close
بهترین متخصص ارتودنسی
معرفی هشت تیم مرحله نهایی لیگ جوانان دسته یک

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
معرفی هشت تیم مرحله نهایی لیگ جوانان دسته یک
معرفی هشت تیم مرحله نهایی لیگ جوانان دسته یک

مرحله پلی آف دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک رده سنی جوانان روز گذشته (یکشنبه) در دو منطقه پیشوا و بوشهر برگزار شد و از هر منطقه چهار تیم به مرحله نهایی صعود کردند.

به گزارش خبرگزاری ورزشی والیبال، تیم های شهرداری ملکان، ذوب آهن اصفهان، کاله جوان و سفیر قم از منطقه یک (پیشوا) و تیم های پیشگامان شفق اردکان، گل گهر سیرجان، شکوفا صنعت کرمان و شهدای ورزش کرمانشاه از منطقه دوم (بوشهر) جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک جوانان را به دست آوردند.
در چهارمین روز این رقابت ها سه بازی در منطقه یک (پیشوا) برگزار شد که کاله جوان سه بر یک فولاد عظمیی گنبد را شکست داد، شهرداری پیشوا (میزبان) سه بر دو مغلوب ذوب آهن شد و سفیر قم نیز سه بر یک عقاب تهران را از پیش رو برداشت. تیم شهرداری ملکان نیز با صدرنشینی در دور مقدماتی مستقیما به مرحله بعدی راه یافته بود.
در ادامه بازی های این منطقه امروز دو بازی برگزار می شود که شهرداری ملکان به مصاف ذوب آهن می رود و کاله جوان نیز با سفیر قم روبرو خواهد شد. برنده ها در دیدار نهایی با هم بازی می کنند و تیم های بازنده نیز در دیدار رده بندی در برابر هم به میدان می روند.
در گروه دوم و در مرحله پلی آف سه بازی در منطقه دو (بوشهر) برگزار شد که گل گهر سیرجان سه بر یک شهرداری دزفول را شکست داد، دلیران دشتی بوشهر (میزبان) سه بر دو مغلوب پیشگامان شفق اردکان شد و شکوفا صنعت کرمان سه بر دو مناطق نفتی جنوب را از پیش رو برداشت. در این گروه نیز شهدای ورزش کرمانشاه از مرحله مقدماتی مستقیما به مرحله نیمه نهایی صعود کرده بود.
امروز دوشنبه دو بازی در مرحله نیمه نهایی این منطقه برگزار می شود که پیشگامان شفق اردکان با گل گهر سیرجان بازی می کند و شکوفا صنعت کرمان در برابر شهدای ورزش کرمانشاه صف آرایی خواهد کرد. برنده ها در دیدار نهایی با هم بازی می کنند و تیم های بازنده نیز در دیدار رده بندی در برابر هم به میدان می روند.
گفتنی است بازی های مرحله نیمه نهایی و نهایی هر منطقه برای تعیین تیم های اول تا چهارم است تا هشت تیم صعود کننده به مرحله نهایی حریفان خود را بشناسند. تیم های اول تا چهارم هر گروه به شکل MW در مرحله نهایی با یکدیگر بازی خواهند کرد.


نویسنده : امیر ایرانفر بازدید : 87 تاریخ : دوشنبه 02 دي 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید