close
تبلیغات در اینترنت
مصاحبه مربیان و بازیکنان بعد از دیدار ایران و ژاپن !
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مصاحبه مربیان و بازیکنان بعد از دیدار ایران و ژاپن !
مصاحبه مربیان و بازیکنان بعد از دیدار ایران و ژاپن !

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر ژاپن به تمجید از بازیکناش پرداخت.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران موفق شد در آخرین دیدار خود در والیبال جام قاره‌ها در سه‌ست پیاپی ژاپن را از پیش روی بردارد،خولیو ولاسکو سرمربی ایران پس از پیروزی برابر ژاپن در کنفرانس خبری خود گفت:‌ بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و بارها با سرویس‌های خوبمان ژاپن را به دردسر انداختیم.

ولاسکو : مردم ایران به تیم ملی والیبالشان افتخار می‌کنند

خبرگزاری ورزش والیبال : سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر ژاپن به تمجید از بازیکناش پرداخت.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران موفق شد در آخرین دیدار خود در والیبال جام قاره‌ها در سه‌ست پیاپی ژاپن را از پیش روی بردارد.
خولیو ولاسکو سرمربی ایران پس از پیروزی برابر ژاپن در کنفرانس خبری خود گفت:‌ بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و بارها با سرویس‌های خوبمان ژاپن را به دردسر انداختیم. همچنین در دفاع روی تور نیز خوب کار کردیم و توانستیم این بازی را به خوبی پشت سر بگذاریم. اعتماد به نفس زیادی برای این دیدار داشتیم . اولین بار بود که در مسابقاتی با چُنین سطح بالایی بازی می‌کردیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم. همه مردم ایران به این بازیکنان افتخار می‌کنند.

اعتراف سرمربی ژاپن به قدرت والیبال ایران

سرمربی تیم والیبال ژاپن گفت: باید اعتراف کنم که ایران تیمی بسیار قدرتمند است.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم ملی والیبال ژاپن در آخرین دیدار خود در مسابقه‌های جام قاره‌ها در سه ست پیاپی مغلوب بلندقامت‌های والیبال ایران شد.  گری ساتو، سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن پس از شکست برابر ایران در نشست خبری خود گفت: برابر ایران بازی خوبی از خود به نمایش نگذاشتیم. باید اعتراف کنم که ایران در حال حاضر بازی‌های بسیار خوبی از خود به نمایش می‌گذارد و تیم بسیار قدرتمندی است. آن‌ها سه سال است که در کنار هم بازی می‌کنند و از سرمربی خوبی بهره می‌برند و در طول چند سال گذشته پیشرفت‌های زیادی کرده‌اند. آن‌ها تشنه موفقیت‌ هستند. تجربه بسیار خوبی دارند و برابر ما بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

کارشناس والیبال: ظریف زود خداحافظی کرد/ باید در مسابقه‌های بزرگ شلاق بخوریم!

 کارشناس والیبال با اشاره به نتایج خوب تیم ملی والیبال در رقابت‌های قهرمانان قارها در ژاپن، گفت: برای تداوم و حفظ موفقیت باید به دنبال برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های بزرگ و حضور در رقابت‌های معتبر بین‌المللی باشیم.  ابراهیم وطن‌پرست در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطر نشان کرد: با توجه به کار حساب شده‌ای که ملی‌پوشان والیبال از خود بر جای گذاشتند به سطحی از خودباوری و پایداری ذهنی رسیده‌ایم که می‌توانیم در این رقابت‌ها با حضور بزرگ‌ترین تیم‌های دنیا، نتایج خوبی را کسب کنیم.  او افزود: تیم ما آنقدر خوب کار کرد که حتی می‌تواند ژاپن میزبان را با آن سابقه‌ای که پیش از این در آسیا داشته، در سه ست متوالی شکست دهد و از سد تیم‌های آمریکا و ایتالیا نیز عبور کند.  این پیشکسوت والیبال با اشاره به بازی‌های خوب ایران در رقابت‌های قهرمان قاره‌ها، گفت: ملی‌پوشان والیبال ما در بیشتر بازی‌ها عملکرد خیلی خوبی داشتند. نباید فراموش کرد که برزیل و روسیه دو تیم بسیار خوب جهان هستند، ولی ما پیش از رویارویی با آنها تیم از قبل بازنده نبودیم. شاید یکی از نقاط ضعف ما در بازی با برزیل آن بود که ما از گیم سوم خوب بازی کردیم و در گیم‌های اول و دوم حداکثر تلاش خود را انجام ندادیم.  وطن پرست ادامه داد: در این رقابت‌ها چند جوان خوب و جویای نام معرفی شده‌اند که از جمله آنها میرزا‌جانپور بود که قطعاً می‌تواند در آینده درخشش بیشتری داشته باشد. دیگر چهره‌ای که در این رقابت‌ها مطرح شد، رحیمی‌پناه بود که عملکرد قابل قبولی را از خود بر جای گذاشت.  این سرمربی لیگ برتری والیبال تصریح کرد: خوشبختانه روند تیمی ملی‌پوشان والیبال به جایی رسیده که حتی با وجود نبودن مهره‌های تاثیرگذاری همچون محمد موسوی و امیر غفور می‌توانیم آمریکا را ببریم.  او همچنین در مورد خداحافظی ظریف از دنیای والیبال نیز، گفت: ظریف در طول دوران ورزشی‌اش عملکرد قابل تحسینی از خود بر جای گذاشت. البته به نظر من این بازیکن به عنوان لیبرو چندین سال دیگر می‌توانست کار کند و زمان خداحافظی زود بود. خود من دوست داشتم که ظریف همچنان در کنار این تیم باشد، چون که یکی از ستون‌های موفقیت ما در چند وقت اخیر بوده است.  وطن‌پرست با تاکید بر اینکه کسب نتایج درخشان در چند وقت اخیر توقعات را از والیبال ما بالا برده است، اظهار کرد: البته این یک نقطه قوت برای والیبال است و باید به صورت جدی به دنبال ایجاد پشتوانه برای تیم حال حاضر والیبال‌مان باشیم. همچنین باید برگزاری دیدارهای تدارکاتی و حضور در رقابت‌های بین‌المللی را در دستور کار قرار دهیم تا بتوانیم به اندازه کافی تجربه کسب کنیم. تیم ما باید در رقابت‌های معتبر و مهم و در دیدار با تیم‌های بزرگ شلاق بخورد.  وی در پایان افزود: شاید اگر تجربه کافی داشتیم، می‌توانستیم جلوی تیم‌های روسیه و برزیل هم بهتر از این کار کنیم.

دبیر فدراسیون والیبال: خداحافظی ظریف ناراحت کننده بود/ تیم ملی شاداب نبود!

 دبیر فدراسیون والیبال با اشاره به خداحافظی فرهاد ظریف از والیبال گفت: این یک تصمیم شخصی بود و شاید اگر من جای فرهاد ظریف بودم بعد از مسابقات قهرمانی جهان خداحافظی می‌کردم.  محمود افشاردوست در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به موفقیت‌های تیم ملی والیبال در رقابت‌های قهرمانی قاره‌ها، اظهار کرد: نتایج به دست آمده در این دوره برای خانواده ورزش و به خصوص والیبال بسیار خوشایند بود. مطمئنا این موفقیت نتیجه‌ تلاش‌های فدراسیون، کادر فنی و بازیکنان بوده است.  او تصریح کرد: البته نباید فراموش کنیم که نقاط ضعفی وجود دارد و باید تلاش کنیم تا این نقاط ضعف را برطرف کنیم. برای مثال تیم ما در برخی از بازی‌ها خیلی شاداب بازی نکرد و باید بررسی کنیم که چرا این اتفاق رخ داد.  دبیر فدراسیون والیبال با تاکید بر این که مساله عدم شادابی نباید حتی در مسابقات حساس و در بدترین زمان ممکن به سراغ ما بیاید، تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا برخی از اشکالات موجود را رفع کنیم. در این بخش نیز اشکالاتی وجود دارد که تلاش می‌کنیم آنها را برطرف نماییم. البته ما از باشگاه‌ها انتظار داریم تا روی این نقطه ضعف‌ها‌ کار کند.  افشاردوست افزود: برخی نگرانی‌هایی را از نبود پشتوانه برای تیم اصلی والیبال ایران مطرح می‌کردند، اما در این رقابت‌ها ما چند نفر از اعضای تیم زیر 23 سال را دیدیم که عملکرد درخشانی داشتند. برای مثال میرزاجانپور و رحیمی‌پناه عملکرد بسیار خوبی را در این رقابت‌ها داشتند و می‌توانند پشتوانه آینده‌ برای والیبال ایران باشند.  دبیر فدراسیون والیبال با تاکید بر این که تداوم یافتن این موفقیت‌ها کار زیادی را می‌طلبد، اضافه کرد: ما نیاز داریم در حال حاضر ارگان‌های مختلف از والیبال حمایت کنند. حالا که موفقیت‌های والیبال به این مرحله رسیده است، نیاز داریم تا به صورت خاص از این رشته ورزشی، حمایت شود تا بتوانیم با ثبات‌تر و با سرعت بیشتری به حرکت خود ادامه دهیم.  افشاردوست همچنین در مورد خداحافظی فرهاد ظریف از دنیای والیبال نیز ، گفت: البته این یک تصمیم خصوصی و شخصی بود، ولی برای ما به عنوان فدراسیون این موضوع ناراحت کننده بود. شاید اگر من جای ظریف بودم بعد از رقابت‌های قهرمانی جهان خداحافظی می‌کردم. ولی خب بر اساس درک و احساسی که این بازیکن داشته تصمیم گرفته تا از والیبال خداحافظی کند.

سعید معروف: ژاپن را از کار انداختیم!

 کاپیتان تیم ملی والیبال ایران سرویس‌های بی‌نقص را رمز موفقیت والیبال ایران برابر ژاپن دانست.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ایران در آخرین دیدار خود موفق شد با غلبه بر ژاپن در رده چهارم جام قاره‌ها قرار گیرد.  سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر ژاپن گفت: ژاپنی‌ها در این دیدار برابر ما اعتماد به نفس بالایی نداشتند. با سرویس‌های خوبی که زدیم آنها را از کار انداخیتم. تیم ما متحد است. همه 12 بازیکن ما به یک اندازه در تیم مهم هستند و مثل یک تیم هستند.  معروف در ادامه اظهار کرد: حضور در این تورنمت برای والیبال ایران بسیار مهم بود.

کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن: باید یک روز راه شکست ایران را پیدا کنیم

 کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن می‌گوید برای پس گرفتن جایگاه خود در قاره آسیا تیمش باید بالاخره راه شکست ایران را پیدا کند.  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم ملی والیبال ژاپن در آخرین دیدار خود در جام‌قاره‌ها برابر ایران شکست خورد تا تمام دیدار‌های خود در این رقابت‌ها را با باخت پشت‌سر بگذارد.  کوتا یامامورا، کاپیتان تیم ملی ژاپن پس از شکست برابر ایران گفت: ایران قهرمان آسیاست. اگر بخواهیم دوباره جایگاه خودمان را در آسیا بدست آوریم باید آنها را شکست دهیم. باید بالاخره راه شکست آنها را پیدا کنیم. باید توانایی‌هایی خودمان را بشناسیم و نقاط ضعف خودمان را بررسی کنیم.


خولیو ولاسکو , سرمربی ژاپن , سعید معروف , محمود افشاردوست , ابراهیم وطن پرست ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 585 تاریخ : یکشنبه 03 آذر 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
به دنبال زوج جدید برای معروف mehdii7007
اعلام برنامه روز سوم/جدال ایران با استرالیا در آخرین دیدار 13791379
یادگیری زبان فرانسه mrsz1mrsz
تدریس خصوصی زبان فرانسه mrsz1mrsz
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید