نیمی از چراغ‌های سالن مهران خاموش بوده و کفپوش و وضعیت روشنایی آن نیز با مشکلات زیادی رو به‌رو است. باید گفت تنها ما نیستیم که نسبت به این مسایل دغدغه داریم، جامعه والیبال استان نیز در این رابطه با مشکل رو به‌رو است.


جبار قوچان نژاد , تیم والیبال میزان خراسان , سرمربی تیم میزان خراسان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 255 تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید