close
تبلیغات در اینترنت
کاسه کوزه ها بر سر سرمربی و مدیر عامل باشگاه شهرداری شکست/وطن پرست: با استعفایم دست والیبال ارومیه را بازگذاشتم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
کاسه کوزه ها بر سر سرمربی و مدیر عامل باشگاه شهرداری شکست/وطن پرست: با استعفایم دست والیبال ارومیه را بازگذاشتم
کاسه کوزه ها بر سر سرمربی و مدیر عامل باشگاه شهرداری شکست/وطن پرست: با استعفایم دست والیبال ارومیه را بازگذاشتم

خبرگزاری ورزش والیبال : ناکامی های مکرر تیم والیبال شهرداری ارومیه، این روزهای زیر ذره بین تماشاگران و مسوولان ورزشی قرار گرفته و همه به دنبال علت ناکامی تیم هستند،ولی تاکنون کاسه وکوزه ها بر سر سرمربی و مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری شکسته است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا،رقابت های والیبال لیگ برترامسال در حالی در کشور آغاز شد که تیم شهرداری ارومیه با از دست دادن یارهای خوب و برتر خود و با استفاده از برخی جوانان تازه وارد و چند خرید ناموفق پا به عرصه رقابت ها گذاشت.

خبرگزاری ورزش والیبال : ناکامی های مکرر تیم والیبال شهرداری ارومیه، این روزهای زیر ذره بین تماشاگران و مسوولان ورزشی قرار گرفته و همه به دنبال علت ناکامی تیم هستند،ولی تاکنون کاسه وکوزه ها بر سر سرمربی و مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری شکسته است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا،رقابت های والیبال لیگ برترامسال در حالی در کشور آغاز شد که تیم شهرداری ارومیه با از دست دادن یارهای خوب و برتر خود و با استفاده از برخی جوانان تازه وارد و چند خرید ناموفق پا به عرصه رقابت ها گذاشت.
این تیم یارانی نظیر معروف از والیبالیست های بومی ارومیه و نادی را از دست داد و به جای آن، حامد رضایی و پتکوویچ صربستانی را خریداری کرد که تا کنون چیز بخصوصی از خود نشان نداده اند.
ابراهیم وطن پرست درحالی دراین دوره نیز به عنوان سرمربی در تیم لیگ برتری شهرداری ارومیه انتخاب شد که در دوره های قبلی نیز زیر تیغ انتقاد های تند برخی از رسانه ها و والیبال دوستان ارومیه بود.
شنیده ها حاکی از آن است که ابراهیم وطن پرست از همان روزهای اول با پیمان رضایی مدیر عامل جوان و بی تجربه شهرداری ارومیه بر سر پاره ای از مسائل اختلاف نظر داشت که به اعتقاد منتقدین این اختلافات موجب ناکامی تیم در بازی های گذشته است.
منتقدین تیم والیبال شهرداری ارومیه عقیده دارند حضور یدالله کارگرپیشه از پیشکسوت های والیبال ارومیه و کشور به عنوان مدیر فنی در کنار تیم شهرداری نیز که رقیب دیرینه ابراهیم وطن پرست در هدایت تیم های طراز اول ارومیه و کشور بوده اند ، مزید بر بروز اختلاف در مدیریت تیم شده است.
با همه این اوصاف، لیگ برتر آغاز شد و شهرداری ارومیه در نخستین دیدار خود در ارومیه، حریف زاهدانی خود را قاطعانه شکست داد و امیدها زنده شد، هرچند کارشناسان تیم ضعیف شهرداری زاهدان را محک خوبی برای آینده شهرداری ارومیه نمی دانستند.
در دیدار دوم نیز تیم شهرداری ارومیه با متین ورامین رو به رو شد که در مقابل چشمان حیرت زده والیبال دوستان ارومیه سه بر صفر و با اختلاف زیاد گیم های بازی را باخت و امید ارومیه ای ها ناامید شد.
دو باخت پشت سرهم دیگر نیز در مقابل کاله آمل و پیکان تهران موجب شد تا این تیم ارومیه ای، در چهار بازی تنها چهار امتیاز کسب کند و در رده های میانی جدول قرار بگیرد.
دو بازی پشت سرهم داخل خانه و دو برد روحیه بخش شاگردان ابراهیم وطن پرست در مقابل باریج اسانس و سایپای رده آخری کرج ، کمی چهره تیم شهرداری ارومیه را در نظر تماشاگران ارومیه ای بهبود بخشید و حتی تماشاگران در حمایت از وطن پرست، شعار دادند.
اما پس از این دو هفته، ورق تیم شهرداری ارومیه برگشت و سه باخت پیاپی از تیم های نه چندان مطرح، نصیب شاگران وطن پرست شد تا آماج حملات و انتقادها به سوی وی روانه شود.
باخت سه بر دو مقابل نوین کشاورز و باختی مشابه مقابل جواهری گنبد در ارومیه، تمامی شعارهای تماشاگران را معطوف به برکناری رضایی و وطن پرست مدیرعامل و سرمربی تیم کرد.
باخت ناباورانه سه بر صفر مقابل تیم میزان خراسان، تماشاگران متعصب ارومیه را به شدت عصبانی کرد و مسوولین را به تکاپو انداخت تا مگر با اقداماتی اعتبار از دست رفته تیم را برگردانند.
پس از این بازی پراشتباه یاران ارومیه ای که حتی اختلاف در گیم سوم به 12 امتیاز رسید، وطن پرست از مشهد راهی منزل شد تا مدت همراهی او با تیم شهرداری ارومیه به پایان برسد.
همراه با وطن پرست ، پیمان رضایی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری نیز استعفای خود را تقدیم شهردار ارومیه کرد که با موافقت شهرداری ارومیه رو به رو شد.
در این 9 دیدار، تیم شهرداری ارومیه در شش بازی میزبان بود که می توانست با استفاده از این فرصت، تیمی قدرتمند را از پایتخت والیبال ایران نشان دهد اما از این فرصت بسیار مناسب بهره ای نبرد و سه باخت را در این شش بازی متحمل شد.
در بازی های خارج از خانه نیز تیم شهرداری ارومیه بسیار ضعیف بود به طوریکه حتی یک امتیاز هم به دست نیاورد و در این سه بازی تنها یک گیم را از آن خود کردو این برای تیمی که داعیه قهرمانی و یا حضور در بین چهار تیم را دارد، بسیار بد و فاجعه بار است.
با وجود تغییر در کارد فنی و مدیریتی تیم شهرداری ارومیه، هنوز مشکلات از نظر تماشاگران به سر نیامده و آنها، چشم انداز روشنی را برای این تیم متصور نیستند که باید این امر را بهبود بخشید.
حضور مربی صاحب سبک در راس کادر فنی و مدیرعاملی مقتدر و توانمند و همچنین متخصص در حوزه والیبال می تواند این مشکلات را برطرف کند که باید این امر مد نظر کمیته فنی تیم شهرداری ارومیه قرار گیرد تا شاهد رشد این تیم در بازی های باقی مانده از نیم فصل نخست و تمامی بازی های نیم فصل دوم باشیم.
البته باید اذعان کرد که هنوز 13 هفته از بازی های لیگ برتر باقی مانده و با برنامه ریزی مجدد و بهبود روند فعلی، می توان این تیم را در بین چهار تیم برتر دید، سخنی که محمد حضرت پور شهردار ارومیه قول آن را داده است.

وطن پرست: با استعفایم دست والیبال ارومیه را بازگذاشتم


سرمربی پیشین تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: من در شرایط عادی تیم استعفا دادم و این کارم هیچ مشکلی برای تیم ایجاد نمی‌کند.
ابراهیم وطن‌پرست در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی اظهار کرد: به هر حال به این جهت استعفا دادم که از روند نتیجه گیری تیم راضی نبودم و احساس کردم با کناره گیری از تیم، کمکی به تیم بکنم و مسئولان باشگاه بتوانند با دستی باز تصمیماتی بهتر برای باشگاه بگیرند و من مانع این تصمیمات نشوم.
وی در ادامه تصریح کرد: من با این ایده مخالف هستم که برخی می‌گویند بنده در شرایط بحرانی از سرمربیگری استعفا دادم چرا که الان تیم در وضعیت عادی خود هست و هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند و در جدول هم 8 تیم به پلی آف میروند و ما حتما به این مرحله صعود می‌کنیم و همچنین با تغییراتی که در تیم می‌شود، امیدوارم شاهد ادامه روند پیروزی‌ها باشیم که جزء چهار تیم برتر لیگ باشیم.
وطن‌پرست خاطر نشان کرد: شرایط در جدول لیگ خیلی پیچیده است و تیم‌ها نسبت به گذشته قدرتمند شده‌اند و پیش از بازی نمی‌توان برنده را مشخص کرد به طوری که اختلاف امتیاز تیم شهرداری ارومیه که در جایگاه هشتم جدول قرار دارد با تیم پیکان چهارم جدول فقط 3 امتیاز است و این نشان دهنده رقابت داغ در بین رقبا است.
سرمربی پیشین تیم والیبال شهرداری ارومیه با بیان اینکه این تیم قابلیت حضور در بین چهار تیم برتر را دارد گفت: تیم شهرداری ارومیه در ادامه رقابت‌ها و در دور برگشت می‌تواند روند امتیاز‌گیری خوبی داشته باشد و جدول لیگ به گونه‌ای است که می‌توانیم به بالای جدول صعود کنیم همچین من به آینده این تیم خوش بین هستم و این نوید را میدهم که تیم شهرداری ارومیه هیچ ممشکل نگران کننده‌ای ندارد که بر روند امتیاز گیری آن اثر بگذارد.


والیبال ارومیه , وطن پرست , پیمان رضایی , شهرداری ارومیه , کاسه و کوزه , اخبار والیبال ارومیه , ابراهیم وطن پرست , سرمربی , تیم والیبال شهرداری ارومیه , استعفا وطن پرست ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 437 تاریخ : سه شنبه 03 دي 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید