close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
مصاحبه ملی پوشان پس از بازگشت به ایران/بازیکنان از قهرمانی خود می‌گویند !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مصاحبه ملی پوشان پس از بازگشت به ایران/بازیکنان از قهرمانی خود می‌گویند !
مصاحبه ملی پوشان پس از بازگشت به ایران/بازیکنان از قهرمانی خود می‌گویند !

خبرگزاری ورزش والیبال : سرعتی‌زن تیم ملی والیبال در مراسم استقبال در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: مردم ایران مثل مسابقات لیگ جهانی حرص نخوردند و راحت قهرمان شدیم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد موسوی پس از بازگشت به ایران و در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار کرد: والیبال ایران پیشرفت زیادی داشته است.

محمد موسوی: این بار مردم حرص نخوردند!

خبرگزاری ورزش والیبال : سرعتی‌زن تیم ملی والیبال در مراسم استقبال در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: مردم ایران مثل مسابقات لیگ جهانی حرص نخوردند و راحت قهرمان شدیم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد موسوی پس از بازگشت به ایران و در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار کرد: والیبال ایران پیشرفت زیادی داشته است. شاید حتی قدرت های برتر آسیا مثل چین و کره جنوبی هم در حال حاضر در حد و اندازه تیم ما نباشند. تیم های درجه دو آسیا هم فاصله زیادی با ما دارند. انرژی ما در مسابقات قهرمانی آسیا صرف بازی های نهایی شد.
وی افزود: خوشبختانه در مرحله مقدماتی کار سختی نداشتیم و توانستیم تمام انرژی خود را برای بازی های حساس با ره و ژاپن ذخیره کنیم. مردم ما هم دیگر مثل لیگ جهانی حرص نخوردند و به نظر راحت قهرمان شدیم.
سرعتی زن تیم ملی والیبال تاکید کرد: خوشحالم که برای دومین بار در آسیا قهرمان شدیم. والیبال جهان رو به جلو حرکت می کند و باید ما هم همچنان دنبالا پیشرفت باشیم. خوشحالم که مردم ایران باز هم شاهد موفقیت تیم ملی بودند. بعد از مسابقات لیگ جهانی اعتماد به نفس همه بازیکنان بسیار بالا رفت. شخصیت تیمی ما بالا رفته است. البته هیچ گاه هم مغرور نشدیم. با تیم های درجه دو آسیا هم با انگیزه کار می کردیم.

عادل غلامی: دیگر آسیا برای ما کوچک است

سرعتی زن والیبال ایران در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: امروز همه ما جهانی فکر می‌کنیم و باید دیگر در سطح جهانی مقام بیاوریم.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عادل غلامی پس از بازگشت به ایران و در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار کرد: واقعاً همدلی خوبی در بین بازیکنان والیبال ایران وجود دارد. از ابتدای مسابقات قهرمانی آسیا تیمی کار کردیم. یکدل و رفیق بودیم و فقط برای موفقیت تیم ملی ایران جنگیدیم و خدارا شکر که موفق شدیم.
وی افزود: بارها گفته‌ام والیبال ایران در این چند سال آنقدر پیشرفت کرده که آسیا برای ما کوچک است. امروز همه ما جهانی فکر می کنیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. در سطح جهانی مقام بیاوریم.
سرعتی زن والیبال ایران گفت: چین و کره جنوبی و ژاپن مثل سابق قدرتمند هستند. فرقی ندارند. این والیبالیست های ایران هستند که پیشرفت کرده اند. چندین بازیکن هستند که در ترکیب تیم ملی نیستند ولی چیزی کمتر از والیبالیست های ملی پوش ندارند. هر کدام از آن ها هم می توانند در رویدادهای ملی موفق باشند. به هر حال به نظرم باز هم پتانسیل والیبال بیش از این است.

سعید معروف: دیگر به دنبال مدال جهانی هستیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در مراسم استقبال فرودگاه امام خمینی (ره)، گفت : انتظارات مردم را در مسابقات قهرمانی آسیا بر آورده کردیم و حالا به دنبال کسب مدال طلا و بالا بردن ارتقای ایران در جهان هستیم.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سعید معروف، در حاشیه مراسم استقبال از کاروان والیبال ایران در فرودگاه امام خمینی‌ (ره) ، اظهار کرد: امروز همه باور دارند که والیبال ایران فراتر از آسیا است و چندین سال است که در آسیا فینالیست هستیم. در دو سال قبل هم قهرمانی‌های پیاپی را کسب کردیم.
وی افزود: امروز والیبال ایران به دنبال کسب اعتبار در تورنمنت‌های جهانی است. همان طور که مردم انتظار داشتند که به حریفان آسیایی کمترین گیم را بدهیم همین اتفاق افتاد و با یک ست باخت، قهرمان مسابقات آسیایی شدیم.
کاپیتان تیم ملی والیبال، تاکید کرد: گرفتن دومین جام قهرمانی آسیا نشان می‌دهد که اقتدار والیبال ایران مطلق است و مدال طلای دوره قبل هم شانسی به دست نیامد. امیدوار هستم که در آینده بتوانیم مدال جهانی کسب کنیم و این اعتبار را برای والیبال ایران بیشتر به ارمغان بیاوریم.

  علی مباشری: قهرمانی حاصل یکرنگی بازیکنان بود

 ملی پوش والیبال در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: این قهرمانی‌ حاصل تلاش همه بازیکنان و همدلی و یکرنگی بود.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی مباشری پس از بازگشت به ایران و در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار کرد: خدارا شکر در این یکی دوساله بیشتر بازی‌هایی که همراه تیم ملی بودم را با پیروزی پشت سر گذاشتم. البته سه سال قبل در مقدماتی لیگ جهانی باختیم. خدارا شکر لطف خدا بود که در یک سال اخیر اکثر بازی ها را در مسابقات مختلف با برد پشت سر گذاشتیم.
وی افزود: شش ماه برای موفقیت در این مسابقات زحمت کشیده بودیم. این قهرمانی حاصل تلاش همه بازیکنان و همدلی و یکرنگی بود. هر کس از نزدیک فضای اردوهای تیم ملی را ببیند، متوجه می شود که چقدر بازیکنان با هم دوست هستند.

  آرمین تشکری: فکر نمی‌کردم راحت قهرمان شویم

 ملی پوش والیبال ایران در مراسم استقبال در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: خود من فکر نمی‌کردم اینقدر راحت قهرمان شویم.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آرمین تشکری پس از بازگشت به ایران و در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار کرد: خداراشکر می‌کنم که باز هم قهرمانی در آسیا تکرار شد. بازی‌های خیلی سختی را پشت سرگذاشتیم. خود من فکر نمی‌کردم اینقدر راحت قهرمان شویم. ما بازی به بازی فکر کردیم و خدارا شکر توانستیم کاپ زرین هفدهمین دوره مسابقات را هم کسب کنیم.  وی افزود: قبل از این مسابقات هم همه می گفتند ایران فراتر از آسیا ست. حالا باز هم این موضوع ثابت شد. امیدوارم در مسابقان بین قاره ای جهان هم بتوانیم موفق باشیم.

  امیر غفور: می‌خواهیم در مسابقات بین قاره‌ای هم موفق باشیم

 پشت خط زن تیم ملی در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی (ره)، گفت: با کسب سهمیه مسابقات بین قاره‌ای برگشتیم و امیدوارم بتوانیم در این مسابقات هم موفق باشیم.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر غفور، در حاشیه مراسم استقبال از کاروان والیبال ایران در فرودگاه امام خمینی‌ (ره)، اظهار کرد: شش ماه تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم. واقعا فشار زیادی روی تیم ما بود. امسال سختی‌های زیادی کشیدیم و اوج تلاش خود را به کار بستیم تا به این قهرمانی برسیم. حالا سهمیه مسابقات قهرمانی قاره‌های جهان را به دست آورده‌ایم و امیدوارم که بتوانیم در آنجا هم دل مردم را شاد کنیم.  وی افزود: اختلاف والیبال ایران و سایر قدرت‌های آسیایی کاملا مشخص است. بسیاری از تیم‌ها می‌آمدند جلوی ما ریسکی بازی می‌کردند، اما واقعا با آن بازی که تیم ایران انجام داد، هیچ کس نتوانست قدرتنمایی کند و با اقتدار قهرمان شدیم.  بهترین اسپکر مسابقات قهرمانی آسیا، در پایان گفت: امیدوارم که مردم ایران از عملکرد تیم ملی راضی باشند و توانسته باشیم آنها را خوشحال کرده باشیم.

مهدی مهدوی: با ثبت یک رکورد جدید قهرمان شدیم

 پاسور تیم ملی والیبال ایران در فرودگاه امام خمینی (ره)، گفت: قهرمانی با واگذاری تنها یک ست و ثبت رکورد جدید اقتدار والیبال ایران در آسیا را ثابت می‌کند.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی مهدوی در حاشیه مراسم استقبال از کاروان والیبال ایران در فرودگاه امام خمینی‌ (ره)، اظهار کرد: خوشحالم که در مسابقات قهرمانی مردان آسیا یک رکورد ثبت کردیم و با واگذاری یک ست قهرمان شدیم. این موضوع توانایی تیم ملی والیبال ایران را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که سطح والیبال ایران فراتر از آسیا است.  وی افزود: بازی‌های تدارکاتی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با آمادگی کامل به این مسابقات رفتیم. در مرحله مقدماتی هم در برابر تیم‌های درجه دو طوری بازی کردیم تا برای مرحله نهایی و بازی‌های دشوار برابر کره و ژاپن آماده باشیم. خوشحالم که در نیمه نهایی و فینال هم مقتدرانه کار کردیم و یک قهرمانی دیگر برای ایران به ارمغان آوردیم.  پاسور تیم ملی والیبال ایران در پایان، گفت: باید از همه مردم عزیزی که در ایران برای موفقیت تیم ملی دعا کردند و همچنین عزیزانی که در کشور امارات هم به سالن آمدند و ما را تشویق کردند قدردانی کنم. قطعا حمایت‌های آنها در بالا بردن روحیه بازیکنان موثر بود.

شهرام محمودی: به رویارویی با تیم‌های تراز اول فکر می‌کنیم

 پشت خط زن والیبال ایران در مراسم استقبال گفت: ما به فکر موفقیت در عرصه بین‌المللی و رویارویی با تیم‌های تراز اول هستیم.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شهرام محمودی پس از بازگشت به ایران و در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار کرد: خوشحالم که برای دومین دوره پیاپی قهرمانی را برای والیبال ایران به ارمغان آوردیم. باید از مردم عزیزی که در ایران ما را دعا کردند و همچنین همه هوادرانی که در سالن دوبی ما را تشویق می کردند قدردانی کنم.  وی افزود: موفقیت در والیبال حاصل همدلی همه بازیکنان و همچنین فضای دوستانه تیم ملی است. ما نشان دادیم با هدایت ولاسکو می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم. از همین امروز به فکر مسابقات جهانی هستیم و تلاش می‌کنیم تا در برابر تیم های تراز اول دنیا هم موفق باشیم.  پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: قدرت‌های برتر والیبال آسیا مثل چین و کره جنوبی و ژاپن دیگر در برابر ما حرفی برای گفتن ندارند. ما به فکر موفقیت در عرصه بین‌المللی و رویارویی با تیم های مدعی هستیم. خوشبختانه بازی‌های بین قاره‌ای می‌تواند فرصت خوبی برای نمایش توانایی های تیم ملی ایران برابر بهترین بازیکنان جهان باشد.

فرهاد ظریف: ولاسکو را خیلی دوست دارم

 لیبروی تیم ملی والیبال پس از بازگشت به ایران گفت: تا زمانی که کادر فنی به من اعتماد دارد سعی می‌کنم بازی‌های خوبی را ارائه دهم و شخصا ولاسکو را خیلی دوست دارم.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرهاد ظریف در حاشیه مراسم استقبال از کاروان والیبال ایران در فرودگاه امام خمینی‌ (ره)، اظهار کرد: پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر کسی افتخار است و کسب مقام هم افتخار بسیار بزرگی است. من پیش از این بازی‌های زیادی را برابر کره و ژاپن انجام داده‌ام، ‌اما انصافاً در این دوره خیلی مقتدرانه کار کردیم. دست بازیکنان درد نکند که چیزی کم نگذاشتند و مقتدرانه بازی کردند.  وی افزود: بعد از مرحله مقدماتی و بازی‌های خوبی که انجام دادیم، تیم به آمادگی بیشتری رسید. خود من هم که قبل از این مسابقات قدری آسیب دیدگی‌ داشتم، توانستم در مرحله مقدماتی شرایطم را بهبود بخشم و خوشبختانه با آمادگی در مرحله نیمه نهایی بازی کنم. لطف کادر فنی و ولاسکو شامل حال من بود که خواست در این مسابقات در خدمت تیم ملی باشم.  ظریف در پایان تاکید کرد: شاید بازیکنان زیادی باشند که بتوانند در تیم ملی بازی کنند و همچنین جوانانی هستند که قطعا شایستگی بازی در این تیم را دارند. اما تا زمانی که من در تیم ملی هستم تمام تلاشم را می‌کنم که خوب بازی کنم و ولاسکو خیلی به من خیلی کمک کرده تا نقش آفرینی موثر داشته باشم و شخصا او را خیلی دوست دارم.


مصاحبه ملی پوشان پس از بازگشت به ایران , محمد موسوی , سعید معروف , فرهاد ظریف , رحمان داوودی , شهرام محمودی , مهدی مهدوی , آرمین تشکری , علیرضا مباشری , امیر غفور ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 731 تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
مراحل ساخت ورزشگاه 10 هزارنفری کاله آمل(عکس) mojtaba83
جوانی بازیکنان کاله در شرایط حساس کار دست‌شان داد m1982a
داورزنی: عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم setareha
گروه بندی مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان در قاره اروپا mojtaba83
ستاره کوبایی تا سال 2018 نمی‌تواند برای لهستان بازی کند mojtaba83
تراویسا:برای ارومیه لیگ ازهفته سوم آغاز میشود/بانک برخلاف ماهماهنگ بود mojtaba83
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید