close
تبلیغات در اینترنت
مربیان و بازیکنان تیم ملی بعد از برد برابر برزیل چه گفتند ؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات تبلیغات تبلیغات [Ads_Swf_Code] تبلیغات [Ads_Swf_Code]
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
مربیان و بازیکنان تیم ملی بعد از برد برابر برزیل چه گفتند ؟
مربیان و بازیکنان تیم ملی بعد از برد برابر برزیل چه گفتند ؟

خبرگزاری ورزش والیبال : کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل برزیل و صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی گفت: ما پیش بینی ها ومعادلات جهانی را بهم ریختیم و حالا چشم به قهرمانی داریم.
سعید معروف در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در فلورانس ایتالیا اظهار کرد: شنیده بودم در مطبوعات ایتالیا نوشته بودند که ایتالیا در نیمه نهایی لیگ جهانی به برزیل یا روسیه می خورد. کسی فکرش را هم نمی کرد که ایران تیم اول گروه باشد. ولی نشان دادیم بازی واقعی با آن چه روی کاغذ می نویسند فرق دارد. در این بازی معادلات مرسوم والیبال جهان را به هم ریختیم.

کواچ در گفت و گو با ایسنا: من از ولاسکو جنگنده‌ترم/ صعود ایران معجزه نبود

 سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی مقابل برزیل و صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی گفت: من از ولاسکو جنگنده تر هستم و هر تیمی از ما بهتر باشد حقش قهرمانی است.

اسلوبودان کواچ در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در فلورانس، درباره پیروزی ایران و صعود به جمع 4 تیم برتر لیگ جهانی گفت: ما هنوز چیزی در مورد آینده نمی دانیم ولی می‌توانم بگویم وقتی ایران مثل امروز (دیروز) بازی می کند کار هرتیمی دشوار خواهد بود. برزیل از قبل می دانست به مرحله بعد صعود کرده و فکر می‌کرد کار راحتی در برابر ما دارد. من در ست چهارم خیلی با بازیکنانم صحبت کردم تا روند درستی را پی بگیرند.

وی افزود: باید خیلی تمرکز داشته باشیم و در سایر بازی هایمان بیشتر دقت کنیم. خیلی ساده نیست که بعد از ست دادن به برزیل در چنین مسابقه ای به خود بیاییم و پیروز شویم. در چنین شرایطی جمع کردن تیم دشوار است. بازیکنان ما باید یاد بگیرند که بدون اشتباه بازی کنند. در این سطح از والیبال همیشه باید مثل امروز (دیروز) عالی باشیم. زیرا حریفان از کمترین اشتباه ما نهایت استفاده را می برند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: من از بازیکنانم یاد گرفتم. تنها یک هفته از حضور من درتیم ملی ایران می گذشت که لیگ جهانی را آغاز کردیم. من با ولاسکو متفاوت بودم. ولاسکو جزو بهترین های دنیاست. من کمی تهاجمی‌تر و جنگنده‌تر هستم. بازیکنانم حالا به این اخلاقم عادت کردند و می دانند من چه چیزی از آن ها می خواهم.

وی به خبرنگار ایسنا گفت: من خودم را وقف تیم ایران کردم. بازیکنانم امروز مثل روزهای قبل جنگیدند. ما تلاش کردیم بازی همیشگی خودمان را بکنیم. این مسابقات آماده سازی برای جام جهانی لهستان است. من از این نتیجه خیلی خوشحالم ولی در مورد آینده چیزی نمی توانم بگویم. فردا روز دیگری است. این معجزه نبود. ما خیلی خوب و با برنامه بازی کار کردیم. حتی مقابل روسیه هم خوب بودیم. شماره 13 روسیه (موزرسکی) یکی از بهترین های دنیاست. ما همیشه سعی و تلاشمان را می کنیم. ولی در مورد بازی های باقی مانده هنوز چیزی معلوم نیست. اگر تیمی از ما بهتر باشد حقش قهرمانی است. ما فقط باید بجنگیم.

فرهاد ظریف: می‌دانستیم که برزیل را می‌بریم

 لیبروی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل برزیل گفت: هم قسم شده بودیم که در این مسابقه که حکم مرگ و زندگی را داشت پیروز شویم.

فرهاد ظریف در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در فلورانس، اظهار کرد: بازی سختی بود. این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی داشت. هم قسم شده بودیم که این بازی را ببریم. خود من می دانستیم که برزیل را 3 بر صفر یا 3 بر یک می بریم.

وی افزود: می دانم که در این روزهای عزیز با دعای مردم توانستیم به این مرحله برسیم. هنوز هم به دعای مردم نیاز داریم. ما بازی های سخت تری را پیش رو داریم. هر بازی شرایط خودش را دارد. تا همین جا هم خوشحالم که مردم از ما راضی هستند.

داورزنی: ایران فینالیست می‌شود

 رئیس فدراسیون والیبال ایران پیش بینی کرد ایران با پیروزی در نیمه نهایی به فینال لیگ جهانی راه پیدا می کند.

محمدرضا داورزنی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در فلورانس اظهارکرد: بازی بسیار عالی بود. همانطور که فدراسیون جهانی تحلیل کرده بود، همه را سورپرایز کردیم. در کمال ناباوری توانستیم برزیل را شکست دهیم و به نیمه نهایی راه پیدا کنیم. رییس فدراسیون جهانی کنار من نشسته بود. باور کنید، فکرش را هم نمی کرد که ما بتوانیم با نتیجه 3 بر 1 برزیل را شکست دهیم و در دور نهایی صدرنشین شویم.

وی افزود: خیلی برای برزیل سخت شد که باید با ایتالیای میزبان بازی کند. این سه امتیاز برای ما خیلی خیلی مهم بود. فردا بازی مهمی داریم. پیش بینی من این است که فردا هم پیروز می شویم و با حضور در فینال لیگ جهانی افتخار بزرگی برای ورزش کشور رقم می زنیم.

رئیس فدراسیون والیبال ایران تاکید کرد: من در توان فدراسیون به بازیکنان پاداش می دهم. ولی پاداش اصلی در توان دولت و نماینده های مجلس است. آن ها باید در خور افتخار این بازیکنان پاداش بدهند.

مهدی مهدوی: امیدوارم مسئولان متوجه باشند والیبال چه کار کرد

 پاسور تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر اینکه صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی بهترین روز والیبالی زندگی اش بوده ، گفت: امیدوارم مسئولان هم متوجه باشند چه کار کردیم.

مهدی مهدوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در فلورانس اظهار کرد: خیلی خوب شروع کردیم. برزیل را غافلگیر کردیم. استرس زیادی در بازی بود ولی توانستیم در لحظات حساس بهتر کار کنیم و پیروز باشیم. این بهترین روز والیبالی زندگی ام بود. امیدوارم مردم هم از عملکردمان راضی باشند و مسئولان هم متوجه باشند که چه کار کردیم.

معروف: خوابش را هم نمی‌دیدیم به چنین مرحله‌ای برسیم

خبرگزاری ورزش والیبال : کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل برزیل و صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی گفت: ما پیش بینی ها ومعادلات جهانی را بهم ریختیم و حالا چشم به قهرمانی داریم.
سعید معروف در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در فلورانس ایتالیا اظهار کرد: شنیده بودم در مطبوعات ایتالیا نوشته بودند که ایتالیا در نیمه نهایی لیگ جهانی به برزیل یا روسیه می خورد. کسی فکرش را هم نمی کرد که ایران تیم اول گروه باشد. ولی نشان دادیم بازی واقعی با آن چه روی کاغذ می نویسند فرق دارد. در این بازی معادلات مرسوم والیبال جهان را به هم ریختیم.

وی افزود: حالا مطبوعات و والیبال دنیا باید روی ما حساب ویژه ای باز کنند. والیبال ایران نشان داد که در جهان تراز اول است. بهترین قسمت بازی گیم چهارم بود. ما در شرایط مساوی داشتیم پیش می رفتیم. کسی فکر نمی کرد بتوانیم در آن شرایط و استرس بازی برزیل را ببریم. خوشحالم به سطحی رسیدیم که می‌توانیم در این فشار و استرس تمرکزمان را از دست ندهیم. بازیکنانمان می دانستند که چطور در این شرایط مقابل برزیل بازی کنند و از عهده کار برآمدند.

کاپیتان تیم ملی والیبال تاکید کرد: در ورزش گروهی، بهترین بودن مهم نیست. حتی امروز ذخیره های ما بهتر بازی کردند.مهم این است که تیم نتیجه بگیرد. مقام انفرادی در بازی های گروهی اولویت اخر است. بازیکن حرفه ای نباید درگیر این چیزها باشد. ما با این همه پیش بینی ها را بهم ریختیم. حضور در چهار تیم اول دنیا یک رویا بود که به آن رسیدیم. خوابش را هم نمی دیدیم که به چنین مرحله ای برسیم ولی دلیل ندارد که ادامه کار را رها کنیم. ما باید لحظه به لحظه تلاش کنیم تا آنچه که درخورش هستیم را بدست آوریم.

وی تاکید کرد: حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی افتخار بزرگی است. عنوان چهارمی برای ایران خوب است. اما کسی چه می‌داند. شاید هدف ما قهرمانی و کسب مدال طلا باشد!

غفور: به نیمه نهایی قانع نیستیم

 قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل برزیل و صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی گفت: به نیمه نهایی قانع نیستیم.

امیر غفور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: امروز بازیکنان فقط برای پیروزی به میدان آمده بودند. ما با قلب هایمان بازی کردیم. هنوز این همه توان ما نیست.خوشحالم که توانستیم در چهار تیم اول دنیا باشیم.به این قانع نخواهیم بود.نتیجه بهتر برای ما قهرمانی است. تلاش می‌کنیم که قهرمان لیگ جهانی بشویم.

قائمی: فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی می‌کنیم

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل برزیل گفت: هیچ گاه قانع نبودیم و همیشه خواستیم بیشتر پیشرفت کنیم.

فرهاد قائمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در فلورانس ایتالیا اظهار کرد: ما یک هدف داشتیم و آن این ارائه بهترین عملکرد خودمان در لیگ جهانی بود. برای ما فرقی نمی کند که با چه تیمی بازی می کنیم. می خواهیم همیشه خواسته مربی را اجرا کنیم. هیچ وقت قانع نبودیم و همیشه می خواهیم پیشرفت کنیم.

وی درباره پیش بینی مرحله نیمه نهایی گفت: کسی از آینده خبر ندارد. هر تیمی بهتر باشد در نیمه نهایی برنده می شود. خوشبختانه تماشاگران همیشه ما را در همه لحظات بازی حمایت می کنند. امیدوارم توانسته باشیم دل آنها را شاد کنیم.

 

/ایسنا/


والیبال , لیگ جهانی 2014 , مصاحبه , مربیان , بازیکنان , تیم ملی والیبال , کواچ , برنو رزنده , سعید معروف , میرزاجانپور , مجتبی میرزاجانپور , داورزنی , فرهاد ظریف , عادل غلامی , مهدی مهدوی ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1051 تاریخ : شنبه 28 تير 1393 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
Mahsa gharakhan میگه
با اینکه بردیم کواچ خیلی از اینکه ایران در ست سوم باخت عصبانی بود...و گفته بود ایران تمرکزشو برای نگه داشتن امتیاز از دست داد..در هر صورت از برد ایران خوشحالم
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید fns4565
کولاکوویچ بازیکنانش را انتخاب کرد sasha68
لیگ ملت های والیبال 13791379
6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال اضافه می‌شوند 13791379
برنامه اردوی نخست تیم ملی بانوان 13791379
والیبال ایران از افول در لیگ جهانی تا اولین مدال جهانی mojtaba83
کارخانه: با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم/ برخی عوام‌فریبی میکنند mojtaba83
لیست جدید تیم ملی والیبال اعلام شد mojtaba83
دعوت ژاپن و استونی از تیم ملی والیبال 13791379
۳۷ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند 13791379
جام جهانی فوتبال_2018 13791379
گروه بندی قهرمانی جهان 2018 13791379
عکس رومانتیک زن و شوهر 13791379
جاذبه های گردشگری مشهد و حومه fns4565
سوغات چی ببریم؟ fns4565
رسم شیرین سوغاتی fns4565
سوغات تعدادی از شهرهای ایران fns4565
معرفی سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
آشنایی با سوغات برخی از شهرهای ایران fns4565
تیم برگزیده هفته دهم لیگ برار fkh1661
نکات مهم در تغذیه ورزشکاران fkh1661
بازگشت کولاکوویچ به ایران fkh1661
جاذبه های گردشگری مشهد fns4565
کتاب آموزش سئو fns4565
رپورتاژ آگهی چیست؟ fns4565
سئو چیست؟ fns4565
دریافت کننده با تجربه تیم ملی والیبال گفت:خداحافظی ام با کسب اولین مدال جهانی توام شد setareha
عبادی پور از ژاپن به لهستان رفت/ خوش آمدگویی اسکرا به میلاد + عکس setareha
طراحی سایت شیراز sitecode
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید