close
بهترین متخصص ارتودنسی
آخرین تلاش لیگ برتری ها در دور رفت لیگ برتر والیبال !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
آخرین تلاش لیگ برتری ها در دور رفت لیگ برتر والیبال !
آخرین تلاش لیگ برتری ها در دور رفت لیگ برتر والیبال !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم های والیبال باشگاه های برتر ایران روز یکشنبه هشتم دیماه آخرین بازی دور رفت خود را که در چارچوب دیدارهای معوقه هفته پنجم این رقابت ها است، انجام خواهند داد تا در پایان نگاه کاملی از عملکرد خود در 11 هفته این رقابت ها داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر والیبال که قرار بود چهارشنبه ششم آذرماه برگزار شود. با توجه به اینکه تیم ملی والیبال کشورمان پنجم آذرماه از مسابقات قهرمانان قاره ها به کشور بازگشت، سازمان لیگ زمان برگزاری دیدارهای هفته پنجم را به یکشنبه هشتم دیماه موکول کرد.

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم های والیبال باشگاه های برتر ایران روز یکشنبه هشتم دیماه آخرین بازی دور رفت خود را که در چارچوب دیدارهای معوقه هفته پنجم این رقابت ها است، انجام خواهند داد تا در پایان نگاه کاملی از عملکرد خود در 11 هفته این رقابت ها داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر والیبال که قرار بود چهارشنبه ششم آذرماه برگزار شود. با توجه به اینکه تیم ملی والیبال کشورمان پنجم آذرماه از مسابقات قهرمانان قاره ها به کشور بازگشت، سازمان لیگ زمان برگزاری دیدارهای هفته پنجم را به یکشنبه هشتم دیماه موکول کرد.
دیدارهای این هفته در حالی پیگیری خواهد شد که باریج اسانس کاشان قهرمانیش با 24 امتیاز در نیم فصل مسجل شده و مدعیان تنها برای کسب امتیاز به میدان می روند و امیدی به کسب قهرمانی در نیم فصل ندارند.
نخستین بازی این هفته در سالن مهران مشهد برگزار خواهد شد، سالنی که امسال شاهد درخشش تیم میزان در چهار بازی خانگی بوده است و تیم هایی همچون شهرداری ارومیه، متین ورامین، المهدی بندرعباس و بازرگانی گنبد در آن مغلوب شاگردان جبار قوچان نژاد شدند. تنها تیمی که امسال میزان را در مشهد شکست داد، تیم قعرجدولی سایپا است که نتیجه این تیم در برابر مشهد یکی از اتفاقات عجیب مسابقات امسال بود.

پیکان تهران حریف این هفته میزان در مشهد است که ششمین بازی خانگی میزان در دور رفت محسوب می شود. میزان در حال حاضر با 20 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد و برای حفظ این جایگاه محکوم به پیروزی در برابر پیکان است تا نیم فصل اول را با عملکرد مناسب و در خور تحسین به پایان برساند، هر چند که اگر مغلوب پیکان هم شود، از شایستگی های این تیم چیزی کم نخواهد شد.
اما حریف میزان تیم پیکان تهران است که تجربه میدان های سخت مهمترین ویژگی شاگردان پیمان اکبری سرمربی این تیم محسوب می شود. پیکان در حال حاضر با 18 امتیاز در جایگاه چهارم جدول لیگ برتر والیبال است و پیروزی پیکان در این هفته حتما یک پله صعود برای پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال ایران به همراه خواهد داشت.

باریج اسانس که قهرمانی اش در نیم فصل مسجل شده است، این هفته میزبان کاله آمل در سالن ساعتچی کاشان است . جدال دو تفکر بهروز عطایی و مصطفی کارخانه سرمربیان کاله و باریج اسانس حتما دیدنی خواهد بود، اما احتمال پیروزی کاله کمتر است زیرا این تیم در شرایط آرمانی نیست. کاله در هفته پیش در بازی پنج سته موفق به شکست شهرداری زاهدان (تیمی که نخستین حضور در لیگ برتر را تجربه می کند) شد. کاله (قهرمان دوره قبل) در حال حاضر با 16 امتیاز در رتبه پنجم است و اگر در این بازی مغلوب باریج اسانس شود، حتما در پایان دور رفت این جایگاه را از دست خواهد داد.
تیم های آلومینیوم المهدی بندرعباس و بازرگانی جواهری گنبد که در هفته های اخیر سرمربیان خود را تغییر داده اند، این هفته در بندرعباس به مصاف یکدیگر می روند. ناصر شهنازی و بازیکنان تیم المهدی در حال حاضر با 10 امتیاز در رتبه یازدهم جدول است و جواهری  گنبد با 12 امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد. اگر المهدی پیروز شود جای این دو تیم در پایان دور رفت لیگ برتر والیبال با یکدیگر در جدول عوض خواهد شد.

جدال آذری زبان های لیگ برتر والیبال امسال ایران در سالن شهید اقدمی تبریز چهارمین بازی این هفته لیگ برتر والیبال خواهد بود. شهرداری تبریز و ارومیه با 15 امتیاز به ترتیب در رتبه های ششم و هفتم لیگ برتر قرار دارند و تبریزی ها به دلیل یک بازی برده بیشتر در جایگاه ششم هستند. حسین معدنی و شاگردانش این هفته بهترین فرصت را برای کسب سه امتیاز با استفاده از امتیاز میزبانی دارند تا اختلاف خود با شهرداری ارومیه را بیشتر کنند. اگر تبریز پیروز شود امکان صعود یک پله خواهد داشت اما اگر ارومیه فاتح میدان شود، امکان دو پله صعود در جدول خواهد داشت.

پنجمین بازی معوقه از هفته پنجم لیگ برتر والیبال کشور در خانه والیبال تهران برگزار خواهد شد. نوین کشاورز میزبان شهرداری زاهدان خواهد بود. شهرداری زاهدان پس از پذیرش شکست در برابر کاله به تهران می آید و حمید موحدی سرمربی این تیم به دنبال کسب پیروزی برای اثبات ادعای خود است. او معتقد است شکست در برابر کاله به دلیل اتفاقات غیر ورزشی (قطع شدن برق قسمتی از سالن مسابقه) بوده است.

اما حریف شهرداری زاهدان در این هفته تیم بی ادعا نوین کشاورز که عملکرد خوبی داشته است، می باشد. مسعود آرمات و شاگردانش در لیگ امسال به دنبال حاشیه نبودند و از نظر بسیاری از ناظرین و داوران لیگ برتر همکاری خوبی در دور رفت لیگ را نیز داشته اند. تیم های نوین کشاورز و شهرداری زاهدان به ترتیب با 13 و 12 امتیاز در جایگاه های هشتم و دهم جدول این رقابت ها قرار دارند.

آخرین دیدار دور رفت لیگ برتر والیبال امسال در سالن انقلاب شهر کرج برگزار خواهد شد که سایپا قعرنشین این رقابت ها میزبان متین ورامین خواهد بود. هر چند متین در دو هفته اخیر مغلوب حریفان خود شده است، ولی شاگردان جوان فرهاد نفرزاده کار سختی را مقابل تیم پرستاره ورامین دارند. متین ورامین در حال حاضر با 19 امتیاز در جایگاه سوم جدول است و امیدوار است با شکست سایپا و امید به شکست میزان در برابر پیکان در مشهد ، به رتبه دوم جدول برگردد تا تیمی که در هشت هفته دور رفت صدرنشین بود، حداقل در پایان دور رفت این رقابت ها در جایگاه دوم جدول قرار داشته باشد.

برنامه ی بازی ها + اسامی ناظران و داوران این هفته به شرح زیر است :

مشهد ،سالن مهران - ساعت 17:30
میزان مشهد – پیکان تهران
ناظر: خلیل یگانه مجد ، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: داود نافعی

تبریز، سالن شهید اقدمی – ساعت 17:30
شهرداری تبریز – شهرداری ارومیه
ناظر: سعید درخشنده ، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: علیرضا قریب

بندرعباس ، سالن تختی – ساعت 17:30
آلومینیوم المهدی بندرعباس – بازرگانی جواهری گنبد
ناظر: محمد حسین شفقی ، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: احمد سرمست

کاشان، سالن کتابچی – ساعت 17:30
باریج اسانس – کاله مازندران
ناظر: شهباز صدری، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: محسن ترابی

تهران، خانه والیبال – ساعت 17:30
نوین کشاورز – شهرداری زاهدان
ناظر: عباس جلایر ، داور اول: بهروز جعفری و داور دوم: محمد عشق دوست

کرج ، مجموعه ورزشی انقلاب – ساعت 17:30
سایپا – متین ورامین
ناظر: حمید حق بین ، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: نادر انصاری

جدول رده بندی در پایان هفته ی یازدهم به شرح زیر است:

 


والیبال , لیگ برتر والیبال , برنامه ی هفته پنجم لیگ برتر والیبال , اخبار والیبال ایران , والیبال ایران , جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 285 تاریخ : شنبه 07 دي 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... atefeh-78
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
جام جهانی فوتبال_2018 fkh1661
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
عکس رومانتیک زن و شوهر fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
فرش قرمز ورونا برای ستاره ایرانی + تصاویر sasha68
بازگشت تیم ملی والیبال ایران بدون معروف و عبادی پور 13791379
نتایج کامل و جدول رده بندی والیبال جایزه بزرگ زاپن 2017 mojtaba83
کولاکوویچ:دوم وسوم المپیک رابردیم،نوبت قهرمان است mojtaba83
بهنام محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است mojtaba83
طراحی سایت شرط بندی sitecode
شب رویارویی اسفندیار در رفا mojtaba83
امیدهای والیبال ایران قهرمان جهان شدند mojtaba83
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید