close
بهترین متخصص ارتودنسی
بالاخره سکوت حمایتی شکسته شد/ میرحسینی بجای بای هان دوجی !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
بالاخره سکوت حمایتی شکسته شد/ میرحسینی بجای بای هان دوجی !
بالاخره سکوت حمایتی شکسته شد/ میرحسینی بجای بای هان دوجی !

خبرگزاری ورزش والیبال : هفته گذشته روز چهارشنبه 27 آذرماه بعد از مسابقه دو تیم والیبال جواهری گنبد و شهرداری تبریز در سالن المپیک گنبد که با شکست تیم گنبدی به پایان رسید، شاهد سردادن شعارهایی علیه سرمربی تیم گنبد توسط تعدادی از تماشاگران حاضر در سالن بودیم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از گنبداسپورت، تعدادی از تماشاگران حاضر در سالن المپیک بعد از رقم خوردن شکست تیم گنبد با شعارهای خود نشان دادند که چنین مربی را برای تیمشان نمی خواهند و به نوعی خواستار برکناری آقای بای محمد دوجی سرمربی سرشناس والیبال گنبد شدند.

خبرگزاری ورزش والیبال : هفته گذشته روز چهارشنبه 27 آذرماه بعد از مسابقه دو تیم والیبال جواهری گنبد و شهرداری تبریز در سالن المپیک گنبد که با شکست تیم گنبدی به پایان رسید، شاهد سردادن شعارهایی علیه سرمربی تیم گنبد توسط تعدادی از تماشاگران حاضر در سالن بودیم.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از گنبداسپورت، تعدادی از تماشاگران حاضر در سالن المپیک بعد از رقم خوردن شکست تیم گنبد با شعارهای خود نشان دادند که چنین مربی را برای تیمشان نمی خواهند و به نوعی خواستار برکناری آقای بای محمد دوجی سرمربی سرشناس والیبال گنبد شدند.
نوسانات نتایج تیم جواهری گنبد در 10 هفته نخست لیگ برتر امسال که شامل بردهای با ارزش در خانه تیم های حریف و باخت های ضعیف در شرایط میزبانی باعث شد تا بالاخره باخت های ضعیف این تیم بر پیروزی هایش غلبه کند تا تماشاگران سکوت را شکسته و با شعارهایشان نشان دهند دیگر تحمل باختهای بعدی در خانه را ندارند.
آقایانی که با متلک پرانی خود به رسانه های محلی (گنبداسپورت) از آنها حمایت بصورت سکوتی خواسته بودند بعد از 10 هفته شاهد شکسته شدن این سکوت رسانه ای هستند که متاسفانه به ضرر تیم شده است، آقایان هنوز فکر می کنند انتقاد و بررسی نقاط ضعف تیمشان توسط رسانه ها به پیکره تیمشان صدمه می زند. عدم دعوت از رسانه های محلی و بی توجه ای به کار خبرنگاران از سوی باشگاه جواهری باعث شد تا مدتی بحث نقد و بررسی مسائل این باشگاه گنبدی را از قلم کنار بگذاریم. (آنها فکر می کنند رسانه ها و خبرنگاران محلی دشمن باشگاه هستند)
تیم والیبال جواهری گنبد در پایان هفته دهم در رده هفتم جدول قرار گرفت و بطور میانگین در طول 10 هفته نتیجه متوسط و قابل قبولی داشت، اما اینکه تماشاگران حاضر در سالن اینگونه بر علیه سرمربی تیم شعار دادند میتوان بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد که نقاط ضعف باشگاه در بروز نارضایتی این هواداران چه بوده است.

