close
تبلیغات در اینترنت
جام باشگاه های والیبال آسیا،بانوان متین ایران مقابل چین شکست خوردند!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
جام باشگاه های والیبال آسیا،بانوان متین ایران مقابل چین شکست خوردند!
جام باشگاه های والیبال آسیا،بانوان متین ایران مقابل چین شکست خوردند!

 خبرگزاری ورزش والیبال : تیم والیبال بانوان متین ایران در مرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا مقابل چین شکست خورد.
تیم والیبال بانوان متین ایران امروز چهارشنبه سوم اردیبهشت برابر تیم  " بانک تایجین " چین به میدان رفت و با امتیاز های (25- 17 ، ‌25- 9 و 25-13) درمجموع با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم والیبال بانوان متین ایران در مرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا مقابل چین شکست خورد.
تیم والیبال بانوان متین ایران امروز چهارشنبه سوم اردیبهشت برابر تیم  " بانک تایجین " چین به میدان رفت و با امتیاز های (25- 17 ، ‌25- 9 و 25-13) درمجموع با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

ایران که در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی برابرویتنام با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسیده بود، با روحیه بسیار خوب مقابل تیم چین به میدان رفت. هر چند شاگردان سیما صدیقی از قدرت تیم چین آگاه بودند و می دانستد که پیروزی برابر این تیم قدرتمند شاید بر روی کاغذ ممکن نیست اما تلاش آن ها این بود که بتوانند بازی زیبایی را مقابل حریف خود به نمایش بگذارند.
در این مسابقه نیز ترکیب تیم متین ایران را شبنم علیخانی،‌ مونا خواجه کلایی،‌ فرنوش شیخی (کاپیتان)، ‌شکوفه صفری،‌ نیلوفر حجتی (لیبرو)، ‌مائده برهانی و مهسا صابری تشکیل می دادند.

اما تیم چین که در این رقابت ها تاکنون 12 بار عنوان قهرمانی را به دست آورده است،‌ در این دوره از رقابت ها با تیمی جدید به این مسابقات آمده و تنها دو سه بازیکن قدیمی خود را در اختیار دارد. هر چند چینی ها آنقدر قدرتمند هستند که با این تیم نیز مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شوند.
چینی ها با میانگین قدی 184 سانتی متر بلندترین دیوار قدی را دراین مسابقات به خود اختصاص داده اند اما میانگین قدی بازیکنان ایران 179 سانتی متر است.
متین ایران در این بازی مانند مسابقه قبلی خود با لباس یک دست آبی به زمین رفت و تیم چین نیز با لباس های سپید رنگ برابرمتینی ها قرارگرفتند.

**ست نخست – چین 25   - ایران 17

     بازی با سرویس خوب شبنم علیخانی آغاز شد و با دفاع ناقص چینی ها اولین امتیاز به ایران رسید. هر چند علیخانی دومین سرویس خود را به تور زد تا چین امتیاز را به تساوی بکشاند.
ایران که بازی را قدرتی آغاز کرده بود توانست با اسپک قدرتمند ماده به برهانی به امتیاز دو برسند اما بازیکنان چین بلافاصله با گرفتن دو امتیاز 3 بر دو نتیجه را به نفع خود تغییر دادند.

اسپک قدرتی برهانی امتیاز دیگری را برای ایران به ارمغان آورد اما توپ های سرعتی چین باعث می شد که امتیازها به صورت پایاپای به دست آید. دفاع خوب بازیکنان ایران بازی را به تساوی 6 بر 6 رساند. هر چند وقت استراحت فنی نخست با نتیجه 8 بر 6 به نفع چین آغاز شد.
پس از پایان وقت استراحت فنی نخست این چینی ها بودند که چند امتیاز را از آن خود کردند و نتیجه 10 بر 6 به نفع آن ها شد تا سیما صدیقی در این زمان درخواست وقت استراحت برای شاگردانش را تقاضا کند.
با امتیازی که فرنوش شیخی به دست آورد سرویس به دست تیم ایران افتاد و کلایی یک امتیاز هم از سرویس گرفت اما سرویس دوم خود را به تور زد و نتیجه 8 بر 11 به نفع چین شد.

    پاس های کوتاه علیخانی و اسپک سرعتی شیخی ایران را به امتیاز 9 رساند.در ادامه بازی این ست این چینی ها بودند که با بهره گیری از قد بلند و توپ های سرعتی شان امتیاز را 16 بر 10 به نفع خود تغییر دادند و زنگ وقت استراحت فنی دوم به صدا در آمد.
چین قدرت خود را پس از این دقایق به نمایش گذاشت و با اسپک های سرعتی امتیاز گرفت. بازیکنان ایران در توپ گیرها هر چه تلاش می کردند اما نمی توانستند مقابل ضربه های سرعتی چین نتیجه بگیرند. زمانی که ایران به امتیاز 13 رسیده بود این بازیکنان چین بودند که امتیاز 21 را از آن خود کردند .
زمانیکه نتیجه بازی 15 بر 22 به نفع چین بود که با جای خالی صابری امتیاز 16 از آن ایران شد و وقتی چین به امتیاز 24 رسید،‌شکوفه صفری امتیاز 17 را برای ایران بدست آورد.  چین فاصله ای با برد این ست نداشت که بازیکنان ایران مقابل سرویس آن ها مقاومت کردند اما در یک رفت و برگشت،‌ بازیکنان چین با یک اسپک سرعتی امتیاز کامل را به دست آوردند و این ست با نتیجه 17 بر 25 به پایان رسید.

**ست دوم – چین  25  ایران  9

    این بار "یین" کاپیتان تیم چین سرویس نخست را به زمین ایران کوپید و با دفاع ناموفق برهانی اولین امتیاز به چین رسید. اما اسپک قدرتی شیخی نتیجه را به تساوی رساند.
چینی ها با یک جای خالی و اسپک سرعتی توانستند اختلاف امتیاز خود را به دو برسانند و نتیجه 3 بر یک شود. در این لحظات اشتباهات فردی تیم ایران بیشتر شده بود به طوری که یک بازیکنان ایران یک امتیاز دیگر را از دست دادند و صدیقی برای صحبت با شاگردانش در حالی که نتیجه 1 بر 4 به نفع چین بود،‌دروخواست وقت استراحت کرد.
وقتی چین به امتیاز 5 رسید،‌با بیرون رفتن توپش یک امتیاز را به ایران تقدیم کرد. اما دقایقی بعد نتیجه 6 بر 2 نفع چینی ها رقم خورد.
بازیکن شماره 18 " یانگ لی" سرویس خود را به توپ زد  و امتیاز 3 را به ایران داد. در صحنه دیگر با دفاع خوب برهانی و توپ گیری عالی بازیکنان ایران و در نهایت ضربه تمام کننده شیخی امتیاز 4 به دست آمد اما شیخی که در جایگاه سرویس قرار گرفته بود،‌ توپ خود را به تور کوبید تا اولین وقت استراحت فنی با امتیاز 8 بر 4 به نفع چین آغاز شود.
در صحنه دیگر مهسا صابری با ضربه قدرتی خود امتیاز 5 را به دست آورد اما علیخانی سرویش را به تور زد و امتیاز 10 از آن چین شد .
چینی ها در این ست دست بازیکنان ایران را خوانده بودند و توپ های سرعتی خود را جای می فرستادند که دفاع بر روی این توپ ها بی نتیجه می ماند از سوی دیگر تمام حمالات ایران هم به دیوار بلند چین برخورد می کرد. با این که توپ بین هر دو تیم در رفت و برگشت بود اما در نهایت چینی ها امتیاز را از آن خود می کردند و تا نتیجه مسابقه 16 بر 5 به نفع این تیم رقم بخورد.

      پس از پایان وقت استراحت فنی دوم ،‌مائده برهانی امتیاز 6 را برای ایران به دست آورد اما امتیاز 17 با برخورد توپ صابری به تور به چینی ها رسید.
تیم چین به امتیاز 20 رسیده بود که سرمربی تیم متین دومین وقت استراحت را برای تیمش درخواست کرد هر چند در نهایت امتیاز 21 با سرویس کاپیتان تیم چین پس از دریافت به امتیاز تبدیل شد . اشتباهات فردی در این ست هم یکی دیگر از دلایلی بود که اختلاف امتیاز را بین دو تیم بیشتر کرد و بازی با نتیجه 23 بر 7 ادامه یافت. اما مهسا صابری با اسپک قدرتی خود امتیاز 8 را از آن ایران کرد و با اشتباه بازیکنان چین امتیاز 9 به ایران رسید.
چین با بیرون رفتن توپ شیخی و اسپک سرعتی خود با نتیجه 25 بر 9 پیروز شد.

**ست سوم – چین 25 ایران 13

    ایران این بازی را با سرویس علیخانی آغازکرد هر چند با توپ های سرعتی تیم چین  نتیجه 3 بر صفر شد. شکوفه صفری اولین امتیاز را برای ایران به دست آورد ولی باز هم بازیکنان چین اختلاف را به چهار امتیاز رساندند.
زمانی که مائده برهانی در خط سرویس قرار گرفت ،‌نتیجه 6 بر 2 به نفع حریف بود اما این بازیکن توپ خود را به تور زد و سوریس در اختیار چینی ها قرار گرفت . بازیکن چین هم اشتباه برهانی را تکرار کرد و امتیاز 4 بر 7 شد. چینی ها این بار هم با رسیدن به امتیاز 8 به عنوان تیم پیشتاز به وقت استراحت فنی نخست رفتند.

     امتیاز نهم و دهم این دیدار در شرایطی از آن چین شد که ایران تلاش زیادی برای توپ گیری تیم حریف انجام داد. هر چند اشتباهات فردی هم در از دست رفتن امتیازات ایران نقش داشت تا مشخص شود که بازیکنان متین نسبت به حریف خود تا چه اندازه بی تجربه هستند. زمانی که ایران 12 بر 4 از حریفش عقب بود،‌صدیقی شاگردانش را در وقت استراحت فراخواند . پس از آن ایران امتیاز 6 خود را با ضربه محکم صابری بدست آورد اما در ادامه چینی ها این امتیاز را جبران کردند و مسابقه با نتیجه 14 بر 6 ادامه یافت.
صابری امتیاز 7 را برای ایران به دست آورد هر چند چینی ها هم امتیاز 15 را از آن خود کردند. ضربه محکم مائده برهانی هشتمین امتیاز را از آن خود کرد اما چینی ها هم بلافاصله به امتیاز 16 رسیدند و به استراحت فنی دوم رفتند.
در ادامه بازی چینی ها توان ایستادن مقابل خود را از بازیکنان متین گرفته بودند و توپ های خود را به امتیاز تبدیل می کردند. چین در این ست راحت تر از ست قبل به امتیاز 20 رسید در حالی که متینی ها امتیاز 8 را به دست آورده بودند.

    سرمربی تیم متین امینی و بابلیان را در حالی که تیمش 21 بر 9 عقب بود به زمین آورد اما حضور آن ها هم تاثیری در امتیاز گرفتن چینی ها نداشت و صدیقی ناچار شد ،‌وقتی چین به امتیاز 22 رسید،‌ درخواست وقت استراحت دیگری از مسوولان مسابقه کند.
بازی با امتیاز 23 بر 10 به نفع تیم چین در جریان بود اما ایران در این دقایق تلاش داشت تا فاصله اش را با این تیم کمتر کند و توانست به امتیاز 12 برسد. وقتی نماینده چین امتیاز 24 را به دست آورد ایران امتیاز 13 را از آن خود کرد اما وقتی سرویس ایران به تور خورد چین توانست با نتیجه 25 بر 13 پیروز این ست شود و در مجموع با نتیجه 3 بر صفر این بازی را به نفع خود تمام کند.
لازم به ذکر است ، تیم متین ایران فردا (چهارم اردیبهشت)‌برابر بازنده دیدار تایلند – چین تایپه بازی خواهد کرد.


متین ورامین ایران , تیم والیبال بانوان متین , جام باشگاه های والیبال آسیا , والیبال اسیا , والیبال بانوان آسیا , نتایج متین ورامین ,
نویسنده : abbas-star بازدید : 429 تاریخ : چهارشنبه 03 ارديبهشت 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید