close
تبلیغات در اینترنت
ورزش از نگاه پنج منهای عظیمی و هاوش/صحبتهای تکراری و نگرفتن نتیجه این بار در تلویزیون !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
ورزش از نگاه پنج منهای عظیمی و هاوش/صحبتهای تکراری و نگرفتن نتیجه این بار در تلویزیون !
ورزش از نگاه پنج منهای عظیمی و هاوش/صحبتهای تکراری و نگرفتن نتیجه این بار در تلویزیون !

خبرگزاری ورزش والیبال : جمعه چهارم بهمن ماه ساعت 20:20 برنامه ورزش از نگاه پنج شبکه گلستان، با موضوع تیم والیبال دسته یکی گنبدی بر روی آنتن رفت که در این برنامه آقای نورانی رئیس هیئت والیبال استان گلستان و حاج آقا غفاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد کاووس مهمانان حضوری این برنامه بودند.
بیشتر حرفهای این برنامه تکراری و قبلا در فضاهای مجازی اطلاع رسانی شده بود اما نکته قابل تامل روی آنتن رفتن مشکلات تیم و مچ گیریهایی بود که در این برنامه روی آنتن رفت.

خبرگزاری ورزش والیبال : جمعه چهارم بهمن ماه ساعت 20:20 برنامه ورزش از نگاه پنج شبکه گلستان، با موضوع تیم والیبال دسته یکی گنبدی بر روی آنتن رفت که در این برنامه آقای نورانی رئیس هیئت والیبال استان گلستان و حاج آقا غفاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد کاووس مهمانان حضوری این برنامه بودند.
بیشتر حرفهای این برنامه تکراری و قبلا در فضاهای مجازی اطلاع رسانی شده بود اما نکته قابل تامل روی آنتن رفتن مشکلات تیم و مچ گیریهایی بود که در این برنامه روی آنتن رفت.

آقای نورانی در این برنامه محکم پشت آقای عظیمی ایستادند و اعلام کردند که مالک این تیم دسته یکی آقای عظیمی هستند و بدون رضایتنامه از طرف ایشان نمیتوان تیم را به کس دیگری انتقال داد.
در ادامه آقای نورانی اظهار داشتند که آقای عظیمی با ارسال نامه کتبی به رئیس هیات والیبال شهرستان گنبد کاووس با این انتقال مخالف بودند و همچنان خود را مالک این تیم میدانند.

و اما آقای غفاری پس از این توضیحات اعلام کردند که آقای عظیمی مدتی میباشد که تیم را رها کرده و به صورت شفاهی به آقای غفاری اعلام کرده اند که دیگر تیمداری نخواهند کرد و دنبال اسپانسر دیگری برای این تیم باشند.
ما نیز با شورای شهر و شهردار و فرماندار و شخص آقای محمدی جلساتی گذاشتیم و به این نتیجه رسیدیم بهترین راه برای بیرون رفتن از این بحران، ورود آقای هاوش محمدی به این تیم به عنوان مالک و اسپانسر است و بعد از اینکه آقای محمدی این مسئولیت را بر عهده گرفتند، مبلغ 30 درصد از قرارداد کادرفنی و بازیکنان را پرداخت کردند و بعد از یک ماه که تیم بازی خارج از خانه ای نداشت و خرجی روی این تیم نبود مجددا آقای عظیمی بعد از یک ماه غیبت با نامه نگاریهایی مخالفت خود را با این انتقال اعلام کردند.

سپس آقای نورانی به آقای غفاری یاداوری کردند که این پول از طرف شهرداری به این تیم تزریق شده و خود آقای محمدی این پول را نیز نتوانسته بودند تهیه کنند اما آقای عظیمی یکی از یزرگترین و خوشنامترین شهروندان گنبدی میباشد و اینکه شایعه شده آقای عظیمی ورشکسته شده است کاملا اشتباه میباشد و هم اکنون 20میلیارد تومان پول دارند که حتی میتوانند در سوپرلیگ تیمداری کنند.

سپس مصاحبه آقای عظیمی پخش شد و ایشان در مورد شایعات تیم که به علت بی پولی تیم را واگذار کرده اند گفتند به کسی هم مربوط نیست ولی باز هم با این شرایط تیمداری میکنند و کسی حق نداشته این تیم را از مالکیت ایشان بگیرند.
ایشان در ادامه فرمودند که من به تعهدات خود در قبال بازیکنان و کادرفنی عمل نکردم تا ببینم آیا مسئولان به وعده ها و قول های خود عمل می کنند یا خیر؟!
از مسئولان بسیار دلسر شدم و در صورت صعود به لیگ برتر، سال آینده بدون کمک مسئولان در لیگ برتر تیمداری خواهم کرد.