میرحسینی سرمربی جدید تیم والیبال جواهری گنبد


تعداد بازیکنان مصدوم تیم جواهری شاید دلیل قانع کننده ای برای باخت ها باشد اما برد های کسب شده با وجود مصدومان چگونه رقم خورده است؟ البته تیم های دیگر لیگ برتری نیز نتایج پر نوسانی داشته اند و در بررسی عملکرد تیم جواهری با هدایت آقای دوجی می توانستیم حداقل تا نیم فصل صبور باشیم.
اینکه با شعار تعدادی از تماشاگران برعلیه سرمربی تیم بلافاصله مسئولین این تیم بخواهند سرمربی تیم را عوض کنند جای تاسف دارد. انتخاب غیر اصولی سرمربی و بازیکنان تیم در شروع فصل و در ادامه برکناری غیر اصولی سرمربی تیم جواهری، متاسفانه گوشه ای از تیم داری غیر حرفه ای این باشگاه گنبدی می باشد.
امروز شاهد حضور آقای عباس میرحسینی سرمربی سال گذشته تیم والیبال پیشگامان کویر یزد در اردوی تیم والیبال جواهری گنبد هستیم. از سویی آقای بای محمد دوجی از سمت سرمربی گری خود کناره گیری کرده و در سویی دیگر آقای میرحسینی به عنوان سرمربی به تیم اضافه شده است. چیزی که مشخص است در حال حاضر تیم والیبال جواهری گنبد بدون آقای دوجی در کاشان بسر می برد و هنوز بازیکنان تیم آقای دوجی را بعنوان سرمربی می شناسند و آقای میرحسینی خود را کمک مربی آقای دوجی معرفی کرده است. مسئولین تیم جواهری گنبد در اتخاذ اینگونه تصمیمات فوق العاده حرفه ای شده اند(تصمصمات حرفه ای سال گذشته)، آنها خیلی راحت کناره گیری آقای دوجی را قبول کرده و بلافاصله جایگزین برای وی حاضر کردند و در مسابقه با کاشان آقای جایگزین در کنار تیم می باشد.
باز هم تحمیل به تیم این بار تحمیل یک کمک مربی به مجموعه تیم جواهری، اینکه چه کسی یا کسانی تصمیم گرفتند این مربی به تیم اضافه شوند فعلا مشخص نیست اما چیزی که مشخص است ادامه تصمیمات غیر اصولی مسئولین باشگاه جواهری گنبد می باشد. سال گذشته در طول فصل به تیم جواهری کمک مربی اضافه شد بعد از چند هفته همان کمک مربی سرمربی تیم شد، آقای دوجی شگرد مسئولین جواهری را خوب از حفظ می باشد چرا که با شنیدن اسم مربی جدید بلافاصله خودش مثل اینکه پیشاپیش استعفا داده است.
جالب اینجاست که روابط عمومی باشگاه جواهری گنبد در خروجی اینترنتی خود (امشب زمانی که تیم در کاشان به سر می برد) به استعفای آقای دوجی اشاره کرده که مورد قبول هیئت مدیره باشگاه قرار گرفته و آقای عباس میرحسینی رسما سرمربی تیم والیبال جواهری گنبد شده است. این در حالی است که در اردوی شهر کاشان هنوز این رسمیت انجام نگرفته و آقای میرحسینی کمک تیم می باشد.

جواهری خبر داد؛ میرحسینی مربی جدید تیم والیبال جواهری گنبد

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال بازرگانی جواهری گنبد گفت: هیات مدیره باشگاه با استعفای بای‌محمد دوجی موافقت کرد و به جای وی عباسعلی میرحسینی هدایت تیم جواهری گنبد را برعهده گرفت.
محمدرضا جواهری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تمام تلاشمان را برای حفظ آقای دوجی به عنوان سرمربی در تیم کردیم اما وی برای استعفا پافشاری داشتند.
وی درباره جو ایجاد شده علیه دوجی در سالن المپیک بعد از بازی با شهرداری تبریز گفت: هواداران والیبال در گنبد سرمایه های اصلی والیبال هستند، تمام تلاش مجموعه تیم برای جلب رضایت این عزیزان است.
جواهری در ادامه وضعیت تیم را خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: در چند هفته گذشته تیم با بدشانسی مواجه شد، متاسفانه سلیمانی، چوگان و ناظری دچار مصدومیت شدند و همین باعث شد تیم از شرایط خوب در اول فصل فاصله بگیرد.
وی ادامه داد: میرحسینی فصل قبل هدایت تیم پیشگامان کویر یزد را برعهده داشته است، امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم تا شرمنده هواداران خوب گنبدی نشویم.
تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد سه شنبه در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال در کاشان میهمان تیم باریج اسانس است. این بازی ساعت 17:30 در سالن کتابچی این شهر با داوری حمید حق بین به عنوان ناظر، یزدان پناه و بهروز جعفری به عنوان داور اول و دوم پیگیری می شود.
هم اکنون تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد با 12 امتیاز در رده هشتم جدول گروه بندی لیگ برتر قراردارد.


والیبال , گنبد , بای محمد دوجی , عباس علی میرحسینی , جواهری گنبد ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 428 تاریخ : سه شنبه 03 دي 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید