close
بهترین متخصص ارتودنسی
تیم ملی والیبال زیر 23 سال مغلوب روسیه شد !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
تیم ملی والیبال زیر 23 سال مغلوب روسیه شد !
تیم ملی والیبال زیر 23 سال مغلوب روسیه شد !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان در سومین بازی خود در مسابقات قهرمانی جهان در برابر روسیه، مدعی قهرمانی این رقابت ها شکست خورد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های سومین روز نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان از ساعت 9 بامداد (به وقت برزیل) و 15 و 30 دقیقه (به وقت تهران) امروز سه شنبه در شهر  اوبرلندیا برزیل آغاز شد و ملی پوشان کشورمان در نخستین بازی امروز به مصاف روسیه رفتند.

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان در سومین بازی خود در مسابقات قهرمانی جهان در برابر روسیه، مدعی قهرمانی این رقابت ها شکست خورد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های سومین روز نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان از ساعت 9 بامداد (به وقت برزیل) و 15 و 30 دقیقه (به وقت تهران) امروز سه شنبه در شهر  اوبرلندیا برزیل آغاز شد و ملی پوشان کشورمان در نخستین بازی امروز به مصاف روسیه رفتند.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در این دیدار سه بر یک و با امتیازهای (22-20، 15 بر 21، 21 بر 17 و 21 بر 12 مغلوب روسیه شد تا به همان شش امتیاز خود قناعت کند. روسیه با این پیروزی 9 امتیازه شد و گام بلندی برای صعود به مرحله نیمه نهایی برداشت.
پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در آغاز این دیدار نیز از ترکیب دو بازی قبل شامل سامان فائزی، فرهاد سال افزون ، سجاد دهنوی، مجتبی میرزاجانپور ، ناصر رحیمی (لیبرو) و رضا قرا استفاده کرد.

ایران – روسیه : ست نخست (20 – 22)

در ست نخست سرویس هدف دار یکی از برنامه های تاکتیکی تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان بود که بر اساس تاکید کادر فنی در برابر روسیه اجرا کردند. اما به هر حال در اکثر مواقع بازی ایران حداقل دو امتیاز از حریف قدر خود عقب بود. به همین دلیل وقت استراحت اول را در ست نخست پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال ایران در امتیاز 10 بر هفت به سود روسیه درخواست کرد.
وقت استراحت دوم را نیز ایران در امتیاز 16 بر 12 در زمانی که فاصله امتیازهای ایران با حریف چهار شد، گرفت. سپس تیم ایران سه امتیاز متوالی کسب کرد و سرمربی تیم روسیه وقت استراحت اول خود را در امتیاز 16 بر 15 گرفت.
تیم ایران در امتیاز 17 با روسیه برابر شد و در امتیاز 18 از روسیه نیز پیش افتاد که سرمربی روسیه دومین وقت استراحت خود را نیز گرفت.
میلاد عبادی پور و سهیل احمدی در ادامه ست نخست این بازی به میدان آمدند. در امتیاز 20 بر 19 مجتبی میرزاجانپور دو فرصت طلایی را با زدن توپ به خارج از زمین از دست داد و دو امتیاز حساس را به تیم حریف داد. در نهایت تیم ایران در ست نخست 22 بر 20 مغلوب روسیه شد.

ایران – روسیه : ست دوم (21 – 15)

تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان در ست دوم با همان آرایش ست نخست به میدان آمد که در دریافت ها کمی مشکل داشت و دو امتیاز متوالی به روسیه داد. در ادامه ست دوم کار تیم ایران مشکل تر شد زیرا اختلاف امتیاز سه شد(چهار بر یک). در امتیاز شش بر چهار پیمان اکبری دوباره درخواست وقت استراحت می کند تا بازیکنان را که به دلیل باخت در ست نخست دچار استرس و ناهماهنگی شدند، راهنمایی کند.
در امتیاز هفت تیم ایران با روسیه برابر شد و در این امتیاز سرمربی روسیه وقت استراحت نخست خود در ست دوم را گرفت. سرمربی روسیه در این مرحله از بازی گفتگوی خاصی با پاسور تیمش داشت. پس از آغاز مجدد بازی امتیاز هشت را ایران گرفت. رضا قرا چهار امتیاز متوالی برای ایران به دست آورد و وقت استراحت قانونی اول این ست 12 بر هشت به سود ایران شد. تیم ایران در ادامه این بازی از روند خوب خود فاصله گرفت به گونه ای که چندین امتیاز از دست داد و نتیجه 14 بر 13 به سود ایران شد.
روسیه در ادامه بازی بازیکن شماره 9 خود را به میدان آورد که بازیکنی قدرتی است و میلاد عبادی پور نیز برای ایران به بازی آمد. در امتیاز 19 بر 15 سرمربی روسیه دومین وقت استراحت خود را گرفت تا از اختلاف بیشتر تیم جلوگیری کند، اما موفق نشد و تیم ایران در این ست 21 بر 15 به پیروزی رسید تا دو تیم یک بر یک شوند.
در ست دوم رضا قرا یکی از بازیکنان تاثیر گذار ایران بود که در پیروزی نقش به سزایی داشت. نکته جالب اینکه هر زمانی تیم ایران از روسیه پیش می افتاد، سرمربی این تیم به قدری ناراحت می شد که با بازیکنان خود دعوا می کرد.
 
ایران – روسیه : ست سوم (17 – 21)

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران ست سوم را نیز بدون تغییر در ترکیب خود آغاز کرد و نخستین امتیاز را نیز به دست آورد. رقابت دو تیم به صورت پایاپای تا امتیاز سه ادامه داشت اما در ادامه ایران سه امتیاز متوالی به دست آورد که یک تعویض برای روسیه در بر داشت. در ادامه روسیه سه امتیاز گرفت و دو تیم در امتیاز هفت و هشت برابر پیش رفتند. وقت استراحت نخست بازی را ایران 12 بر 11 به سود خود پایان داد.
تیم روسیه از مدافعان بلند قامتی برخوردار بود و تبدیل توپ به امتیاز کار بسیار سختی در برابر آنان بود. از سوی دیگر در امتیاز 14 بر 13 داور آرژانتینی یک اشتباه داشت و امتیاز را به روسیه داد. اما در امتیاز 16 و 17 ایران با روسیه برابر شد. روسیه در ادامه دو امتیاز متوالی کسب کرد و پیمان اکبری وقت استراحت گرفت تا تیم ایران در لحظات حساس بازی امتیاز بیشتری از دست ندهد. میلاد عبادی پور نیز در آخرین امتیاز بازی در این ست به میدان آمد اما فایده ای نداشت و تیم ایران در نهایت این ست را 21 بر 17 از دست داد تا دو بر یک از روسیه عقب بیافتد. در پایان ست سوم هر دو تیم 58 امتیاز به دست آوردند.

ایران – روسیه : ست چهارم (12- 21)

در ابتدای این ست ترکیب ایران همانند سه ست قبلی بود. امتیاز نخست این ست را روسیه به دست آورد. بازیکنان ایران در دریافت با مشکل روبرو بودند و توپ های برگشتی را به راحتی در اختیار روسیه قرار می دادند. در امتیاز 2 بر صفر به سود روسیه، پیمان اکبری سرمربی تیم ایران پاسور ایران را تغییر داد و رسول نجفی را به جای سال افزون به بازی آورد. در امتیاز هفت بر چهار سرمربی تیم ایران وقت استراحت نخست خود را گرفت.
بازیکنان ایران در این ست از نظر روحی با مشکل روبرو شدند و درصد خطای فنی آنان افزایش یافت. وقت استراحت قانونی بازی 12 بر هشت به روسیه رسید.
در ادامه این ست یکی از بازیکنان روسیه نیز کارت زرد گرفت، وقت استراحت دوم ایران را نیز پیمان اکبری در امتیاز 15 بر 9 گرفت اما در نهایت تیم ایران در این ست نیز 21 بر 12 مغلوب روسیه شد تا سه بر یک شکست در برابر این تیم را بپذیرد.
دیدار دو تیم ایران و روسیه حساس ترین بازی امروز این رقابت ها بود که ایران امتیاز این بازی را به روسیه واگذار کرد و برای اینکه به دور نیمه نهایی صعود کند باید حتما فردا صربستان را شکست دهد.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان قبل از این دیدار سه بار با روسیه روبرو شده بود که دو پیروزی در جام ریاست جمهوری قزاقستان و یک شکست در چهار جانبه آرژانتین نتیجه آنان بود.
داورانی از کشورهای آرژانتین و کلمبیا به عنوان داوران اول ودوم قضاوت دیدار ایران و روسیه را بر عهده داشتند.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان فردا چهارشنبه در چهارمین بازی خود در این رقابت ها به مصاف صربستان می رود.

امروز سه شنبه پنج بازی دیگر در این رقابت ها برگزار می شود که برنامه آن به قرار زیر است:

گروه اول:

تونس - بلغارستان  

برزیل - مصر  

آرژانتین - جمهوری دومینیکن

گروه دوم:

ونزوئلا - استرالیا

صربستان - مکزیک  

مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان با قوانین جدید فدراسیون بین المللی والیبال برگزار می شود که امتیاز پیروزی 21 است و تنها یک وقت استراحت قانونی وجود دارد که در امتیاز 12 گرفته می شود.


تیم ملی والیبال زیر 23 سال , رقابت های والیبال زیر 23 سال جهان , تیم ملی والیبال امید ایران , تیم ملی والیبال زیر 23 سال جهان , نتایج تیم ملی والیبال امید ایران , رقابت های قهرمانی والیبال زیر 23 سال جهان , تیم ملی والیبال امید , والیبال روسیه ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 307 تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
هیئت والیبال استان سمنان میگه
با سلام :
کلاس داوری درجه ملی والیبال ویژه آقایان و بانوان - آبان و آذر ماه 92 استان سمنان - تماس : 09122311097
پاسخ : مرسی
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>