سپس آقای یگانه مجد نیز طی مصاحبه ای اعلام کردند که تغییر مالکیت تیمداری باید به صورت طبقه بندی باشد و از هیات والیبال گنبد به هیات والیبال استان، و از هیات والیبال استان به فدراسیون والیبال اطلاع داده شود و نهاد و ارگان دیگری نمیتواند این کار را انجام دهد که این مصاحبه آقای یگانه مجد واکنش آقای غفاری را در پیش داشت و آقای غفاری از رفتار دوگانه فدراسیون نزد مجری برنامه گله کردند.

سپس آقای محمدی در مصاحبه ای اعلام کردند که از بازگشت آقای عظیمی خوشحال هستند و ورود من به این تیم بنا به درخواست مسئولان شهری بوده و بعد از گرفتن سکان این تیم مبلغی از قرارداد را به بازیکنان و کادرفنی دادم و بعد نیز آقای عظیمی برگشتند و تیم را مجددا تحویل گرفتند و من نیز از بازگشت دوباره ایشان خیلی خوشحالم و در ادامه فرمودند که چرا رئیس هیات والیبال درد تیم را نمیپرسد و با اعضاء هیات مدیره این تیم جلساتی برگزار نمیکنند تا این تیم به این روز دچار نشود.

سپس آقای جزیده طی مصاحبه ای اعلام کردند که با این شرایط نمیتوانند در این تیم بمانند چرا که ایشان و بازیکنان نمیدانند هنوز مالک تیم چه کسی است و این اسپانسرها به صورت کشویی رفت و آمد میکنند و این کار برای روحیه تیم مضر است.
شب می آیند و میگویند تیم برای هاوش شده، صبح که بیدار میشی میبینی تیم برای عظیمی شده و واقعا ما نمیدانیم مالک اصلی تیم چه کسی است و واقعا نمیشود با این شرایط مربیگری کرد.

آقای جعفری مجری برنامه از آقای نورانی بابت چگونگی پرداخت بدهی های این تیم به بازیکنان پرسیدند که آقای نورانی فرمودند 30درصد پولی که آقای محمدی به بچه ها دادند روز 5 بهمن توسط خود آقای عظیمی به ایشان برمیگردانند و تا 70درصد دیگرش نیز روز 8 بهمن (یک روز قبل از بازی با ارومیه) و مابقی آن نیز اواخر سال (احتمالا بعد از پایان بازیها) آقای عظیمی پرداخت خواهند کرد.

آقای غفاری در پاسخ به پرسش مجری برنامه که اگر در تاریخهای یاد شده پول این بازیکنان داده نشود چه کار خواهید کرد فرمودند که اگر آقای عظیمی به تعهدات خود عمل نکنند قطعا به این صورتجلسه ای که ایشان نیز امضا کرده اند ایراد خواهند گرفت و در ادامه شورای شهر و شهرداری از این تیم حمایت خواهند کرد.

با نوع صحبت از طرف این دعوت شدگان، بینندگان این نتیجه را گرفتند که بنا به صحبتهای آقای نورانی که اعلام کردند که پولی که از طرف آقای هاوش محمدی به تیم تزریق شده از طرف نهادی دیگر بوده و آقای هاوش محمدی پولی ندارند.

و با مصاحبه ای که با آقای عظیمی گرفته بودند ایشان نیز اعلام کردند که پولی ندارد اما میتواند تیمداری کنند آن هم در حد سوپرلیگی و این بازیها فقط به خاطر شناخت بیشتر از مسئولینه.

نتیجه گیری:
1. بنا به مستنداتی که از تلویزیون مشاهده کردیم مشخص شد هیچ کدام از این اسپانسرهای محترم پولی برای تیمداری ندارند و اهدافشان از ورود به تیمداری چیز دیگری بوده.
2. متاسفانه مسئله بسیار بد مچ گیری و کی حق داره کی حق نداره از تلویزیون پخش شد و کاش این مسئله فقط در همین فضای مجازی ماندگار میشد نه در تلویزیون که متاسفانه در این برنامه عزیزان زحمت کشی جلوی چشم هزاران بیننده زیر سئوال رفتند.
3. قضیه به صورت پنجاه درصدی برای بینندگان و طرفداران والیبال گنبدی حل شد، کاش با دعوت از آقایان عظیمی و محمدی آن پنجاه درصد دیگرش هم حل میشد.

منبع: سایت بامپوش گنبد


والیبال , استان , گلستان , علیرضا نورانی , مهدی محمدی , فولاد عظیمی , هاوش , شبکه گلستان , ورزش ازنگاه 5 ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 267 تاریخ : شنبه 05 بهمن 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
مراکز ورزشی جزیره کیش raha1371
هتل صدف کیش raha1371
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید