close
تبلیغات در اینترنت
برنامه دیدار های هفته22/ رستگاری در آخرین هفته/ نبرد آلومینیوم و ارومیه برای پلی آف !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
برنامه دیدار های هفته22/ رستگاری در آخرین هفته/ نبرد آلومینیوم و ارومیه برای پلی آف !
برنامه دیدار های هفته22/ رستگاری در آخرین هفته/ نبرد آلومینیوم و ارومیه برای پلی آف !

خبرگزاری ورزش والیبال : هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه با شش بازی پیگیری می شود که  بازی شهر بندرعباس تعیین کننده چهره تیم هشتم صعود کننده به مرحله پلی اف است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته یازدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه 23 بهمن با شش بازی در شهرهای تهران، کرج، زاهدان، گنبد، بندرعباس و مشهد پیگیری خواهد شد.

خبرگزاری ورزش والیبال : هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه با شش بازی پیگیری می شود که  بازی شهر بندرعباس تعیین کننده چهره تیم هشتم صعود کننده به مرحله پلی اف است.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته یازدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه 23 بهمن با شش بازی در شهرهای تهران، کرج، زاهدان، گنبد، بندرعباس و مشهد پیگیری خواهد شد.
تا کنون صعود تیم های باریج اسانس، متین ورامین، میزان مشهد، کاله مازندران، پیکان تهران، شهرداری تبریز و نوین کشاورز که به ترتیب رتبه های اول تا هفتم جدول لیگ برتر والیبال را در اختیار دارند، به مرحله پلی آف قطعی شده و دیدار هفته پایانی دور مقدماتی این مسابقات در بندرعباس از نظر تعیین تیم هشتم پلی اف اهمیت خاصی دارد.
تنها دو شهرداری ارومیه و المهدی بندرعباس از نظر امتیاز شرایط صعود به مرحله پلی اف را دارند تا یک سهیمه باقی مانده را به دست آورند.
با توجه به شرایط، دیدار تیم های شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی در بندرعباس مهمترین بازی هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال است که به میزبانی بازیکنان ناصر شهنازی سرمربی المهدی برگزار خواهد شد.
المهدی در حال حاصر با 25 امتیاز رتبه نهم جدول را در اختیار دارد و برای صعود به پلی آف حتما باید سه امتیاز این بازی را از آن خود کند. چرا که شهرداری ارومیه در حال حاضر با 27 امتیاز در جایگاه هشتم است و اگر از میزبان خود در هفته یازدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال تنها یک امتیاز بگیرد، به هشت تیم مرحله پلی آف صعود خواهد کرد. حساسیت این دیدار به حدی بالاست که محمود افشاردوست دبیر کل فدراسیون والیبال به عنوان نمانیده ویژه سازمان لیگ و فدراسیون در این مسابقه حضور پیدا خواهد کرد و نظاره گر این دیدار خواهد بود.
دیدار دور رفت این دو تیم سه بر یک به سود شهرداری ارومیه شد و المهدی با دو هدف صعود به پلی اف و جبران شکست دور رفت به مصاف میهمان خود خواهد رفت.

در دیگر بازی این هفته، نوین کشاورز در کرج به مصاف سایپای قعرنشین که هفته های پایانی پیروزی های خوبی را بدست آورد، خواهد رفت. نوین در حال حاضر با 27 امتیاز از 10 پیروزی در رتبه هفتم جدول است و حتی در صورت شکست در برابر سایپا با توجه به 10 پیروزی اگر هم امتیاز با تیم های المهدی و شهرداری ارومیه شود، رتبه بهتری در جدول این بازی ها خواهد داشت و دیدار مقابل البرزی ها حریف آنها در مرحله پلی آف را مشخص خواهد کرد.
بازی رفت این دو تیم سه بر دو به سود نوین کشاورز شد و شاگردان دکتر نفرزاده سرمربی سایپا برای اینکه حضور در باشگاه های برتر ایران را با خاطره خوشی به پایان برسانند، حتما با انگیزه خاصی در برابر نوین کشاورز بازی خواهند کرد.
در صد و سی و امین بازی لیگ برتر والیبال امسال دو تیم بازرگانی جواهری و باریج اسانس در گنبد به مصاف یکدیگر می روند. باریج اسانس برای باقی ماندن در صدر و بازی با تیم هشتم جدول در مرحله پلی آف نیاز مبرم به شکست حریف در این دیدار دارد، چراکه متین ورامین که با 48 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد، تنها یک امتیاز با او فاصله دارد. اما بازرگانی جواهری گنبد نیز برای ماندن در لیگ برتر نیاز به پیروزی در برابر صدرنشین دارد، چراکه شهرداری زاهدان با یک امتیاز اختلاف با این تیم در رتبه یازدهم است و اگر در این هفته پیروز شود، بازرگانی به دسته یک سقوط خواهد کرد. بازی رفت این دو تیم سه بر یک به سود باریج اسانس در کاشان به پایان رسید.

چهارمین بازی هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در خانه والیبال تهران برگزار خواهد شد تا پیکان تهران از متین ورامین تیم دوم جدول پذیرایی کند. رتبه دومی متین در جدول این رقابت ها مسجل شده است و تلاش او برای پیروزی به امید کسب صدرنشینی خواهد بود، اما شاگران پیمان اکبری سرمربی پیکان تهران نیز برای حفظ رتبه پنجمی جدول نیاز به پیروزی در برابر متین دارند، زیرا اگر شهرداری تبریز که با 31 امتیاز در رتبه ششم قرار دارد، در برابر میزان مشهد به پیروزی برسد، پیکان رتبه پنجمی جدول را از دست خواهد داد.

تیم والیبال شهرداری زاهدان در آخرین بازی لیگ برتر خود در سال 92 برای بقا در این رقابت ها باید کاله مازندران مدافع عنوان قهرمانی را از پیش رو بردارد. شکست کاله کار بسیار سختی برای بازیکنان حمید موحدی سرمربی شهرداری زاهدان در هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر خواهد بود، زیرا کاله مازندران در صورت پیروزی برابر شهرداری زاهدان امکان صعود یک پلی ای در جدول را خواهد داشت و این چیزی نیست که بهروز عطایی سرمربی کاله از آن به راحتی بگذرد. دو نماینده سیستان و بلوچستان و مازندران به ترتیب با 38 و 22 امتیاز رتبه های چهارمی و یازدهمی جدول لیگ برتر والیبال را در اختیار دارند. بازی رفت این دو تیم سه بر دو به سود کاله به پایان رسید و این هفته زاهدانی ها میزبان هستند و باید دید آیا می توانند از میزبانی خود به خوبی بهره گیرند؟

در آخرین بازی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال میزان مشهد در سالن مهران این شهر از شهرداری تبریز پذیرایی خواهد کرد. میزان مشهد با 40 امتیاز رتبه سوم جدول را در اختیار دارد و برای حفظ آن باید در برابر حسین معدنی و شاگردانش به پیروزی برسد. دو تیم با توجه به شرایط جدول نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی دارند و بازی رفت آنان نیز سه بر یک به سود میزان به پایان رسید.

برنامه کامل مسابقات هفته یازدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت 16
پیکان تهران – متین ورامین
ناظر: سعید درخشنده، داور اول: اصغر حاجی کاظمی و داور دوم: محسن ترابی

کرج، سالن انقلاب، ساعت 16
سایپا البرز – نوین کشاورز
ناظر: محمد حسن خوشدل، داور اول: نادر انصاری و داور دوم: محمد ابراهیم زاده

زاهدان، سالن استانداری، ساعت 16
شهرداری زاهدان – کاله مازندران
ناظر: محمود حداد، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: داود نافعی

گنبد گاووس، سالن المپیک، ساعت 16
بازرگانی جواهری گنبد – باریج اسانس کاشان
ناظر: عباس جلایر، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: بهرام سلیمانی

بندرعباس، سالن فجر، ساعت 16
آلومینیوم المهدی بندرعباس – شهرداری ارومیه
ناظر: حمید حق بین، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: کیوان عابدزاده

مشهد، سالن مهران، ساعت 16
میزان مشهد – شهرداری تبریز
ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: علیرضا قریب

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال درپایان هفته دهم دور برگشت به قرار زیر است :

 


والیبال , لیگ برتر , هفته 22 , ارومیه , آلومینیوم , برنامه مسابقات لیگ برتر والیبال , جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 579 تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1392 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
مهدی اکبری میگه
سلام به همه اذری زبان یاشاسین اورمین تماشگرلرکه سنگ تمام گذاشتن خدا کنه امروزم بازی را ببیرم وبه پلی اف صعود کنیم با تشکر مهدی اورمیه
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
فیلم آموزش سئو fns4565
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید