close
بهترین متخصص ارتودنسی
پیش بینی فوتبال
کسب رده هفتمی متین در رقابت های جام باشگاه های والیبال 2014 زنان آسیا !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
کسب رده هفتمی متین در رقابت های جام باشگاه های والیبال 2014 زنان آسیا !
کسب رده هفتمی متین در رقابت های جام باشگاه های والیبال 2014 زنان آسیا !

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم والیبال بانوان متین ایران در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا با پیروزی مقابل برابر تیم "پی.ال. دی. تی" فیلیپین ،‌هفتم شد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال،‌ تیم والیبال بانوان متین ایران امروز جمعه (پنجم اردیبهشت)‌برای کسب عنوان هفتمی برابر تیم "پی.ال. دی. تی" فیلیپین قرار گرفت و با امتیاز های 25- 22، 25- 16 ، 18 – 25و 25- 20 در مجموع با نتیجه 3 بر یک پیروز شد تا در این دوره از رقابت ها در مقایسه با دوره پیش یک پله صعود داشته باشد.

خبرگزاری ورزش والیبال : تیم والیبال بانوان متین ایران در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا با پیروزی مقابل برابر تیم "پی.ال. دی. تی" فیلیپین ،‌هفتم شد.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال،‌ تیم والیبال بانوان متین ایران امروز جمعه (پنجم اردیبهشت)‌برای کسب عنوان هفتمی برابر تیم "پی.ال. دی. تی" فیلیپین قرار گرفت و با امتیاز های 25- 22، 25- 16 ، 18 – 25و 25- 20 در مجموع با نتیجه 3 بر یک پیروز شد تا در این دوره از رقابت ها در مقایسه با دوره پیش یک پله صعود داشته باشد.
تیم متین ایران  که در مرحله نخست با شکست برابر ژاپن ،‌چین،‌ تایلند و برتری برابر ویتنام به مرحله دوم رسید،‌در این مرحله برابر تایلند شکست خورد و شانس خود را برای عنوان پنجم و ششمی این رقابت ها از دست داد اما توانست در بازی مقابل فیلیپین پیروز شود و عنوان هفتمی را به دست آورد.
ایران در بازی برابر فیلیپین با ترکیب شبنم علیخانی،‌ مونا خواجه کلایی،‌ فرنوش شیخی (کاپیتان)، ‌شکوفه صفری،‌ نیلوفر حجتی (لیبرو)، ‌مائده برهانی و مهسا صابری به میدان رفت.
تیم فیلیپین که یک بازیکن ژاپنی و یک بازیکن کوبایی 43 ساله را در ترکیب خود داشت،‌با میانگین قدی 173 برابر نمایندگان ما با میانگین قدی 179 سانتی متر قرار گرفت.
ایران  در این مسابقه با لباس های آبی – سورمه ای به میدان رفته بود.

**ست نخست – ایران 25 - فیلیپین 22
ایران بازی را کمی سرد آغاز کرد تیم فیلیپین با نتیجه 3 بر یک از ایران پیش افتاد اما بازیکنان ایران توانستند بازی را به دست بگیرند امتیازات عقب افتاده را جبران کنند.
در این ست بازی دو تیم بسیار نزدیک بود و هر دو تیم تلاش داشتند که توپ خود را در زمین یکدیگر بخوابانند. در نهایت اولین وقت استراحت فنی با امتیاز 16 بر 15 به نفع ایران آغاز شد.
پیشی گرفتن ایران از تیم حریف باعث شد که توپ بازیکنان متین راحت تر به امتیاز تبدیل شود و بازی 21 بر 18 به نفع ایران ادامه یابد.
متینی ها که آنالیز خوبی بر روی حریف خود داشتند با استفاده از نقاط ضعف آن ها امتیاز 23 را هم به خود اختصاص دادند تا به پیروزی در این ست نزدیک شوند. سرویس خوب شکوفه صفری و آبشار محکم مائده برهانی امتیاز 24 را برای ایران به دست در حالی که فیلیپین در این ست امتیاز 20 را به خود اختصاص داده بود. اما فیلیپینی ها دو امتیاز را از آن خود کردند تا بازی با نتیجه 24 بر 22 ادامه یابد. در نهایت با بیرون رفتن سرویس فیلیپین،‌ایران امتیاز 25 را به دست آورد و پیروز شد.


*ست دوم – ایران 25 فیلپین 16
فیلیپین آغاز کننده بازی در این ست بود بازی با امتیازهای نزدیک ادامه یافت اما بازیکنان متین شرایط بازی را به نفع خود تغییر دادند و 7 بر 5 از حریف خود پیشی گرفتند. آبشار محکم مونا خواجه کلایی هم امتیاز 8 را نصیب ایران کرد تا اولین وقت استراحت فنی آغاز شود.
بازی منطقی شاگردان صدیقی باعث شد تا امتیاز 11 در حالی به ایران برسد که فیلیپین امتیاز 7 را در اختیار داشته باشد. از سوی دیگر اشتباهات فردی تیم فیلیپین امتیازات ایران را به 13 رساند و دریافت خوب حجتی در صحنه ای دیگر توپ را به زمین حریف برگرداند تا آن ها توپ خود را به بیرون زمین هدایت کنند و نتیجه 15 بر 9 به سود ایران رقم بخورد. با رسیدن ایران به امتیاز 16 وقت استراحت دوم فرا رسید.
ادامه بازی در حالی پیگیری شد که فرنوش شیخی،‌کاپیتان متین نسبت به مسابقات قبلی،  زمان بیشتری را بیرون از زمین بود . به نظر می رسید صدیقی در این بازی بیشتر از بازیکنان قدرتی خود در ترکیب استفاده کرده بود تا به نتیجه دلخواهش برسد.
بازی با خطای تور بازیکنان فیلیپین با نتیجه 21 بر 13 ادامه داشت تا این که سرمربی تیم فیلیین درخواست وقت استراحت کرد تا اختلاف امتیاز تیمش را کمتر کند اما این بازیکنان ایران بودند که با گرفتن دو متیاز دیگر با نتیجه 24 بر 15 فاصله خود را با حریف خود بیشتر کردند و حتی رسیدن فیلیپین به امتیاز 16  نتوانست برگ برنده این تیم در این ست باشد . ایران در نهایت با امتیاز 25 بر 16 این ست را به نفع خود پایان داد.


**ست سوم – ایران 18 فیلیپین 25
بازیکنان فیلیپین که خود را در این ست در آستانه شکست می دیدند،‌ متفاوت تر از ست های قبلی برای نماینده ایران ظاهر شدند و با توپ های قدرتی خود 4 امتیاز را از متین گرفتند. صدیقی برای جبران این امتیازات شاگردانش را به استراحت فراخواند. در ادامه بازی ایران با گرفتن یک امتیاز بازی را 5 بر یک کرد اما خطای تور بازیکنان متین ،‌امتیاز 6 را برای فیلیپین در پی داشت.
اشتباهات فردی بازیکنان ایران در این دقایق باعث شد که این بار فیلیپین امتیاز 8 را در وقت استراحت فنی اول تجربه کند این در حالی بود که ایران تنها 3 امتیاز را از آن خود کرده بود.
سرعت بازی فیلیپینی ها در این ست بیشتر از دو ست دیگر بود و ضعف دریافت بازیکنان بیشتر به چشم می آمد. در حالی که فلیپین امتیاز 15 را به دست آورده بود آبشار قدرتی برهانی امتیاز 8 را از آن ایران کرد.
ایران که دو ست را در یک بازی منطقی و با آرامش پشت سر گذاشته بود این بار با تمام تلاشی که به خرج داد به امتیاز 14 رسید در حالی که این بار این فیلیپین بود که با امتیاز 20 فاصله کمی تا پیروزی در این ست داشت در نهایت با نتیجه 25 بر 18 پیروز شد  و مسابقه برای تعیین تیم برنده به ست چهارم کشیده شد.

ست چهارم – ایران25  - فیلیپین20
این ست برای هر دو تیم آنقدر پر اهمیت بود که احتیاط بازیکنان برای گرفتن امتیاز بیش از ست های دیگر به چشم می آمد و این حساسیت باعث شد تا امتیازات با اختلاف کمی ادامه یابد و در دقایق نخست نتیجه 4 بر 3 به نفع فیلیپین رقم بخورد.
اما آبشار قدرتی برهانی امتیاز 5 را برای ایران به دست آورد و هر دو تیم با نتیجه 6 بر 8 به نفع فیلیپین به وقت استراحت فنی نخست رفتند.
ایران پس از وقت استراحت با کارگروهی امتیاز 15 را از آن خود کرد در حالی که فلیپین تنها یک امتیاز با متینی ها اختلاف داشت. اما بازیکنان ایران اختلاف خود را با حریف بیشتر کردند و در نهایت با امتیاز 23 بر 18 از حریف خود پیشی گرفتند.
یکی از نکات قابل توجه در این بازی ،‌ قضاوت داور درباره توپ های خارج از خط بود که باعث شد چند امتیاز به نفع تیم فیلیپین گرفته شود که این موضوع در چند صحنه باعث اعتراض تیم ایران شد.
 فرنوش شیخی در این ست  با توپی که در جای خالی زمین حریف انداخت باعث شد امتیاز 25 برای ایران به دست بیاید در حالی که فیلیپینی ها 18 امتیاز را به خود اختصاص داده بودند.
با این پیروزی تیم متین ایران با دو پیروزی و سه شکست در بین 10 تیم شرکت کننده عنوان هفتمی را به دست آورد تا نسبت به سال گذشته یک پله صعود دراین رقابت ها داشته باشد.


والیبال , متین ورامین , والیبال زنان , والیبال زنان آسیا ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 279 تاریخ : جمعه 05 ارديبهشت 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
وادی و کریمی بهترین ؛برای پاسوری تیم ملی setareha
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
ستاره ی والیبال در مراسم عزاداری حسینی setareha
قانون تلخ والیبال کوبا شکسته شد setareha
ابتکار جدید فدراسیون جهانی والیبال برای توپ رسانی setareha
گزینه های جانشینی انتیگا setareha
گزینه های احتمالی مربیگری ایران setareha
لبیک یا حسین mojtaba83
پیشنهاد ترک ها به ستاره جوان والیبال ایران setareha
تهران، مقصد ستاره آینده والیبال setareha
جمالی: پیکان و بنز را مقایسه نکنید! setareha
نفرزاده: ایرانی ها از آنتیگا، آلکنو و لوزانو بهترند setareha
لوزانو: فعلا سکوت می کنم setareha
وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس) setareha
پدرم را سرمربی تیم ملی والیبال ایران کنید! setareha
کریمی: با خداحافظی مهدوی، آماده خدمت به تیم ملی هستم mehdim
مبارزه فوق ستاره والیبال با بیماری ناشناخته setareha
برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد setareha
لژیونر والیبال چرا به ایران بازگشت؟ setareha
پاسور بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟ 13791379
تایپیک جامع ولادت اعضای والیبال فروم /m1982a m1982a
کارخانه: مسن‌های تیم ملی خودشان بروند setareha
عملکرد ایران در جام آسیا از نگاه سیچلو setareha
والیبال ایران یک مربی دیکتاتور می‌خواهد setareha
تورنمنت 4 جانبه به احترام مربی فقید والیبال setareha
بهبودی 4 گوشه زمین والیبال را بوسید setareha
پاسور تیم ملی والیبال رسماً خداحافظی کرد setareha
وقتی مهدوی کاپیتان سعید معروف بود (عکس) setareha
تیم ملی ب والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد setareha
سرمربی آینده ایران چه کسی است ؟ sasha68
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
کدبازان>